Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 426, muzi : 346, zeny: 80, Muži: 346, Ženy: 80 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 212, muzi : 138, zeny: 74, Muži: 138, Ženy: 74 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 50, muzi : 32, zeny: 18, Dorostenci: 1, Muži do 39: 18, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 3, Dorostenky: 1, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 12, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl start odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaDomekMSnezkaPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži [360] Petr Martinovský 1986 CZE SK BABICE 09:46:23 21:05:27 00:00 32:30 (3) 01:21:47 (3) 02:30:12 (1) 04:33:07 (1) 05:40:31 (1) 06:59:31 (1) 07:16:35 (1) 08:19:32 (1)
2 2 / Muži [554] Karel Vítek 1999 CZE SK PRAGA, karelvitek.cz 10:45:45 21:05:27 59:21 33:08 (5) 01:23:07 (4) 02:35:14 (2) 04:56:54 (2) 06:17:16 (2) 07:15:40 (2) 07:54:00 (2) 09:12:50 (2)
3 3 / Muži [523] Vladimír Řehák 1988 CZE TJ Velichovky 11:00:29 21:09:52 01:14:05 01:26:02 (8) 02:40:09 (7) 04:59:49 (4) 06:20:58 (5) 07:27:03 (5) 08:06:58 (3) 09:29:36 (3)
4 4 / Muži [361] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 11:06:46 21:06:05 01:20:23 36:54 (16) 01:38:13 (24) 03:05:38 (26) 05:29:56 (11) 06:48:55 (9) 07:41:33 (8) 08:27:07 (8) 09:43:11 (6)
5 5 / Muži [310] Jan Kotyk 1972 CZE SALOMON/SUUNTO 11:11:18 21:05:03 01:24:54 33:10 (6) 01:23:23 (5) 02:35:16 (3) 05:00:16 (5) 06:19:47 (4) 07:26:06 (4) 08:19:44 (4) 09:36:17 (4)
6 6 / Muži [205] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:16:06 21:06:20 01:29:42 37:02 (17) 01:35:46 (20) 02:57:14 (19) 05:26:39 (9) 06:44:44 (8) 07:41:23 (7) 08:26:46 (7) 18:18:13 (289)
7 7 / Muži [500] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 11:27:18 21:05:23 01:40:54 31:52 (2) 01:21:42 (2) 02:38:36 (6) 05:04:32 (6) 06:32:10 (6) 07:31:55 (6) 08:20:31 (5) 09:38:04 (5)
8 8 / Muži [200] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 11:47:31 21:10:57 02:01:07 37:42 (25) 01:35:32 (18) 02:58:03 (20) 05:24:39 (8) 06:50:13 (10) 08:41:37 (9) 10:05:04 (8)
9 9 / Muži [440] Tomáš Klimša 1986 CZE BESKYD-NATURAL 11:49:40 21:05:05 02:03:16 33:49 (8) 01:23:29 (6) 02:35:30 (4) 05:12:19 (7) 06:42:09 (7) 08:44:33 (10) 10:10:35 (10)
10 10 / Muži [234] Tomáš Honegr 1979 CZE Hořice 11:49:51 21:05:51 02:03:27 36:37 (15) 01:33:31 (17) 02:51:13 (13) 05:30:15 (12) 07:01:36 (14) 08:01:38 (11) 08:51:28 (12) 10:18:13 (13)
11 11 / Muži [514] Marcel Šulej 1980 CZE Nelahozeves 11:56:33 21:11:24 02:10:10 37:18 (20) 01:33:08 (14) 02:57:04 (16) 05:33:43 (17) 06:51:51 (11) 07:56:21 (9) 08:44:49 (11) 10:07:16 (9)
12 12 / Muži [405] Petr Pecháň 1968 CZE Cyklo Harant Pecka 12:03:54 20:03:34 02:17:30 34:18 (9) 01:32:22 (12) 02:50:30 (11) 05:30:34 (14) 11:42:37 (271) 08:01:29 (10) 08:54:04 (13) 10:17:39 (11)
13 13 / Muži [327] Petr Kubišta 1970 CZE marathon Plzen 12:04:08 20:03:23 02:17:44 34:32 (10) 01:32:35 (13) 02:50:45 (12) 05:30:51 (15) 07:00:51 (12) 08:02:16 (12) 08:54:30 (14) 10:18:06 (12)
14 14 / Muži [290] Tomáš Klím 1975 CZE ČISTÉ BESKYDY - cistebeskydy.cz 12:06:13 21:06:10 02:19:49 36:13 (14) 01:33:15 (15) 02:55:25 (15) 05:32:26 (16) 07:00:55 (13) 08:05:58 (14) 08:58:47 (15) 10:28:12 (14)
15 15 / Muži [449] Aleš Sedlák 1988 CZE TJ Magla 12:08:27 21:05:50 02:22:04 31:35 (1) 01:21:26 (1) 02:35:39 (5) 04:59:05 (3) 06:18:50 (3) 07:23:57 (3) 08:23:45 (6) 10:03:18 (7)
16 16 / Muži [351] Ondřej Malík 1985 CZE Rungo.cz 12:24:11 21:06:28 02:37:47 38:14 (36) 01:35:57 (21) 02:57:09 (17) 05:38:00 (22) 07:15:18 (22) 08:18:35 (20) 09:09:17 (16) 10:39:23 (17)
17 17 / Muži [279] Leoš Kafka 1979 CZE Praha 9 - Čakovice 12:26:22 21:06:17 02:39:59 37:42 (23) 01:38:52 (26) 03:01:43 (23) 05:34:42 (20) 07:06:38 (17) 08:11:31 (17) 09:11:35 (20) 10:32:06 (15)
18 18 / Muži [324] Filip Křivánek 1991 CZE Babice u Rosic 12:30:40 21:06:26 02:44:17 37:18 (19) 01:38:41 (25) 03:01:31 (22) 05:34:29 (19) 07:12:27 (19) 08:11:29 (16) 09:11:34 (19) 10:32:46 (16)
19 19 / Muži [272] daniel jobb 1982 CZE hellfish aminostar 12:33:43 20:11:57 02:47:19 36:02 (13) 01:35:37 (19) 02:59:31 (21) 05:35:49 (21) 07:04:15 (16) 08:09:14 (15) 09:10:36 (18) 10:40:35 (18)
20 20 / Muži [403] Petr Pasler 1975 CZE ČZU Praha 12:40:04 21:05:37 02:53:40 32:52 (4) 01:26:12 (9) 02:43:06 (9) 05:48:45 (26) 07:14:22 (21) 08:23:54 (21) 09:19:52 (23) 10:55:14 (21)
21 21 / Muži [221] Václav Herbs 1973 CZE Středokluky 12:43:07 21:07:38 02:56:43 37:41 (22) 01:40:53 (35) 03:09:35 (33) 05:51:02 (27) 07:11:56 (18) 08:18:13 (19) 09:17:56 (21) 10:51:51 (20)
22 22 / Muži [366] David Matouš 1979 CZE Jičín 12:47:32 21:05:54 03:01:09 37:46 (27) 01:40:53 (36) 03:10:17 (37) 06:03:35 (32) 07:28:37 (27) 08:30:51 (22) 09:31:09 (24) 10:58:18 (22)
23 23 / Muži [399] Radek Paďour 1988 CZE Praha 6 Sedlec 12:55:42 21:07:32 03:09:18 40:40 (62) 01:45:40 (58) 03:16:10 (44) 06:08:27 (41) 07:35:26 (28) 08:39:24 (24) 09:36:15 (25) 11:14:52 (25)
24 24 / Muži [370] Roman Mazůrek 1980 CZE Česká Lípa 12:57:39 20:02:37 03:11:16 38:28 (38) 01:33:25 (16) 02:51:36 (14) 05:34:10 (18) 07:36:20 (29) 08:46:59 (26) 09:42:13 (29) 11:15:01 (26)
25 25 / Muži [239] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 6 13:01:23 20:08:11 03:14:59 38:04 (32) 01:40:40 (31) 03:09:50 (34) 06:07:12 (38) 07:50:25 (39) 09:43:36 (30) 11:11:04 (24)
26 26 / Muži [174] Martin Dungl 1985 CZE Den cesty 13:07:35 21:11:02 03:21:12 40:51 (66) 01:44:09 (48) 03:18:34 (47) 05:48:13 (25) 07:13:31 (20) 08:17:54 (18) 09:09:47 (17) 10:44:33 (19)
27 27 / Muži [495] Petr Šindelář 1975 CZE VLLNNA 13:15:12 21:07:15 03:28:48 42:21 (86) 02:02:19 (137) 03:39:14 (88) 06:52:12 (68) 08:09:31 (48) 09:08:54 (38) 10:09:25 (44) 11:31:21 (31)
28 28 / Muži [125] Ondřej Plašil 1982 CZE Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 13:21:13 21:12:19 03:34:49 43:29 (97) 01:49:22 (75) 03:21:34 (52) 06:04:11 (33) 07:28:16 (26) 08:48:50 (29) 09:49:58 (32) 11:29:25 (29)
29 29 / Muži [278] Jan Kadeřábek 1975 CZE TJ Sokol Veltrusy 13:23:05 21:11:18 03:36:41 37:15 (18) 01:30:24 (10) 02:57:14 (18) 05:41:03 (23) 07:26:10 (25) 08:33:48 (23) 09:38:12 (28) 11:02:08 (23)
30 30 / Muži [216] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 13:28:25 21:06:22 03:42:01 41:53 (77) 01:46:29 (65) 03:23:24 (58) 06:26:19 (45) 07:56:08 (42) 09:06:36 (37) 10:03:07 (42) 11:39:18 (35)
31 31 / Muži [430] Dominik Raszka 1987 CZE Třinec 13:29:11 20:44:11 03:42:47 39:55 (55) 01:47:03 (67) 03:22:35 (53) 08:07:02 (47) 09:06:17 (36) 10:05:12 (43) 11:40:12 (37)
32 32 / Muži [529] Michal Trunda 1979 CZE Beroun 13:30:21 20:07:21 03:43:58 38:08 (33) 01:39:33 (27) 03:04:47 (25) 05:57:18 (29) 07:42:25 (33) 09:51:33 (34) 11:26:23 (28)
33 33 / Muži [240] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 13:34:04 21:05:56 03:47:41 37:31 (21) 01:36:02 (22) 03:03:19 (24) 05:44:20 (24) 07:23:18 (23) 08:41:34 (25) 09:49:20 (31) 11:34:08 (33)
34 34 / Muži [334] Jiří Lešák 1988 CZE Jablonec nad Nisou 13:36:22 21:05:49 03:49:59 39:37 (52) 01:43:22 (46) 03:09:58 (36) 06:08:30 (42) 07:40:08 (31) 08:48:24 (28) 09:54:06 (36)
35 35 / Muži [417] Daniel Pospíšil 1988 CZE BESKYD-NATURAL 13:36:24 21:05:48 03:50:00 38:51 (45) 01:40:49 (33) 03:09:12 (31) 06:08:34 (43) 07:40:16 (32) 08:48:02 (27) 09:53:35 (35) 11:32:04 (32)
36 36 / Muži [136] Zdeněk Crha 1979 CZE MK KLADNO 13:39:51 20:20:44 03:53:27 38:44 (42) 01:40:22 (30) 03:08:46 (30) 05:52:41 (28) 07:23:58 (24) 09:37:56 (27) 11:25:28 (27)
37 37 / Muži [459] Pavel Slepica 1974 CZE PIPIN 13:53:46 21:05:53 04:07:22 40:28 (61) 01:47:18 (69) 03:24:51 (60) 06:28:23 (49) 07:54:00 (41) 09:05:15 (35) 10:02:49 (41) 11:39:41 (36)
38 38 / Muži [543] Michal Vavák 1980 CZE CD*KH 13:53:52 21:05:55 04:07:28 38:08 (34) 01:41:51 (41) 03:19:22 (48) 06:30:30 (52) 08:10:37 (51) 09:22:50 (45) 10:17:02 (46) 12:04:13 (45)
