Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 524, muzi : 413, zeny: 111, Muži: 413, Ženy: 111 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 249, muzi : 146, zeny: 103, Muži: 146, Ženy: 103 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 5, muzi : 1, zeny: 4, Dorostenci: 0, Muži do 39: 1, Muži do 59: 0, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 2, Ženy do 59: 2, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:00 , přihlášeno: 249 účastníků ( 146 mužů, 103 žen) 55km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Abrahamčík Adam CZE JE TO TA ZEĎ !!! 1987
Ženy [ ] Albrechtová Dita CZE Libčany 1983
Ženy [ ] Andrýsová Dagmar CZE Dvůr Králové nad Labem 1972
Muži [ ] Babka Aleš CZE Praha 6 1976
Muži [ ] Bak Martin CZE Hejnice 1974
Muži [ ] Baláš Martin CZE Jablonné nad Orlicí 1982
Muži [ ] Balda Vladimír CZE Chrastava 1972
Muži [ ] Bárta Tomáš CZE Explosia 1961
Ženy [ ] Bartásková Lenka CZE Kaznějov 1989
Ženy [ ] Bartásková Pavla CZE Kaznějov 1987
Ženy [ ] Baštová Hana CZE Báječné ženy v běhu 1978
Ženy [ ] Bednarova Katarina CZE Trutnov 1981
Muži [ ] Bergman Robert CZE Praha 4 1972
Ženy [ ] Białek Beata POL Tychy 1968
Ženy [ ] Bielinová Petra CZE Praha 4 1979
Ženy [ ] Boháčová Eva CZE Praha 1989
Muži [ ] Borák Tomáš CZE SK Kladno 1996
Ženy [ ] Boubelíková Jitka CZE Tuláci na cestách 1978
Ženy [ ] Bulantova Hana CZE Sokolov 1990
Muži [ ] Bulíček Martin CZE Kostelec nad Černými lesy 1975
Muži [ ] Burdych Jan CZE Velký Třebešov 1979
Muži [ ] Burdych Luboš CZE Lhota pod Hořičkami 1976
Muži [ ] Cajthaml Tomáš CZE Nučice 1971
Ženy [ ] Cajthamlová Zuzana CZE Nučice 1978
Muži [ ] Cakl Lubomír CZE České Budějovice 1961
Ženy [ ] Carroll Vladimíra CZE Zlínské kamzice 1979
Muži [ ] Cedrych Roman POL Mikołów 1965
Muži [ ] Cejnar Tomáš CZE Vlčice u Trutnova 1980
Muži [ ] Celler Dušan CZE Chlumec nad Cidlinou 0000
Muži [ ] Cerny Ivan CZE Jevisovice 1959
Muži [ ] Cieślak Konrad POL Wrocław 1986
Muži [ ] Cinert Tomáš CZE Fiasko 2014 1986
Muži [ ] Čajka Vladimír CZE Pejraci 1990
Muži [ ] Čakrt Martin CZE Mordor 1979
Muži [ ] Čechura Miroslav CZE MPM TEAM 1964
Ženy [ ] Čechurová Andrea CZE MPM TEAM 1986
Ženy [ ] Černá Petra CZE Báječné ženy v běhu 1977
Muži [ ] Černocký Jan CZE Měchenice 1987
Ženy [ ] Daňková Šárka CZE Praha 9 1977
Ženy [ ] Dobisova Danica CZE Praha 1980
Ženy [ ] Dočekalová Klára CZE Česká Skalice 1992
Ženy [ ] Dolečkova Jana CZE Praha 4 1984
Muži [ ] Doležal Libor CZE Černokostelecký pivovár 1978
Ženy [ ] Dominiková Zuzana CZE Praha 5 - Radotín 1982
Muži [ ] Doucha Filip CZE Praha 11 1970
Ženy [ ] Douchová Irena CZE Praha 11-Chodov 1971
Ženy [ ] Dvořáková Martina CZE Karlovy Vary 1978
Muži [ ] Enkhbaatar Zolboo CZE Budětsko, Prostějov 1984
Muži [ ] Fiala Štěpán CZE Praha – Slivenec 1976
Ženy [ ] Filingerová Petra CZE SK Maxtri Liberec 1989
Muži [ ] Filip Tomáš CZE Vrchlabí 1964
Ženy [ ] Franckiewicz-Pach Marta POL Świdnica 1989
