Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Koupil jsem registraci celkem: 6, muzi : 6, zeny: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
Krakonošova 100 celkem: 551, muzi : 440, zeny: 111, Muži: 440, Ženy: 111 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 254, muzi : 154, zeny: 100, Muži: 154, Ženy: 100 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 16, muzi : 8, zeny: 8, Dorostenci: 2, Muži do 39: 2, Muži do 59: 4, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 6, Ženy do 59: 2, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]
20:00:00 celkem: 551, muzi : 440, zeny: 111, Muži: 440, Ženy: 111 [html] [pdf]

startovní listina 20:00:00

start ~ 20:00:00 , přihlášeno: 551 účastníků ( 440 mužů, 111 žen) 100km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [ ] Ábelová Lucie CZE Trutnov 1985
Muži [ ] Ablorh Titus CZE Columbia Montrail 1993
Muži [ ] Ambrož Stanislav CZE Vyskytná nad Jihlavou 1976
Muži [ ] Argaláš Michal CZE OB TJ TŽ Třinec 1993
Muži [ ] Arlt Pavel CZE Hodkovice nad Mohelkou 1967
Muži [ ] Babický Jan CZE Sdružení Přátel Létajících Elvisů 1976
Muži [ ] Babovak Jan CZE Squadráti Outdoor 1986
Ženy [ ] Bajgarová Ester CZE Domažlice 1972
Ženy [ ] Baláková Nina SVK SRTG Praha 1986
Muži [ ] Baran Jiří CZE Staříč 1966
Muži [ ] Barsch Matthias GER M and M Team 1978
Muži [ ] Bárta Tomáš CZE Pardubice 1989
Muži [ ] Bartoníček Jan CZE Mnichovo Hradiště 1983
Muži [ ] Bartoš Jan BRN Český dub 1987
Muži [ ] Bařinka Michal CZE Dharmoví tuláci 1989
Muži [ ] Bauchner Michal CZE MK KLADNO 1969
Muži [ ] Bernovský Petr CZE Praha 4 1968
Muži [ ] Bicelli Raphael FRA Prague - Czech Republic 1982
Muži [ ] Bílek Karel CZE Žďár u Protivína 1979
Muži [ ] Binar Marek CZE Jednota 1971
Muži [ ] Bláha Karel CZE iThinkBeer 1973
Muži [ ] Bloudek Ondřej CZE VK Blesk 1977
Muži [ ] Bobak Daniel CZE Melnik 1981
Muži [ ] Bobák Marek CZE Mělník 1979
Ženy [ ] Bobáková Klára CZE Mělník 1980
Muži [ ] Bockaj Carlos CZE SRTG Ceska Trebova 1972
Ženy [ ] Bočková Lucie CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1980
Ženy [ ] Bogušovská Gabriela CZE Mníšek pod Brdy 1973
Muži [ ] Boháč Lukáš CZE Klub přátel zdravého života 1987
Muži [ ] Boháč Ondřej CZE Klub přátel zdravého života 1989
Muži [ ] Böhm Marian CZE Mára 1979
Ženy [ ] Bohoňková Ivana CZE Mělník 1962
Muži [ ] Boleslav Miroslav CZE Borek 1972
Ženy [ ] Boráňová Michaela CZE Brno 41 1985
Muži [ ] Borženský Jan CZE DHL ITS Running Club 1982
Muži [ ] Boslai Róbert CZE Mladá Boleslav 1987
Muži [ ] Bosnovič Miloš CZE Adidas Runners Prague 1987
Ženy [ ] Brabcová Markéta CZE Čistá 1986
Muži [ ] Bradáč David CZE Žďár nad Sázavou 1979
Muži [ ] Bradáč Martin CZE Praha 1981
Ženy [ ] Bradáčová Petra CZE Praha 1986
Muži [ ] Brandl Dominik CZE Stare Hobzi 1987
Ženy [ ] Brejchová Eva CZE Praha 3 1979
Muži [ ] Brodzik Radosław POL Drużyna Gazety Wyborczej 1977
Muži [ ] Bruna Michal CZE Praha 1986
Muži [ ] Brunner Radek CZE SK Babice 1974
Muži [ ] Brzek Tomas CZE Magistrat mesta Mostu 1982
Muži [ ] Bříza Martin CZE Dvůr Králové nad Labem 1967
Muži [ ] Bulanow Leszek POL Hipolitow 1971
Muži [ ] Butkiewicz Lukasz POL Wisznia Mala 1988
