Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 493, muzi : 406, zeny: 87, Muži: 406, Ženy: 87 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 252, muzi : 160, zeny: 92, Muži: 160, Ženy: 92 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 39, muzi : 24, zeny: 15, Dorostenci: 0, Muži do 39: 16, Muži do 59: 6, Muži nad 60: 2, Dorostenky: 1, Ženy do 39: 3, Ženy do 59: 11, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00 , přihlášeno: 493 účastníků ( 406 mužů, 87 žen) 100km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [101] Ábelová Lucie CZE tRUtNov 1985
Muži [102] Ambrož Stanislav CZE Vyskytná nad Jihlavou 1976
Muži [103] Ammer Libor CZE Trailpoint 1976
Muži [104] Antoš Aleš CZE Jaroměř 1977
Muži [105] Arlt Pavel CZE Hodkovice nad Mohelkou 1967
Ženy [106] Baláková Nina SVK SRTG Praha 1986
Muži [107] Bartek Zoran CZE Praha 5 1983
Muži [108] Bartoníček Jan CZE Mnichovo Hradiště 1983
Muži [109] Bařinka Michal CZE Dharmoví tuláci 1989
Muži [110] Bašek Václav CZE Fan Klub Milešovka 1974
Muži [111] Bauchner Michal CZE Malé Přítočno 1969
Muži [112] Beneda Radek CZE PeakMachine.cz 1982
Muži [114] Bláha Karel CZE iThinkBeer 1973
Muži [115] Bobák Daniel CZE Mělník 1981
Muži [116] Bogacz Przemyslaw POL Szczecin 1976
Ženy [117] Bogušovská Gabriela CZE Mníšek pod Brdy 1973
Muži [119] Boháč Lukáš CZE Klub přátel zdravého života 1987
Muži [118] Boháč Ondřej CZE Tábor 1989
Muži [120] Böhm Marian CZE Mára 1979
Muži [121] Bolek Jaroslav GBR Serpentine 1979
Ženy [122] Brabcová Markéta CZE Čistá 1986
Ženy [123] Brableczová Renáta CZE Anvil 1980
Ženy [124] Brejchová Eva CZE Praha 3 1979
Muži [126] Brodzik Radosław POL Drużyna Gazety Wyborczej 1977
Muži [127] Bruna Michal CZE Praha 1986
Muži [128] Březina Miloslav CZE Staré Hradiště 161 1967
Ženy [129] Březinová Hana CZE Staré Hradiště 1974
Muži [130] Bříza Martin CZE Dvůr Králové nad Labem 1967
Ženy [131] Bulantova Hana CZE Sokolov 1990
Muži [132] Bureš David CZE Merida Biking Team 1978
Muži [288] Carda Zdeněk CZE Sokol Nusle 1970
Muži [133] Cibik Matej CZE Praha 1986
Muži [134] Cisár Peter SVK CS1000 1979
Muži [135] Cmíral Martin CZE Praha 1968
Muži [136] Crha Zdeněk CZE MK KLADNO 1979
Muži [137] Czagan Jan CZE SDH Dědek 1971
Muži [138] čabla robert CZE SLANÝ 1981
Muži [139] Čabla Zdeněk CZE slaný 1956
Ženy [140] Čahojová Ivana CZE Praha 5 1964
Muži [141] Čajka Vladimír CZE Jemnice 1990
Muži [142] Čapek Martin CZE Turnov 1978
Ženy [143] Čechová Andrea CZE Český Brod 1973
Muži [144] Čermák Tomáš CZE tomascerm@seznam.cz 1970
Muži [147] Černý Radek CZE Pardubice 1981
Muži [146] Černý Richard CZE Poděbrady 1972
Muži [145] Černý Tomáš CZE Běžecký klub České spořitelny 1990
Muži [226] Červený Matěj CZE Relative Team 1977
Muži [148] Češka Jan CZE Letovice 1984
Muži [150] Čihák Jiří CZE Skeleton 1986
Muži [149] Čihák Olaf CZE dalkovepochody.cz 1978
Muži [151] Daubner Petr CZE Otrokáři 1973
Muži [152] Dědic Roman CZE iThinkBeer 1974
