Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 479, muži : 385, ženy: 94, Muži: 385, Ženy: 94 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 229, muži : 146, ženy: 83, Muži: 146, Ženy: 83 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 48, muži : 27, ženy: 21, Dorostenci: 3, Muži do 39: 9, Muži do 59: 14, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 11, Ženy do 59: 9, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf]

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , přihlášeno: 48 účastníků ( 27 mužů, 21 žen) běh 25km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy nad 60 [1] Paulů Blanka CZE Maratonstav Úpice 1954
Muži nad 60 [43] Bufka Zdeněk CZE AC Česká Lípa 1957
Ženy do 59 [52] Janouchová Jana CZE Báječné ženy v běhu 1963
Muži do 59 [50] Havlíček Ivo CZE Eva 1966
Muži do 59 [33] Schubert Erwin CZE SK ŘEKA 1968
Muži do 59 [38] Šubrt Jan CZE Muhu Team 1968
Muži do 59 [49] Rozsypal Vladislav CZE STS Chvojkovice Brod 1970
Muži do 59 [17] Hřivna David CZE Kostelec nad Labem 1971
Muži do 59 [48] Cupák Martin CZE LO Spartak Vrchlabí 1971
Ženy do 59 [24] Krumphanzlová Eva CZE Odolov 1971
Ženy do 59 [26] Kynčlová Dagmar CZE SK Nové Město nad Metují 1972
Muži do 59 [20] Klvaň Norbert CZE Sokol Kolín-atletika 1972
Ženy do 59 [14] Flašarová Lenka CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1972
Muži do 59 [3] Wolf David CZE Zdravošpeče s.r.o. 1972
Ženy do 59 [42] Vejšická Anna CZE Ramóna 1973
Muži do 59 [4] Baltaretu David CZE Praha 1973
Muži do 59 [2] Strangmuller Jiří CZE Praha 4 1975
Muži do 59 [15] Houžvička Zbyněk CZE Hradec Králové 1975
Ženy do 59 [9] Cardová Martina CZE Buštěhrad 1976
Ženy do 59 [47] Bódiová Adéla CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1976
Muži do 59 [23] Kostka Petr CZE Praha 5 1976
Muži do 59 [36] Steiner Michal CZE RUN magazine team 1977
Ženy do 59 [11] Černá Petra CZE Báječné ženy v běhu 1977
Ženy do 59 [27] Ledvinová Kateřina CZE GP Kolín 1978
Muži do 59 [28] Mašek Josef CZE Praha 4 1978
Ženy do 39 [16] Houžvičková Kateřina CZE Hradec Králové 1979
Muži do 39 [12] Červenka Jaroslav CZE Dobřenice 1979
Ženy do 39 [22] Kolaja Ehlerová Jana CZE Kupkolo MTB Trilogy 1980
Muži do 39 [ ] kolaja jan CZE Sportchallenge 1981
Ženy do 39 [19] Kacířová Svatoslava CZE Cobram team 1981
Ženy do 39 [10] Cilečková Petra CZE Zlín 1983
Muži do 39 [39] Štantejský Michal CZE Raidlight Team 1984
Ženy do 39 [35] Slepickova Petra CZE Praha 1984
Muži do 39 [29] Melnyk Ivan UKR Kukurudza 1986
Muži do 39 [7] Bedroš Roman CZE RETIA 1988
Muži do 39 [45] Groh Radoslav CZE Hudy - La Sportiva 1989
Ženy do 39 [13] Domčíková Tereza CZE Praha 1989
Ženy do 39 [46] Hanzlová Marie CZE Sušice 1990
Ženy do 39 [21] Knobová Lucie CZE Chrášťany 1990
Ženy do 39 [30] Mikešová Jana CZE Bakako running team 1991
Ženy do 39 [18] Hubatova-Vackova Jana CZE Adidas Runners Prague 1992
Ženy do 39 [44] Luštincová Lucie CZE Adidas Outdoor Team 1993
Muži do 39 [37] Šubrt Jan CZE Sokol Horní Sytová 1997
Muži do 39 [51] Provazník Josef CZE ČKS SKI Jilemnice 1999
Muži do 39 [34] Schubert Kryštof CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1999
Dorostenci [25] Krupka Adam CZE Indičtí běžci 2001
Dorostenci [5] Baltaretu Jakub CZE Praha 2006
Dorostenci [6] Baltaretu Adam CZE Praha 2008