Muži [ ] Calaj Juraj CZE JZD Mníšek 1981
Ženy [ ] Cerovská Ludmila CZE Praha 4 1987
Ženy [ ] Cieslarova Ivona CZE Prelouc 1976
Muži [ ] Cisár Peter SVK CS1000 1979
Muži [ ] Crha Zdeněk CZE MK KLADNO 1979
Muži [ ] Cygan Piotr POL Run4Fun Ultra 1969
Ženy [ ] Cymbalová Vachalcová Daniela CZE Karlovy Vary 1973
Muži [ ] Czagan Jan CZE SDH Dědek 1971
Muži [ ] Čabla Adam CZE Slaný 1985
Muži [ ] Čabla Zdeněk CZE Slaný 1956
Ženy [ ] Čahojová Ivana CZE Praha 5 1964
Muži [ ] Čech Jiří CZE Jívoví 1989
Ženy [ ] Čechová Andrea CZE Český Brod 1973
Muži [ ] Čechura Martin CZE MPM TEAM 1988
Muži [ ] Čermák Tomáš CZE tomascerm@seznam.cz 1970
Muži [ ] Černý Richard CZE Poděbrady 1972
Muži [ ] Červený Pavel CZE Písek 1974
Muži [ ] Čihák Olaf CZE dalkovepochody.cz 1978
Muži [ ] Číhař Tomáš CZE Chvojenec 1970
Muži [ ] Dabrowski Cezary POL Piaseczno 1971
Ženy [ ] Dalibabová Jana CZE Med student 1994
Muži [ ] Danda Tomáš CZE DandičTeam 1977
Muži [ ] Dědic Roman CZE iThinkBeer 1974
Muži [ ] Deim Karel CZE BLK Tábor 1972
Ženy [ ] Deimová Miroslava CZE BLK Tábor 1977
Ženy [ ] Děrdová Zdenka CZE Praha 5 1964
Ženy [ ] Divišková Blanka CZE RUN4FUN 1967
Ženy [ ] Dlouhá Kateřina CZE Maratón Klub Kladno 1985
Ženy [ ] Dohnalová Tereza CZE Praha 9 Čakovice 1979
Muži [ ] Dolejš Vilém CZE KČT LOKO TEPLICE 1973
Muži [ ] Doležal Vladislav CZE Praha 4 1959
Muži [ ] Dostál Filip CZE Lanškroun 1978
Muži [ ] Dostál Jan CZE Vella Náchod 1986
Muži [ ] Doubek Zdeněk CZE PKO Praha 1956
Ženy [ ] Doubková Darina CZE PKO Praha 1957
Muži [ ] Drahota Michael CZE Ostrava 1975
Ženy [ ] Drobková Nela CZE Čáslav 1992
Muži [ ] Drobný Lukáš CZE Benešovský běžecký klub 1984
Ženy [ ] Dudová Veronika CZE České Budějovice 1980
Muži [ ] Duffek Tomáš CZE Vodáci Střekov 1985
Ženy [ ] Dufková Kateřina CZE Praha 3 1983
Muži [ ] Dumbrovský Milan CZE Praha 13 1974
Ženy [ ] Ďurkáčová Slávka CZE Bratislava 1988
Muži [ ] Dušek Pavel CZE Hradec Králové 1992
Muži [ ] Dvorský Petr CZE Brno 1977
Muži [ ] Dvořák Jakub CZE Olomouc 1989
Ženy [ ] Dvořáková Helena CZE Písek 1985
Muži [ ] Fajgl Luboš CZE Cítov 1975
Muži [ ] Faraś Henryk POL Profexim Team 1954
Muži [ ] Farbák Ivan CZE Rauta Hirwaynen 1969
Muži [ ] Fejtek Petr CZE Trutnov 1991
Muži [ ] Fiala Ondřej CZE Jílové u Prahy 1978
Muži [ ] Fialka Jiri CZE RunPORG 1971
Ženy [ ] Fidlerová Jana CZE Ženy sobě 1975
Muži [ ] Filip Alexandr CZE České budějovice 1983
Muži [ ] Filip Andrej CZE České Budějovice 1977
Muži [ ] Filip Tomáš CZE Vrchlabí 1964
Muži [ ] Filip Václav CZE Rudolfov 1955
Muži [ ] Fišar Lenka CZE Trutnov 1992
Muži [ ] France Pavel CZE Vodáci Střekov 1979
Muži [ ] Fremund Jan CZE Praha 10 1987
Muži [ ] Fuksa Pavel CZE Karlovy Vary 1992
Muži [ ] Gabko Petr CZE Most 1969
Muži [ ] Gáll Igor SVK Bratislava 1991
Muži [ ] Géc Robert CZE Beroun 1969
Ženy [ ] Georgová Nikola CZE Tasovice 1991
Muži [ ] Glaser Slávek CZE Magnum Jazz Bigband 1979
Muži [ ] Goga Tomáš CZE WEBER TEAM 1984
Ženy [ ] Gregorova Jana CZE Mat a Pat 1967
Muži [ ] Greguš Dalibor SVK neznamy 1977
Muži [ ] Grulich Roman CZE Praha 5 1986
Muži [ ] Grusz Filip CZE Podej mi pivo 1984
Ženy [ ] Guzi Šárka CZE Neratovice 1979
Muži [ ] habarta martin CZE liberec 8 1991