39 39 / Muži [268] Ales Jirak 1977 GER Berlin 13:53:53 21:05:55 04:07:29 38:29 (39) 01:41:45 (40) 03:20:57 (50) 06:30:14 (51) 08:10:23 (50) 09:23:07 (46) 10:17:11 (47) 12:03:40 (44)
40 40 / Muži [120] Marian Böhm 1979 CZE Mára 13:58:24 20:51:59 04:12:00 40:19 (59) 01:48:39 (71) 03:23:36 (59) 06:43:17 (60) 08:22:01 (58) 09:20:08 (43) 10:20:05 (49) 11:53:28 (40)
41 41 / Muži [412] Jan Pohlodek 1980 CZE Hodkovice nad Mohelkou 13:58:39 21:06:25 04:12:16 39:18 (47) 01:42:23 (45) 03:09:30 (32) 06:04:30 (34) 07:46:31 (37) 09:02:08 (33) 10:10:20 (45) 11:44:39 (38)
42 42 / Muži [533] Jiří Urban 1980 CZE Teplice 14:07:22 20:11:20 04:20:58 37:47 (28) 01:47:16 (68) 03:30:03 (68) 06:39:59 (58) 08:12:59 (52) 09:23:44 (47) 10:25:55 (52) 12:02:27 (43)
43 43 / Muži [284] Jakub Karč 1974 CZE Babice 14:08:06 20:34:52 04:21:42 40:54 (67) 01:45:49 (61) 03:21:28 (51) 06:47:33 (63) 08:27:57 (65) 09:39:11 (54) 10:39:08 (59) 12:10:30 (46)
44 44 / Muži [503] Jiří Špaček 1979 CZE Ostřetín 14:08:08 20:16:35 04:21:44 42:04 (81) 01:54:30 (88) 03:32:25 (74) 06:38:02 (57) 08:22:02 (60) 09:19:49 (42) 10:24:27 (51) 12:21:33 (50)
45 45 / Muži [274] Jaroslav Jurásek 1966 CZE MK KLADNO 14:08:26 21:07:07 04:22:02 38:03 (31) 01:41:14 (38) 03:06:44 (27) 06:06:03 (36) 07:44:55 (35) 08:56:08 (31) 10:01:41 (39) 12:01:47 (41)
46 46 / Muži [111] Michal Bauchner 1969 CZE Malé Přítočno 14:08:31 21:07:04 04:22:07 38:09 (35) 01:41:16 (39) 03:07:28 (28) 06:06:10 (37) 07:45:23 (36) 08:57:29 (32) 10:01:59 (40) 12:01:55 (42)
47 47 / Muži [152] Roman Dědic 1974 CZE iThinkBeer 14:20:05 21:08:30 04:33:41 46:05 (137) 01:55:38 (92) 03:42:56 (94) 06:54:29 (74) 08:22:01 (59) 09:31:10 (51) 10:38:26 (57) 12:19:55 (48)
48 48 / Muži [296] Dušan Kolesár 1979 CZE Malé Svatoňovice 14:23:16 21:11:44 04:36:52 47:04 (167) 01:57:53 (104) 03:35:38 (80) 06:53:36 (71) 08:25:33 (63) 09:31:41 (52) 10:36:35 (54) 12:20:47 (49)
49 49 / Muži [470] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 14:24:30 21:06:23 04:38:07 38:35 (41) 01:40:49 (32) 03:11:28 (38) 06:15:50 (44) 08:01:02 (44) 09:11:33 (40) 10:22:26 (50) 12:11:54 (47)
50 50 / Muži [517] Bert Šváb 1991 CZE Trail loverzz 14:33:22 21:05:00 04:46:58 39:30 (50) 01:36:28 (23) 03:16:59 (45) 08:06:05 (46) 09:21:51 (44) 10:44:27 (61) 12:27:27 (53)
51 51 / Muži [452] Milan Seman 1976 NLD The Hague 14:41:14 21:06:46 04:54:50 40:25 (60) 02:06:44 (167) 03:44:13 (100) 08:21:57 (57) 09:48:43 (60) 10:55:36 (68) 12:36:34 (59)
52 52 / Muži [161] Lukáš Dorko 1986 CZE Karlovy Vary 14:42:06 21:09:59 04:55:42 44:21 (107) 01:51:11 (79) 03:28:11 (64) 06:27:07 (46) 08:04:11 (45) 09:10:27 (39) 10:17:21 (48) 12:25:28 (52)
53 53 / Muži [110] Václav Bašek 1974 CZE Fan Klub Milešovka 14:43:30 21:06:54 04:57:07 41:36 (72) 01:51:55 (81) 03:36:39 (83) 06:48:09 (64) 08:31:18 (68) 09:44:49 (57) 10:50:20 (64) 12:34:38 (57)
54 54 / Muži [293] Jan Kocum 1980 CZE ŠUMAVÁCÍÍÍ 14:50:07 20:37:28 05:03:44 38:51 (44) 01:50:29 (76) 06:59:11 (77) 08:42:03 (73) 09:54:33 (64) 11:06:15 (72) 12:56:56 (66)
55 55 / Muži [431] Martin Rendl 1978 CZE ŠUMAVÁCÍÍÍ 14:50:19 20:37:16 05:03:55 39:07 (46) 01:50:47 (77) 03:40:47 (90) 06:59:40 (79) 08:42:23 (74) 09:54:54 (65) 11:06:41 (74) 12:56:59 (67)
56 56 / Muži [556] Miroslav Vítek 1982 CZE Praha 12 14:50:44 20:36:28 05:04:20 41:03 (70) 01:41:12 (37) 03:12:21 (40) 06:05:25 (35) 07:58:31 (43) 09:02:48 (34) 10:38:38 (58) 12:32:23 (55)
57 57 / Muži [114] Karel Bláha 1973 CZE iThinkBeer 14:54:18 21:07:22 05:07:55 41:46 (75) 01:45:01 (56) 03:19:48 (49) 06:36:47 (56) 08:23:31 (62) 09:41:49 (56) 10:49:55 (63) 12:35:32 (58)
58 58 / Muži [276] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 14:55:43 21:07:12 05:09:19 40:48 (63) 01:49:18 (74) 03:29:23 (67) 06:33:22 (53) 08:16:42 (54) 09:35:01 (53) 10:42:07 (60) 12:33:40 (56)
59 59 / Muži [548] Jirka Větvička 1979 CZE Čisovice 14:57:14 20:10:16 05:10:51 44:45 (111) 01:56:41 (98) 03:42:11 (92) 06:59:10 (76) 08:42:47 (77) 10:00:26 (68) 11:07:05 (75) 12:50:53 (63)
60 60 / Muži [589] Marek Žeravík 1984 CZE Chodící Zlo II 14:59:08 20:43:46 05:12:45 46:50 (159) 01:58:18 (105) 03:37:23 (85) 06:53:02 (70) 08:27:11 (64) 10:46:15 (62) 12:43:51 (62)
61 61 / Muži [144] Tomáš Čermák 1970 CZE tomascerm@seznam.cz 15:00:27 20:57:02 05:14:03 40:48 (64) 01:52:42 (84) 03:58:10 (136) 07:23:09 (118) 08:53:02 (87) 10:01:19 (69) 11:12:25 (78) 12:52:58 (64)
62 62 / Muži [163] Lukáš Dostál 1983 CZE Ostrava 15:01:00 21:02:14 05:14:36 42:38 (89) 02:00:01 (119) 03:51:03 (114) 07:18:11 (106) 08:52:29 (86) 10:05:42 (70) 11:09:47 (77) 12:55:16 (65)
63 63 / Muži [179] Daniel Ešler 1977 CZE MB Sauny Mladá Boleslav 15:08:19 21:08:41 05:21:55 41:44 (74) 01:46:35 (66) 03:22:57 (54) 06:47:23 (62) 08:22:21 (61) 09:40:06 (55) 10:52:27 (65) 13:08:16 (71)
64 64 / Muži [247] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov 15:08:20 20:13:37 05:21:57 37:45 (26) 01:44:53 (54) 03:23:03 (56) 06:27:54 (47) 08:21:09 (55) 09:25:19 (49) 10:37:42 (56) 12:40:22 (60)
65 65 / Muži [422] Rudolf Procházka 1978 CZE Rudníček, olé!!! 15:08:23 20:13:36 05:21:59 37:42 (24) 01:44:51 (53) 03:23:00 (55) 06:28:01 (48) 08:21:16 (56) 09:25:06 (48) 10:37:28 (55) 12:40:27 (61)
66 66 / Muži [409] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 15:09:52 21:07:09 05:23:28 45:49 (131) 01:59:28 (111) 03:54:53 (123) 07:12:33 (96) 08:46:26 (78) 10:06:30 (71) 11:04:36 (71) 12:57:15 (68)
67 67 / Muži [145] Tomáš Černý 1990 CZE Běžecký klub České spořitelny 15:11:45 20:42:51 05:25:21 44:55 (116) 01:52:40 (83) 03:30:49 (69) 06:51:53 (67) 08:40:52 (72) 09:59:11 (67) 11:06:24 (73) 12:58:11 (69)
68 68 / Muži [312] Jaroslav Kováč 1964 SVK ZSE RUN 15:11:48 21:07:18 05:25:24 44:26 (110) 01:59:43 (115) 04:03:03 (155) 07:21:57 (116) 09:05:02 (107) 10:22:38 (103) 11:27:21 (89) 13:08:24 (72)
69 69 / Muži [363] David Matěcha 1978 CZE Teplice 15:14:11 20:23:05 05:27:47 42:01 (80) 01:44:18 (49) 03:25:46 (62) 06:33:41 (55) 08:28:41 (66) 09:45:53 (59) 11:03:31 (69) 13:09:39 (74)
70 70 / Muži [362] Miroslav Matěcha 1982 CZE Teplice 15:14:18 20:23:02 05:27:54 42:00 (78) 01:44:18 (50) 03:25:44 (61) 06:33:40 (54) 08:28:54 (67) 09:45:44 (58) 11:03:44 (70) 13:09:37 (73)
71 71 / Muži [433] Marek Rod 1967 CZE Praha 4 - Krč 15:17:39 21:06:54 05:31:15 39:47 (54) 01:45:45 (59) 03:28:50 (65) 07:01:18 (81) 08:42:33 (75) 09:57:37 (66) 11:17:40 (79) 13:05:17 (70)
72 72 / Muži [551] FRANTIŠEK VIDLÁŘ 1980 CZE FT LAZARTEAM 15:19:13 21:08:07 05:32:50 48:29 (210) 02:05:14 (157) 04:02:56 (154) 07:26:21 (123) 09:06:19 (111) 10:21:33 (96) 11:26:04 (88) 13:14:03 (81)
73 73 / Muži [598] Josef Reichel 1968 CZE Praha 15:20:14 20:21:53 05:33:51 46:45 (155) 02:08:09 (178) 03:55:49 (126) 07:23:30 (119) 09:09:32 (118) 10:23:24 (105) 11:30:01 (95) 13:19:04 (88)
74 74 / Muži [508] Petr Štéc 1986 CZE RBZ Praha 15:20:37 20:13:43 05:34:14 47:17 (179) 02:03:52 (147) 03:49:08 (109) 07:03:22 (87) 08:49:58 (81) 10:07:01 (74) 11:19:19 (82) 13:14:01 (80)
75 75 / Muži [443] Jakub Řezníček 1986 CZE RBZ Praha 15:20:40 20:13:41 05:34:17 47:23 (184) 02:03:50 (146) 03:49:07 (107) 07:03:05 (85) 08:49:52 (79) 10:07:13 (75) 11:19:03 (80) 13:13:42 (78)
76 76 / Muži [261] Lukáš Janík 1988 CZE RBZ Praha 15:20:41 20:13:37 05:34:18 47:18 (180) 02:03:47 (145) 03:49:08 (108) 07:03:47 (88) 08:49:53 (80) 10:06:57 (73) 11:19:15 (81) 13:13:50 (79)
77 77 / Muži [132] David Bureš 1978 CZE Merida Biking Team 15:25:37 21:10:25 05:39:13 45:56 (134) 01:52:30 (82) 03:36:09 (82) 06:56:08 (75) 09:05:54 (109) 10:23:35 (106) 11:33:09 (97) 13:18:29 (87)
78 78 / Muži [287] Jaroslav Kebrle 1988 CZE Bigbulls-Rpety 15:31:04 20:13:47 05:44:40 46:21 (145) 02:00:39 (120) 03:47:41 (104) 07:34:30 (132) 09:09:30 (117) 10:26:00 (109) 11:37:55 (108) 13:23:12 (90)
79 79 / Muži [226] Matěj Červený 1977 CZE Relative Team 15:33:45 20:08:18 05:47:21 46:03 (136) 02:02:54 (142) 03:49:25 (111) 07:02:05 (83) 08:51:27 (84) 10:11:15 (78) 11:28:01 (94) 13:20:52 (89)