Muži [318] Derkáč Petr CZE Semily 1972
Ženy [153] Divišková Blanka CZE RUN4FUN 1967
Ženy [154] Dlouhá Kateřina CZE Maratón Klub Kladno 1985
Muži [155] Dočekal Jakub CZE Praha 1990
Muži [156] Dohnal Martin CZE Les Gastons 1962
Muži [157] Dolanský Radek CZE Praha 4 - Háje 1978
Muži [159] Dolejš Vilém CZE KČT LOKO TEPLICE 1973
Muži [158] Dolejš Vít CZE Praha 5 1977
Muži [160] Doležal Pavel CZE SAMBAR, Lezecká stěna Kladno 1977
Muži [161] Dorko Lukáš CZE Karlovy Vary 1986
Muži [162] Dostál Filip CZE Lanškroun 1978
Muži [163] Dostál Lukáš CZE Ostrava 1983
Muži [164] Doubek Zdeněk CZE PKO Praha 1956
Ženy [165] Doubková Darina CZE PKO Praha 1957
Muži [166] Drahota Michael CZE Ostrava 1975
Muži [167] Drastík Jakub CZE Hostivice 1976
Muži [168] Drazdík Filip CZE KČT Odbor Jestřábi Dubeč 1995
Ženy [169] Drobková Nela CZE Čáslav 1992
Muži [170] Dubský Lukáš CZE Pardubice 1986
Ženy [171] Dufková Kateřina CZE Praha 3 1983
Muži [172] Ďuk Jan CZE Triatlon team Příbram 1981
Muži [173] Dumbrovský Milan CZE Praha 13 1974
Muži [174] Dungl Martin CZE Den cesty 1985
Muži [175] Dvorský Petr CZE Brno 1977
Muži [176] Dvořák Aleš CZE Vodňany 1981
Ženy [178] Erika Kasza HUN Göd 1984
Muži [179] Ešler Daniel CZE MB Sauny Mladá Boleslav 1977
Muži [180] Fait František CZE Černošice 1966
Muži [181] Fajgl Luboš CZE Cítov 1975
Muži [347] Farbak Ivan CZE Rauta Hirwaynen 1969
Muži [182] Fatka Ondřej CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 1977
Ženy [183] Feiglová Michaela CZE Tachlovice 1994
Muži [184] Fejtek Petr CZE Trutnov 1991
Muži [185] Ferenc Venczl HUN Ercsi 1986
Muži [186] Fexa Pavel CZE Bystrice nad Pernstejnem 1982
Muži [187] Fiala Jiří CZE Brno 1984
Ženy [188] Fidlerova Jana CZE ŽENY SOBĚ 1975
Muži [189] Filip Jiří CZE Jamné nad Orlicí 1972
Muži [190] Foubík Pavel CZE Praha 5 1992
Muži [191] Frai Zbyněk CZE Jonáš - Malá Úpa 1980
Ženy [591] Fryčová Jana CZE Pura Vida 1982
Muži [192] Gabko Petr CZE Most 1969
Muži [193] Gáll Igor SVK Bratislava 1991
Muži [194] Glaser Slávek CZE Magnum Jazz Bigband 1979
Ženy [195] Glaserová Eva CZE Magnum Jazz Bigband 1978
Ženy [196] Granátová Lenka CZE Děčín 1986
Ženy [197] Gregorová Jana CZE Jičín 1967
Muži [198] Greguš Dalibor SVK neznamy 1977
Muži [199] Grodza Michal CZE Příbor 1982
Muži [200] Grulich Roman CZE Praha 5 1986
Muži [201] habarta martin CZE liberec 8 1991
Ženy [202] Hájková Jana CZE Praha 8 1984
Muži [203] Hák Kamil CZE 1998
Muži [204] Hák Kamil CZE Most 1973
Muži [205] Halabala Pavel CZE Satalice 1980
Muži [206] Haláček Václav CZE Magnum Jazz Bigband 1984
Muži [207] Haluza Vít CZE Uherský Brod 1990
Muži [208] Haňavec Martin CZE Nutrilite - Element team 1971
Muži [209] Hanousek Jan CZE iThinkBeer 1963
Ženy [210] Hanušová Pavlína CZE ŽENY SOBĚ 1973
Muži [211] Hauser Karel CZE Strakonice 1973
Muži [212] Hausser Andreas GER SV Albaching 1971
Ženy [213] Havelková Nikola CZE Lampertice 1991
Ženy [215] Havlikova Lenka CZE Proseč pod Ještědem 1982