Muži [ ] Hacus Tomasz POL Wroclaw 1975
Ženy [ ] Hájková Jana CZE Praha 8 1984
Muži [ ] Halabala Pavel CZE Satalice 1980
Muži [ ] Haltuf Jiří CZE Pardubice 1985
Ženy [ ] Hampejsová Martina CZE Vitice 1972
Ženy [ ] Hanušová Pavlína CZE ČESKÁ SKALICE 1973
Ženy [ ] Hatyláková Petra CZE Med student 1994
Muži [ ] Hauser Karel CZE Strakonice 1973
Ženy [ ] Havalcová Žaneta CZE Praha 1983
Muži [ ] Havelka Radek CZE Doksy 1984
Ženy [ ] Havelková Nikola CZE Lampertice 1991
Ženy [ ] Havlíková Petra CZE Jablonec nad Nisou 1979
Muži [ ] Hejdrych Ladislav CZE EXPONATI 1982
Muži [ ] Hejkrlík Antonín CZE hejahejtrail.cz 1952
Muži [ ] Hejkrlík Jiří CZE hejahejtrail.cz 1985
Ženy [ ] Hejkrlíková Iva CZE hejahejtrail.cz 1982
Ženy [ ] Hejkrlíková Věra CZE HEJ HEJ 1954
Muži [ ] Hejný Jakub CZE Praha 4 1990
Muži [ ] Herbs Václav CZE Středokluky 1973
Muži [ ] Herejt Petr CZE UWG Plzeň 1976
Ženy [ ] Herren Barbora CZE Zdiby 1986
Muži [ ] Himr Lukáš CZE Krokodýl Brno 1985
Muži [ ] Hlad Josef CZE Plzen 1973
Muži [ ] Hlad Petr CZE Ústí nad Labem 1977
Muži [ ] Hlach Jan CZE SPPH 1982
Muži [ ] Hlaváč Martin CZE České Budějovice 1983
Ženy [ ] Hlaváčková Hana CZE Pardubice 1977
Ženy [ ] Hliňáková Petra CZE Praha3 1972
Ženy [ ] Hloušková Eva CZE TJ Sokol Bozkov 1984
Muži [ ] Hložek Marek CZE STS Chvojkovice 1974
Ženy [ ] hnilicova marie CZE liberec 8 1991
Muži [ ] Hofman Jiří CZE CS-1000 1970
Muži [ ] Holcman Aleš CZE Říčany 1969
Ženy [ ] Holcmanová Miroslava CZE Říčany 1969
Muži [ ] Holub Michal CZE Praha 1964
Muži [ ] Horáček Filip CZE Velká Bystřice 1975
Muži [ ] Horký Lukáš CZE Vrchlabí 1986
Muži [ ] Hornát Milan CZE České Budějovice 1970
Muži [ ] Houdek Jakub CZE Nechťák HoroTeam 1987
Muži [ ] Hovorka Jan CZE Praha 4 1988
Muži [ ] Hrabálek Jaroslav CZE MILF team 1984
Muži [ ] Hrabec Jirka CZE Praha - Žižkov 1982
Ženy [ ] Hrubá Kateřina CZE Pulečný 1986
Muži [ ] Hrubý Miroslav CZE - 1945
Muži [ ] Hrůza David CZE tRUtNov 1971
Muži [ ] Hurýn Jan CZE Usti nad Labem 1974
Muži [ ] Hyksa Tomas CZE Nechťák HoroTeam 1983
Muži [ ] Chaloupka Ondřej CZE Brno 1983
Muži [ ] Chalupa Petr CZE Maratón Klub Kladno 1985
Ženy [ ] Chmátalová Zuzana CZE Praha 8 1988
Muži [ ] Chmel Zdeněk CZE Běžecký klub České spořitelny 1962
Muži [ ] Chovanec Michal CZE Praha 10 1969
Muži [ ] Janča Zdeněk CZE Kouřim 1972
Muži [ ] Janeček Radim CZE Benešováci 1989
Muži [ ] Janík Lukáš CZE RBZ Praha 1988
Muži [ ] Janků Jiří CZE Klub přátel zdravého života 1988
Ženy [ ] Jánošíková Karolína CZE Relative Team 1987
Muži [ ] Jedlicka Jiri CZE Pardubice 1973
Ženy [ ] Jemelíková Adéla CZE Hranice 1988
Muži [ ] Jeníček Ondřej CZE Fort SMC 1988
Ženy [ ] Jeníčková Barbora CZE Kladno 7 1987
Muži [ ] Jerhot Ondřej CZE Tigi-Shu 1973
Muži [ ] Jindra Marek CZE Praha 1985
Ženy [ ] Jindrová Jana CZE Praha 1955
Muži [ ] Jirak Ales GER Berlin 1977
Muži [ ] Jirák Roman CZE Břehy 1975
Muži [ ] Jiříček Tomáš CZE Klub přátel zdravého života 1989
Muži [ ] Johan Jiří CZE Zdice 1969
Muži [ ] Johan Marek CZE Trutnov - Městská policie 1978
Muži [ ] Joska Petr CZE Jičín 1978
Muži [ ] Kadavý Jiří CZE Vrchlabí 1988
Muži [ ] Kafka Leoš CZE Český běžecký klub 1979
Muži [ ] Kafka Libor CZE BC Sport Semily 1979