80 80 / Muži [379] Jan Muller 1988 CZE Tanvald 15:34:25 21:06:42 05:48:01 39:30 (51) 01:44:03 (47) 03:27:39 (63) 06:51:50 (66) 08:35:34 (69) 09:52:52 (62) 11:23:30 (87) 13:14:10 (82)
81 81 / Muži [524] Vilém Toth 1965 CZE Chotěbuz 15:38:55 21:07:55 05:52:32 46:08 (139) 02:03:45 (144) 03:57:18 (133) 07:36:23 (134) 09:09:35 (119) 10:14:11 (80) 11:22:14 (86) 13:15:37 (83)
82 82 / Muži [273] Marek Johan 1978 CZE Trutnov - Městská policie 15:42:12 20:39:27 05:55:49 43:23 (96) 01:56:31 (96) 03:38:03 (87) 07:26:56 (124) 08:55:42 (88) 10:15:39 (82) 11:39:56 (112) 13:25:36 (91)
83 83 / Muži [180] František Fait 1966 CZE Černošice 15:42:38 20:41:54 05:56:14 46:54 (161) 01:59:41 (114) 03:48:58 (106) 07:18:28 (108) 09:07:47 (115) 10:26:17 (110) 11:44:34 (117) 13:30:07 (95)
84 84 / Muži [107] Zoran Bartek 1983 CZE Praha 5 15:42:38 21:10:13 05:56:15 44:25 (109) 01:59:33 (113) 03:54:40 (122) 07:14:56 (100) 09:01:17 (98) 10:17:48 (88) 11:37:42 (106) 13:38:57 (106)
85 85 / Muži [356] Tomáš Már 1988 CZE Tuscarora 03 15:44:00 21:11:22 05:57:37 39:25 (49) 01:42:21 (44) 03:12:15 (39) 06:42:21 (59) 08:52:02 (85) 10:09:04 (77) 11:42:20 (114) 13:17:10 (85)
86 86 / Muži [230] David Hoffman 1982 CZE Praha - Bubenec 15:52:40 21:07:13 06:06:17 42:17 (82) 01:52:52 (85) 03:43:57 (98) 07:03:01 (84) 09:34:42 (140) 10:39:28 (117) 11:47:51 (120) 13:45:06 (113)
87 87 / Muži [545] Petr Velešík 1975 CZE Brno 15:53:54 20:45:14 06:07:31 47:17 (178) 02:06:43 (165) 03:59:04 (137) 07:21:31 (113) 09:07:24 (113) 10:19:54 (93) 11:38:46 (111) 13:37:14 (103)
88 88 / Muži [546] Zdeněk Vémola 1975 CZE Sova Brno 15:54:00 20:45:06 06:07:37 46:57 (163) 02:06:47 (169) 03:59:26 (138) 07:21:46 (115) 09:07:15 (112) 10:19:56 (94) 11:38:32 (110) 13:37:16 (104)
89 89 / Muži [187] Jiří Fiala 1984 CZE Brno 15:54:02 20:45:07 06:07:38 47:19 (181) 02:06:39 (164) 03:57:50 (134) 07:21:45 (114) 09:07:25 (114) 10:19:19 (91) 11:38:15 (109) 13:36:47 (102)
90 90 / Muži [479] Václav Strnad 1974 CZE Brno SKY RUN 15:54:46 20:45:11 06:08:22 46:22 (146) 01:56:19 (95) 03:54:11 (121) 07:34:23 (131) 09:10:41 (120) 10:22:35 (102) 11:37:48 (107) 13:37:34 (105)
91 91 / Muži [557] Tomáš Vrzáček 1974 CZE CS-1000 15:54:58 20:34:55 06:08:35 40:58 (68) 01:45:52 (62) 03:42:27 (93) 07:15:52 (102) 09:00:32 (95) 10:20:20 (95) 11:35:59 (100) 13:40:26 (107)
92 92 / Muži [451] František Selucký 1966 CZE Vepak 15:57:55 21:08:22 06:11:31 45:36 (126) 01:56:58 (100) 03:44:01 (99) 07:16:42 (103) 08:57:49 (91) 10:15:01 (81) 11:36:44 (104) 13:28:20 (92)
93 93 / Muži [601] Ireneusz Stępień 1974 CZE Zielona Gora 15:59:03 21:08:19 06:12:39 46:09 (140) 02:02:12 (135) 03:52:47 (117) 07:19:38 (112) 09:03:31 (104) 10:16:46 (86) 11:21:58 (84) 13:12:44 (76)
94 94 / Muži [481] Zbyněk Svoboda 1972 CZE Brno 16:00:49 21:08:02 06:14:26 48:29 (209) 02:05:10 (156) 03:55:30 (125) 07:33:34 (129) 09:17:47 (122) 10:43:00 (121) 11:47:37 (119) 13:41:01 (110)
95 95 / Muži [530] Jan Třasák 1981 CZE Újezd nad Lesy 16:04:29 21:07:35 06:18:05 42:46 (91) 01:45:04 (57) 03:23:21 (57) 07:00:20 (80) 09:08:26 (116) 10:28:17 (111) 11:54:10 (124) 13:35:47 (100)
96 96 / Muži [432] Marek Rod 1987 CZE Chodos atletics 16:05:23 21:06:36 06:18:59 38:46 (43) 01:42:17 (43) 03:29:11 (66) 06:49:38 (65) 08:15:26 (53) 09:30:52 (50) 10:54:27 (67) 13:45:30 (114)
97 97 / Muži [340] Attila Lipniczky 1969 HUN Dunakeszi 16:07:08 20:05:49 06:20:44 48:20 (207) 02:12:37 (208) 04:01:06 (145) 07:17:39 (104) 09:03:07 (103) 10:16:27 (84) 11:27:55 (93) 13:35:53 (101)
98 98 / Muži [521] Máté Tarnai 1975 HUN MVTE, TTT 16:07:12 20:05:43 06:20:48 45:31 (123) 02:12:39 (209) 04:01:17 (146) 07:18:06 (105) 09:02:57 (102) 10:16:14 (83) 11:27:49 (92) 13:35:45 (99)
99 99 / Muži [269] Roman Jirak 1975 CZE Břehy 16:08:05 20:11:33 06:21:42 44:54 (115) 02:01:42 (128) 03:46:14 (102) 07:14:33 (99) 09:00:44 (96) 10:21:59 (100) 11:41:32 (113) 13:40:57 (109)
100 100 / Muži [137] Jan Czagan 1971 CZE SDH Dědek 16:08:10 20:11:30 06:21:46 44:46 (113) 02:01:43 (129) 03:46:09 (101) 07:04:44 (89) 08:55:49 (89) 10:08:48 (76) 11:27:48 (91) 13:28:31 (93)
101 101 / Muži [388] Marek Noll 1974 CZE Praha 6, Suchdol 16:09:26 21:07:08 06:23:02 42:20 (84) 01:51:41 (80) 03:32:04 (71) 06:59:22 (78) 09:02:42 (101) 10:06:47 (72) 11:21:48 (83) 13:16:31 (84)
102 102 / Muži [314] Jan Kozák 1962 CZE CK Vinohradské Šlapky 16:12:21 20:07:18 06:25:57 48:28 (208) 02:14:26 (221) 03:59:32 (139) 07:15:37 (101) 09:01:06 (97) 10:16:27 (85) 11:32:10 (96) 13:34:04 (97)
103 103 / Muži [482] Adam Svoboda 1983 CZE S.K.R.S. 16:13:53 20:27:17 06:27:29 46:35 (152) 02:11:55 (199) 04:14:27 (182) 09:32:58 (138) 10:50:06 (124) 12:01:22 (130) 14:02:59 (125)
104 104 / Muži [584] Antonín Zeman 1961 CZE Dědek 16:14:31 21:11:48 06:28:07 47:06 (169) 02:04:36 (152) 04:11:53 (175) 07:55:03 (168) 09:44:42 (155) 10:59:36 (137) 12:32:31 (153) 14:12:12 (131)
105 105 / Muži [207] Vít Haluza 1990 CZE Uherský Brod 16:16:07 20:12:24 06:29:43 52:03 (271) 02:07:57 (176) 04:01:52 (150) 07:36:39 (135) 09:31:58 (137) 10:51:48 (125) 11:59:31 (129) 13:52:52 (119)
106 106 / Muži [208] Martin Haňavec 1971 CZE Nutrilite - Element team 16:17:41 20:58:45 06:31:17 44:47 (114) 01:56:05 (94) 03:32:20 (73) 06:52:53 (69) 08:36:08 (70) 09:53:14 (63) 11:09:01 (76) 13:18:21 (86)
107 107 / Muži [492] Jan Šettner 1975 CZE Kunčina 16:17:58 20:01:05 06:31:34 43:33 (98) 02:01:45 (130) 04:02:20 (152) 07:46:58 (149) 09:35:00 (141) 10:53:50 (127) 12:03:52 (132) 14:10:32 (129)
108 108 / Muži [460] Tomáš Slovák 1969 CZE Traged Team 16:18:29 20:35:35 06:32:05 42:00 (79) 02:03:53 (148) 03:48:10 (105) 07:11:45 (93) 10:21:59 (101) 11:51:07 (121) 13:46:22 (116)
109 109 / Muži [162] Filip Dostál 1978 CZE Lanškroun 16:18:34 20:00:33 06:32:11 44:11 (106) 02:02:18 (136) 04:02:39 (153) 07:54:03 (164) 09:35:39 (144) 10:52:30 (126) 12:04:13 (133) 14:11:17 (130)
110 110 / Muži [343] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 16:20:34 21:10:44 06:34:11 46:48 (157) 02:02:50 (141) 04:03:14 (157) 07:42:22 (143) 09:42:39 (151) 11:00:02 (138) 12:13:34 (142) 14:14:11 (133)
111 111 / Muži [238] Jakub Houdek 1987 CZE Nechťák HoroTeam 16:21:09 20:40:29 06:34:45 43:04 (94) 02:01:19 (126) 03:43:54 (96) 07:14:00 (98) 09:01:53 (100) 10:24:08 (107) 11:35:48 (99)
112 112 / Muži [253] Tomáš Hyksa 1983 CZE Nechťák HoroTeam 16:21:10 20:40:35 06:34:46 42:55 (93) 02:01:16 (125) 03:43:56 (97) 07:13:45 (97) 09:01:34 (99) 10:24:19 (108) 11:35:32 (98) 13:49:59 (117)
113 113 / Muži [456] Radek Skála 1969 CZE CSC Český Brod 16:22:18 20:09:48 06:35:55 44:55 (117) 01:57:44 (101) 03:56:51 (129) 07:57:47 (172) 09:49:03 (158) 11:10:21 (150) 12:24:42 (149) 14:27:11 (140)
114 114 / Muži [427] Miloslav Pytlík 1971 CZE Svitavy 16:23:04 20:42:44 06:36:40 45:08 (119) 01:53:34 (86) 03:37:25 (86) 07:09:17 (92) 08:59:45 (93) 10:21:36 (97) 11:56:11 (126) 14:02:39 (124)
115 115 / Muži [255] Zdeněk CHMEL 1962 CZE PRAHA 9 - Horní Počernice 16:23:10 20:42:50 06:36:46 45:05 (118) 01:53:41 (87) 03:37:22 (84) 07:09:02 (91) 08:59:45 (94) 10:21:57 (99) 11:56:12 (127) 14:02:38 (123)
116 116 / Muži [596] Ernest Mlynarczyk 1971 POL Lodz 16:25:02 20:10:31 06:38:39 47:56 (199) 02:02:37 (139) 04:04:16 (158) 07:37:38 (137) 09:26:54 (132) 10:49:15 (123) 12:07:15 (136) 14:01:14 (122)
117 117 / Muži [569] Ondřej Votoček 1973 CZE Praha 4 16:25:40 21:06:18 06:39:16 40:49 (65) 01:45:47 (60) 03:31:46 (70) 07:07:03 (90) 09:06:18 (110) 10:31:32 (113) 11:51:42 (122) 13:52:47 (118)
118 118 / Muži [304] Jaroslav Koptiš 1983 CZE CS1000/Netolice 16:26:38 20:14:27 06:40:15 45:37 (127) 02:05:51 (160) 04:09:47 (170) 07:49:56 (155) 09:35:23 (143) 11:02:29 (142) 12:11:45 (139) 14:06:10 (127)
119 119 / Muži [176] Aleš Dvořák 1981 CZE Vodňany 16:26:45 20:14:25 06:40:22 45:31 (124) 02:05:47 (159) 04:09:54 (171) 07:50:02 (156) 09:35:12 (142) 11:02:24 (141) 12:11:55 (140) 14:06:20 (128)
