Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Koupil jsem registraci celkem: 6, muzi : 6, zeny: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
Krakonošova 100 celkem: 551, muzi : 440, zeny: 111, Muži: 440, Ženy: 111 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 254, muzi : 154, zeny: 100, Muži: 154, Ženy: 100 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 16, muzi : 8, zeny: 8, Dorostenci: 2, Muži do 39: 2, Muži do 59: 4, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 6, Ženy do 59: 2, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:00 , přihlášeno: 254 účastníků ( 154 mužů, 100 žen) 55km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [ ] Albrechtová Dita CZE Libčany 1983
Ženy [ ] Andrýsová Dagmar CZE Dvůr Králové nad Labem 1972
Ženy [ ] Bartásková Lenka CZE Kaznějov 1989
Ženy [ ] Bartásková Pavla CZE Kaznějov 1987
Ženy [ ] Baštová Hana CZE Báječné ženy v běhu 1978
Ženy [ ] Bednarova Katarina CZE Trutnov 1981
Ženy [ ] Białek Beata POL Tychy 1968
Ženy [ ] Boháčová Eva CZE Praha 1989
Ženy [ ] Boubelíková Jitka CZE Tuláci na cestách 1978
Ženy [ ] Bulantova Hana CZE Sokolov 1990
Ženy [ ] Cajthamlová Zuzana CZE Nučice 1978
Ženy [ ] Carroll Vladimíra CZE Zlínské kamzice 1979
Ženy [ ] Čechurová Andrea CZE MPM TEAM 1986
Ženy [ ] Daňková Šárka CZE Praha 9 1977
Ženy [ ] Dobisova Danica CZE Praha 1980
Ženy [ ] Dočekalová Klára CZE Česká Skalice 1992
Ženy [ ] Dolečkova Jana CZE Praha 4 1984
Ženy [ ] Dominiková Zuzana CZE Praha 5 - Radotín 1982
Ženy [ ] Douchová Irena CZE Praha 11-Chodov 1971
Ženy [ ] Dvořáková Martina CZE Karlovy Vary 1978
Ženy [ ] Filingerová Petra CZE SK Maxtri Liberec 1989
Ženy [ ] Franckiewicz-Pach Marta POL Świdnica 1989
Ženy [ ] Fryčová Jana CZE Pojd mi hop 1982
Ženy [ ] Galandová Martina CZE Praha 6 1987
Ženy [ ] Hámorová Danica SVK iRUN Family 1970
Ženy [ ] Havlová Petra CZE Holice 1993
Ženy [ ] Herbsová Hedvika CZE Středokluky 1976
Ženy [ ] Hillermannová Kateřina CZE Šneci v běhu 1976
Ženy [ ] Hofírková Lucie CZE Olomouc 1988
Ženy [ ] Holasová Barbora CZE Undead Groovy Team 1988
Ženy [ ] Holasová Lenka CZE Undead Groovy Team 1988
Ženy [ ] Holečková Patricie CZE Praha 7 1977
Ženy [ ] Honsová Karolína CZE Kladno 1997
Ženy [ ] Hortová Gabriela CZE Slaný 1987
Ženy [ ] Houžvičková Kateřina CZE Hradec Králové 1979
Ženy [ ] Hronová Vendula CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1976
Ženy [ ] Jakubcova Barbora CZE Vodnany 1989
Ženy [ ] Janková Jana CZE Srbeč 1990
Ženy [ ] Janusova Petra CZE Březová 1994
Ženy [ ] Jedličková Eva SVK Bratislava 1978
Ženy [ ] Jiříčková Bára CZE PARENT PROJECT 1997
Ženy [ ] Kiersnowska Agnieszka POL Wrocław 1974