Muži [ ] Kanta Jan CZE Praha 9 1974
Muži [ ] Kanta Martin CZE Praha 9 1982
Ženy [ ] Kantová Bára CZE Praha 9 1984
Ženy [ ] Kantová Hana CZE Praha 9 1980
Muži [ ] Kaplan Pavel CZE TJ Ski Rudník 1979
Muži [ ] Karč Jakub CZE SK Babice 1974
Muži [ ] Karhánek Jakub CZE 7 Gulí 1992
Muži [ ] Kerlík Jiří CZE K2 1971
Muži [ ] Kincl Petr CZE HO Tesla Brno 1983
Muži [ ] Klail Vladimir CZE Most 1954
Muži [ ] Klauser Ondřej CZE Sedlčany 1985
Muži [ ] Klím Tomáš CZE X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDY 1975
Muži [ ] Klimša Tomáš CZE BESKYD-NATURAL 1986
Muži [ ] Klimus Jakub CZE Týnec nad Sázavou 1985
Ženy [ ] Kmentová Václava CZE Praha 1972
Muži [ ] Kocum Jan CZE ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ 1980
Muži [ ] Koča Josef CZE Hořepník 1962
Muži [ ] Kočvara Michal CZE TJ Sokol Kuní les 1982
Muži [ ] Kölbl Petr CZE Ondřejov 1979
Muži [ ] Kolenac Kamil CZE Maslovice 1970
Muži [ ] Kolesár Dušan CZE Malé Svatoňovice 1979
Ženy [ ] Koletová Tereza CZE Pardubice 1981
Ženy [ ] Köllnerová Petra CZE Kopřivnice 1980
Ženy [ ] Kolomá Andrea CZE Runsport.cz 1978
Ženy [ ] Komárková Tatiana CZE Chrastava 1984
Muži [ ] Kopecký Petr CZE Enterprase 1985
Muži [ ] Kostelanský Tomáš CZE Sedliště 1981
Ženy [ ] Košťáková Monika CZE Kopidlno 1988
Muži [ ] Košťál Jiří CZE Česká Lípa 1975
Muži [ ] Košťál Lukáš CZE LookAss 1979
Muži [ ] Košut Lukáš CZE NVPP team 1994
Muži [ ] Kotrba Radek CZE Říčany (Praha - východ) 1974
Muži [ ] Kotyk Jan CZE SALOMON/SUUNTO 1972
Muži [ ] Koubík Jan CZE Beroun 1990
Muži [ ] Kovařík Pavel CZE Rychnov nad Kněžnou 1975
Muži [ ] Koza Pavel CZE Sólo koza 1978
Muži [ ] Kozák Jan CZE CK Vinohradské Šlapky 1962
Muži [ ] Krček Jiří CZE Jičín 1976
Muži [ ] Krejčík Tomáš CZE Průhonice 1973
Muži [ ] Krumphanzl Erik CZE Odolov 1975
Muži [ ] Krunčík Robert CZE Praha 1979
Muži [ ] Křehota Tibor CZE LPzR TEAM 1980
Muži [ ] Křiváček Michael CZE Hradec Králové 1975
Muži [ ] Kubeš Stanislav CZE Top4Running Club 1988
Muži [ ] Kubíček Jiří CZE Kostelec nad Orlicí 1963
Muži [ ] Kubík Jakub CZE TJ Sokol Vejvanovice 1993
Muži [ ] Kubín Matyas CZE ultraPraha 1981
Ženy [ ] Kubrichtová Eva CZE K2 1975
Muži [ ] Kučera Martin CZE Březová nad Svitavou 0000
Muži [ ] Kuneš David CZE EUrunner.eu 1974
Muži [ ] Kutý Miroslav CZE Adidas Runners Prague 1987
Muži [ ] Kvasnička Pavel CZE CSC Český Brod 1976
Ženy [ ] Kvasničková Eva CZE Český Brod 1977
Muži [ ] Kyncl Tomáš CZE Unhošť 1972
Ženy [ ] Landová Lenka CZE ToniCzech Runners Club 1978
Muži [ ] Lepík Filip CZE SK Hubertus Karlovy Vary 1976
Muži [ ] Lešák Jiří CZE Jablonec nad Nisou 1988
Muži [ ] Lešák Karel CZE Pat a Mat 1965
Muži [ ] Lešner Jakub CZE Ústí nad Labem 1985
Muži [ ] Letko Zbyněk CZE running_sl0tr 1988
Muži [ ] Líbal Lukáš CZE Praha 4 - Braník 1989
Muži [ ] Lichota Tomasz POL Swidnica 1989
Muži [ ] Linhart Milan CZE KBA Grafitec Dobruška 1964
Muži [ ] Listík Miroslav CZE Horoměřice 1972
Muži [ ] Lohynský Petr CZE Sázava 1978
Ženy [ ] Lounová Kateřina CZE Nymburk 1977
Muži [ ] Macias Waldemar POL Zielona Góra 1958
Muži [ ] Macura Radek CZE Praha - Kyje 1975
Muži [ ] Macháč Jan CZE Brumov-Bylnice 1987
Muži [ ] Maléř Lumír CZE Praha 1969
Muži [ ] Malík Marek CZE HARD ROCK RUNNERS 1978