120 120 / Muži [565] Frantisek Volf 1981 CZE LoneWolf 16:30:40 20:19:51 06:44:16 49:02 (216) 02:10:27 (188) 04:11:56 (176) 07:32:51 (128) 09:24:37 (131) 10:55:00 (129) 12:06:04 (134) 13:59:23 (121)
121 121 / Muži [291] Martin Klouda 1978 CZE I. PKO Praha 16:42:41 21:07:04 06:56:17 40:09 (57) 01:42:07 (42) 03:15:01 (43) 06:07:35 (40) 07:44:26 (34) 10:18:18 (90) 11:37:08 (105) 13:29:46 (94)
122 122 / Muži [189] Jiří Filip 1972 CZE Jamné nad Orlicí 16:43:36 20:06:54 06:57:12 50:37 (252) 02:12:59 (212) 04:18:04 (191) 07:46:14 (148) 09:37:39 (149) 11:06:33 (147) 12:19:09 (143) 14:12:25 (132)
123 123 / Muži [539] Martin Válek 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 16:43:41 21:13:18 06:57:17 45:21 (121) 02:07:22 (175) 04:08:31 (165) 07:32:45 (127) 09:27:23 (133) 10:39:53 (118) 11:53:03 (123) 13:58:18 (120)
124 124 / Muži [400] Chris Panton 1975 GBR Colchester 16:45:28 21:07:17 06:59:04 45:52 (133) 02:14:21 (220) 04:14:55 (186) 07:47:31 (151) 09:31:16 (136) 10:56:57 (134) 12:21:43 (145) 14:17:10 (137)
125 125 / Muži [138] robert čabla 1981 CZE SLANÝ 16:48:34 20:10:57 07:02:10 50:24 (248) 02:12:01 (201) 04:20:33 (195) 07:51:52 (161) 09:37:20 (147) 10:56:29 (132) 12:09:38 (137) 14:14:49 (134)
126 126 / Muži [139] Zdeněk Čabla 1956 CZE slaný 16:48:35 20:10:54 07:02:12 50:20 (246) 02:12:07 (203) 04:20:39 (196) 07:51:48 (160) 09:37:28 (148) 10:56:42 (133) 12:09:47 (138) 14:14:58 (135)
127 127 / Muži [292] Martin Kment 1966 CZE iThinkBeer 16:51:23 20:28:37 07:05:00 48:13 (203) 02:09:33 (183) 04:09:45 (169) 07:51:17 (158) 09:43:54 (152) 11:05:33 (146) 12:21:24 (144) 14:27:46 (141)
128 128 / Muži [235] Pavel Hons 1970 CZE MK KLADNO 16:57:22 21:07:28 07:10:58 43:47 (102) 02:02:04 (134) 04:09:34 (168) 07:56:42 (170) 09:58:35 (168) 11:19:30 (159) 12:41:37 (160) 14:39:35 (146)
129 129 / Muži [217] Antonín Hejkrlík 1952 CZE hejahejtrail.cz 16:59:41 21:08:14 07:13:17 46:27 (149) 02:07:59 (177) 04:12:40 (177) 07:50:48 (157) 09:44:21 (154) 11:08:06 (148) 12:23:04 (146) 14:31:43 (143)
130 130 / Muži [332] Tomáš Kyncl 1972 CZE Unhošť 17:04:08 21:10:28 07:17:44 45:31 (125) 02:06:23 (161) 04:19:29 (194) 07:44:31 (144) 09:30:17 (134) 10:46:28 (122) 12:12:54 (141) 14:22:29 (138)
131 131 / Muži [225] Martin Hlaváč 1983 CZE České Budějovice 17:05:52 20:31:51 07:19:28 42:20 (85) 01:49:04 (72) 03:34:00 (77) 06:54:00 (72) 08:50:36 (83) 10:19:46 (92) 11:36:05 (101) 13:45:51 (115)
132 132 / Muži [515] Adam Šumník 1996 CZE Olomouc 17:06:40 20:35:46 07:20:16 48:59 (215) 02:21:42 (252) 04:51:34 (270) 08:12:04 (185) 10:08:31 (173) 11:19:37 (160) 12:40:04 (159) 15:00:59 (162)
133 133 / Muži [421] František Procházka 1984 CZE naBOSo 17:09:22 21:06:32 07:22:58 42:19 (83) 01:46:19 (64) 03:33:42 (75) 07:01:30 (82) 09:04:53 (106) 10:29:50 (112) 11:55:09 (125) 14:05:56 (126)
134 134 / Muži [352] Marek Malík 1978 CZE HARD ROCK RUNNERS 17:10:58 21:08:41 07:24:34 47:13 (177) 02:05:07 (155) 04:24:39 (205) 07:55:00 (167) 09:53:39 (162) 11:14:46 (153) 12:45:45 (168) 14:59:43 (160)
135 135 / Muži [594] Petr Karafiát 1974 CZE Štěpánov u Skutče 17:15:14 21:12:24 07:28:50 47:12 (176) 02:01:15 (124) 03:49:13 (110) 07:23:02 (117) 09:21:49 (130) 11:03:16 (144) 12:24:02 (148) 14:40:49 (147)
136 136 / Muži [376] Marek Moravec 1976 CZE Anvil 17:17:20 21:10:41 07:30:56 43:37 (99) 01:55:22 (91) 03:42:57 (95) 07:18:16 (107) 09:16:36 (121) 10:40:45 (119) 12:02:24 (131) 14:16:29 (136)
137 137 / Muži [358] Lukáš Markovič 1989 CZE Hradec Králové 17:20:53 20:58:50 07:34:29 44:46 (112) 01:56:03 (93) 03:53:09 (119) 07:29:53 (126) 09:30:51 (135) 10:55:34 (130) 12:23:34 (147) 14:34:12 (144)
138 138 / Muži [333] Tomas Leixner 1983 CZE HARD ROCK RUNNERS 17:21:32 21:08:40 07:35:08 47:31 (187) 02:05:19 (158) 04:24:51 (207) 07:54:54 (166) 09:54:07 (163) 11:16:20 (156) 12:45:48 (169) 14:59:51 (161)
139 139 / Muži [377] Tomáš Mrkvička 1976 CZE Praha 7 17:27:11 21:08:50 07:40:47 46:32 (151) 02:17:23 (228) 04:18:02 (190) 08:06:20 (179) 09:43:54 (153) 11:02:51 (143) 12:37:21 (156) 14:38:45 (145)
140 140 / Muži [308] Petr Kotlář 1982 CZE Hradec Králové 17:29:06 20:07:42 07:42:42 39:42 (53) 01:55:18 (90) 03:51:01 (113) 07:29:33 (125) 09:56:52 (165) 11:23:34 (162) 12:42:04 (162) 14:49:19 (155)
141 141 / Muži [394] Jan Novotný 1975 CZE PARENT PROJECT 17:33:55 20:45:17 07:47:32 47:05 (168) 02:14:31 (223) 04:27:51 (216) 08:42:13 (235) 11:08:14 (240) 12:43:58 (237) 13:44:38 (218) 15:36:34 (189)
142 142 / Muži [236] Jiří Honzajk 1982 CZE Praha 7 17:35:40 20:44:05 07:49:17 47:43 (192) 02:03:57 (149) 03:57:12 (132) 07:59:23 (175) 09:50:56 (160) 11:10:10 (149) 12:28:50 (151) 14:49:02 (154)
143 143 / Muži [368] marek matrtaj 1987 SVK TJ Hudci prérie 17:39:46 20:17:06 07:53:23 45:52 (132) 01:59:18 (107) 04:06:01 (159) 07:40:15 (138) 09:36:25 (145) 11:00:49 (140) 12:33:09 (154) 14:41:42 (149)
144 144 / Muži [133] Matej Cibik 1986 CZE Praha 17:39:54 20:17:00 07:53:30 43:21 (95) 01:59:18 (108) 04:06:11 (161) 07:40:15 (139) 09:36:27 (146) 11:00:40 (139) 12:37:46 (157) 14:41:34 (148)
145 145 / Muži [599] Pavel Kvasnička 1976 CZE CSC Český Brod 17:42:15 20:09:46 07:55:51 45:08 (120) 01:57:50 (103) 03:56:57 (130) 07:45:09 (146) 09:49:10 (159) 11:13:56 (152) 12:26:31 (150) 14:47:02 (151)
146 146 / Muži [337] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 17:44:06 20:07:54 07:57:42 50:57 (259) 02:11:32 (196) 04:06:01 (160) 08:08:49 (181) 09:57:26 (167) 11:16:19 (155) 12:42:12 (163) 14:51:04 (156)
147 147 / Muži [320] Dan Krátký 1984 CZE Praha 17:50:06 20:05:56 08:03:43 48:35 (213) 02:11:10 (194) 04:29:17 (221) 07:41:59 (142) 09:33:23 (139) 11:04:35 (145) 12:32:20 (152) 14:54:02 (157)
148 148 / Muži [328] Petr Kulhánek 1971 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 17:50:26 20:38:30 08:04:02 51:49 (267) 02:12:07 (202) 04:14:38 (184) 08:16:39 (191) 10:11:34 (178) 11:34:01 (169) 12:58:06 (181) 15:11:38 (169)
149 149 / Muži [348] Petr Maleček 1972 CZE Praha 8 17:51:19 20:41:46 08:04:55 42:54 (92) 01:59:55 (117) 04:13:57 (181) 07:53:21 (163) 10:04:03 (171) 11:37:24 (176) 12:56:02 (178) 15:13:19 (174)
150 150 / Muži [224] Jan Hlach 1982 CZE SPPH 17:52:27 20:14:30 08:06:03 45:29 (122) 01:56:33 (97) 03:36:08 (81) 07:12:03 (94) 09:20:47 (128) 10:35:03 (114) 11:57:48 (128) 14:31:03 (142)
151 151 / Muži [237] Filip Horáček 1975 CZE Velká Bystřice 17:53:39 21:08:55 08:07:15 47:46 (194) 02:06:44 (166) 04:13:21 (179) 07:55:45 (169) 10:01:27 (170) 11:37:27 (177) 12:51:07 (175) 15:22:12 (180)
152 152 / Muži [302] Tomáš Komárek 1985 CZE Chachumbábů 17:58:15 20:09:12 08:11:51 50:56 (258) 02:33:23 (321) 05:05:44 (306) 08:44:05 (240) 10:43:51 (217) 11:58:57 (193) 13:18:46 (197) 15:16:26 (177)
153 153 / Muži [359] Milan Martínek 1972 CZE Praha 18:05:52 20:18:16 08:19:28 51:56 (270) 02:16:47 (225) 04:25:42 (209) 08:40:22 (232) 10:39:25 (206) 12:01:40 (195) 13:29:21 (205) 15:34:23 (188)
154 154 / Muži [156] Martin Dohnal 1962 CZE Les Gastons 18:08:08 20:11:22 08:21:45 50:25 (249) 02:13:54 (219) 04:24:33 (204) 08:18:17 (195) 10:18:31 (187) 11:40:39 (180) 12:56:03 (179) 15:12:55 (173)
155 155 / Muži [347] Ivan Farbak 1969 CZE Rauta Hirwaynen 18:09:39 21:06:29 08:23:15 38:32 (40) 01:47:30 (70) 03:32:09 (72) 07:45:06 (145) 12:49:32 (173) 15:02:17 (163)
156 156 / Muži [525] René Trbušek 1976 CZE Čelákovice 18:10:57 21:09:51 08:24:33 47:53 (196) 02:10:56 (190) 04:24:08 (201) 08:21:52 (203) 10:36:13 (201) 12:06:25 (200) 13:30:11 (206) 15:47:09 (203)
157 157 / Muži [250] Andy Humphrey 1973 GBR Southampton 18:14:18 21:07:56 08:27:54 46:13 (141) 02:01:51 (131) 04:01:41 (149) 08:22:48 (207) 10:41:40 (213) 12:17:51 (215) 13:22:48 (200) 15:31:14 (186)
158 158 / Muži [425] Jaroslav Prokop 1981 CZE Mrakotin 18:14:21 21:07:55 08:27:58 46:19 (144) 02:01:56 (132) 03:55:05 (124) 08:22:47 (206) 10:41:52 (214) 12:17:44 (214) 13:22:57 (201) 15:31:09 (185)