Ženy [214] Havlíková Petra CZE Jablonec nad Nisou 1979
Muži [592] Hečko Eduard CZE Mimoň 1962
Muži [217] Hejkrlík Antonín CZE hejahejtrail.cz 1952
Muži [216] Hejkrlík Jiří CZE hejahejtrail.cz 1985
Ženy [218] Hejkrlíková Iva CZE hejahejtrail.cz 1982
Ženy [219] Hejkrlíková Věra CZE hejahejtrail.cz 1954
Muži [220] Hejný Jakub CZE Praha 4 1990
Muži [221] Herbs Václav CZE Středokluky 1973
Ženy [222] Herren Barbora CZE Zdiby 1986
Muži [223] Hlad Josef CZE Plzen 1973
Muži [224] Hlach Jan CZE SPPH 1982
Muži [225] Hlaváč Martin CZE České Budějovice 1983
Ženy [227] Hliňáková Petra CZE Praha3 1972
Ženy [228] Hloušková Eva CZE Bozkov 221 1984
Ženy [229] hnilicova marie CZE liberec 8 1991
Muži [230] Hoffman David CZE Praha - Bubenec 1982
Muži [231] Hofman Jiří CZE CS-1000 1970
Muži [232] Holeček Václav CZE slaný 1984
Muži [233] Holub Michal CZE Praha 1964
Muži [234] Honegr Tomáš CZE Hořice 1979
Muži [235] Hons Pavel CZE MK KLADNO 1970
Muži [236] Honzajk Jiří CZE Praha 7 1982
Muži [237] Horáček Filip CZE Velká Bystřice 1975
Muži [238] Houdek Jakub CZE Nechťák HoroTeam 1987
Muži [239] Houžvička Zbyněk CZE Hradec Králové 6 1975
Muži [240] Hovorka Jan CZE Praha 4 1988
Ženy [242] Hroníková Kateřina CZE Praha 5 1987
Muži [243] Hroz Richard CZE Klub velocipedistů a kopcošlapů Levousy 1966
Ženy [244] Hrubá Kateřina CZE Pulečný 1986
Muži [245] Hrubý Miroslav CZE - 1945
Muži [246] Hruška Zdeněk CZE Tísek 1989
Muži [247] Hrůza David CZE tRUtNov 1971
Ženy [248] Hudrlíková Hana CZE Janské Lázně 1987
Ženy [249] Hudziková Marika CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1971
Muži [250] Humphrey Andy GBR Southampton 1973
Muži [251] Huňka Petr CZE CSC Český Brod 1990
Muži [252] Hušek Stanislav CZE PA-STA 1968
Muži [253] Hyksa Tomáš CZE Nechťák HoroTeam 1983
Muži [254] Chalupný Václav CZE RUNGO.cz/LucyTeam 1993
Muži [414] Chlouba František CZE Loudavý samotář 1954
Muži [255] CHMEL Zdeněk CZE PRAHA 9 - Horní Počernice 1962
Muži [256] Jahelka Dušan CZE Run Jaroměř 1990
Ženy [257] Jakešová Klára CZE SK Babice 1987
Ženy [258] Jandová Simona CZE Brno 1975
Ženy [259] Janechova Katarina SVK TK Filozof 1982
Muži [260] Janíčko Michal CZE Praha 1986
Muži [261] Janík Lukáš CZE RBZ Praha 1988
Ženy [262] Janusova Petra CZE Březová 1994
Muži [263] Januška Stanislav SVK Trenčín 1954
Muži [264] Jarůšek Zdeněk CZE SUADRA 1985
Muži [265] Jindra Marek CZE Praha 1985
Ženy [267] Jindrová Jana CZE Praha 1955
Muži [268] Jirak Ales GER Berlin 1977
Muži [269] Jirak Roman CZE Břehy 1975
Muži [270] Jiříček Josef CZE PARENT PROJECT 1974
Muži [271] Jiříček Tomáš CZE Klub přátel zdravého života 1989
Muži [272] jobb daniel CZE hellfish aminostar 1982
Muži [273] Johan Marek CZE Trutnov - Městská policie 1978
Muži [274] Jurásek Jaroslav CZE MK KLADNO 1966
Muži [275] Jurco Radim CZE Škodějov 11 1995
Muži [276] Kábrt Lukáš CZE Rtyně v Podkrkonoší 1985
Muži [277] Kadavý Tomáš CZE Pardubice 1985