Muži [ ] Malík Ondřej CZE Rungo.cz 1985
Ženy [ ] Malíková Klára CZE Hakuna matata 1983
Muži [ ] Malý Jarslav CZE Praha 2 1977
Muži [ ] Malý Petr CZE Kamenice 1990
Muži [ ] Mandok Petr CZE Praha 1988
Muži [ ] Marek Karel CZE #HatersBrno/EXTRA Brno 1987
Muži [ ] Marek Pavel CZE MK Seitl Ostrava/ČAU 1968
Ženy [ ] Márová Klára CZE Adidas Runners Prague 1984
Muži [ ] Maršalov Alexandr CZE Opava 1982
Muži [ ] Martínek Milan CZE Praha 1972
Muži [ ] Márton Dániel HUN Budapest 1987
Muži [ ] Marx Jan CZE Skuhrov 1983
Muži [ ] Mašek Josef CZE Praha 4 1978
Muži [ ] Mašek Petr CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1979
Muži [ ] Matěcha David CZE Teplice 1978
Muži [ ] Matěcha Miroslav CZE Teplice 1982
Muži [ ] Matějka Josef CZE Praha 9 1973
Muži [ ] Matějovský Ondřej CZE Vlašim 1975
Ženy [ ] Mateová Klára CZE Týn nad Vltavou 1996
Muži [ ] Mathes Jozef CZE Praha 8 1979
Muži [ ] Matouš Filip CZE Praha 2 1964
Muži [ ] Mazůrek Roman CZE Česká Lípa 1980
Ženy [ ] Meluzínová Radka CZE Hostovice 1978
Muži [ ] Mensik Martin CZE PeakMachine.cz 1985
Muži [ ] Mifek Jiří CZE Měnín 1985
Muži [ ] michajlik jan CZE Hradec Kralove 1973
Muži [ ] Mikan Jiří CZE Šubrt team 1980
Muži [ ] Mikásko Aleš CZE Perunova družina 1970
Muži [ ] Mikeš Filip CZE CK Vinohradské Šlapky 1977
Muži [ ] Miňha Roman CZE Praha 6 1973
Ženy [ ] Mrnková Věra CZE BK Louny 1972
Muži [ ] Müller Martin CZE Pardubice 1968
Muži [ ] musil adam CZE praha 1977
Muži [ ] Musil Jakub CZE Praha 4 1975
Muži [ ] Musil Petr CZE Praha 3, Žižkov 1974
Muži [ ] NAVRACKÝ ZDENĚK CZE 21.Mountain Regiment 1973
Muži [ ] Nečas Michal CZE Venango Praha 1994
Muži [ ] Němec Jonáš CZE Neustupov 1989
Muži [ ] Němec Roman CZE Trailrun.cz #Makej vole! 1980
Ženy [ ] Němečková Martina CZE Praha 1965
Muži [ ] Netušil Jaroslav CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 1971
Muži [ ] Neufuss Soběslav CZE TJ Butoves - penzion Liberta 1973
Muži [ ] Nico Staes BEL Praha 1974
Muži [ ] Noll Marek CZE Praha 6, Suchdol 1974
Muži [ ] Nosek Marcel CZE Sokol Úbislavice 1975
Muži [ ] Novak Michael CZE gone4run 1977
Muži [ ] Novotný Josef CZE Velká Dobrá 1969
Muži [ ] Nový Lubomír CZE Roudnice nad Labem 1970
Ženy [ ] Nývltová Martina CZE Báječné ženy v běhu 1975
Muži [ ] Obermajer Jan CZE Praha 10 1979
Muži [ ] Obermajer Jaroslav CZE Hostašovice 1970
Ženy [ ] Obermajerová Tereza CZE Zlatýýý 1986
Muži [ ] Odstrčilík Zdeněk CZE BOJANOVICE! 1981
Muži [ ] Ogły Krystian POL KULINARNA STRONA MOCY/KB SOBÓTKA 1977
Muži [ ] Orsag Dominik SVK Partizanske 1991
Muži [ ] Otta Roman CZE Q sport Vrchlabí 1961
Ženy [ ] Paclikova Monika CZE Praha 3 1977
Muži [ ] Pačák Tomáš CZE Praha 1987
Muži [ ] Paďour Radek CZE Praha 6 Sedlec 1988
Ženy [ ] Papáčková Dagmar CZE Žďár nad Sázavou 1984
Muži [ ] Pár David CZE RETIA 1981
Muži [ ] Pardej Piotr POL Pardej-Dental 1977
Muži [ ] Partl Jiří CZE Synthon sports society 1990
Muži [ ] Pátek Ondřej CZE Praha 5 1989
Ženy [ ] Patolánová Michaela CZE BŽB Jičín 1977
Muži [ ] Paulín Petr CZE RBZ Praha 1984
Muži [ ] Pavelka Ondřej CZE ondris.pavelka@gmail.com 1993
Muži [ ] Pavlík Vladimír CZE Hradec Králové 1969
Muži [ ] Pecháň Petr CZE Cyklo Harant Pecka 1968