159 159 / Muži [300] Zdeněk Kolouch 1974 CZE Praha 18:14:57 20:06:44 08:28:33 42:35 (88) 02:42:24 (354) 04:54:40 (278) 08:39:45 (231) 10:25:13 (194) 11:46:38 (185) 12:57:46 (180) 15:06:56 (166)
160 160 / Muži [453] Jan SChier 1981 CZE PALSTAT s.r.o. 18:17:33 21:11:31 08:31:09 53:54 (304) 02:33:58 (326) 04:56:42 (281) 08:43:22 (239) 10:44:32 (218) 12:04:52 (198) 13:28:17 (204) 15:34:13 (187)
161 161 / Muži [511] David Šturc 1979 CZE Příkrý 18:20:44 20:12:21 08:34:20 53:07 (287) 02:24:23 (265) 05:09:35 (313) 08:54:04 (247) 10:45:09 (219) 12:02:46 (196) 13:28:01 (203) 15:56:33 (207)
162 162 / Muži [233] Michal Holub 1964 CZE Praha 18:22:54 20:07:59 08:36:30 48:29 (211) 02:27:14 (281) 04:51:41 (271) 08:45:24 (241) 10:46:53 (221) 12:03:13 (197) 13:28:00 (202) 15:44:25 (197)
163 163 / Muži [199] Michal Grodza 1982 CZE Příbor 18:28:34 20:42:00 08:42:11 47:07 (172) 02:11:36 (198) 04:23:43 (198) 08:13:31 (186) 10:10:50 (176) 11:29:30 (165) 12:54:55 (177) 15:13:30 (176)
164 164 / Muži [414] František Chlouba 1954 CZE Loudavý samotář 18:29:35 21:07:43 08:43:11 46:49 (158) 02:00:46 (121) 04:07:44 (163) 08:32:12 (215) 10:39:52 (210) 12:12:29 (207) 13:43:18 (216) 15:47:23 (205)
165 165 / Muži [477] Josef Stolín 1971 CZE Relative Team 18:32:48 20:13:51 08:46:24 49:10 (221) 02:06:52 (171) 03:56:26 (128) 07:48:44 (154) 10:21:06 (190) 11:54:43 (190) 13:31:21 (209) 15:40:03 (193)
166 166 / Muži [455] Miroslav Schrotz 1978 CZE Pulečný 18:35:27 20:01:08 08:49:03 47:36 (189) 02:27:43 (283) 05:07:58 (311) 08:56:06 (250) 10:51:47 (225) 12:16:59 (212) 13:55:03 (228) 16:02:01 (209)
167 167 / Muži [309] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany (Praha - východ) 18:36:57 21:08:53 08:50:33 47:22 (183) 02:06:34 (162) 04:13:25 (180) 07:54:53 (165) 10:01:25 (169) 11:33:34 (168) 12:50:54 (174) 15:22:09 (179)
168 168 / Muži [489] Pavel Šebek 1965 CZE Tachov 18:37:25 20:11:57 08:51:02 50:03 (239) 02:28:14 (285) 04:44:27 (255) 08:27:45 (211) 10:13:27 (183) 11:39:12 (178) 13:14:01 (192) 15:44:34 (199)
169 169 / Muži [142] Martin Čapek 1978 CZE Turnov 18:37:48 21:09:11 08:51:24 46:57 (164) 02:24:17 (264) 04:25:02 (208) 08:07:19 (180) 10:20:21 (189) 11:34:58 (172) 12:47:31 (170) 15:22:00 (178)
170 170 / Muži [536] ludovic maillard 1988 GBR Serpentine 18:40:17 21:09:48 08:53:54 50:43 (253) 02:10:17 (185) 04:10:59 (172) 08:17:48 (193) 10:39:37 (207) 12:15:45 (210) 13:44:37 (217) 16:09:50 (214)
171 171 / Muži [346] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 18:41:02 21:09:51 08:54:38 50:04 (240) 02:17:40 (230) 04:29:17 (220) 08:04:23 (178) 10:09:29 (175) 11:32:27 (167) 12:58:57 (185) 15:29:46 (184)
172 172 / Muži [150] Jiří Čihák 1986 CZE Skeleton 18:41:03 20:33:23 08:54:40 47:34 (188) 02:26:23 (276) 04:53:45 (275) 08:13:33 (187) 10:10:57 (177) 11:24:24 (164) 12:41:56 (161) 15:03:15 (164)
173 173 / Muži [534] Michal Urbanec 1990 CZE Bartovice diktují! 18:44:25 20:12:42 08:58:02 54:56 (327) 02:25:08 (269) 04:43:08 (253) 08:25:34 (209) 10:04:56 (172) 11:32:17 (166) 13:04:50 (186) 15:40:16 (195)
174 174 / Muži [527] David Trojan 1997 CZE Praha 9 18:46:51 21:06:56 09:00:28 41:50 (76) 01:56:43 (99) 04:02:05 (151) 07:52:12 (162) 09:47:38 (156) 11:23:55 (163) 13:09:58 (188) 15:41:32 (196)
175 175 / Muži [505] Vojtech Špišák 1980 SVK Košice 18:46:51 20:11:47 09:00:28 52:28 (278) 02:21:34 (249) 04:21:54 (197) 08:15:22 (189) 10:27:19 (195) 11:53:33 (189) 13:17:44 (195) 15:27:54 (182)
176 176 / Muži [374] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova družina 18:47:26 20:21:43 09:01:02 52:39 (280) 02:31:12 (300) 04:59:08 (291) 08:52:17 (245) 11:02:52 (236) 12:27:55 (224) 13:51:04 (226) 16:06:42 (211)
177 177 / Muži [330] Tomáš Kutmon 1974 CZE Praha 18:55:19 21:21:34 09:08:55 56:57 (351) 02:29:53 (291) 04:50:26 (265) 08:32:03 (214) 10:34:36 (200) 12:06:27 (201) 13:30:15 (207) 15:59:35 (208)
178 178 / Muži [192] Petr Gabko 1969 CZE Most 18:58:54 20:05:55 09:12:30 49:27 (225) 02:16:52 (226) 04:31:08 (225) 08:34:10 (218) 10:52:59 (227) 12:30:24 (225) 13:48:55 (224) 16:08:43 (212)
179 179 / Muži [223] Josef Hlad 1973 CZE Plzen 18:59:27 20:53:11 09:13:03 54:11 (310) 02:31:58 (308) 04:52:38 (273) 08:46:54 (242) 10:49:25 (222) 12:25:12 (221) 13:57:56 (231) 16:15:06 (221)
180 180 / Muži [335] Jakub Lešner 1985 CZE Ústí nad Labem 18:59:50 20:05:56 09:13:26 49:33 (227) 02:16:44 (224) 04:31:09 (226) 08:34:16 (219) 10:53:01 (228) 12:30:28 (226) 13:48:44 (222) 16:08:45 (213)
181 181 / Muži [108] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 19:04:13 21:10:10 09:17:49 41:24 (71) 01:57:45 (102) 04:01:03 (144) 07:51:18 (159) 10:17:45 (185) 11:41:25 (182) 13:14:07 (193) 15:45:15 (200)
182 182 / Muži [322] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 19:05:05 20:11:03 09:18:41 51:10 (262) 02:29:07 (286) 04:44:34 (256) 08:42:40 (237) 10:46:23 (220) 12:12:04 (206) 13:47:11 (221) 16:04:25 (210)
183 183 / Muži [373] Dušan Miezga 1974 SVK Vrbové 19:14:58 20:22:43 09:28:34 50:16 (245) 02:24:58 (268) 04:58:27 (289) 09:05:08 (267) 11:02:50 (235) 12:26:29 (222) 14:01:09 (235) 16:18:38 (228)
184 184 / Muži [185] Venczl Ferenc 1986 HUN Ercsi 19:15:59 20:05:49 09:29:35 51:48 (266) 02:22:03 (254) 04:35:37 (237) 08:32:35 (216) 10:51:22 (224) 12:33:14 (230) 14:10:44 (242) 16:32:17 (238)
185 185 / Muži [485] Andras Szendrodi 1965 HUN TTT 19:16:01 20:05:48 09:29:37 51:27 (264) 02:21:59 (253) 04:35:49 (238) 08:32:42 (217) 10:51:14 (223) 12:33:02 (229) 14:10:59 (243) 16:32:13 (237)
186 186 / Muži [475] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 19:16:20 20:28:20 09:29:56 52:27 (277) 02:18:12 (233) 04:32:42 (228) 08:34:18 (220) 10:53:13 (229) 12:30:36 (227) 13:53:25 (227) 16:17:17 (225)
187 187 / Muži [102] Stanislav Ambrož 1976 CZE Vyskytná nad Jihlavou 19:26:20 20:14:38 09:39:56 46:31 (150) 02:05:02 (153) 04:27:12 (213) 08:19:10 (198) 10:23:11 (193) 11:40:53 (181) 13:32:23 (210) 16:11:34 (219)
188 188 / Muži [263] Stanislav Januška 1954 SVK Trenčín 19:26:47 20:22:39 09:40:23 50:53 (257) 02:24:56 (267) 04:58:35 (290) 09:05:20 (269) 11:03:02 (237) 12:26:40 (223) 14:01:07 (234) 16:18:53 (229)
189 189 / Muži [429] Vít Randýsek 1974 CZE Vsetín 19:27:06 21:11:01 09:40:42 54:17 (315) 02:34:20 (328) 05:02:29 (300) 08:58:37 (257) 10:52:37 (226) 12:19:48 (219) 13:55:44 (229) 16:22:45 (231)
190 190 / Muži [166] Michael Drahota 1975 CZE Ostrava 19:28:36 20:24:11 09:42:12 55:37 (334) 02:35:21 (332) 04:59:59 (295) 09:29:35 (291) 11:22:07 (252) 12:50:45 (238) 14:11:51 (244) 16:21:41 (230)
191 191 / Muži [295] Stanislav Koláček 1968 CZE Ivančice 19:29:01 21:08:58 09:42:37 48:42 (214) 02:13:42 (218) 04:41:46 (249) 08:31:20 (213) 10:54:15 (231) 12:19:46 (218) 13:57:40 (230) 16:24:24 (232)
192 192 / Muži [313] Pavel Koza 1978 CZE Sólo koza 19:34:44 20:11:04 09:48:20 50:47 (254) 02:13:36 (217) 04:16:35 (189) 08:09:13 (182) 10:21:53 (191) 11:53:30 (188) 13:35:27 (212) 16:16:53 (224)
193 193 / Muži [365] Filip Matouš 1964 CZE Praha 2 19:39:43 20:00:32 09:53:19 46:07 (138) 02:11:56 (200) 04:19:21 (193) 08:35:08 (222) 11:19:54 (251) 12:53:52 (242) 14:39:45 (260) 17:06:55 (252)
194 194 / Muži [572] Karel Wilk 1982 CZE KČT Trilobit Barrandov 19:41:34 20:03:34 09:55:11 57:58 (367) 02:27:00 (279) 05:03:28 (301) 09:03:48 (265) 11:15:28 (247) 13:01:26 (250) 14:37:04 (254) 16:45:03 (242)
195 195 / Muži [580] Martin Zbruž 1970 CZE Praha 13 19:42:16 20:07:52 09:55:52 52:53 (281) 02:27:33 (282) 04:50:20 (264) 08:58:51 (259) 11:10:51 (241) 12:39:34 (232) 14:09:12 (241) 16:36:38 (239)
196 196 / Muži [434] Radek Rohožka 1981 CZE Čáslav 19:43:46 21:10:28 09:57:22 48:34 (212) 02:10:56 (191) 04:30:19 (223) 08:30:02 (212) 10:42:59 (215) 12:23:12 (220) 14:03:11 (237) 16:29:14 (235)
197 197 / Muži [121] Jaroslav Bolek 1979 GBR Serpentine 19:45:37 21:09:52 09:59:13 50:48 (255) 02:10:18 (186) 04:11:08 (173) 08:18:36 (196) 10:39:38 (208) 12:17:42 (213) 13:44:56 (219) 16:10:16 (216)