Muži [ ] Frankowicz Maciej POL Świdnica 1989
Muži [ ] Fraško Roman CZE Pečky 1974
Ženy [ ] Fryčová Jana CZE Pojd mi hop 1982
Muži [ ] Fukala Dalibor CZE Praha 5 1981
Muži [ ] Gold Daniel CZE Ostrava 1989
Muži [ ] Grubich Bartłomiej POL Poznań 1985
Muži [ ] Grubich Damian POL Grudziądz 1975
Muži [ ] Gut Robert CZE Poděbrady 1961
Muži [ ] Halama Radek CZE NANANA TEAM 1975
Ženy [ ] Hámorová Danica SVK iRUN Family 1970
Muži [ ] Havel Petr CZE MPM TEAM 1968
Ženy [ ] Herbsová Hedvika CZE Středokluky 1976
Muži [ ] Herčík Jan CZE Trutnov 1979
Ženy [ ] Hillermannová Kateřina CZE Dvůr Králové nad Labem 1976
Muži [ ] Hlaváček Ondřej CZE Kostelec nad Černými lesy 1971
Muži [ ] Hloušek Petr CZE Úžice 1970
Ženy [ ] Hofírková Lucie CZE Olomouc 1988
Ženy [ ] Holečková Patricie CZE Praha 7 1977
Muži [ ] Honegr Tomáš CZE Hořice 1979
Muži [ ] Hons Pavel CZE MK KLADNO 1970
Ženy [ ] Honsová Karolína CZE Kladno 1997
Ženy [ ] Hortová Gabriela CZE Slaný 1987
Ženy [ ] Houžvičková Kateřina CZE Hradec Králové 1979
Ženy [ ] Hronová Vendula CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1976
Muži [ ] Huňáček Petr CZE Pardubice 1980
Muži [ ] Choulík Antonín CZE Sezimovo Ústí 2 1972
Ženy [ ] Jakubcova Barbora CZE Vodnany 1989
Muži [ ] Jancz Tomasz POL Jelenia Góra 1972
Ženy [ ] Janková Jana CZE Srbeč 1990
Ženy [ ] Janusova Petra CZE Březová 1994
Muži [ ] Jaros Jaroslav CZE České Budějovice 1971
Muži [ ] Jedlička Jan CZE Praha 4 1980
Ženy [ ] Jedličková Eva SVK Bratislava 1978
Muži [ ] Jenčík Jan CZE Fiasko 2014 1987
Muži [ ] Jezbera Milan CZE sám za sebe 1975
Muži [ ] Jílek Petr CZE Šestajovice 1985
Ženy [ ] Jiříčková Bára CZE PARENT PROJECT 1997
Ženy [ ] Johanová Dana CZE Zdice 1965
Muži [ ] Kadeřábek Miroslav CZE JOSKATEL Team 0000
Ženy [ ] Karlová Denisa CZE RETIA 1975
Muži [ ] Kašpar Martin CZE Jesenice 1973
Muži [ ] Kavka Jaroslav CZE Vysoké Mýto 1978
Ženy [ ] Kiersnowska Agnieszka POL Wrocław 1974
Muži [ ] Klanica Vladimír CZE Ostrava 1990
Muži [ ] Klema Pavel CZE Semily 1968
Muži [ ] Kocourek Jakub CZE Brno Řečkovice 1985
Ženy [ ] Kohútová Miroslava CZE Sova Run Brno 1984
Muži [ ] Kopecký Jan CZE Praha 4 1974
Muži [ ] Košík Martin CZE Jenštejn 1975
Muži [ ] Košťál Jiří CZE Fiasko 2014 1988
Ženy [ ] Košťálová Klára CZE Slaný 1988
Muži [ ] Kozlovský Jan CZE Pardubice 1989
Ženy [ ] Kožnarová Markéta CZE Pardubice 1991
Muži [ ] Kratochvíl David CZE RETIA 1994
Ženy [ ] Krejčí Helena CZE Radešínská Svratka 1989
Muži [ ] Krejčí Zdeněk CZE Radešínská Svratka 1984
Ženy [ ] Krejčová Martina CZE Česká Lípa 1985
Muži [ ] Kriz Krystof CZE Praha 1989
Ženy [ ] Kroužilová Iva CZE GP Kolín 1977
Ženy [ ] Kružíková Božena CZE Kladno 1976
Muži [ ] Křeček Jakub CZE Líbeznice 1982
Muži [ ] Kuchař Pavel CZE Praha 9 1983
Ženy [ ] Kulhankova Eva CZE Praha 8 1983
Ženy [ ] Kutlvašrová Lucie CZE Heřmanův Městec 1979
Muži [ ] Kykal Jan GNB Praha 6 1984
Muži [ ] Kysela Libor CZE Praha 14 1983
