Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 426, muzi : 346, zeny: 80, Muži: 346, Ženy: 80 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 212, muzi : 138, zeny: 74, Muži: 138, Ženy: 74 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 50, muzi : 32, zeny: 18, Dorostenci: 1, Muži do 39: 18, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 3, Dorostenky: 1, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 12, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaDomekMSnezkaPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži [899] Tomáš Ohanka 1973 CZE Praha 6 05:56:55 00:00 39:00 (1) 02:04:54 (1) 03:49:49 (1) 05:22:23 (1)
(2) 1 / Muži [970] Lukáš Zíka 2001 CZE Desinsekta s.r.o 05:56:55 00:00 39:04 (2) 02:05:00 (2) 03:50:00 (2) 05:22:27 (2)
3 3 / Muži [930] Jiří Zajíc 1980 CZE Club deportivo Kutná Hora 06:24:41 27:45 42:28 (4) 02:34:54 (11) 04:27:36 (4) 05:59:15 (4)
4 4 / Muži [869] Spídy Smrž 1985 CZE Běžci Chomutov 06:24:52 27:57 39:08 (3) 02:05:21 (3) 04:23:32 (3) 05:59:20 (5)
5 5 / Muži [807] Roman Kysela 1974 CZE Kovárna 06:26:17 29:22 43:19 (6) 02:23:44 (6) 04:32:16 (7) 05:59:42 (6)
6 6 / Muži [772] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 06:26:20 29:24 43:51 (10) 02:26:12 (8) 04:32:27 (8) 05:57:41 (3)
7 7 / Muži [887] Filip Šimek 1979 CZE Nelahozeves 06:32:43 35:47 43:28 (9) 02:23:03 (4) 04:27:48 (6) 06:02:22 (8)
8 1 / Ženy [753] Martina Hampejsová 1972 CZE ŠNECI na MAX 06:32:45 35:50 43:23 (7) 02:23:09 (5) 04:27:41 (5) 06:02:16 (7)
9 2 / Ženy [750] Linda Hájková 1981 CZE Praha 4 06:44:31 47:35 44:07 (11) 02:36:32 (14) 04:39:54 (11) 06:18:48 (10)
10 8 / Muži [900] Filip Švácha 1974 CZE Kluk v křeči 06:47:06 50:10 43:25 (8) 02:25:32 (7) 04:34:56 (9) 06:09:17 (9)
11 3 / Ženy [891] Jana Šnáblová 1984 CZE Běžecký klub České spořitelny 06:56:33 59:37 49:15 (26) 02:36:54 (16) 04:44:43 (12) 06:23:58 (11)
12 4 / Ženy [830] Jitka OFarrell 1977 USA Lakewood, Colorado 07:04:08 01:07:12 46:05 (16) 02:37:32 (18) 04:49:05 (14) 06:31:29 (13)
13 5 / Ženy [770] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:04:09 01:07:13 46:08 (17) 02:37:42 (19) 04:49:12 (15) 06:31:23 (12)
14 9 / Muži [742] Dalibor Fukala 1981 CZE Praha 5 07:11:37 01:14:42 44:49 (14) 02:34:42 (10) 04:45:57 (13) 06:33:11 (14)
15 10 / Muži [933] Lukáš Zvonek 1975 CZE Terno Zlín 07:12:12 01:15:16 47:13 (19) 02:35:56 (12) 04:49:21 (16) 06:37:09 (15)
16 11 / Muži [836] Michal Pelíšek 1970 CZE FreeRun Zlín 07:12:18 01:15:22 47:17 (20) 02:36:14 (13) 04:52:16 (18) 06:37:30 (16)
17 12 / Muži [893] Vojtěch Šroller 1968 CZE SK Lamy 07:12:32 01:15:36 45:38 (15) 02:37:02 (17) 04:53:54 (19) 06:39:46 (17)
18 13 / Muži [920] Jan Vokulič 1969 CZE selatkoleze 07:15:01 01:18:05 44:12 (12) 02:36:40 (15) 04:51:06 (17) 06:40:48 (18)
19 14 / Muži [736] Jiří Dumek 1982 CZE Krtek 07:26:19 01:29:23 48:20 (22) 02:44:10 (24) 05:02:44 (21) 06:52:19 (21)
20 15 / Muži [809] Tomáš Lalák 1976 CZE Praha 07:26:29 01:29:34 48:47 (23) 02:38:57 (20) 05:06:04 (22) 06:47:06 (19)
21 16 / Muži [896] Oldřich Štemberk 1991 CZE Rudná 07:27:36 01:30:40 51:57 (38) 02:52:50 (27) 04:54:12 (20) 06:49:41 (20)