198 198 / Muži [254] Václav Chalupný 1993 CZE RUNGO.cz/LucyTeam 19:46:47 20:10:45 10:00:23 48:10 (202) 02:09:04 (182) 04:33:53 (232) 08:52:10 (244) 11:24:12 (253) 12:59:59 (247) 14:29:12 (249) 16:44:51 (241)
199 199 / Muži [547] Tomáš Veselý 1974 CZE FK Vchynice 19:46:50 20:23:09 10:00:26 47:11 (175) 02:31:36 (303) 05:17:59 (325) 09:04:15 (266) 11:19:19 (250) 12:41:33 (235) 14:07:57 (240) 16:16:37 (222)
200 200 / Muži [520] Martin Švejda 1974 CZE Vchynice 19:46:57 20:23:04 10:00:33 47:24 (185) 02:31:39 (304) 04:57:54 (287) 08:59:55 (260) 11:19:18 (249) 12:41:29 (234) 14:07:54 (239) 16:16:38 (223)
201 201 / Muži [577] Dawid Zachariasz 1978 POL HANDLOPEX S.A. 19:47:26 21:08:18 10:01:02 40:18 (58) 01:50:48 (78) 03:39:54 (89) 07:40:33 (140) 09:19:32 (125) 10:39:22 (116) 12:54:00 (176) 15:37:39 (191)
202 202 / Muži [447] Richard Saidl 1969 CZE Úvaly 19:47:35 20:06:15 10:01:12 51:44 (265) 02:25:55 (274) 04:51:32 (269) 09:00:18 (261) 11:00:45 (234) 12:32:26 (228) 14:03:55 (238) 16:41:30 (240)
203 203 / Muži [264] Zdeněk Jarůšek 1985 CZE SUADRA 19:51:47 20:34:12 10:05:23 50:12 (243) 02:21:39 (251) 04:40:27 (246) 09:06:30 (273) 11:45:23 (274) 13:05:26 (255) 14:18:57 (247) 16:55:02 (245)
204 204 / Muži [282] Martin Kanta 1982 CZE Praha 9 19:55:03 21:10:26 10:08:39 46:56 (162) 02:12:12 (205) 04:39:23 (242) 08:57:32 (251) 11:37:58 (265) 13:18:01 (266) 14:45:56 (271) 17:08:57 (254)
205 205 / Muži [283] Jan Kanta 1974 CZE Praha 9 19:55:04 21:10:23 10:08:40 47:03 (166) 02:12:25 (207) 04:39:31 (243) 08:57:36 (252) 11:39:37 (268) 13:19:21 (269) 14:46:04 (272) 17:08:57 (255)
206 206 / Muži [383] Jaroslav Netušil 1971 CZE Jamné nad Orlici 20:00:26 20:06:51 10:14:02 52:22 (276) 02:18:13 (234) 04:37:34 (239) 09:06:10 (271) 11:16:57 (248) 12:53:17 (241) 14:33:19 (252) 17:02:48 (248)
207 207 / Muži [212] Andreas Hausser 1971 GER SV Albaching 20:02:01 20:10:44 10:15:37 53:03 (285) 02:32:33 (314) 05:11:20 (317) 09:06:07 (270) 11:13:35 (243) 12:41:59 (236) 14:40:31 (261) 17:11:15 (257)
208 208 / Muži [159] Vilém Dolejš 1973 CZE KČT LOKO TEPLICE 20:02:33 20:37:50 10:16:09 53:47 (302) 02:17:26 (229) 05:26:24 (339) 09:07:09 (274) 11:14:13 (245) 13:00:15 (248) 14:22:31 (248) 16:31:03 (236)
209 209 / Muži [384] Erich Neugebauer 1968 CZE Karviná 20:03:12 20:11:34 10:16:48 54:46 (323) 02:31:42 (306) 04:58:08 (288) 09:05:12 (268) 11:25:26 (254) 12:58:50 (243) 14:39:21 (259) 16:56:31 (246)
210 210 / Muži [576] Michal Zahradník 1975 CZE Bike Butchers 20:06:17 21:10:44 10:19:53 50:21 (247) 02:25:34 (273) 04:57:36 (283) 09:32:20 (297) 11:55:57 (285) 13:37:44 (280) 15:03:03 (280) 17:25:04 (273)
211 211 / Muži [147] Radek Černý 1981 CZE Pardubice 20:12:14 20:53:07 10:25:51 50:01 (238) 02:23:13 (257) 04:57:50 (286) 11:32:04 (261) 13:02:47 (253) 14:38:07 (257) 16:52:15 (244)
212 212 / Muži [413] Leoš Pojmon 1976 CZE RETIA Pardubice 20:12:17 20:53:05 10:25:54 49:58 (234) 02:23:02 (256) 04:57:43 (284) 09:00:57 (263) 11:31:57 (260) 13:02:17 (252) 14:37:48 (256) 16:52:09 (243)
213 213 / Muži [506] Bohumil Šroubek 1984 CZE HAF Club Unhošť 20:14:53 21:08:43 10:28:30 50:01 (236) 02:22:05 (255) 04:40:37 (247) 09:22:41 (286) 11:38:12 (266) 13:07:45 (257) 14:42:53 (267) 17:16:40 (263)
214 214 / Muži [578] Zdeněk Zapletal 1981 CZE Dobro došli 20:16:07 21:06:30 10:29:43 43:45 (100) 02:13:05 (213) 04:16:29 (188) 07:58:18 (173) 10:40:14 (212) 12:15:38 (209) 14:16:06 (245) 16:26:43 (233)
215 215 / Muži [141] Vladimír Čajka 1990 CZE Jemnice 20:16:08 21:06:32 10:29:44 43:46 (101) 02:13:11 (214) 04:16:25 (187) 07:58:24 (174) 10:40:06 (211) 12:15:12 (208) 14:16:11 (246) 16:26:46 (234)
216 216 / Muži [563] Martin Vojtěch 1975 CZE Hodkovice nad Mohelkou 20:16:39 20:21:47 10:30:16 54:13 (313) 02:31:13 (301) 04:59:34 (292) 09:07:27 (275) 11:26:45 (255) 13:02:14 (251) 14:31:34 (251) 17:11:14 (256)
217 217 / Muži [562] Jan Vohralík 1992 CZE Praha 20:18:13 20:13:17 10:31:49 53:24 (294) 02:42:28 (357) 04:53:52 (277) 08:42:03 (234) 10:54:15 (230) 12:18:39 (217) 14:01:04 (233) 16:18:01 (227)
218 218 / Muži [190] Pavel Foubík 1992 CZE Praha 5 20:18:24 20:13:19 10:32:00 53:26 (296) 02:42:29 (358) 04:53:48 (276) 08:41:57 (233) 10:54:18 (232) 12:18:27 (216) 14:00:54 (232) 16:17:56 (226)
219 219 / Muži [465] Miroslav Souček 1968 CZE naBOSo 20:27:43 21:11:15 10:41:19 55:38 (335) 02:33:00 (318) 04:57:15 (282) 08:57:42 (253) 10:59:19 (233) 12:39:43 (233) 14:30:37 (250) 17:15:30 (260)
220 220 / Muži [518] Pavel Švarc 1942 CZE KČT Baník Příbram 20:28:17 20:27:09 10:41:53 53:42 (299) 02:49:48 (384) 04:59:52 (294) 09:02:55 (264) 11:36:51 (264) 13:28:24 (276) 15:09:16 (284) 17:17:53 (267)
221 221 / Muži [448] Roman Sallmann 1989 CZE Dynamo Malá Skála 20:29:08 20:08:03 10:42:44 54:39 (322) 02:30:44 (297) 05:07:14 (309) 09:49:35 (304) 11:50:27 (284) 13:26:27 (274) 14:59:46 (279) 17:14:02 (258)
222 222 / Muži [294] Michal Kočvara 1982 CZE TJ Sokol Kuní les 20:30:53 20:39:49 10:44:29 57:48 (364) 02:33:59 (327) 05:05:37 (305) 09:25:44 (290) 11:48:00 (277) 13:23:59 (271) 14:45:34 (269) 17:06:28 (250)
223 223 / Muži [486] Jankowski Szymon 1978 POL Warszawa 20:31:55 20:11:14 10:45:31 53:04 (286) 02:24:56 (266) 04:29:37 (222) 08:55:44 (249) 11:07:57 (239) 12:35:52 (231) 14:01:45 (236) 17:01:20 (247)
224 224 / Muži [173] Milan Dumbrovský 1974 CZE Praha 13 20:35:57 20:13:35 10:49:33 01:01:32 (397) 02:56:05 (395) 05:50:10 (372) 09:56:16 (309) 11:58:21 (287) 13:14:50 (263) 14:47:06 (273) 17:22:15 (271)
225 225 / Muži [342] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 20:41:12 21:10:21 10:54:48 52:09 (273) 02:36:04 (339) 04:57:45 (285) 08:57:47 (254) 11:04:22 (238) 12:53:04 (240) 14:34:38 (253) 17:18:21 (268)
226 226 / Muži [471] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 20:46:46 20:00:46 11:00:22 59:53 (384) 02:46:32 (372) 05:37:59 (354) 10:24:15 (329) 12:31:50 (299) 14:03:12 (285) 15:26:51 (289) 17:45:43 (276)
227 227 / Muži [301] Zdeněk Kolovrat 1974 CZE Praha 20:47:52 20:07:33 11:01:28 54:10 (309) 02:20:00 (241) 04:34:44 (234) 09:09:04 (277) 11:48:24 (280) 13:34:37 (279) 15:15:53 (285) 17:21:36 (270)
228 228 / Muži [567] Marian Vondrák 1973 CZE Lampertice 20:49:50 20:18:26 11:03:27 56:51 (350) 02:53:10 (389) 05:53:16 (381) 09:50:12 (305) 11:50:01 (282) 13:11:13 (258) 14:41:42 (262) 17:16:01 (262)
229 229 / Muži [516] Pavel Šural 1969 CZE Brno 20:52:12 20:19:30 11:05:49 57:51 (365) 02:40:08 (351) 05:21:22 (327) 09:23:26 (287) 11:35:25 (262) 13:18:04 (267) 14:53:51 (277) 17:39:04 (275)
230 230 / Muži [316] Aleš Kracík 1986 CZE Hulvátteam 20:58:14 20:34:17 11:11:50 50:00 (235) 02:20:44 (243) 04:40:24 (245) 09:32:13 (295) 12:31:31 (298) 14:14:38 (296) 15:47:29 (295) 18:01:09 (279)
231 231 / Muži [464] Jakub Souček 1983 CZE Velim 21:13:58 21:11:52 11:27:34 53:21 (291) 02:33:25 (322) 05:05:35 (304) 09:07:40 (276) 11:14:18 (246) 12:51:40 (239) 14:37:31 (255) 17:18:25 (269)
232 232 / Muži [406] Martin Pieš 1983 CZE Nový Jičín 21:17:49 20:11:01 11:31:25 50:36 (251) 02:26:13 (275) 04:49:00 (262) 08:54:02 (246) 11:28:13 (256) 13:12:45 (260) 15:07:46 (283) 17:46:28 (277)
233 233 / Muži [390] Michal Novák 1977 CZE Brno 21:23:13 20:42:07 11:36:49 49:15 (222) 02:19:47 (239) 04:56:20 (279) 10:02:39 (319) 14:13:32 (294) 16:09:45 (302) 18:30:46 (292)
234 234 / Muži [191] Zbyněk Frai 1980 CZE Jonáš - Malá Úpa 21:28:25 21:07:25 11:42:01 51:51 (269) 02:39:03 (348) 05:06:01 (307) 09:13:25 (278) 11:47:03 (275) 13:23:57 (270) 15:17:35 (287) 18:16:14 (288)
235 235 / Muži [568] Lukáš Vorlíček 1978 CZE Slaný 21:29:53 20:21:31 11:43:30 54:56 (326) 02:34:42 (330) 05:11:20 (316) 09:33:05 (298) 12:27:05 (297) 14:06:51 (290) 15:35:55 (293) 18:09:05 (284)
236 236 / Muži [271] Tomáš Jiříček 1989 CZE Klub přátel zdravého života 21:32:21 20:30:09 11:45:57 52:21 (274) 02:30:51 (298) 05:00:28 (299) 08:58:31 (255) 11:29:34 (259) 12:59:12 (244) 14:42:12 (264) 17:17:26 (266)