Muži [ ] Pekař Ondřej CZE Železný Brod 1990
Muži [ ] Pelikán Daniel CZE Praha 8 1984
Muži [ ] Perek Maciej POL Profexim Team 1972
Muži [ ] Pesau Radoslav CZE Praha 5 1989
Muži [ ] Peška Tomáš CZE Kasper - Swix Trutnov 1974
Muži [ ] Pešta Marek CZE Runi.to 1991
Muži [ ] Petrovický Luboš CZE RETIA 1983
Muži [ ] Petruželka Bartoloměj CZE Praha 5 1982
Muži [ ] petura petr CZE jenštejn 1977
Muži [ ] Pieš Martin CZE Nový Jičín 1983
Muži [ ] Pilar Lukas CZE Columbia Montrail XRNNRS 1980
Muži [ ] Pivokonsky Michal CZE Městec Králové 1979
Muži [ ] Plachý Martin CZE Velvary 1988
Muži [ ] Plechač Miloslav CZE Klášterec nad Ohří 1970
Muži [ ] Pleva Petr CZE Zlín 1961
Muži [ ] Plíhal Tomáš CZE Pardubice 1975
Muži [ ] Podbielski Marek POL KB Castellanus 1974
Muži [ ] Podhajský Pavel CZE Trutnov 1977
Ženy [ ] Pohanková Milada CZE Velké Meziříčí 1983
Muži [ ] Pojmon Leoš CZE RETIA 1976
Muži [ ] Pokorný Jiří CZE Slaný 1976
Muži [ ] Polášek Josef CZE Trnávka 1992
Muži [ ] Pospíšil Pavel CZE Mountain Maniacs 1973
Ženy [ ] Pospíšilová Michaela CZE Napajedla 1970
Muži [ ] Prahl Radim CZE Running Tours Prague 1974
Muži [ ] Pražák Lubomír CZE Benek 1973
Muži [ ] Procházka František CZE Dřepka team 1984
Muži [ ] Procházka Pavel CZE Kladno 1968
Muži [ ] Procházka Rudolf CZE Krkonošský setrvák 1978
Muži [ ] Prokop Filip CZE RETIA 1985
Muži [ ] Prokop Jaroslav CZE Mrakotin 1981
Ženy [ ] Prokopcová Zdenka CZE Vědomice 1976
Muži [ ] Prošek Luboš CZE TJ Lokomotiva Beroun 1968
Muži [ ] Prudel Ondřej CZE Praha 1987
Muži [ ] Průša Petr CZE Pardubice 1987
Muži [ ] Pšikal Vojtěch CZE RETIA 1985
Muži [ ] Putala Jan CZE ToniCzech Runners Club 1981
Muži [ ] Pytlík Miloslav CZE Dojít a přežít 1971
Muži [ ] Rabl Fabian AUT Ultra Team Rabl 1975
Muži [ ] Radics Marek CZE Magistrat mesta Mostu 1974
Muži [ ] Randýsek Vít CZE Vsetín 1974
Muži [ ] Reichel Josef CZE Valda gang 1968
Muži [ ] Rendl Martin CZE ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ 1978
Muži [ ] rezac martin CZE praha 7 1979
Muži [ ] Richter Robert CZE RETIA 1980
Muži [ ] Rohožka Radek CZE Čáslav 1981
Ženy [ ] Rubášová Petra CZE Borovany 1970
Muži [ ] Rudolf Jan CZE SRTG PRAHA 1990
Ženy [ ] Rudy Bettina CZE Praha 3 1973
Muži [ ] Ryashko Boris CZE DHL ITS Running Club 1974
Muži [ ] Rylka Antonín CZE ToniCzech Runners Club 1977
Ženy [ ] Rýznerová Anna CZE Praha 5 1981
Muži [ ] Řezáč Jan CZE Debřáci 1978
Muži [ ] Řezníček Jakub CZE RBZ Praha 1986
Muži [ ] Řezníček Milan CZE veteráni ÚRNa 1967
Muži [ ] Řežábek Vlastimil CZE Vyskytná nad Jihlavou 1977
Muži [ ] Říha Vladimír CZE Žebrák 1955
Muži [ ] Saidl Richard CZE Úvaly 1969
Muži [ ] Sallmann Roman CZE Dynamo Malá Skála 1989
Muži [ ] Sapoušek Miroslav CZE Most 1973
Muži [ ] Sawyer Martin GBR Praha 4 1985
Ženy [ ] Sawyer Zdeňka CZE Praha 4 1983
Muži [ ] Sedláček Jan CZE Praha 1991
Muži [ ] Sedlák Aleš CZE TJ Magla 1988
Muži [ ] Sedmák Josef CZE Mladá Boleslav 1970
Muži [ ] Seidl Jaroslav CZE Praha 5 1968
Muži [ ] Selucký František CZE Vepak 1966
Muži [ ] Seman Milan NLD The Hague 1976
Muži [ ] SChier Jan CZE PALSTAT / VRCHLABÍ 1981
Muži [ ] Schrotz Miroslav CZE Pulečný 1978
Muži [ ] Sitter Robert CZE Praha 1977
