Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 111, muži : 83, ženy: 28, Muži: 83, Ženy: 28 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 82, ženy: 19, Muži: 82, Ženy: 19 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 97, muži : 80, ženy: 17, Muži: 80, Ženy: 17 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 97, muži : 80, ženy: 17, Muži: 80, Ženy: 17 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 120, muži : 98, ženy: 22, Muži: 98, Ženy: 22 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 173, muži : 101, ženy: 72, Muži: 101, Ženy: 72 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Dorostenci: 0, Muži do 39: 0, Muži do 59: 1, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 2, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:55 , přihlášeno: 173 účastníků ( 101 mužů, 72 žen) 55km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Ajm Petr CZE Straškov 1985
Muži [ ] Babovak Jan CZE HO Squadráti Outdoor 1986
Muži [ ] Balda Vladimír CZE Oldřichov v Hájích 0000
Muži [ ] Bárta Tomáš CZE Explosia 1961
Muži [ ] Beneš Lukáš CZE Praha 1994
Muži [ ] Bergman Robert CZE Praha 4 1972
Muži [ ] Bílek Dan CZE Úžasňáci 1970
Muži [ ] Borák Tomáš CZE SK Kladno 1996
Muži [ ] Bulíček Martin CZE Kostelec nad Černými lesy 1975
Muži [ ] Cakl Lubomír CZE České Budějovice 1961
Muži [ ] Cejnar Tomáš CZE Vlčice u Trutnova 1980
Muži [ ] Celler Dušan CZE Chlumec nad cidlinou 1973
Muži [ ] Češka Pavel CZE Praha 1984
Muži [ ] Doucha Filip CZE Praha 11 1970
Muži [ ] Dubský Lukáš CZE Pardubice 1986
Muži [ ] Dubský Marek CZE Pardubice 1991
Muži [ ] Ehl Roman CZE Solnice 1970
Muži [ ] Fajkus Aleš CZE Mravenci od baby Jagy 1988
Muži [ ] Filip Rudolf CZE Lánov 1970
Muži [ ] Filip Tomáš CZE Vrchlabí 1964
Muži [ ] Gembal Jakub CZE Hradec Králové 1986
Muži [ ] Gold Daniel CZE VPKOH 1989
Muži [ ] Guzik rudolf CZE Raková u Konice 1977
Muži [ ] Havelka Jan CZE TRIATLON CHRUDIM 1979
Muži [ ] Helus Milan CZE Chrást 1976
Muži [ ] Hesoun Jakub CZE Ricany 1987
Muži [ ] Hirš Jan CZE Rychnov nad Kněžnou 1974
Muži [ ] Hlad Petr CZE Chuderov 1977
Muži [ ] Hloušek Petr CZE Úžice 1970
Muži [ ] Hujer Michal CZE Žatec 1976
Muži [ ] Huňáček Petr CZE Pardubice 1980
Muži [ ] Hušek Stanislav CZE PA-STA 1968
Muži [ ] Jancz Tomasz POL Jelenia Góra 1972
Muži [ ] Jankowski Lukasz POL Wroclaw Poland 1976
Muži [ ] Jeřábek Martin CZE Úžasňáci 1971
Muži [ ] Kavka Jaroslav CZE Vysoké Mýto 1978
Muži [ ] Klanica Vladimír CZE Na vrcholek Sněžky, dojdu v jídlu pěšky 1990
Muži [ ] Košík Martin CZE Jenštejn 1975
Muži [ ] Křeček Jakub CZE Líbeznice 1982
