Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 479, muži : 385, ženy: 94, Muži: 385, Ženy: 94 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 229, muži : 146, ženy: 83, Muži: 146, Ženy: 83 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 48, muži : 27, ženy: 21, Dorostenci: 3, Muži do 39: 9, Muži do 59: 14, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 11, Ženy do 59: 9, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:55 , přihlášeno: 229 účastníků ( 146 mužů, 83 žen) 55km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [701] Abrahamčík Adam CZE JE TO TA ZEĎ !!! 1987
Muži [704] Babka Aleš CZE Praha 6 1976
Muži [705] Bak Martin CZE Hejnice 1974
Muži [706] Baláš Martin CZE Jablonné nad Orlicí 1982
Muži [707] Balda Vladimír CZE Chrastava 1972
Muži [708] Bárta Tomáš CZE Explosia 1961
Muži [712] Bergman Robert CZE Praha 4 1972
Muži [715] Borák Tomáš CZE SK Kladno 1996
Muži [718] Bulíček Martin CZE Kostelec nad Černými lesy 1975
Muži [719] Cajthaml Tomáš CZE Nučice 1971
Muži [721] Cakl Lubomír CZE České Budějovice 1961
Muži [722] Cedrych Roman POL Mikołów 1965
Muži [723] Cejnar Tomáš CZE Vlčice u Trutnova 1980
Muži [724] Celler Dušan CZE Chlumec nad Cidlinou 1973
Muži [726] Cieślak Konrad POL Wrocław 1986
Muži [728] Čakrt Martin CZE Mordor 1979
Muži [730] Čechura Martin CZE MPM TEAM 1988
Muži [729] Čechura Miroslav CZE MPM TEAM 1964
Muži [732] Černý Václav CZE Vodáci Střekov 1982
Muži [733] Daněk Michal CZE Sixpack Holubice 1980
Muži [738] Doležal Libor CZE Černokostelecký pivovár 1978
Muži [740] Doucha Filip CZE Praha 11 1970
Muži [743] Enkhbaatar Zolboo CZE Budětsko, Prostějov 1984
Muži [744] Fiala Štěpán CZE Praha – Slivenec 1976
Muži [747] Frankowicz Maciej POL Świdnica 1989
Muži [748] Fraško Roman CZE Pečky 1974
Muži [750] Fukala Dalibor CZE Praha 5 1981
Muži [751] Galandak Michal CZE Undead Groovy Team 1989
Muži [961] Gembal Jakub CZE Hradec Králové 1985
Muži [753] Gold Daniel CZE Ostrava 1989
Muži [755] Grubich Bartłomiej POL Poznań 1985
Muži [754] Grubich Damian POL Grudziądz 1975
Muži [756] Hába Jan CZE JOSKATEL TEAM 1980
Muži [757] Halama Radek CZE NANANA TEAM 1975
Muži [762] Herčík Jan CZE Trutnov 1979
Muži [764] Hlaváček Ondřej CZE Kostelec nad Černými lesy 1971
Muži [765] Hloušek Petr CZE Úžice 1970
Muži [767] Holas Martin CZE Undead Groovy Team 1985
Muži [771] Honegr Tomas CZE Horice 1979
Muži [772] Hons Pavel CZE MK KLADNO 1970
Muži [774] Horák Jakub CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1989
Muži [777] Huňáček Petr CZE Pardubice 1980
Muži [778] Choulík Antonín CZE Sezimovo Ústí 2 1972
Muži [780] Jancz Tomasz POL Jelenia Góra 1972
Muži [783] Jaros Jaroslav CZE České Budějovice 1971
Muži [784] Jedlička Jan CZE Praha 4 1980
Muži [786] Jelínek Jiří CZE ToniCzech Runners Club 1986
Muži [788] Jezbera Milan CZE sám za sebe 1975
Muži [790] Jirsa Jiří CZE Starý Kolín 1972
Muži [959] Jiříček Josef CZE PARENT PROJECT 1974
Muži [792] Jiskra Jaroslav CZE Dolní Újezd 1978
Muži [793] Juračka Marek CZE Praha 2 1988
Muži [794] Jurka Josef CZE JOSKATEL Team 1972
Muži [795] Kadeřábek Miroslav CZE JOSKATEL Team 1984
Muži [796] Kalivoda Ondřej CZE KOplan.cz 1982
Muži [797] Kašpar Martin CZE Jesenice 1973
Muži [798] Kavka Jaroslav CZE Vysoké Mýto 1978
Muži [800] Klanica Vladimír CZE Ostrava 1990
Muži [802] Kocourek Jakub CZE Brno Řečkovice 1985
Muži [805] Kopecký Jan CZE Praha 4 1974
Muži [806] Košík Martin CZE Jenštejn 1975
Muži [808] Kozlovský Jan CZE Pardubice 1989
Muži [810] Kratochvíl David CZE RETIA 1994
Muži [812] Krejčí Zdeněk CZE Radešínská Svratka 1984
Muži [816] Kružíková Božena CZE Kladno 1976
Muži [817] Krysl Michal CZE HK 1978