Muži [ ] Skála Radek CZE CSC Český Brod 1969
Muži [ ] Slabý Jiří CZE Pardubice 1988
Muži [ ] Sláma Ladislav CZE Vlachovice 1976
Muži [ ] Slánský Josef CZE Praha 1 1987
Muži [ ] Slavík Aleš CZE Praha 1979
Muži [ ] Slepica pavel CZE Bystrovany 1974
Muži [ ] Soběslavský Jan CZE Mokrý Banditi 1985
Ženy [ ] Sobol Agnieszka POL Katowice 1976
Muži [ ] Sobol Tomasz POL Katowice 1976
Muži [ ] Sobotka Daniel CZE STS Chvojkovice 1977
Ženy [ ] Sokołowska Małgorzata POL Jelenia Góra 1968
Muži [ ] Sokołowski Artur POL Jelenia Góra 1967
Muži [ ] Souček David CZE Mountain Maniacs 1975
Muži [ ] Souček Jakub CZE Velim 1983
Muži [ ] Souček Miroslav CZE naBOSo 1968
Muži [ ] Soukup Jiří CZE BGB 1976
Muži [ ] Srb Tomáš CZE Praha 10 1978
Muži [ ] Sršeň Michal CZE Řetůvka 1991
Muži [ ] Stančo Ladislav CZE SK Hory beraní hlavy 1977
Muži [ ] Staněk Martin CZE Karlovy Vary 1972
Muži [ ] Stárek Ladislav CZE Liberec 1990
Muži [ ] Stárek Martin CZE Praha 10 1980
Muži [ ] Stasiak Robert POL Pieszyce 1977
Muži [ ] Steinmetz Asangas CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1967
Ženy [ ] Stejskalová Monika CZE Všestary 1994
Ženy [ ] Stopková Jana CZE H.O.R.A.L. Praha 1976
Muži [ ] Strangmuller Jiří CZE Praha 4 1975
Muži [ ] Stredel Juan VEN Czcoven 1971
Muži [ ] Strnad Václav CZE Sova Run Brno 1974
Ženy [ ] Strnadová Alena CZE ToniCzech Runners Club 1985
Muži [ ] Stroner Petr CZE Dobříš 1972
Muži [ ] Sušický Jan CZE Praha - Klánovice 1992
Muži [ ] Svoboda Petr CZE Benešováci 1989
Muži [ ] Svoboda Vít CZE Beach Attack 902 10 1976
Ženy [ ] Szabó Judit HUN Budapest 1979
Muži [ ] Szadkowski Adrian POL Kowary 1991
Ženy [ ] Szalay Anita HUN Budapest 1973
Muži [ ] Szczotka Paweł POL Warszawa 1972
Ženy [ ] Šafránková Blanka CZE Pátek 1970
Muži [ ] Šála Václav CZE Praha 15 1960
Muži [ ] Šebek Jaroslav CZE Praha 5 1978
Muži [ ] Šebek Libor CZE SK Košátky 1986
Muži [ ] Šebek Pavel CZE Tachov 1965
Ženy [ ] Šebková Klára CZE Tachov 1987
Muži [ ] Šembera Ondřej CZE Briends co. 1993
Muži [ ] Šettner Jan CZE Kunčina 1975
Ženy [ ] Šífová Marcela CZE Přelouč 1984
Muži [ ] Šimek Martin CZE Mokrý Banditi 1986
Muži [ ] Šimek Petr CZE DHL IT Services Prague 1975
Ženy [ ] Šimková Hana CZE Bohdíkov 1992
Ženy [ ] Škodová Radka CZE Pardubice 1987
Muži [ ] Škvor Josef CZE Praha 1955
Muži [ ] Šmatolán Miroslav CZE Syrovátka 1979
Muži [ ] Šmejkal Ondřej CZE Praha 8 1981
Muži [ ] Šonka František CZE PRČICKÝ KNEDLÍK 1973
Ženy [ ] Šoubová Kateřina CZE Liberec 1977
Muži [ ] Šroller Vojtěch CZE SK Lamy 1968
Muži [ ] Šroubek Bohumil CZE HAF Club Unhošť 1984
Muži [ ] Štéc Petr CZE RBZ Praha 1986
Muži [ ] Štěpánek Martin CZE Pardubice 1970
Muži [ ] Štěpánek Martin CZE Podhořany u Ronova 1993
Muži [ ] Štěpánek Petr CZE Zlín 4 1971
Ženy [ ] Štěpánková Barbora CZE Pardubice 1994
Muži [ ] Šubrt Pavel CZE RETIA 1979
Muži [ ] Šulej Marcel CZE ToniCzech Runners Club 1980
Ženy [ ] Šupíková Eva CZE Kladno 1986
Muži [ ] Šváb Hubert CZE Trailloverzz 1991
Muži [ ] Švácha Filip CZE KLUK V KŘEČI 1974
Ženy [ ] Švecová Iva CZE Pardubice 1971
Muži [ ] Švejda Martin CZE Vchynice 1974
Muži [ ] Tarnai Máté HUN MVTE, TTT 1975
Muži [ ] Teichman Ivan CZE Vrchlabí 1983
Muži [ ] Ticháček Filip CZE FC Wydle 1983