Muži [ ] Kubiš Peter CZE Přezletice 1978
Muži [ ] Kučera Pavel CZE Praha 5 1986
Muži [ ] Kutík Jaroslav CZE HO Squadráti Outdoor 1984
Muži [ ] Kysela Libor CZE Praha 14 1983
Muži [ ] kysela roman CZE kovárna 1974
Muži [ ] Lyngholm Jan DNK Vejen 1963
Muži [ ] Macek Dan CZE HK 1979
Muži [ ] Malík Marek CZE HARD ROCK RUNNERS 1978
Muži [ ] Mikula Tomáš CZE Dolní Dvůr 1970
Muži [ ] Mikula Tomáš CZE Dolní Dvůr 1970
Muži [ ] Mrlák Radovan CZE Jaroměř 1971
Muži [ ] Mudra Jiří CZE Vrchaři Vrchlabí 1989
Muži [ ] Náplava Martin CZE Praha 8 1978
Muži [ ] Nečekal Pavel CZE HO Squadráti Outdoor 1989
Muži [ ] Novák Michal CZE Hradec Králové 1978
Muži [ ] Novák Rostislav CZE Chrudim 1975
Muži [ ] PECKO MARTIN CZE KARLOVY VARY 1972
Muži [ ] Pechar Oldřich CZE Hejvys Intimmate Team 1984
Muži [ ] Pilz Pavel CZE Rádlo 1970
Muži [ ] Pluhař Pavel CZE Nechanice 1964
Muži [ ] Pokorny Vaclav CZE KadlaKadla 1978
Muži [ ] Procházka Pavel CZE Praha 8 1986
Muži [ ] Prokop Milan CZE Hradec Králové 1979
Muži [ ] Pšikal Jan CZE Praha 6 1982
Muži [ ] Pytlík Marek CZE MOBJ 1989
Muži [ ] Rec Oldřich CZE Hradec Králové 1970
Muži [ ] Rožec Václav CZE Brno 1973
Muži [ ] Rychlý Martin CZE Vrchaři Vrchlabí 1992
Muži [ ] Rynda Lukáš CZE Litoměřice 1987
Muži [ ] Salajka Michal CZE Olomouc 1985
Muži [ ] Sevelda Miroslav CZE Říčany 1975
Muži [ ] Schoř Martin CZE Jičín 1975
Muži [ ] Stárek Petr CZE Karlovy Vary 1963
Muži [ ] Stolín Josef CZE Relative Team 1971
Muži [ ] Strakoň Jiří CZE Úžasňáci 1972
Muži [ ] Stránský Daniel CZE Praha 3 1974
Muži [ ] Sturm Petr CZE Trutnov 1975
Muži [ ] Suchý Tomáš CZE Opava 1975
Muži [ ] Suchý Tomáš CZE Opava 1975
Muži [ ] Sulženko Petr CZE Praha 9 1986
Muži [ ] Surý Pavel CZE PA-STA 1968
Muži [ ] Svoboda David CZE Srbeč 1985
Muži [ ] Szymon Jankowski POL Legionowo 1978
Muži [ ] Škoda Martin CZE SDH Srch 1985
Muži [ ] Škoda Martin CZE SDH Srch 1985
Muži [ ] Škoda Tomáš CZE H.O. Škrovád 1987
Muži [ ] Škopík Václav CZE Veselí nad Moravou 1967
Muži [ ] Šlampa Martin CZE Praha 1990
Muži [ ] Špinar Petr CZE Havlíčkův Brod 1989
Muži [ ] Šťastný Ivo CZE Lísek 1989
Muži [ ] Štys Pavel CZE RETIA 1978
Muži [ ] Šulc Jiří CZE město Chřibská 1962
Muži [ ] Šulc Milan CZE Rumburk 1966
Muži [ ] Teichman Ivan CZE Vrchlabí 1983
Muži [ ] Trejbal Michal CZE Háje nad Jizerou 1982
Muži [ ] Troníček Jan CZE Blazni z Radimovky 1988
Muži [ ] Učík Jiří CZE Toto není turistika 1978
Muži [ ] Uxa Štěpán CZE Jilemnice 1984
Muži [ ] Uxa Tomáš CZE Jilemnice 1986
Muži [ ] Vach Ondřej CZE Praha 4 1985
Muži [ ] Veselý Miloš CZE STS Chvojkovice 1969
Muži [ ] Votruba Tomáš CZE Kostelec nad Černými lesy 1968