22 6 / Ženy [814] Klára Malíková 1983 CZE Hakuna matata 07:33:04 01:36:08 49:57 (29) 02:44:03 (23) 05:17:19 (25) 07:01:14 (23)
23 17 / Muži [906] Andrzej Tomasik 1969 POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 07:34:05 01:37:09 50:05 (31) 03:06:40 (40) 05:12:57 (23) 06:59:30 (22)
24 18 / Muži [828] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 07:36:13 01:39:17 46:59 (18) 02:48:38 (25) 05:13:07 (24) 07:02:41 (24)
25 7 / Ženy [765] Barbora Holasová 1988 CZE Undead Team CZE 07:47:40 01:50:44 54:43 (58) 02:55:15 (33) 05:19:58 (30) 07:09:56 (26)
26 19 / Muži [955] Martin Holas 1985 CZE Undead Team CZE 07:47:40 01:50:44 54:40 (57) 02:54:32 (30) 05:19:44 (28) 07:09:52 (25)
27 8 / Ženy [764] Lenka Holasová 1988 CZE Undead Team CZE 07:47:40 01:50:45 54:46 (59) 02:54:40 (31) 05:19:51 (29)
28 20 / Muži [888] Jiří Šimek 1981 CZE CEPro team 07:49:03 01:52:07 51:21 (34) 03:01:20 (37) 05:26:52 (34) 07:20:18 (29)
29 21 / Muži [934] Jakub Žák 1984 CZE Horalka a Tatranka | Hanspaulka 07:51:08 01:54:12 48:58 (24) 02:43:51 (22) 05:17:27 (26) 07:12:17 (27)
30 22 / Muži [803] Míra Kunc 1964 CZE kunabike 07:52:46 01:55:50 48:03 (21) 02:43:05 (21) 05:17:36 (27) 07:18:03 (28)
31 23 / Muži [943] Petr Paulín 1984 CZE RBZ Praha 07:55:07 01:58:12 55:01 (64) 03:07:00 (42) 05:35:42 (38) 07:28:40 (32)
32 9 / Ženy [798] Iva Kroužilová 1977 CZE Poděbrady 07:59:28 02:02:33 52:00 (39) 02:58:40 (34) 05:27:25 (36) 07:20:47 (30)
33 24 / Muži [775] Martin Bak 1974 CZE Hejnice 07:59:37 02:02:42 52:05 (40) 02:58:46 (35) 05:26:07 (33) 07:20:51 (31)
34 25 / Muži [848] Jan Putala 1981 CZE Odolena Voda 08:21:27 02:24:31 53:00 (48) 02:53:43 (29) 05:25:37 (31) 07:44:58 (35)
35 26 / Muži [862] Antonín Rylka 1977 CZE Praha 08:21:28 02:24:33 52:57 (47) 02:53:37 (28) 05:26:58 (35) 07:44:57 (34)
36 27 / Muži [758] Jaroslav Havlena 1977 CZE Mladá Boleslav 08:29:15 02:32:19 51:40 (37) 03:02:08 (39) 05:39:42 (39) 07:44:39 (33)
37 28 / Muži [950] Miroslav Vítek 1983 CZE Litoměřice 08:37:28 02:40:33 53:13 (51) 03:10:15 (48) 05:57:54 (43) 08:01:00 (37)
38 10 / Ženy [740] Markéta Florianová 1984 CZE Nelze vyloučit 08:38:06 02:41:10 53:53 (54) 02:54:58 (32) 05:35:34 (37) 07:56:32 (36)
39 11 / Ženy [733] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 08:44:08 02:47:12 54:37 (56) 03:14:38 (58) 05:57:44 (42) 08:01:36 (38)
40 29 / Muži [732] Filip Doucha 1970 CZE Praha 11 08:44:10 02:47:15 54:48 (60) 03:13:59 (57) 05:57:38 (41) 08:01:39 (39)
41 12 / Ženy [810] Lenka Landová 1978 CZE Pura Vida 08:44:34 02:47:38 55:55 (66) 03:12:11 (50) 06:03:30 (46) 08:05:23 (40)
42 30 / Muži [915] Přemek Vida 1980 CZE Pura Vida 08:44:34 02:47:39 55:58 (67) 03:12:28 (51) 06:01:48 (45) 08:05:26 (41)
43 31 / Muži [793] Tomaz Kranjc 1980 CZE Praha 08:53:03 02:56:07 50:09 (32) 03:32:38 (77) 06:03:39 (47) 08:13:23 (43)
44 32 / Muži [812] Jiří Mach 1983 CZE ZADOV 08:56:59 03:00:04 53:06 (50) 03:25:33 (71) 06:03:47 (48) 08:13:26 (44)
45 33 / Muži [935] Michal Žibřid 1975 CZE Praha 15 09:00:15 03:03:19 51:31 (36) 02:59:54 (36) 05:58:02 (44) 08:10:38 (42)
46 34 / Muži [873] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 09:05:05 03:08:09 01:00:01 (91) 03:24:08 (70) 06:14:25 (57) 08:22:06 (45)