Muži [278] Kadeřábek Jan CZE TJ Sokol Veltrusy 1975
Muži [279] Kafka Leoš CZE Praha 9 - Čakovice 1979
Muži [280] Kaleta Ondřej CZE Praha 1987
Muži [281] Kalivoda Ondřej CZE KOplan.cz 1982
Muži [283] Kanta Jan CZE Praha 9 1974
Muži [282] Kanta Martin CZE Praha 9 1982
Muži [594] Karafiát Petr CZE Štěpánov u Skutče 1974
Muži [284] Karč Jakub CZE Babice 1974
Muži [285] Kasl Vladimir CZE COLUMBIA MONTRAIL XRNNRS 1976
Muži [286] Kasprowski Lukasz POL Krapkowice 1979
Muži [287] Kebrle Jaroslav CZE Bigbulls-Rpety 1988
Muži [289] Klauser Ondřej CZE Sedlčany 1985
Muži [290] Klím Tomáš CZE ČISTÉ BESKYDY - cistebeskydy.cz 1975
Muži [440] Klimša Tomáš CZE BESKYD-NATURAL 1986
Muži [291] Klouda Martin CZE I. PKO Praha 1978
Muži [292] Kment Martin CZE iThinkBeer 1966
Muži [293] Kocum Jan CZE ŠUMAVÁCÍÍÍ 1980
Muži [294] Kočvara Michal CZE TJ Sokol Kuní les 1982
Muži [295] Koláček Stanislav CZE Ivančice 1968
Muži [595] Kolaja Jan CZE Kupkolo MTB Trilogy 1981
Muži [296] Kolesár Dušan CZE Malé Svatoňovice 1979
Muži [297] Kolisko Jiří CZE K.R.N.A.P. 1988
Muži [298] KOLLER Pavel CZE Hostomice pod Brdy 1970
Ženy [299] Köllnerová Petra CZE Kopřivnice 1980
Muži [300] Kolouch Zdeněk CZE Praha 1974
Muži [301] Kolovrat Zdeněk CZE Praha 1974
Muži [302] Komárek Tomáš CZE Chachumbábů 1985
Ženy [303] Komárková Tatiana CZE Chrastava 1984
Muži [304] Koptiš Jaroslav CZE CS1000/Netolice 1983
Muži [305] Koranda Pavel CZE Velká Bystřice 1979
Ženy [306] Košťáková Monika CZE Kopidlno 1988
Muži [307] Košťál Jiří CZE Česká Lípa 1975
Muži [308] Kotlář Petr CZE Hradec Králové 1982
Muži [309] Kotrba Radek CZE Říčany (Praha - východ) 1974
Muži [310] Kotyk Jan CZE SALOMON/SUUNTO 1972
Ženy [241] Koudelová Eva CZE LK Ledeč nad Sázavou 1988
Ženy [311] Kouklíková Markéta CZE Praha 1983
Muži [312] Kováč Jaroslav SVK ZSE RUN 1964
Muži [313] Koza Pavel CZE Sólo koza 1978
Muži [314] Kozák Jan CZE CK Vinohradské Šlapky 1962
Muži [315] Kožený Martin CZE Pardubice 1986
Muži [316] Kracík Aleš CZE Hulvátteam 1986
Muži [317] Král David CZE Etnetera Etdorfin 1990
Muži [319] Krasiun Dmitrij CZE Praha 5 1986
Muži [320] Krátký Dan CZE Praha 1984
Muži [321] Kraus Martin CZE Broumy 1991
Muži [322] Krček Jiří CZE Jičín 1976
Muži [323] Křiváček Michael CZE Hradec Králové 1975
Muži [324] Křivánek Filip CZE Babice u Rosic 1991
Ženy [325] Křováková Hana CZE Jaroměř 1981
Muži [326] Kubíček Jiří CZE Kostelec nad Orlicí 1963
Muži [327] Kubišta Petr CZE marathon Plzen 1970
Muži [328] Kulhánek Petr CZE Lk Slovan Karlovy Vary 1971
Ženy [329] Kulhánková Barbora CZE Lk Slovan Karlovy Vary 1973
Muži [330] Kutmon Tomáš CZE Praha 1974
Muži [599] Kvasnička Pavel CZE CSC Český Brod 1976
Ženy [331] Kvasničková Eva CZE Český Brod 1977
Muži [332] Kyncl Tomáš CZE Unhošť 1972
Muži [333] Leixner Tomas CZE HARD ROCK RUNNERS 1983
Muži [334] Lešák Jiří CZE Jablonec nad Nisou 1988
Muži [335] Lešner Jakub CZE Ústí nad Labem 1985
Muži [336] Letko Zbyněk CZE Kopidlno 1988