237 237 / Muži [118] Ondřej Boháč 1989 CZE Tábor 21:32:21 20:30:12 11:45:57 52:21 (275) 02:30:43 (296) 05:00:23 (298) 08:58:34 (256) 11:29:23 (257) 12:59:15 (245) 14:42:16 (265) 17:17:19 (265)
238 238 / Muži [119] Lukáš Boháč 1987 CZE Klub přátel zdravého života 21:32:23 20:30:15 11:45:59 52:08 (272) 02:30:40 (295) 05:00:17 (297) 08:58:37 (258) 11:29:24 (258) 12:59:18 (246) 14:42:21 (266) 17:17:04 (264)
239 239 / Muži [502] František Šonka 1973 CZE Sedlec-Prčice 21:34:04 21:11:55 11:47:40 54:21 (317) 02:42:25 (355) 05:21:54 (330) 09:30:24 (293) 13:17:41 (265) 15:15:53 (286)
240 240 / Muži [321] Martin Kraus 1991 CZE Broumy 21:35:44 20:13:49 11:49:21 54:07 (307) 02:24:08 (263) 04:50:55 (267) 09:38:53 (299) 12:21:01 (294) 14:14:17 (295) 15:47:48 (296) 18:06:55 (283)
241 241 / Muži [265] Marek Jindra 1985 CZE Praha 21:35:48 20:13:46 11:49:24 54:13 (312) 02:25:23 (271) 04:52:09 (272) 09:41:01 (302) 12:21:14 (295) 14:05:43 (288) 15:34:36 (292) 18:02:40 (282)
242 242 / Muži [558] Václav Vlasák 1986 CZE JednouToDojdem 21:42:25 20:27:29 11:56:02 51:50 (268) 02:21:35 (250) 04:33:17 (230) 08:49:44 (243) 11:49:48 (281) 13:28:34 (277) 15:33:00 (290) 18:00:51 (278)
243 243 / Muži [402] Piotr Pardej 1977 POL Pardej-Dental 21:51:11 21:08:26 12:04:48 46:59 (165) 02:11:05 (193) 04:33:06 (229) 08:36:44 (224) 11:44:33 (272) 13:14:16 (261) 15:06:54 (281) 18:12:58 (285)
244 244 / Muži [116] Przemyslaw Bogacz 1976 POL Szczecin 21:51:22 21:08:22 12:04:58 47:08 (173) 02:11:10 (195) 04:33:19 (231) 08:37:00 (225) 11:44:50 (273) 13:14:23 (262) 15:07:09 (282) 18:13:13 (286)
245 245 / Muži [270] Josef Jiříček 1974 CZE PARENT PROJECT 22:01:40 21:11:25 12:15:16 53:23 (293) 02:32:07 (310) 05:06:11 (308)
246 246 / Muži [592] Eduard Hečko 1962 CZE Mimoň 22:07:31 20:17:56 12:21:07 53:18 (290) 02:23:32 (259) 04:52:39 (274) 09:53:11 (307) 12:22:19 (296) 14:05:46 (289) 16:04:26 (300) 18:53:21 (299)
247 247 / Muži [326] Jiří Kubíček 1963 CZE Kostelec nad Orlicí 22:24:02 21:10:21 12:37:38 49:42 (230) 02:29:46 (289) 05:04:40 (302) 09:18:34 (283) 11:41:47 (270) 13:03:50 (254) 14:45:15 (268) 18:14:57 (287)
248 248 / Muži [512] Pavel Šubrt 1979 CZE JednouToDojdem 22:25:24 20:24:27 12:39:00 55:15 (331) 02:26:55 (278) 04:45:36 (258) 09:06:23 (272) 12:05:37 (290) 13:39:15 (281) 15:47:58 (297) 18:26:59 (290)
249 249 / Muži [157] Radek Dolanský 1978 CZE Praha 4 - Háje 22:28:39 20:06:02 12:42:15 54:14 (314) 02:35:21 (331) 05:17:32 (322) 10:04:59 (321) 12:47:16 (307) 14:24:11 (300) 16:16:10 (310) 19:06:33 (303)
250 250 / Muži [574] Michal Wokoun 1979 CZE Praha 22:37:24 20:11:35 12:51:00 55:33 (333) 02:33:34 (324) 05:23:16 (337) 10:00:44 (317) 12:16:42 (291) 14:11:16 (292) 16:18:23 (311) 18:57:08 (300)
251 251 / Muži [201] martin habarta 1991 CZE liberec 8 22:42:50 20:09:10 12:56:26 55:59 (338) 02:39:40 (350) 05:53:04 (378) 10:34:34 (342) 15:39:30 (331) 17:01:17 (328) 19:39:47 (311)
252 252 / Muži [281] Ondřej Kalivoda 1982 CZE KOplan.cz 22:42:55 21:10:54 12:56:31 47:38 (191) 02:23:22 (258) 04:51:06 (268) 09:19:53 (285) 13:53:12 (283) 15:59:53 (298) 18:52:19 (298)
253 253 / Muži [198] Dalibor Greguš 1977 SVK neznamy 22:42:58 20:29:12 12:56:34 54:25 (319) 02:35:51 (336) 05:11:03 (314) 09:58:37 (313) 12:39:18 (305) 14:44:34 (308) 16:27:51 (312) 19:19:10 (307)
254 254 / Muži [170] Lukáš Dubský 1986 CZE Pardubice 22:53:31 20:12:17 13:07:07 55:13 (328) 02:35:44 (334) 05:12:04 (318) 09:31:04 (294) 12:01:22 (288) 14:04:37 (286) 16:07:31 (301) 18:58:36 (301)
255 255 / Muži [130] Martin Bříza 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 23:06:37 21:12:17 13:20:13 58:12 (369) 02:57:38 (401) 06:18:35 (395) 10:58:29 (360) 15:15:23 (322) 16:59:14 (321) 19:46:52 (315)
256 256 / Muži [104] Aleš Antoš 1977 CZE Zaloňov 23:06:40 21:12:10 13:20:17 58:23 (370) 02:57:47 (403) 06:18:38 (396) 10:58:39 (361) 15:15:38 (323) 16:59:14 (320) 19:46:51 (314)
257 257 / Muži [588] Jakub Žatečka 1972 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 23:16:39 20:20:44 13:30:15 56:59 (352) 02:43:44 (363) 05:45:46 (364) 10:40:00 (344) 15:09:49 (317) 17:00:08 (323) 19:56:50 (323)
258 258 / Muži [490] Libor Šebek 1986 CZE Košátky 23:29:01 20:08:47 13:42:38 53:35 (297) 02:50:11 (385) 05:22:14 (334) 10:01:35 (318) 12:36:46 (302) 14:27:38 (301) 16:31:58 (316) 19:17:56 (306)
259 259 / Muži [541] Michal Vandrovec 1986 CZE Maiselova 21 23:29:08 20:08:45 13:42:45 50:50 (256) 02:45:43 (365) 05:22:07 (333) 09:46:13 (303) 12:36:18 (301) 14:14:41 (297) 16:31:52 (315) 19:17:50 (305)
260 260 / Muži [315] Martin Kožený 1986 CZE Pardubice 23:30:08 20:12:15 13:43:44 53:21 (292) 02:27:04 (280) 04:46:11 (259) 09:16:19 (282) 12:02:52 (289) 14:06:54 (291) 16:15:45 (309) 19:04:08 (302)
261 261 / Muži [564] Bohuslav Vokáč 1957 CZE Ševětín 23:31:26 20:12:58 13:45:03 54:46 (324) 02:32:49 (317) 05:09:03 (312) 09:39:58 (300) 12:18:18 (292) 14:15:53 (298) 16:15:37 (308) 19:11:52 (304)
262 262 / Muži [167] Jakub Drastík 1976 CZE Hostivice 23:39:01 20:16:39 13:52:38 51:08 (261) 02:29:51 (290) 05:22:45 (335) 10:44:16 (348) 15:13:02 (320) 17:01:09 (326) 19:56:28 (322)
263 263 / Muži [354] Petr Malý 1990 CZE Kamenice 23:41:19 20:12:37 13:54:55 56:50 (349) 02:51:11 (386) 06:06:59 (390) 11:02:21 (365) 15:22:12 (326) 17:15:52 (334) 20:05:30 (327)
264 264 / Muži [211] Karel Hauser 1973 CZE Strakonice 23:42:02 20:12:43 13:55:39 01:01:20 (395) 02:56:26 (396) 06:07:02 (391) 11:02:27 (366) 15:21:54 (325) 17:15:54 (335) 20:05:28 (326)
265 265 / Muži [570] Pavel Wehrberegr 1974 CZE Veseli nad Luznici 23:42:06 20:12:44 13:55:43 01:01:23 (396) 02:56:29 (397) 06:06:56 (389) 11:01:07 (364) 15:23:25 (327) 17:15:36 (333) 20:05:42 (328)
266 266 / Muži [397] Zdeněk Odstrčilík 1981 CZE BOJANOVICE! 23:48:22 21:12:05 14:01:58 58:33 (371) 02:42:42 (362) 05:44:02 (362) 12:00:41 (381) 16:34:57 (347) 17:53:05 (348) 20:37:51 (333)
267 267 / Muži [364] Ondřej Matějovský 1975 CZE Vlašim 23:48:42 20:21:17 14:02:18 59:55 (385) 02:52:04 (387) 05:58:27 (387) 10:49:39 (351) 15:40:56 (334) 17:56:07 (349) 20:45:47 (335)
268 268 / Muži [203] Kamil Hák 1998 CZE 23:49:47 20:41:04 14:03:23 53:49 (303) 02:33:10 (320) 05:33:33 (347) 10:19:59 (327) 15:31:42 (329) 17:28:04 (340) 20:26:06 (330)
269 269 / Muži [231] Jiří Hofman 1970 CZE CS-1000 23:52:57 20:19:09 14:06:33 58:47 (372) 02:30:40 (294) 05:24:26 (338) 10:22:36 (328) 15:31:20 (328) 17:16:07 (336) 20:13:22 (329)
270 270 / Muži [109] Michal Bařinka 1989 CZE Dharmoví tuláci 24:02:17 20:15:40 14:15:54 50:12 (242) 02:55:27 (394) 05:50:23 (373) 11:00:41 (363) 15:39:39 (332) 17:28:27 (341) 20:31:55 (331)
271 271 / Muži [193] Igor Gáll 1991 SVK Bratislava 24:16:44 20:21:55 14:30:21 56:19 (342) 02:31:24 (302) 05:34:04 (349) 10:45:50 (350) 15:42:58 (335) 17:19:29 (338) 20:40:24 (334)
272 272 / Muži [168] Filip Drazdík 1995 CZE KČT Odbor Jestřábi Dubeč 24:26:00 20:17:38 14:39:36 53:45 (301) 02:32:37 (315) 05:20:35 (326) 15:38:38 (330) 17:20:26 (339) 20:35:09 (332)
273 273 / Muži [493] Martin Šimek 1986 CZE Mokrý Banditi 24:28:35 20:09:54 14:42:11 45:47 (130) 01:59:47 (116) 04:34:51 (235) 10:52:43 (355) 15:52:35 (338) 17:42:59 (347) 20:52:03 (337)
274 274 / Muži [182] Ondřej Fatka 1977 CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 24:40:31 20:03:30 14:54:07 59:39 (382) 02:36:51 (346) 05:34:46 (350) 10:43:38 (346) 15:52:40 (339) 17:34:14 (344) 20:49:13 (336)
275 275 / Muži [395] Lubomír Nový 1970 CZE Roudnice nad Labem 26:00:00 20:09:29 16:13:36 57:57 (366) 02:38:02 (347) 05:46:12 (365) 11:39:19 (370) 16:15:59 (342) 18:17:14 (350) 21:20:40 (342)
(276) 275 / Muži [245] Miroslav Hrubý 1945 CZE - 26:00:00 20:12:00 16:13:36 01:06:18 (409) 03:05:16 (409) 06:22:58 (399) 11:31:09 (374) 16:57:07 (356) 19:13:32 (361) 22:37:59 (350)
277 277 / Muži [587] Stanislav Zvonek 1984 CZE Valachia boys 26:14:00 21:43:00 16:27:36 06:39:36 (401) 11:56:35 (378) 16:44:34 (353) 18:37:59 (352) 21:21:01 (343)