47 35 / Muži [867] Michal Skočdopole 1977 CZE FCS Dobruška 09:06:09 03:09:14 54:33 (55) 03:10:56 (49) 06:08:23 (51) 08:25:52 (48)
48 36 / Muži [792] Otakar Kozlík 1959 CZE radioklub OK1OMY Hostovice 09:08:37 03:11:41 50:32 (33) 03:09:35 (46) 06:08:33 (52) 08:23:49 (46)
49 13 / Ženy [844] Zuzana Procházková 1986 CZE Kralupy nad Vltavou 09:09:59 03:13:04 52:43 (45) 03:06:53 (41) 06:10:03 (54) 08:32:10 (50)
50 37 / Muži [786] Jan Koldinský 1985 CZE TOM-KČT Kralupy nad Vltavou 09:10:05 03:13:09 52:50 (46) 03:07:05 (43) 06:10:10 (55) 08:32:22 (51)
51 38 / Muži [808] Libor Kysela 1983 CZE Praha 14 09:10:23 03:13:27 58:27 (84) 03:15:21 (62) 06:10:56 (56) 08:23:53 (47)
52 14 / Ženy [908] Veronika Truksová 1987 CZE Praha 8 09:10:33 03:13:37 57:24 (80) 03:15:10 (60) 06:20:13 (62) 08:32:57 (53)
53 39 / Muži [833] Dominik Orság 1991 SVK Partizánske 09:10:35 03:13:39 57:27 (81) 03:15:16 (61) 06:20:19 (63) 08:32:50 (52)
54 15 / Ženy [762] Michaela HLADKÁ 1974 CZE Nymburk 09:12:46 03:15:51 56:40 (69) 03:19:52 (67) 06:28:08 (70) 08:29:11 (49)
55 16 / Ženy [842] Dominika Policianová 1991 SVK Malý Šariš 09:18:52 03:21:56 04:00:33 (208)
56 17 / Ženy [875] Michaela Stránská 1988 CZE Báječné ženy v běhu 09:21:13 03:24:17 57:09 (77) 03:15:35 (63) 06:31:25 (76) 08:38:13 (55)
57 40 / Muži [760] Jan Herčík 1979 CZE Trutnov 09:25:54 03:28:59 01:00:15 (94) 03:25:57 (74) 06:29:59 (75) 08:39:08 (57)
58 41 / Muži [885] Petr Syrovátka 1983 CZE Trutnov 09:25:55 03:29:00 01:00:16 (95) 03:25:51 (73) 06:28:29 (72) 08:39:04 (56)
59 42 / Muži [904] Michal Tichý 1974 CZE Praha 6 09:26:23 03:29:28 54:51 (61) 03:15:54 (64) 06:23:27 (64) 08:49:34 (62)
60 43 / Muži [903] Tomáš Tichý 1974 CZE Praha 6 09:26:24 03:29:28 54:54 (62) 03:16:01 (65) 06:24:00 (66) 08:49:56 (63)
61 44 / Muži [890] David Škorpík 1988 CZE Jablonec nad Nisou 09:27:09 03:30:14 52:12 (42) 03:14:46 (59) 06:18:03 (60) 08:49:29 (61)
62 45 / Muži [910] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 09:31:45 03:34:49 54:59 (63) 03:35:26 (82) 06:29:35 (74) 08:52:01 (64)
63 18 / Ženy [843] Zuzana Procházková 1992 CZE Hořovice 09:34:53 03:37:57 56:43 (70) 03:26:59 (75) 06:16:38 (59) 08:33:10 (54)
64 46 / Muži [702] Jan Babovak 1986 CZE Squadráti Outdoor 09:34:55 03:38:00 56:52 (73) 03:25:42 (72) 06:08:00 (50) 08:41:09 (58)
65 47 / Muži [932] Marcel Zniszczol 1986 CZE Squadráti Outdoor 09:34:59 03:38:03 56:15 (68) 03:09:47 (47) 06:15:07 (58) 08:41:45 (59)
66 19 / Ženy [735] Jelena Dukic 1988 CZE Praha 09:36:00 03:39:04 52:40 (44) 03:33:52 (78) 06:23:35 (65) 08:45:25 (60)
67 48 / Muži [801] Pavel Kuchař 1983 CZE Praha 9 09:37:16 03:40:20 52:10 (41) 03:12:43 (52) 06:07:36 (49) 08:56:37 (67)
68 20 / Ženy [872] Jana Solověvová 1980 CZE Praha 09:41:09 03:44:14 55:04 (65) 03:24:02 (69) 06:28:21 (71) 08:54:22 (65)
69 49 / Muži [729] Miloslav Dejl 1958 CZE Liberec 09:41:25 03:44:30 57:18 (78) 03:34:05 (80) 06:39:38 (80) 08:56:49 (70)
70 50 / Muži [761] Petr Hlad 1977 CZE Ústí nad Labem 09:41:27 03:44:31 57:21 (79) 03:33:58 (79) 06:36:31 (79) 08:56:45 (69)
71 51 / Muži [826] Radek Nezbeda 1981 CZE Kamenný Přívoz 09:45:21 03:48:25 52:17 (43) 03:12:49 (53) 06:09:45 (53) 08:56:42 (68)