Muži [ ] kysela roman CZE kovárna 1974
Muži [ ] Langer Jiří CZE Opatovice nad Labem 1989
Ženy [ ] Langerová Lenka CZE SRTG Česká Třebová 1995
Muži [ ] Líbal Martin CZE Praha 10 Uhříněves 1981
Ženy [ ] Líbalová Kateřina CZE Praha 10 1984
Muži [ ] Macák Jakub CZE Slaný 1986
Ženy [ ] Makarová Štěpánka CZE Chrudim 1974
Ženy [ ] Marešová Aneta CZE Kocourek a.s. 1980
Muži [ ] Mašín Martin CZE SDH Zásmuky 1986
Muži [ ] Matějovský Cyril CZE BRIT 1977
Ženy [ ] Melzerová Ivana CZE Jeřmanice 1980
Muži [ ] Menc Radek CZE Trnová 1978
Ženy [ ] MICHALÍKOVÁ EVA CZE KARLOVY VARY 1974
Ženy [ ] Mikolášková Irena CZE Hořičky 1983
Ženy [ ] Morávková Jana CZE Šestajovice 1988
Muži [ ] Nedomlel Petr CZE Pňovany 1977
Ženy [ ] Nemravová Petra CZE Kjávy3 1993
Ženy [ ] Nesládková Dagmar CZE Olfin Car Ski team 1982
Muži [ ] Neugebauer Tomas CZE Pleše , Kardašova Řečice 1976
Muži [ ] Nezbeda Radek CZE Kamenný Přívoz 1981
Muži [ ] Niedźwiecki Rafał POL Wałbrzyskie Morsy 1978
Muži [ ] Novák Michal CZE Hradec Králové 1978
Muži [ ] Novák Rostislav CZE Chrudim 1975
Ženy [ ] Novotná Lucie CZE SRTG Česká Třebová 1981
Ženy [ ] Novotná Zuzana CZE Zlínské kamzice 1979
Muži [ ] Ondra Vladimír CZE Diversity Beast 1968
Muži [ ] Opočenský František CZE Dolní Branná 1978
Muži [ ] Pach Wiktor POL Świdnica 1989
Muži [ ] Pala Martin CZE Praha 1979
Muži [ ] Pala Tomáš CZE Slavkov 1981
Ženy [ ] PECKO IVETA LVA KARLOVY VARY 1972
Ženy [ ] Pilzová Mirka CZE iThinkBeer 1973
Muži [ ] Pinkas Martin CZE HK Choceň 1967
Ženy [ ] Pinkasová Jana CZE HK Choceň 1972
Muži [ ] Piszka Lesław POL Szymbark 1973
Muži [ ] Pluhař Pavel CZE Nechanice 1964
Ženy [ ] Pluhařová Rut CZE Nechanice 1972
Ženy [ ] Podzimková Alena CZE Kopidlno 2000
Muži [ ] Pospíšil Miroslav CZE Hradec Králové 1982
Muži [ ] Pražák Lubomír CZE Benek 1973
Muži [ ] Provazník Milan CZE Vysoké Mýto 1967
Ženy [ ] Převorová Adéla CZE Praha 10 2000
Ženy [ ] Převorová Monika CZE Praha 10 1968
Muži [ ] Přidal Martin CZE Třebčín 132 1979
Ženy [ ] Pustinová Lucie CZE Bečov nad Teplou 1975
Ženy [ ] Pytel Aneta POL Świdnica 1976
Muži [ ] Pytel Dariusz POL Świdnica 1975
Ženy [ ] Raisová Renata CZE iThinkBeer 1963
Ženy [ ] Rencz Małgorzata POL W pogoni za duchem 1974
Muži [ ] Richter Martin CZE SPONA Teplice 1967
Ženy [ ] Rippelova Hana CZE Praha 6 1983
Muži [ ] Rosa Zdeněk CZE Trutnov 1981
Ženy [ ] Rosová Lucie CZE Trutnov 1986
Muži [ ] Rožec Václav CZE Brno 1973
Ženy [ ] Rulfová Dáša CZE Báječné ženy v běhu 1979
Muži [ ] Rynda Lukáš CZE Litoměřice 1987
Muži [ ] Říha Kamil CZE Vodáci Střekov 1976
Muži [ ] Sabo Martin CZE Trutnov 2 1986
Ženy [ ] Sacherová Martina CZE Uhošť 1998
Muži [ ] Schoř Martin CZE Jičín 1975
Muži [ ] Sirůček Roman CZE BRIT 1985
Muži [ ] Skelton Jamie CZE Adidas Runners Prague 1985
Muži [ ] Skočdopole Michal CZE FCS Dobruška 1977
Ženy [ ] Skupienová Eva CZE BalticTrio 1976
Muži [ ] Slavik Tomas CZE Nachod 1985