Muži [818] Křeček Jakub CZE Líbeznice 1982
Muži [958] Kubicki Robert POL Gazety z. g. 1967
Muži [822] kysela roman CZE kovárna 1974
Muži [824] Macák Jakub CZE Slaný 1986
Muži [831] Matějovský Cyril CZE BRIT 1977
Muži [833] Menc Radek CZE Trnová 1978
Muži [836] Mudra Jiri CZE Pivo za odměnu 1989
Muži [837] Nedomlel Petr CZE Pňovany 1977
Muži [843] Novák Michal CZE Hradec Králové 1978
Muži [842] Novák Rostislav CZE Chrudim 1975
Muži [845] Obermajer Jaroslav CZE Hostašovice 1970
Muži [847] Ondra Vladimír CZE Diversity Beast 1968
Muži [849] Pach Wiktor POL Świdnica 1989
Muži [850] Pala Tomáš CZE Slavkov 1981
Muži [852] Pecka Lukáš CZE RETIA 1974
Muži [856] Pinkas Martin CZE HK Choceň 1967
Muži [858] Piszka Lesław POL Szymbark 1973
Muži [859] Pluhař Pavel CZE Nechanice 1964
Muži [864] Pospíšil Miroslav CZE Hradec Králové 1982
Muži [865] Provazník Milan CZE Vysoké Mýto 1967
Muži [867] Přidal Martin CZE Třebčín 132 1979
Muži [870] Pytel Dariusz POL Świdnica 1975
Muži [873] Richter Martin CZE SPONA Teplice 1967
Muži [875] Rosa Zdeněk CZE Trutnov 1981
Muži [877] Rožec Václav CZE Brno 1973
Muži [878] Rusin Robert CZE Praha 1978
Muži [879] Rynda Lukáš CZE Litoměřice 1987
Muži [880] Říha Kamil CZE Vodáci Střekov 1976
Muži [881] Sabo Martin CZE Trutnov 2 1986
Muži [883] Schoř Martin CZE Jičín 1975
Muži [918] Sirůček Roman CZE BRIT 1985
Muži [884] Skelton Jamie CZE Adidas Runners Prague 1985
Muži [885] Slavik Tomas CZE Nachod 1985
Muži [887] Sopko Pavol SVK Trutnov 1985
Muži [888] Sosnovec Jiří CZE JE TO TA ZEĎ !!! 1980
Muži [889] Spíchal Luděk CZE Trutnov 1973
Muži [892] Starec Milan CZE Černokostelecký pivovár 1975
Muži [893] Stefański Jarosław POL W pogoni za duchem 1963
Muži [894] Stejskal František CZE Hradec Králové 1978
Muži [895] Strakoň Jiří CZE Brno 1972
Muži [896] Stránský Daniel CZE Praha 3 1974
Muži [897] Strouhal Zdeněk CZE Staněk Sport Turnov 1959
Muži [899] Sušek Petr CZE Parent Projekt 1979
Muži [900] Svoboda David CZE Srbeč 1985
Muži [902] Syrovátka Petr CZE Trutnov 1983
Muži [903] Szadkowski Krystian POL Wrocław 1990
Muži [905] Šebek Jaroslav CZE Praha 5 1978
Muži [906] Šimon Pavel CZE Dvůr Králové nad Labem 1980
Muži [907] Šimon Sebastian CZE Praha 2 1979
Muži [909] Šimůnek David CZE JOSKATEL Team 1983
Muži [912] Škapa Martin CZE PLRC 1985
Muži [913] Škoda Martin CZE SRTG Česká třebová 1985
Muži [915] Šlampa Martin CZE Praha 1990
Muži [917] Štěpán Ivan CZE Jihlava 1979
Muži [919] Štys Pavel CZE RETIA 1978
Muži [922] Šváb Martin CZE Jablonec nad Nisou 1972
Muži [924] Švácha Filip CZE Kluk v křeči 1974
Muži [925] Švanda Petr CZE iThinkBeer 1967
Muži [926] Švejkar Richard CZE Jirkov 1990
Muži [927] Talacko Karel CZE Pečky 1972
Muži [929] Tichý Michal CZE Řepy ,Praha 6 1974
Muži [928] Tichý Tomáš CZE Praha 6 1974
Muži [930] Tomasik Andrzej POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 1969
Muži [931] Tomáš David CZE FFF Stará Paka 1974
Muži [932] Tomáš Zdeněk CZE AC GoMango HÖGNER 1976
Muži [933] Tomášek Martin CZE Continental BDY 1984
Muži [934] Týle Lukáš CZE Doksy 1992
Muži [937] Uxa Štěpán CZE Jilemnice 1984
Muži [938] Vacek Karel CZE Praha 8 1971
Muži [942] Veber David CZE Je to ta zeď !!! 1986
Muži [943] Vedral Jan CZE Praha 1975
Muži [945] Veselý Petr CZE TF RUN 1965
Muži [946] Vida Přemek CZE Pura Vida 1980
Muži [947] Vítek Roman CZE Sedlčany 1986
Muži [949] Votruba Tomáš CZE Kostelec nad Černými lesy 1968
Muži [951] Waldhauser Martin CZE Petrovice 1971
Muži [953] Zahradník Michal CZE Bike Butchers 1975
Muži [955] Zajíc Daniel CZE FFF Stará Paka 1980
Muži [956] Zbíral Robert CZE Olomouc 1980
Muži [957] Zdrubecký Vít CZE Praha 15 1988