Ženy [ ] Kohútová Miroslava CZE Sova Run Brno 1984
Ženy [ ] Košťálová Klára CZE Slaný 1988
Ženy [ ] Kožnarová Markéta CZE Pardubice 1991
Ženy [ ] Krejčí Helena CZE Radešínská Svratka 1989
Ženy [ ] Krejčová Martina CZE Česká Lípa 1985
Ženy [ ] Kroužilová Iva CZE GP Kolín 1977
Ženy [ ] Kružíková Božena CZE Kladno 1976
Ženy [ ] Kulhankova Eva CZE Praha 8 1983
Ženy [ ] Kutlvašrová Lucie CZE Heřmanův Městec 1979
Ženy [ ] Makarová Štěpánka CZE Chrudim 1974
Ženy [ ] Marešová Aneta CZE Kocourek a.s. 1980
Ženy [ ] Melzerová Ivana CZE Jeřmanice 1980
Ženy [ ] MICHALÍKOVÁ EVA CZE KARLOVY VARY 1974
Ženy [ ] Morávková Jana CZE Šestajovice 1988
Ženy [ ] Nemravová Petra CZE Kjávy3 1993
Ženy [ ] Nesládková Dagmar CZE Olfin Car Ski team 1982
Ženy [ ] Novotná Lucie CZE SRTG Česká Třebová 1981
Ženy [ ] Novotná Zuzana CZE Zlínské kamzice 1979
Ženy [ ] PECKO IVETA LVA KARLOVY VARY 1972
Ženy [ ] Pilzová Mirka CZE iThinkBeer 1973
Ženy [ ] Pinkasová Jana CZE HK Choceň 1972
Ženy [ ] Pluhařová Rut CZE Nechanice 1972
Ženy [ ] Podzimková Alena CZE Kopidlno 2000
Ženy [ ] Pohlová Zuzana CZE Praha 10 1973
Ženy [ ] Převorová Adéla CZE Praha 10 2000
Ženy [ ] Převorová Monika CZE Praha 10 1968
Ženy [ ] Pustinová Lucie CZE Bečov nad Teplou 1975
Ženy [ ] Pytel Aneta POL Świdnica 1976
Ženy [ ] Rajchlová Denisa CZE BK Louny 1993
Ženy [ ] Rencz Małgorzata POL W pogoni za duchem 1974
Ženy [ ] Rippelova Hana CZE Praha 6 1983
Ženy [ ] Rosová Lucie CZE Trutnov 1986
Ženy [ ] Rulfová Dáša CZE Báječné ženy v běhu 1979
Ženy [ ] Sacherová Martina CZE Uhošť 1998
Ženy [ ] Sobotková Šárka CZE Přelouč 1985
Ženy [ ] Spíchalová Jitka CZE Trutnov 1975
Ženy [ ] Srbová Jana CZE Praha 10 1983
Ženy [ ] Strnadlová Kateřina CZE Kajen 1986
Ženy [ ] Sukdoláková Dana CZE SPONA Teplice 1973
Ženy [ ] Svobodová Marcela CZE Slaný 1991
Ženy [ ] Šafková Jana CZE Smidary 1993
Ženy [ ] Šimonová Barbora CZE Praha 7 1982
Ženy [ ] Šindlerová Jana CZE iThinkBeer 1969
Ženy [ ] Škopová Vlasta CZE Hronov 1977
Ženy [ ] Šroubková Jana CZE Budík P.čo 1971
Ženy [ ] Štěpánková Markéta CZE Dvůr Králové nad Labem 1969
Ženy [ ] Šulcová Veronika CZE Pardubice 1984
Ženy [ ] Švábová Eliška CZE Jablonec nad Nisou 2000
Ženy [ ] ungerová aneta CZE jeneč 1983
Ženy [ ] Urešová Petra CZE Praha 1979
Ženy [ ] Vaněčková Nina CZE Libčany 1989
Ženy [ ] Vaňková Radka CZE Hradec Králové 1992
Ženy [ ] Vepřková Radka CZE Bolt in da house 1983
Ženy [ ] Vojnarová Andrea CZE Kjávy3 1987
Ženy [ ] Votrubová Lenka CZE Kostelec nad Černými lesy 1974
Ženy [ ] Wierszelis Anna POL Wrocław 1982
Ženy [ ] Zajfrtová Eva CZE Rybitví 1972
Ženy [ ] Zlámalová Barbora CZE Kjávy3 1988