Muži [337] Linhart Milan CZE KBA Grafitec Dobruška 1964
Ženy [338] Linhartová Lucie CZE Václavice 1985
Muži [339] Lipavský Ladislav CZE Mělník 1986
Muži [340] Lipniczky Attila HUN Dunakeszi 1969
Muži [341] Lohynský Petr CZE Sázava 1978
Muži [593] Luberda Petr CZE DVtech.cz České Budějovice 1965
Muži [342] Macias Waldemar POL Zielona Góra 1958
Muži [343] Macura Radek CZE Praha - Kyje 1975
Ženy [344] Macurova Lenka CZE Praha - Kyje 1976
Muži [345] Mach Pavel CZE MK Kladno 1965
Muži [346] Macháč Jan CZE Brumov-Bylnice 1987
Muži [536] maillard ludovic GBR Serpentine 1988
Muži [348] Maleček Petr CZE Praha 8 1972
Muži [349] Málek Jan CZE Hradec Králové 1988
Muži [350] Maléř Lumír CZE Praha 1969
Muži [352] Malík Marek CZE HARD ROCK RUNNERS 1978
Muži [351] Malík Ondřej CZE Rungo.cz 1985
Ženy [353] Malinová Miroslava CZE Chomutov 1975
Muži [354] Malý Petr CZE Kamenice 1990
Ženy [355] Maňasová Marie CZE Praha 5 1962
Muži [356] Már Tomáš CZE Tuscarora 03 1988
Muži [357] Marek Frank CZE PFUK 1996
Muži [358] Markovič Lukáš CZE Hradec Králové 1989
Muži [359] Martínek Milan CZE Pomáháme druhým 1972
Muži [360] Martinovský Petr CZE SK BABICE 1986
Muži [361] Mašek Petr CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1979
Muži [428] Maška Petr CZE Trutnov 1984
Muži [363] Matěcha David CZE Teplice 1978
Muži [362] Matěcha Miroslav CZE Teplice 1982
Muži [364] Matějovský Ondřej CZE Vlašim 1975
Muži [366] Matouš David CZE Jičín 1979
Muži [365] Matouš Filip CZE Praha 2 1964
Muži [367] Matoušek Václav CZE Beroun 1977
Muži [368] matrtaj marek SVK TJ Hudci prérie 1987
Muži [369] Mauler Jaroslav CZE Maugli 1978
Muži [370] Mazůrek Roman CZE Česká Lípa 1980
Muži [371] Mensik Martin CZE PeakMachine.cz 1985
Ženy [372] Metzová Martina CZE MK Seitl Ostrava 1971
Muži [373] Miezga Dušan SVK Vrbové 1974
Muži [374] Mikásko Aleš CZE Perunova družina 1970
Muži [375] Miňha Roman CZE Praha 6 1973
Muži [596] Mlynarczyk Ernest POL Lodz 1971
Muži [376] Moravec Marek CZE Anvil 1976
Muži [377] Mrkvička Tomáš CZE Praha 7 1976
Ženy [378] Mrnková Věra CZE BK Louny 1972
Muži [379] Muller Jan CZE Tanvald 1988
Muži [380] musil adam CZE praha 1977
Ženy [381] Němečková Martina CZE Praha 1965
Ženy [382] Nesládková Dagmar CZE Olfincar Ski Team 1982
Muži [383] Netušil Jaroslav CZE Jamné nad Orlici 1971
Muži [384] Neugebauer Erich CZE Karviná 1968
Muži [385] Neveselý David CZE Praha 1976
Muži [386] Nico Staes BEL praha 1974
Ženy [387] NiCuarta Donna GBR London 1979
Muži [388] Noll Marek CZE Praha 6, Suchdol 1974
Muži [389] Novák Martin CZE Sokol Staropramen 1964
Muži [391] Novak Michael CZE gone4run 1977
Muži [390] Novák Michal CZE Brno 1977
Muži [392] Novák Radek CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1980
Ženy [393] Nováková Petra CZE Praha 5 1975
Muži [394] Novotný Jan CZE PARENT PROJECT 1975
Muži [395] Nový Lubomír CZE Roudnice nad Labem 1970
Ženy [396] Nývltová Martina CZE Báječné ženy v běhu 1975