Ženy [ ] Slepickova Petra CZE Praha 1984
Ženy [ ] Sobotková Šárka CZE Přelouč 1985
Ženy [ ] Solověvová Jana CZE Ultima K.lap Team 1980
Muži [ ] Sopko Pavol SVK Trutnov 1985
Muži [ ] Sosnovec Jiří CZE JE TO TA ZEĎ !!! 1980
Muži [ ] Spíchal Luděk CZE Trutnov 1973
Ženy [ ] Spíchalová Jitka CZE Trutnov 1975
Ženy [ ] Srbová Jana CZE Praha 10 1983
Muži [ ] Starec Milan CZE Černokostelecký pivovár 1975
Muži [ ] Stefański Jarosław POL W pogoni za duchem 1963
Muži [ ] Strakoň Jiří CZE Brno 1972
Muži [ ] Stránský Daniel CZE Praha 3 1974
Muži [ ] Strouhal Zdeněk CZE Staněk Sport Turnov 1959
Ženy [ ] Sukdoláková Dana CZE SPONA Teplice 1973
Muži [ ] Sušek Petr CZE Parent Projekt 1979
Muži [ ] Svoboda David CZE Srbeč 1985
Ženy [ ] Svobodová Marcela CZE Slaný 1991
Muži [ ] Syrovátka Petr CZE Trutnov 1983
Muži [ ] Szadkowski Krystian POL Wrocław 1990
Ženy [ ] Šafková Jana CZE Smidary 1993
Muži [ ] Šauer Milan CZE Baltic Trio 1975
Muži [ ] Šimon Pavel CZE Dvůr Králové nad Labem 1980
Muži [ ] Šimon Sebastian CZE Praha 2 1979
Ženy [ ] Šimonová Barbora CZE Praha 7 1982
Muži [ ] Šimůnek David CZE JOSKATEL Team 1983
Ženy [ ] Šindlerová Jana CZE iThinkBeer 1969
Muži [ ] Škapa Martin CZE PLRC 1985
Muži [ ] Škoda Martin CZE SRTG Česká třebová 1985
Ženy [ ] Škopová Vlasta CZE Hronov 1977
Muži [ ] Šlampa Martin CZE Praha 1990
Ženy [ ] Šroubková Jana CZE Budík P.čo 1971
Muži [ ] Štěpán Ivan CZE Jihlava 1979
Ženy [ ] Štěpánková Markéta CZE Dvůr Králové nad Labem 1969
Muži [ ] Štys Pavel CZE RETIA 1978
Muži [ ] Šulák Radek CZE Halenkov 1978
Muži [ ] Šváb Martin CZE Jablonec nad Nisou 1972
Ženy [ ] Švábová Eliška CZE Jablonec nad Nisou 2000
Muži [ ] Švanda Petr CZE iThinkBeer 1967
Muži [ ] Švejkar Richard CZE Jirkov 1990
Muži [ ] Teichmann Antonín CZE Trutnov 4 1990
Muži [ ] Tichý Michal CZE Řepy ,Praha 6 1974
Muži [ ] Tichý Tomáš CZE Praha 6 1974
Muži [ ] Tomasik Andrzej POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 1969
Muži [ ] Týle Lukáš CZE Doksy 1992
Muži [ ] Urban Jiří CZE TRUTNOV 1983
Muži [ ] Ureš Petr CZE Praha 1975
Ženy [ ] Urešová Petra CZE Praha 1979
Muži [ ] Uxa Štěpán CZE Jilemnice 1984
Muži [ ] Václavík Jan CZE Vodáci Střekov 1986
Ženy [ ] Václavíková Věra CZE Vodáci Střekov 1988
Ženy [ ] Vaněčková Nina CZE Libčany 1989
Muži [ ] Veber David CZE Je to ta zeď !!! 1986
Muži [ ] Vedral Jan CZE Praha 1975
Ženy [ ] Vepřková Radka CZE Bolt in da house 1983
Muži [ ] Vítek Roman CZE Sedlčany 1986
Ženy [ ] Vojnarová Andrea CZE Kjávy3 1987
Muži [ ] Vorel Lukáš CZE VOVO 1980
Ženy [ ] Vorlová Martina CZE VOVO 1988
Muži [ ] Votruba Tomáš CZE Kostelec nad Černými lesy 1968
Ženy [ ] Votrubová Lenka CZE Kostelec nad Černými lesy 1974
Muži [ ] Waldhauser Martin CZE OK Jiskra Nový Bor 1971
Ženy [ ] Wierszelis Anna POL Wrocław 1982
Ženy [ ] Zajfrtová Eva CZE Rybitví 1972
Muži [ ] Zbíral Robert CZE Olomouc 1980
Muži [ ] Zdrubecký Vít CZE Praha 15 1988
Ženy [ ] Zlámalová Barbora CZE Kjávy3 1988