72 52 / Muži [784] Vladimír Klanica 1990 CZE Ostrava 09:48:39 03:51:43 53:02 (49) 03:34:10 (81) 06:28:43 (73) 08:54:29 (66)
73 21 / Ženy [878] Marie Studená 1982 CZE Borotín 09:51:12 03:54:16 56:46 (71) 03:17:00 (66) 06:33:04 (78) 08:56:54 (71)
74 53 / Muži [712] Tomáš Borák 1996 CZE kačaba team 09:51:21 03:54:26 01:01:55 (116) 07:10:52 (105) 09:09:38 (75)
75 54 / Muži [797] Jan Krmela 1986 CZE Postopach.cz 10:05:24 04:08:29 01:01:06 (109) 03:21:16 (68) 06:24:14 (67) 09:01:41 (74)
76 55 / Muži [835] Radim Patočka 1985 CZE Praha 10:08:09 04:11:13 01:25:15 (193) 03:42:44 (97) 06:42:33 (82) 09:01:21 (73)
77 22 / Ženy [720] Veronika Cestrová 1986 CZE Praha 10:08:10 04:11:15 01:25:11 (192) 03:42:15 (95) 06:42:27 (81) 09:01:15 (72)
78 23 / Ženy [752] Veronika Halašková 1986 CZE Krnov 10:20:12 04:23:16 01:01:30 (112) 03:37:15 (84) 07:10:10 (102) 09:29:03 (76)
79 56 / Muži [956] Zdeněk Strouhal 1959 CZE Staněk Sport Turnov 10:23:03 04:26:07 44:42 (13) 02:51:38 (26) 05:45:18 (40) 09:30:40 (77)
80 57 / Muži [739] Tomáš Filip 1964 CZE Vrchlabí 10:26:57 04:30:01 56:50 (72) 03:42:09 (94) 06:48:50 (83) 09:35:36 (78)
81 58 / Muži [958] Milan Smetana 1979 CZE husťáci 10:33:57 04:37:01 01:02:40 (121) 03:41:15 (89) 07:02:23 (88) 09:42:17 (86)
82 24 / Ženy [877] Kateřina Strnadlová 1986 CZE Kajen 10:34:17 04:37:21 01:06:30 (158) 03:50:16 (105) 07:27:01 (111) 09:47:09 (90)
83 59 / Muži [815] Jan Martasek 1983 CZE KAJEN 10:34:18 04:37:22 01:06:27 (157) 03:50:12 (104) 07:26:54 (110) 09:47:06 (89)
84 25 / Ženy [727] Jana Čížková 1978 CZE Praha 4 10:34:20 04:37:25 57:38 (83) 03:44:49 (99) 07:02:41 (90) 09:35:48 (81)
85 60 / Muži [938] Jan Elhenický 1989 CZE Trutnov 10:34:21 04:37:25 59:54 (89) 03:50:29 (107) 07:09:47 (101) 09:36:21 (83)
86 61 / Muži [949] Daniel Zajíc 1980 CZE Bike Team Stará Paka 10:34:24 04:37:29 57:34 (82) 03:44:55 (100) 07:09:37 (100) 09:35:51 (82)
87 62 / Muži [820] Alexander Moureček 1969 CZE Velké Popovice 10:34:27 04:37:31 57:01 (75) 03:39:11 (87) 07:05:19 (92) 09:35:43 (80)
88 26 / Ženy [821] Renata Mourečková 1978 CZE Velké Popovice 10:34:28 04:37:32 57:04 (76) 03:39:17 (88) 07:05:12 (91) 09:35:39 (79)
89 63 / Muži [941] Marek Kolařík 1982 CZE Praha 10:35:41 04:38:45 01:02:49 (123) 03:41:26 (90) 07:02:30 (89) 09:42:15 (85)
90 64 / Muži [721] Rafał Cisakowski 1976 POL Głogów 10:39:53 04:42:57 58:39 (85) 03:57:38 (119) 07:06:28 (95) 09:42:35 (87)
91 65 / Muži [952] Robert Kubicki 1967 POL Gazety z. g. 10:40:03 04:43:08 01:02:52 (124) 03:35:57 (83) 06:51:10 (84) 10:00:33 (100)
92 66 / Muži [778] Petr Ureš 1975 CZE Praha 10:43:05 04:46:09 01:00:35 (100) 03:41:39 (92) 07:09:03 (98) 09:50:50 (92)
93 67 / Muži [751] Radek Halama 1975 CZE NANANA TEAM 10:43:18 04:46:23 58:44 (86) 03:31:29 (76) 07:05:34 (93) 09:52:24 (93)
94 27 / Ženy [730] Danica Dobisova 1980 CZE Praha 10:43:58 04:47:03 01:00:23 (97) 03:41:46 (93) 07:06:18 (94) 09:52:27 (94)
95 28 / Ženy [909] Petra Urešová 1979 CZE Praha 10:44:01 04:47:05 01:00:32 (99) 03:41:33 (91) 07:07:22 (96) 09:50:45 (91)
96 68 / Muži [756] Petr Havel 1968 CZE MPM TEAM 10:45:25 04:48:30 01:03:24 (132) 03:53:46 (113) 07:20:51 (109) 09:52:33 (95)