Muži [ ] Tlusty Tomas CZE MK KLADNO 1984
Muži [ ] Tomczyk Andrzej POL Wałbrzych 1979
Muži [ ] Toth Vilém CZE Chotěbuz 1965
Muži [ ] Trbušek René CZE BKČS 1976
Muži [ ] Trejbal Tomas CZE Karlovy Vary 1978
Muži [ ] Trunda Michal CZE Králův Dvůr 1979
Muži [ ] Třasák Jan CZE Adidas Runners Prague 1981
Muži [ ] TSERKEZOPOULOS STAMATIOS GRC Highlanders 1972
Muži [ ] Tuček Petr CZE Praha 8 1980
Muži [ ] Turek Petr CZE Rudná 1975
Ženy [ ] Turňová Jitka CZE Jihlava 1972
Muži [ ] Tydlitát Jiří CZE Pardubice 1982
Muži [ ] Uher Tomáš CZE RETIA 1985
Muži [ ] Uxa Tomáš CZE Jilemnice 1986
Muži [ ] Vacek Jiří CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 1994
Muži [ ] Vaculík Tomáš CZE FT LAZARTEAM 1984
Ženy [ ] Vacvalová Lenka SVK REEBOK RUN CREW 1989
Ženy [ ] Váchová Hana CZE Praha 1980
Muži [ ] Válek Martin CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1976
Muži [ ] Valent Ferdinand CZE Holešovice 1981
Muži [ ] Vandrovec Michal CZE SK Košátky 1986
Muži [ ] Vavák Michal CZE CD*KH 1980
Muži [ ] Velešík Petr CZE Sova Run Brno 1975
Muži [ ] Vémola Zdeněk CZE Sova Run Brno 1975
Muži [ ] Veringer Martin CZE Praha 4 1981
Muži [ ] Veselý Miloš CZE STS Chvojkovice 1969
Muži [ ] Veselý Tomáš CZE Los Lovoš 1974
Muži [ ] Větvička Jiří CZE Praha 1979
Ženy [ ] Veverková Jana CZE Liberec 1984
Muži [ ] Vidlář František CZE FT LAZARTEAM 1980
Ženy [ ] Vildmonová Pavla CZE Beroun 1974
Muži [ ] Vinzens Jan CZE Zoufalci 1976
Muži [ ] Vítek Jiří CZE TJ Blaník Kladno 1973
Muži [ ] Vítek Miroslav CZE Litoměřice 1983
Muži [ ] VITVAR Miroslav CZE Hořice 1976
Muži [ ] Vlasák Václav CZE RETIA 1986
Muži [ ] Vlček Miroslav CZE BéKáčko 1980
Ženy [ ] Voborníková Pavla CZE Sokol Královské Vinohrady 1986
Muži [ ] Vodička Karel CZE AC Sparta Řeporyje 1979
Ženy [ ] Vodvarkova Jana CZE Báječné ženy v běhu 1984
Muži [ ] Vojar Jiří CZE Praha 6 Suchdol 1974
Muži [ ] Vojtěch Martin CZE Hodkovice nad Mohelkou 1975
Muži [ ] Vokáč Bohuslav CZE Ševětín 1957
Muži [ ] Vokatý Jakub CZE Venango Praha 1988
Muži [ ] Vondrák Marian CZE Lampertice 1973
Muži [ ] Vorlíček Lukáš CZE Slaný 1978
Muži [ ] Wehrberger Pavel CZE Hostivař boys 1974
Muži [ ] Weis Michal CZE Cerhovice 26761 1986
Muži [ ] Wendler Viktor CZE UWG Plzeň 1976
Muži [ ] Wierzbowski Sebastian POL Paczków 1976
Muži [ ] Wilk Karel CZE KČT Trilobit Barrandov 1982
Muži [ ] Wohlhöfner Ondřej CZE PALSTAT 1981
Muži [ ] Wojtczak Małgorzata POL OLEŚNICA 1973
Muži [ ] Wokoun Michal CZE Praha 1979
Muži [ ] Woźniak Karol POL Coś Nowego 1986
Muži [ ] Zbranek Jakub CZE Litoměřice 1982
Muži [ ] Zbruz Martin CZE Praha 13 1970
Muži [ ] Zbytovský David CZE Praha 1981
Ženy [ ] Zelená Jaroslava CZE Punk´s not dead 1978
Ženy [ ] Zelenková Klára CZE SRTG Praha 1988
Muži [ ] Zeman Antonín CZE Dědek 1961
Muži [ ] Zikmund Tomáš CZE Hořovice team 1987
Muži [ ] Zita Jiří CZE Čelákovice 1982
Muži [ ] Zítka Jakub CZE FC Wydle 1982
Ženy [ ] Zítková Jana CZE Mladá Boleslav 1980
Ženy [ ] Zítková Jitka CZE Kladno 1971
Muži [ ] Zlámal Jakub CZE Sokol Úbislavice 1973
Muži [ ] Zmátlo Josef CZE Šmajdáci Konárovice 1980
Ženy [ ] Žahourková Martina CZE Napajedla 1987
Muži [ ] Žatečka Jakub CZE Rychnov nad Kněžnou 1972