Muži [397] Odstrčilík Zdeněk CZE BOJANOVICE! 1981
Ženy [398] Opltová Ilona CZE TAK Praha 1966
Muži [399] Paďour Radek CZE Praha 6 Sedlec 1988
Muži [400] Panton Chris GBR Colchester 1975
Muži [401] Pantovič Nikola CZE Nová Role 1987
Muži [402] Pardej Piotr POL Pardej-Dental 1977
Muži [403] Pasler Petr CZE ČZU Praha 1975
Muži [404] Pašek jr. Marcel CZE MELECHOV 1975
Muži [405] Pecháň Petr CZE Cyklo Harant Pecka 1968
Muži [406] Pieš Martin CZE Nový Jičín 1983
Muži [407] Pilar Lukas CZE Columbia Montrail XRNNRS 1980
Muži [125] Plašil Ondřej CZE Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 1982
Muži [409] Pleva Petr CZE Zlín 1961
Muži [411] Podbielski Marek POL KB Castellanus 1974
Muži [412] Pohlodek Jan CZE Hodkovice nad Mohelkou 1980
Muži [413] Pojmon Leoš CZE RETIA Pardubice 1976
Ženy [415] Pokorná Renáta CZE Lužná 1977
Muži [416] Pokorný Jiří CZE Slaný 1974
Muži [417] Pospíšil Daniel CZE BESKYD-NATURAL 1988
Muži [522] POSPÍŠIL DANIEL CZE Mělník 1977
Ženy [418] Pospíšilová Michaela CZE Napajedla 1970
Muži [419] Pražák Lubomír CZE Benek 1973
Muži [420] Prislinger Petr CZE Náchod 1984
Muži [421] Procházka František CZE naBOSo 1984
Muži [422] Procházka Rudolf CZE Rudníček, olé!!! 1978
Ženy [423] Procházková Lenka CZE Zbiroh 1988
Ženy [424] Prokipčáková Maja SVK Košice 1986
Muži [425] Prokop Jaroslav CZE Mrakotin 1981
Muži [426] Prošek Luboš CZE TJ Lokomotiva Beroun 1968
Muži [427] Pytlík Miloslav CZE Svitavy 1971
Muži [429] Randýsek Vít CZE Vsetín 1974
Muži [430] Raszka Dominik CZE Třinec 1987
Muži [598] Reichel Josef CZE Praha 1968
Muži [431] Rendl Martin CZE ŠUMAVÁCÍÍÍ 1978
Muži [432] Rod Marek CZE Chodos atletics 1987
Muži [433] Rod Marek CZE Praha 4 - Krč 1967
Muži [434] Rohožka Radek CZE Čáslav 1981
Muži [435] Rokicki Piotr POL 5xm4 1971
Muži [436] Roubal Jaroslav CZE THT Košířská Lhota 1968
Ženy [437] Rubášová Petra CZE Borovany 1970
Muži [438] Růžička David CZE České Budějovice 1982
Muži [523] Řehák Vladimír CZE TJ Velichovky 1988
Muži [443] Řezníček Jakub CZE RBZ Praha 1986
Muži [441] Řezníček Milan CZE veteráni ÚRNa 1967
Muži [442] Řezníček Tomáš A. CZE Řevnice 1990
Muži [444] Řežábek Vlastimil CZE Vyskytná nad Jihlavou 1977
Muži [445] Říman Petr CZE SK Babice 1967
Muži [446] Sádek Tomáš CZE K.R.N.A.P. 1983
Muži [447] Saidl Richard CZE Úvaly 1969
Muži [448] Sallmann Roman CZE Dynamo Malá Skála 1989
Muži [449] Sedlák Aleš CZE TJ Magla 1988
Ženy [450] Sedlařová Lucie CZE Sport LaV 1975
Muži [451] Selucký František CZE Vepak 1966
Muži [452] Seman Milan NLD The Hague 1976
Muži [453] SChier Jan CZE PALSTAT s.r.o. 1981
Muži [454] Schmid Pavel CZE Praha 10 1983
Muži [455] Schrotz Miroslav CZE Pulečný 1978
Muži [456] Skála Radek CZE CSC Český Brod 1969
Muži [457] Skiba Petr CZE Ostrava Muglinov 1977
Muži [458] Slavík Aleš CZE Praha 1979
Muži [459] Slepica Pavel CZE PIPIN 1974
Muži [460] Slovák Tomáš CZE Traged Team 1969
Muži [461] Soběslavský Jan CZE Mokrý Banditi 1985