97 29 / Ženy [719] Vladimíra Carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 10:46:42 04:49:46 01:06:25 (156) 03:52:10 (112) 07:31:50 (115) 10:01:49 (101)
(98) 29 / Ženy [829] Zuzana Novotná 1979 CZE Zlínské kamzice 10:46:42 04:49:46 01:06:22 (155) 03:52:06 (111) 07:31:41 (114) 10:01:51 (102)
99 31 / Ženy [936] Petra Bielinová 1979 CZE Praha 4 10:47:04 04:50:08 01:02:35 (120) 03:45:37 (101) 07:36:58 (126) 09:54:50 (97)
100 69 / Muži [838] petr petura 1977 CZE jenštejn 10:56:30 04:59:34 49:12 (25) 03:08:14 (45) 06:20:01 (61) 09:42:12 (84)
101 70 / Muži [922] Wojciech Wesołowski 1989 POL Górskie Wyrypy 10:58:36 05:01:41 58:54 (87) 03:58:01 (124) 07:15:35 (107) 10:08:53 (106)
102 71 / Muži [746] Arkadiusz Gerono 1983 POL Jelenia Góra 10:58:37 05:01:42 58:59 (88) 03:58:13 (125) 07:15:28 (106) 10:09:01 (107)
103 32 / Ženy [771] Vendula Hronová 1976 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 10:58:38 05:01:43 01:01:43 (114) 03:38:15 (85) 07:02:05 (86) 10:02:40 (103)
104 72 / Muži [957] Patrik Líbal 1975 CZE Strašnice 10:58:49 05:01:53 49:54 (28) 03:13:37 (55) 06:27:34 (69) 09:42:39 (88)
105 33 / Ženy [880] Dana Surá 1967 CZE Krásné Pole 11:09:27 05:12:32 01:03:02 (127) 03:50:01 (102) 07:10:43 (104) 10:09:52 (109)
106 73 / Muži [881] Pavel Surý 1968 CZE PA-STA 11:09:32 05:12:36 01:03:05 (128) 03:50:06 (103) 07:10:37 (103) 10:09:49 (108)
107 74 / Muži [940] Roman Hojný 1988 CZE Trutnov 11:14:10 05:17:15 01:03:12 (130) 04:03:47 (135) 07:17:16 (108) 10:09:55 (110)
108 75 / Muži [768] Jakub Horák 1989 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 11:16:16 05:19:20 01:01:46 (115) 03:38:25 (86) 07:02:12 (87) 10:04:04 (105)
109 76 / Muži [734] Tomáš Duffek 1985 CZE Klub vodáků Střekov 11:19:59 05:23:04 01:00:40 (102) 04:09:07 (144) 07:32:02 (116) 10:14:55 (112)
110 77 / Muži [741] PAVEL FRANCE 1979 CZE Klub vodáků Střekov 11:20:03 05:23:07 01:00:38 (101) 04:09:03 (143) 07:36:20 (124) 10:14:48 (111)
111 34 / Ženy [870] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 11:20:03 05:23:07 01:06:47 (162) 03:42:39 (96) 07:45:49 (142) 10:25:15 (117)
112 35 / Ženy [928] Eva Zajfrtová 1972 CZE Rybitví 11:20:04 05:23:08 01:06:43 (161) 03:44:44 (98) 07:45:59 (143) 10:25:26 (118)
113 78 / Muži [942] Martin Košík 1975 CZE Jenštejn 11:21:26 05:24:30 49:50 (27) 03:13:47 (56) 06:27:16 (68) 09:53:57 (96)
114 79 / Muži [804] Filip Kunc 1990 CZE vousáč tankuje Plzeň 11:24:28 05:27:32 50:01 (30) 03:08:07 (44) 06:32:53 (77) 10:03:55 (104)
115 80 / Muži [907] Zdeněk Tomáš 1976 CZE BT Stará Paka 11:28:16 05:31:21 01:00:27 (98) 03:50:21 (106) 07:08:54 (97) 10:24:06 (113)
116 81 / Muži [945] David Tomáš 1974 CZE Bike Team Stará Paka 11:28:18 05:31:22 01:03:42 (137) 03:57:52 (122) 07:32:27 (119) 10:25:11 (116)
117 82 / Muži [946] Radek Tůma 1974 CZE Bike Team Stará Paka 11:28:19 05:31:23 01:03:37 (136) 03:57:56 (123) 07:32:37 (120) 10:24:14 (114)
118 83 / Muži [944] Jan Romančák 1978 CZE Bike and Run Team Stará Paka 11:28:21 05:31:26 59:58 (90) 03:50:36 (108) 07:09:17 (99) 10:25:08 (115)
119 36 / Ženy [839] Mirka Pilzová 1973 CZE iThinkBeer 11:34:13 05:37:18 01:02:55 (125) 03:57:48 (121) 07:54:09 (150) 10:37:05 (124)