(278) 277 / Muži [549] Ondřej Vevera 1984 CZE Cyklovendelíni 26:14:00 21:43:00 16:27:36 06:39:18 (400) 11:56:38 (379) 16:42:33 (350) 18:38:05 (353) 21:21:11 (344)
279 279 / Muži [146] Richard Černý 1972 CZE Poděbrady 26:46:09 21:11:51 16:59:45 59:00 (373) 02:53:41 (392) 06:06:12 (388) 11:23:31 (371) 16:04:10 (340) 18:58:50 (357) 21:46:04 (347)
280 280 / Muži [164] Zdeněk Doubek 1956 CZE PKO Praha 26:47:04 21:10:56 17:00:40 01:01:19 (394) 02:57:28 (399) 06:22:51 (398) 11:50:36 (375) 16:39:41 (349) 18:59:52 (358) 21:46:37 (348)
DNF / Muži [454] Pavel Schmid 1983 CZE Praha 10 21:09:52 49:07 (218) 02:12:59 (211) 04:24:10 (202)
DNF / Muži [461] Jan Soběslavský 1985 CZE Mokrý Banditi 20:09:50 45:45 (129) 01:59:56 (118) 04:35:00 (236) 10:52:42 (354)
DNF / Muži [336] Zbyněk Letko 1988 CZE Kopidlno 21:06:10 39:19 (48) 02:08:51 (179)
DNF / Muži [509] Petr Štěpánek 1971 CZE Zlín 4 21:12:57 01:07:39 (413)
DNF / Muži [341] Petr Lohynský 1978 CZE Sázava 20:24:00 55:54 (336) 02:35:36 (333) 05:00:05 (296)
DNF / Muži [256] Dušan Jahelka 1990 CZE Run Jaroměř 20:22:50 01:00:06 (388) 02:44:35 (364) 05:33:14 (346)
DNF / Muži [285] Vladimir Kasl 1976 CZE COLUMBIA MONTRAIL XRNNRS 20:07:24 37:52 (29) 01:40:20 (29) 03:12:51 (42)
DNF / Muži [426] Luboš Prošek 1968 CZE TJ Lokomotiva Beroun 20:10:41 49:08 (219) 02:13:26 (216) 04:23:55 (200) 08:37:42 (226)
DNF / Muži [445] Petr Říman 1967 CZE SK Babice 20:13:54 49:50 (232) 02:06:52 (170) 04:00:07 (141) 07:48:09 (152)
DNF / Muži [385] David Neveselý 1976 CZE Praha 20:00:00
DNF / Muži [151] Petr Daubner 1973 CZE Otrokáři 20:07:55 54:34 (321) 02:30:57 (299) 05:07:27 (310) 10:10:57 (326)
DNF / Muži [428] Petr Maška 1984 CZE Trutnov 20:44:48 47:07 (171) 02:10:22 (187) 04:37:44 (240) 11:52:51 (377)
DNF / Muži [160] Pavel Doležal 1977 CZE SAMBAR, Lezecká stěna Kladno 21:06:51 44:07 (105) 02:04:03 (150) 04:26:18 (211)
DNF / Muži [175] Petr Dvorský 1977 CZE Brno 20:11:00 47:44 (193) 02:01:41 (127) 03:52:10 (115) 07:23:32 (120) 09:20:13 (127) 10:57:03 (135) 12:06:40 (135) 14:25:20 (139)
DNF / Muži [345] Pavel Mach 1965 CZE MK Kladno 21:07:31 43:50 (103) 02:01:57 (133) 04:09:18 (167) 07:56:46 (171)
DNF / Muži [468] Martin Srníček 1985 CZE Dvůr Králové nad Labem 21 (241) 22 (244) 1 (244) 6 (296) 9 (300) 11 (302) 13 (319)
DNF / Muži [204] Kamil Hák 1973 CZE Most 21 (318) 23 (319) 2 (348) 7 (337) 13 (346) 16 (364)
DNF / Muži [149] Olaf Čihák 1978 CZE dalkovepochody.cz 21 (412) 22 (366) 2 (385) 8 (380) 14 (357)
DNF / Muži [184] Petr Fejtek 1991 CZE Trutnov 20:39:20 46:27 (148) 02:20:57 (246) 04:42:22 (250) 08:19:31 (199) 10:15:48 (184) 11:35:09 (174) 13:11:53 (189) 15:46:13 (202)
DNF / Muži [463] Michal Sojka 1987 CZE Mělník 20:13:31 59:08 (375) 02:46:58 (377) 05:35:16 (352) 10:06:12 (322) 15:06:15 (316) 17:02:48 (329) 19:49:17 (317)
DNF / Muži [498] Vladimír Škalda 1987 CZE Mělník 20:13:30 59:06 (374) 02:46:55 (375) 05:35:25 (353) 10:06:22 (323) 15:05:11 (314) 17:03:10 (331) 19:49:47 (318)
DNF / Muži [339] Ladislav Lipavský 1986 CZE Mělník 20:13:25 59:19 (376) 02:47:01 (378) 05:35:12 (351) 10:06:38 (324) 15:05:07 (313) 17:03:03 (330) 19:52:12 (319)
DNF / Muži [318] Petr Derkáč 1972 CZE Semily 20:11:49 59:31 (379) 02:36:24 (344) 05:21:58 (331) 09:59:37 (315) 12:37:17 (304) 14:38:31 (307) 16:29:41 (313) 19:52:48 (320)
DNF / Muži [128] Miloslav Březina 1967 CZE Staré Hradiště 161 20:11:53 59:38 (380) 02:46:20 (370) 05:52:38 (376) 11:11:11 (367) 16:16:55 (343) 18:43:38 (354) 21:38:41 (346)
DNF / Muži [416] Jiří Pokorný 1974 CZE Slaný 20:21:42 56:23 (344) 02:34:40 (329) 05:11:18 (315) 09:54:04 (308) 09:37:20 (26)
DNF / Muži [469] Michal Sršeň 1991 CZE Řetůvka 21 (393) 23 (380) 2 (370) 7 (353) 12 (344) 15 (356)
DNF / Muži [522] DANIEL POSPÍŠIL 1977 CZE Mělník 23 (398) 2 (386) 7 (362) 13 (355) 16 (365)
DNF / Muži [593] Petr Luberda 1965 CZE DVtech.cz České Budějovice 21:18:53 59:43 (383) 02:33:31 (323) 05:21:23 (328) 09:30:02 (292) 13:55:06 (284) 16:00:07 (299)
DNF / Muži [441] Milan Řezníček 1967 CZE veteráni ÚRNa 20:20:33 57:34 (360) 02:46:33 (373) 05:42:21 (356) 10:28:28 (334) 14:56:40 (309) 17:04:50 (332)
DNF / Muži [386] Staes Nico 1974 BEL praha 20:12:06 01:04:09 (403) 02:54:04 (393) 05:44:09 (363) 10:55:13 (358) 16:49:23 (354) 19:12:00 (360)
DNF / Muži [323] Michael Křiváček 1975 CZE Hradec Králové 20:45:26 47:50 (195) 02:14:26 (222) 04:28:10 (217) 08:42:18 (236) 11:11:23 (242) 13:07:40 (256)
DNF / Muži [566] Zbyněk Vondrák 1975 CZE Vinařství Vondrák Mělník 21:05:56 33:40 (7) 01:25:14 (7) 02:42:02 (8) 05:28:50 (10)
DNF / Muži [391] Michael Novak 1977 CZE gone4run 20:44:04 47:37 (190) 02:04:04 (151) 03:57:09 (131) 07:59:30 (176)
DNF / Muži [579] Jan Záruba 1977 CZE Six Monkeys 21:07:38 47:11 (174) 01:59:28 (110) 03:58:09 (135) 08:21:50 (202)
DNF / Muži [560] Karel Vodička 1979 CZE AC Sparta Řeporyje 21:07:23 44:24 (108) 02:01:02 (122) 04:08:11 (164) 08:21:59 (204)
DNF / Muži [499] Josef Škvor 1955 CZE Praha 20:12:03 55:13 (329) 02:32:24 (312) 05:13:32 (319) 10:00:02 (316)
DNF / Muži [220] Jakub Hejný 1990 CZE Praha 4 20:00:04 46:43 (154) 02:12:51 (210) 04:31:36 (227) 10:26:55 (332)
DNF / Muži [526] Tomas Trejbal 1978 CZE Karlovy Vary 20:00:31 59:56 (386) 02:46:45 (374) 05:38:24 (355) 10:27:06 (333)
DNF / Muži [442] Tomáš A. Řezníček 1990 CZE Řevnice 20:20:31 57:39 (361) 02:46:11 (369) 05:42:26 (357) 10:29:00 (335)
DNF / Muži [194] Slávek Glaser 1979 CZE Magnum Jazz Bigband 20:33:14 53:02 (284) 02:35:52 (337) 05:31:53 (343) 10:34:28 (341)
DNF / Muži [438] David Růžička 1982 CZE České Budějovice 20:18:30 53:43 (300) 02:32:49 (316) 05:42:41 (358) 10:44:39 (349)
DNF / Muži [134] Peter Cisár 1979 SVK CS1000 20:06:44 01:04:52 (406) 02:45:51 (368) 05:56:06 (384) 11:11:39 (369)
DNF / Muži [298] Pavel KOLLER 1970 CZE Hostomice pod Brdy 20:00:37 01:06:26 (410) 03:08:45 (410) 07:26:18 (405) 13:57:05 (382)
DNF / Muži [206] Václav Haláček 1984 CZE Magnum Jazz Bigband 21 (206) 22 (240) 1 (248) 5 (238)
DNF / Muži [435] Piotr Rokicki 1971 POL 5xm4 20:02:47 37:54 (30) 01:45:01 (55) 03:41:53 (91)
DNF / Muži [528] Radek Trojan 1986 CZE Čavisov 20:00:00 01:44:48 (420) 02:46:56 (376) 04:18:14 (192)
DNF / Muži [115] Daniel Bobák 1981 CZE Mělník 20:41:40 55:14 (330) 02:30:17 (293) 05:14:46 (320)
DNF / Muži [458] Aleš Slavík 1979 CZE Praha 20:41:44 55:18 (332) 02:30:16 (292) 05:14:52 (321)
DNF / Muži [474] Roman Steiner 1985 CZE Trutnov 20:39:24 46:53 (160) 02:21:23 (248) 05:29:48 (340)
DNF / Muži [252] Stanislav Hušek 1968 CZE PA-STA 20:43:30 54:12 (311) 03:03:21 (408) 05:31:36 (341)
DNF / Muži [375] Roman Miňha 1973 CZE Praha 6 20:11:11 57:16 (356) 02:32:31 (313) 05:32:30 (344)
DNF / Muži [488] Michal Šantroch 1990 CZE Trutnov 20:18:14 57:08 (354) 02:53:09 (388) 05:50:48 (374)
DNF / Muži [350] Lumír Maléř 1969 CZE Praha 21:12:03 01:03:57 (402) 06:42:09 (402)
DNF / Muži [586] Jakub Zítka 1982 CZE FC Wydle 21:13:14 01:04:31 (404) 06:42:16 (403)
DNF / Muži [392] Radek Novák 1980 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 20:20:24 01:00:13 (389) 02:47:57 (379) 07:26:19 (406)
DNF / Muži [583] Petr Zeman 1971 CZE Liberec 20:19:46 01:13:07 (416) 04:08:53 (414) 07:36:00 (408)
DNF / Muži [513] Pavel Šubert 1974 CZE Neběžecký kroužek 21:06:17 41:00 (69) 02:10:06 (184)
DNF / Muži [504] Martin Špidlen 1995 CZE Skodějov 2 20:12:18 53:08 (288) 02:24:01 (262)
DNF / Muži [552] Radim Vilčko 1979 CZE :-) 20:21:12 54:19 (316) 02:29:46 (288)
DNF / Muži [446] Tomáš Sádek 1983 CZE K.R.N.A.P. 20:11:54 57:25 (359) 02:35:53 (338)
DNF / Muži [297] Jiří Kolisko 1988 CZE K.R.N.A.P. 20:11:46 57:20 (358) 02:36:09 (340)
DNF / Muži [478] Jakub Strmeň 1989 CZE K.R.N.A.P. 20:11:45 57:16 (357) 02:36:13 (341)
DNF / Muži [467] Tomáš Srb 1978 CZE Praha 10 21:09:04 47:21 (182) 02:40:39 (353)
DNF / Muži [573] Ondřej Wohlhofner 1981 CZE PALSTAT s.r.o. 21:11:28 54:03 (306)
DNF / Muži [288] Zdeněk Carda 1970 CZE Sokol Nusle 21:12:00 01:03:47 (401)
DNS / Muži [537] Jiří Vacek 1994 CZE Jamné nad Orlicí