Muži [462] Sobol Tomasz POL Katowice 1976
Muži [463] Sojka Michal CZE Mělník 1987
Muži [464] Souček Jakub CZE Velim 1983
Muži [466] Souček Jiří CZE Praha 1993
Muži [465] Souček Miroslav CZE naBOSo 1968
Muži [467] Srb Tomáš CZE Praha 10 1978
Muži [468] Srníček Martin CZE Dvůr Králové nad Labem 1985
Muži [469] Sršeň Michal CZE Řetůvka 1991
Muži [470] Stančo Ladislav CZE SK Hory beraní hlavy 1977
Muži [471] Staněk Martin CZE Karlovy Vary 1972
Muži [473] Starek Ondrej CZE Spřátelená zvěř 1978
Muži [474] Steiner Roman CZE Trutnov 1985
Muži [475] Steinmetz Asangas CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1967
Ženy [600] Stępień Alicja CZE Zielona Gora 1975
Muži [601] Stępień Ireneusz CZE Zielona Gora 1974
Muži [476] Stískal Ondřej CZE Ekora 1978
Muži [477] Stolín Josef CZE Relative Team 1971
Muži [478] Strmeň Jakub CZE K.R.N.A.P. 1989
Muži [479] Strnad Václav CZE Brno SKY RUN 1974
Muži [482] Svoboda Adam CZE S.K.R.S. 1983
Muži [480] Svoboda Jan CZE X-fit Stones 1989
Muži [481] Svoboda Zbyněk CZE Brno 1972
Ženy [483] Svobodová Michaela CZE Jablonec nad Nisou 1983
Ženy [484] Szalay Anita HUN Budapest 1973
Muži [485] Szendrodi Andras HUN TTT 1965
Muži [486] Szymon Jankowski POL Warszawa 1978
Ženy [487] Šafránková Blanka CZE Pátek 1970
Muži [488] Šantroch Michal CZE Trutnov 1990
Muži [490] Šebek Libor CZE Košátky 1986
Muži [489] Šebek Pavel CZE Tachov 1965
Ženy [491] Šebková Klára CZE Tachov 1987
Ženy [597] Šejnohová Romana CZE Darmošlap 1988
Muži [492] Šettner Jan CZE Kunčina 1975
Muži [493] Šimek Martin CZE Mokrý Banditi 1986
Ženy [494] Šimková Hana CZE Bohdíkov 1992
Muži [495] Šindelář Petr CZE VLLNNA 1975
Ženy [496] Šindelářová Miroslava CZE Liberec 1986
Muži [497] Širl Marek CZE Praha 6 1987
Muži [498] Škalda Vladimír CZE Mělník 1987
Muži [499] Škvor Josef CZE Praha 1955
Muži [500] Šmatolán Miroslav CZE Syrovátka 1979
Muži [501] Šochman Martin CZE Úvaly 1988
Muži [502] Šonka František CZE Sedlec-Prčice 1973
Muži [503] Špaček Jiří CZE Ostřetín 1979
Muži [504] Špidlen Martin CZE Skodějov 2 1995
Muži [505] Špišák Vojtech SVK Košice 1980
Muži [506] Šroubek Bohumil CZE HAF Club Unhošť 1984
Muži [507] Šťáva Martin CZE Praha 8 1989
Muži [508] Štéc Petr CZE RBZ Praha 1986
Muži [509] Štěpánek Petr CZE Zlín 4 1971
Muži [510] Štroner Petr CZE Dobříš 1972
Muži [511] Šturc David CZE Příkrý 1979
Muži [513] Šubert Pavel CZE Neběžecký kroužek 1974
Muži [512] Šubrt Pavel CZE JednouToDojdem 1979
Muži [514] Šulej Marcel CZE Nelahozeves 1980
Muži [515] Šumník Adam CZE Olomouc 1996
Muži [516] Šural Pavel CZE Brno 1969
Muži [517] Šváb Bert CZE Trail loverzz 1991
Muži [518] Švarc Pavel CZE KČT Baník Příbram 1942
Ženy [519] Švecová Iva CZE Pardubice 1971
Muži [520] Švejda Martin CZE Vchynice 1974
Muži [521] Tarnai Máté HUN MVTE, TTT 1975
Muži [524] Toth Vilém CZE Chotěbuz 1965
Muži [525] Trbušek René CZE Čelákovice 1976
Muži [526] Trejbal Tomas CZE Karlovy Vary 1978