(120) 36 / Ženy [850] Renata Raisová 1963 CZE iThinkBeer 11:34:13 05:37:18 01:02:59 (126) 03:57:43 (120) 07:56:53 (151) 10:37:08 (125)
121 84 / Muži [726] Jan Čeněk 1987 CZE Jaroměř 11:35:03 05:38:08 01:05:24 (150) 04:17:39 (158) 07:40:15 (130) 10:33:26 (122)
122 85 / Muži [781] Jan Jirsák 1989 CZE Jaroměř 11:35:04 05:38:08 01:05:20 (149) 04:17:44 (159) 07:40:07 (129) 10:33:19 (121)
123 38 / Ženy [879] Dana Sukdoláková 1973 CZE SPONA Teplice 11:37:06 05:40:10 01:07:40 (169) 04:10:52 (147) 07:45:20 (140) 10:43:00 (132)
124 86 / Muži [856] Martin Richter 1967 CZE SPONA Teplice 11:37:06 05:40:10 01:07:37 (168) 04:10:47 (146) 07:45:30 (141)
125 87 / Muži [718] Lubomír Cakl 1961 CZE České Budějovice 11:39:23 05:42:28 01:03:16 (131) 03:54:38 (114) 07:27:40 (112) 10:26:03 (119)
126 88 / Muži [823] Petr Nedomlel 1977 CZE Pňovany 11:39:24 05:42:28 01:03:08 (129) 03:54:44 (115) 07:27:47 (113) 10:26:10 (120)
127 39 / Ženy [795] Helena Krejčí 1989 CZE 11:42:43 05:45:48 01:08:05 (173) 04:24:37 (164) 08:00:30 (152)
128 89 / Muži [787] Jan Kopecký 1974 CZE Praha 4 11:42:51 05:45:55 01:04:51 (141) 04:01:35 (130) 07:36:49 (125) 10:48:42 (133)
129 40 / Ženy [766] Patricie Holečková 1977 CZE Praha 7 11:42:54 05:45:58 01:04:56 (142) 04:03:37 (134) 07:37:06 (127) 10:48:45 (134)
130 41 / Ženy [709] Lucie Bočková 1980 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 11:44:59 05:48:03 01:03:34 (135) 04:01:21 (127) 07:35:32 (122) 10:42:20 (129)
131 42 / Ženy [779] Monika Jelenová 1972 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 11:45:01 05:48:06 01:03:29 (134) 04:01:14 (126) 07:35:39 (123) 10:42:27 (130)
132 90 / Muži [703] Martin Bednář 1980 CZE Vlčice 11:45:18 05:48:22 01:27:58 (197) 04:34:30 (174) 08:19:58 (162) 10:49:13 (137)
(133) 43 / Ženy [704] Martina Bednářová 1986 CZE Český Brod 11:45:18 05:48:22 01:28:01 (198) 04:34:26 (173) 08:20:05 (163) 10:49:28 (138)
134 91 / Muži [831] Martin Ohrádka 1992 CZE Sedlčany 11:45:53 05:48:57 01:00:06 (92) 03:56:21 (116) 07:32:10 (117) 10:38:45 (126)
(135) 91 / Muži [916] Roman Vítek 1986 CZE Sedlčany 11:45:53 05:48:57 01:00:20 (96) 03:56:34 (117) 07:32:46 (121) 10:38:52 (127)
(136) 91 / Muži [832] Marek Ohrádka 1992 CZE Sedlčany 11:45:53 05:48:57 01:00:10 (93) 03:57:33 (118) 07:32:18 (118) 10:38:56 (128)
137 94 / Muži [911] Karel Vacek 1971 CZE Praha 8 11:48:04 05:51:08 01:18:00 (189) 05:00:35 (194) 07:58:06 (21)
138 95 / Muži [780] Jiří Jirsa 1972 CZE Starý Kolín 11:48:12 05:51:16 01:18:04 (190) 05:03:17 (196) 07:58:12 (22)
139 96 / Muži [706] Richard Beran 1981 CZE Trutnov 11:49:49 05:52:53 04:05:20 (136) 06:55:13 (85) 10:34:00 (123)
140 97 / Muži [861] Martin Rychlý 1992 CZE Hradec Králové 11:50:24 05:53:28 01:00:47 (104) 04:01:31 (129) 07:42:45 (134) 10:48:56 (136)
141 98 / Muži [822] Jiří Mudra 1989 CZE Pivo za odměnu 11:50:28 05:53:32 01:00:43 (103) 04:01:26 (128) 07:41:52 (133) 10:48:50 (135)
142 99 / Muži [886] Milan Šauer 1975 CZE Baltic Trio 11:51:21 05:54:26 01:02:45 (122) 04:03:03 (133) 10:53:29 (139)
143 100 / Muži [897] Ondřej Štěrbák 1982 CZE Mníšek pod Brdy 11:59:06 06:02:11 01:07:46 (170) 04:28:16 (171) 08:11:17 (156) 10:58:04 (146)
144 101 / Muži [951] Radim Košťálek 1965 CZE HK Choceň 11:59:29 06:02:33 01:00:55 (106) 04:06:22 (138) 07:47:16 (145) 10:55:24 (140)
145 44 / Ženy [841] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 11:59:32 06:02:36 01:00:50 (105) 04:06:14 (137) 07:47:41 (148) 10:55:41 (141)
146 45 / Ženy [789] Blanka Košťálková 1964 CZE HK Choceň 11:59:32 06:02:36 01:00:58 (107) 04:06:25 (139) 07:47:08 (144) 10:56:00 (143)
147 102 / Muži [840] Martin Pinkas 1967 CZE HK Choceň 11:59:34 06:02:38 01:01:01 (108) 04:06:32 (140) 07:47:49 (149) 10:55:45 (142)
148 46 / Ženy [918] Mirka Vítková 1981 CZE Beroun 12:00:05 06:03:09 01:09:42 (180) 03:51:32 (110) 07:47:23 (146) 11:06:03 (148)
149 103 / Muži [917] Ondřej Vítek 1979 CZE Beroun 12:00:06 06:03:10 01:09:39 (179) 03:51:26 (109) 07:47:33 (147) 11:06:05 (149)
150 47 / Ženy [883] Marcela Svobodová 1991 CZE Slaný 12:06:38 06:09:42 01:06:10 (153) 04:11:05 (148) 08:17:17 (160) 11:23:41 (165)
151 104 / Muži [747] Andrzej Gerono 1956 POL Mysłakowice 12:07:43 06:10:48 01:09:06 (178) 04:24:41 (165) 08:25:11 (169) 11:05:47 (147)
152 48 / Ženy [725] Andrea Čechurová 1986 CZE MPM TEAM 12:07:58 06:11:02 01:05:08 (146) 04:12:20 (151) 07:41:45 (132) 11:10:55 (158)
153 49 / Ženy [724] Vlasta Čechurová 1966 CZE MPM TEAM 12:08:00 06:11:04 01:05:03 (144) 04:12:24 (152) 07:45:05 (138) 11:10:48 (156)
154 105 / Muži [723] Martin Čechura 1988 CZE MPM TEAM 12:08:03 06:11:08 01:05:00 (143) 04:12:15 (150) 07:37:48 (128) 11:10:51 (157)
155 106 / Muži [722] Miroslav Čechura 1964 CZE MPM TEAM 12:08:05 06:11:10 01:05:05 (145) 04:12:28 (153) 07:45:12 (139) 11:11:00 (159)
156 50 / Ženy [782] Bára Jiříčková 1997 CZE PARENT PROJECT 12:08:45 06:11:49 01:04:27 (138) 04:27:18 (167) 08:22:02 (168) 10:57:40 (145)
157 51 / Ženy [763] Aneta Hlínová 1980 CZE Heřmanův Městec 12:08:45 06:11:50 01:25:46 (195) 04:54:52 (191) 06:59:13 (6) 08:32:48 (177) 10:57:36 (144)
158 52 / Ženy [728] Eva Dědečková 1973 CZE Jablonec nad Nisou 12:08:48 06:11:52 01:08:35 (175) 04:53:46 (186) 07:00:48 (8) 08:41:30 (179) 11:31:46 (168)
159 107 / Muži [924] Otakar Wilfert 1975 CZE Klub vodáků Střekov 12:08:55 06:11:59 01:01:38 (113) 04:09:12 (145) 07:43:55 (135) 11:21:15 (164)
160 108 / Muži [791] Petr Kovář 1977 CZE Praha 12:09:59 06:13:04 01:02:22 (117) 04:02:35 (131) 07:44:07 (136) 11:08:25 (150)
161 109 / Muži [860] Robert Rusin 1978 CZE Praha 12:10:01 06:13:05 01:02:26 (118) 04:02:39 (132) 07:44:58 (137) 11:08:30 (151)
162 53 / Ženy [714] Petra Bradáčová 1986 CZE Praha 12:11:41 06:14:46 01:03:27 (133) 04:23:17 (161) 08:17:07 (159) 11:15:52 (162)
(163) 110 / Muži [713] Martin Bradáč 1981 CZE Praha 12:11:41 06:14:46 01:07:34 (167) 04:23:06 (160) 08:21:52 (167) 11:15:57 (163)
164 111 / Muži [711] Miroslav Boleslav 1972 CZE Borek 12:13:08 06:16:12 02:04:51 (206) 04:54:47 (190) 07:04:44 (13) 08:32:21 (176) 11:32:26 (169)
165 54 / Ženy [859] Lucie Rosová 1986 CZE Trutnov 12:13:56 06:17:00 01:06:39 (160) 04:54:13 (189) 06:51:58 (2) 08:20:37 (166) 11:10:00 (153)
166 112 / Muži [858] Zdeněk Rosa 1981 CZE Trutnov 12:13:59 06:17:03 01:06:36 (159) 04:54:08 (188) 06:51:54 (1) 11:10:04 (154)
167 113 / Muži [921] Pavel Vondráček 1981 CZE Trutnov 12:14:03 06:17:07 01:06:50 (163) 04:12:35 (154) 07:40:23 (131) 11:09:56 (152)