Muži [527] Trojan David CZE Praha 9 1997
Muži [528] Trojan Radek CZE Čavisov 1986
Muži [529] Trunda Michal CZE Beroun 1979
Muži [530] Třasák Jan CZE Újezd nad Lesy 1981
Muži [531] Tumpach Karel CZE Praha 10 1991
Ženy [532] Ungerová Aneta CZE Jenec 1983
Muži [533] Urban Jiří CZE Teplice 1980
Muži [534] Urbanec Michal CZE Bartovice diktují! 1990
Ženy [535] Uttendorfska Lenka CZE Trutnov 1992
Muži [537] Vacek Jiří CZE Jamné nad Orlicí 1994
Ženy [408] Vachalcová Cymbalová Daniela CZE Karlovy Vary 1973
Ženy [538] Váchová Hana CZE Praha 9 1980
Muži [539] Válek Martin CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1976
Muži [540] Váňa Aleš CZE Karlovy Vary 1980
Muži [541] Vandrovec Michal CZE Maiselova 21 1986
Muži [542] Vaněk Zdeněk CZE Slaný 1980
Muži [543] Vavák Michal CZE CD*KH 1980
Muži [544] Vedral Jan CZE Praha 1975
Muži [545] Velešík Petr CZE Brno 1975
Muži [546] Vémola Zdeněk CZE Sova Brno 1975
Muži [547] Veselý Tomáš CZE FK Vchynice 1974
Muži [548] Větvička Jirka CZE Čisovice 1979
Muži [549] Vevera Ondřej CZE Cyklovendelíni 1984
Ženy [550] Veverková Jana CZE Liberec 14 1984
Muži [551] VIDLÁŘ FRANTIŠEK CZE FT LAZARTEAM 1980
Muži [552] Vilčko Radim CZE :-) 1979
Ženy [553] Vildmonová Pavla CZE Beroun 1974
Muži [554] Vítek Karel CZE SK PRAGA, karelvitek.cz 1999
Muži [556] Vítek Miroslav CZE Praha 12 1982
Muži [558] Vlasák Václav CZE JednouToDojdem 1986
Ženy [559] Voborníková Pavla CZE PSK Olymp Praha 1986
Muži [560] Vodička Karel CZE AC Sparta Řeporyje 1979
Ženy [561] Vodvarkova Jana CZE Báječné ženy v běhu 1984
Muži [562] Vohralík Jan CZE Praha 1992
Muži [563] Vojtěch Martin CZE Hodkovice nad Mohelkou 1975
Muži [564] Vokáč Bohuslav CZE Ševětín 1957
Muži [565] Volf Frantisek CZE LoneWolf 1981
Muži [567] Vondrák Marian CZE Lampertice 1973
Muži [566] Vondrák Zbyněk CZE Vinařství Vondrák Mělník 1975
Muži [568] Vorlíček Lukáš CZE Slaný 1978
Muži [569] Votoček Ondřej CZE Praha 4 1973
Muži [557] Vrzáček Tomáš CZE CS-1000 1974
Muži [570] Wehrberegr Pavel CZE Veseli nad Luznici 1974
Muži [571] Wikierski Krysztof POL Krapkowice 1981
Muži [572] Wilk Karel CZE KČT Trilobit Barrandov 1982
Muži [573] Wohlhofner Ondřej CZE PALSTAT s.r.o. 1981
Muži [574] Wokoun Michal CZE Praha 1979
Muži [575] Woźniak Karol POL KB Castellanus 1986
Muži [576] Zahradník Michal CZE Bike Butchers 1975
Muži [577] Zachariasz Dawid POL HANDLOPEX S.A. 1978
Muži [578] Zapletal Zdeněk CZE Dobro došli 1981
Muži [579] Záruba Jan CZE Six Monkeys 1977
Ženy [266] Závěrková Věra CZE HP Inc. 1989
Muži [580] Zbruž Martin CZE Praha 13 1970
Muži [581] Zbytovský David CZE Praha 1981
Ženy [582] Zelenková Klára CZE SRTG Praha 1988
Muži [584] Zeman Antonín CZE Dědek 1961
Muži [583] Zeman Petr CZE Liberec 1971
Muži [586] Zítka Jakub CZE FC Wydle 1982
Muži [587] Zvonek Stanislav CZE Valachia boys 1984
Muži [588] Žatečka Jakub CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1972
Muži [589] Žeravík Marek CZE Chodící Zlo II 1984