168 114 / Muži [851] Tomáš Rajča 1984 CZE Mníšek pod Brdy 12:20:30 06:23:34 01:02:32 (119) 04:16:11 (155) 08:08:41 (155) 11:10:08 (155)
169 115 / Muži [818] Jakub Mikšík 1987 CZE Dráčci 12:20:46 06:23:50 01:06:03 (151) 04:16:16 (156) 08:12:49 (157) 11:11:03 (160)
170 55 / Ženy [866] Aneta Siobosová 1989 CZE Dráčci 12:20:55 06:23:59 01:06:06 (152) 04:16:20 (157) 08:13:07 (158) 11:11:05 (161)
171 116 / Muži [783] Jaroslav Kavka 1978 CZE Vysoké Mýto 12:21:14 06:24:18 53:22 (52) 04:08:47 (142) 08:04:12 (153) 11:28:33 (166)
172 56 / Ženy [806] Lucie Kutlvašrová 1979 CZE Heřmanův Městec 12:21:14 06:24:18 01:25:43 (194) 04:54:56 (192) 06:59:18 (7) 08:38:36 (178) 11:32:30 (170)
173 117 / Muži [845] Milan Provazník 1967 CZE Vysoké Mýto 12:21:22 06:24:26 56:56 (74) 04:08:41 (141) 08:04:39 (154) 11:28:40 (167)
174 118 / Muži [863] Libor Řehoř 1968 CZE Jablonec n/N 12:40:12 06:43:16 01:08:31 (174) 04:53:39 (185) 07:00:54 (9) 08:42:09 (180)
175 119 / Muži [754] Milan Harakaľ 1979 CZE Jablonec nad Nisou 12:40:13 06:43:18 01:08:38 (176) 04:53:50 (187) 07:00:58 (10) 08:54:20 (185)
176 57 / Ženy [905] Martina Tománková 1984 CZE Pardubice 12:40:24 06:43:28 01:05:17 (148) 04:46:54 (181) 06:52:02 (3) 08:50:07 (183)
(177) 120 / Muži [912] Jan Varmuža 1993 CZE Pardubice 12:40:24 06:43:28 01:05:12 (147) 04:46:58 (182) 06:52:07 (4) 08:50:13 (184)
178 121 / Muži [865] Martin Schoř 1975 CZE Jičín 12:41:41 06:44:45 01:07:21 (165) 04:26:31 (166) 08:25:20 (170)
179 58 / Ženy [790] Gábina Hortová 1987 CZE Slaný 12:42:30 06:45:34 01:06:18 (154) 04:11:10 (149) 08:17:28 (161) 11:32:55 (171)
180 59 / Ženy [819] Lucie Minářová 1981 CZE Chrudim 12:48:37 06:51:42 01:36:51 (205) 05:44:56 (200)
181 60 / Ženy [794] Marcela Krasna 1981 CZE Heřmanův Městec 12:48:41 06:51:46 01:36:21 (203) 05:45:47 (201)
182 122 / Muži [834] Matej Pacovsky 1989 CZE Sezimovo usti 13:15:12 07:18:17 01:04:41 (140) 04:27:25 (168) 08:25:38 (171)
183 123 / Muži [816] Vlastimil Miksch 1988 CZE Mšené lázně 13:18:27 07:21:31 01:13:25 (183) 04:39:19 (177) 08:20:27 (165)
184 61 / Ženy [817] Monika Mikschová 1989 CZE Mšené lázně 13:18:32 07:21:37 01:13:28 (184) 04:39:27 (178) 08:20:13 (164)
185 62 / Ženy [824] Nela Neubauerová 1991 CZE Žďár nad Sázavou 13:32:56 07:36:01 01:08:42 (177) 04:46:39 (180) 06:59:08 (5) 08:54:39 (186)
186 63 / Ženy [767] Adéla Holubová 1976 CZE Heřmanův Městec 13:40:41 07:43:46 01:36:16 (202) 05:44:01 (198)
187 64 / Ženy [759] Jitka Havlíková 1978 CZE Slatiňany 13:40:47 07:43:52 01:36:48 (204) 05:44:05 (199)
DNF / Ženy [894] Jana Šroubková 1971 CZE kačaba team 01:28:50 (199)
DNF / Muži [731] Jakub Dostál 1987 CZE Equilibrium Slacklines 42:52 (5) 02:30:12 (9) 04:36:31 (10)
DNF / Ženy [898] Andrea Štolfová 1987 CZE jsem víla 53:28 (53) 03:12:54 (54)
DNF / Ženy [847] Adéla Převorová 2000 CZE Praha 10 01:07:59 (172) 04:36:40 (175) 07:37:22 (17)
DNF / Muži [774] Antonín Choulík 1972 CZE Sezimovo Ústí 2 01:15:23 (187) 04:38:17 (176) 07:22:51 (15)
DNF / Muži [953] Oldřich Gráf 1982 CZE Otice 01:04:39 (139) 05:03:01 (195) 07:22:58 (16)
DNF / Muži [882] Petr Sušek 1979 CZE Parent Projekt 01:15:40 (188) 04:50:21 (183) 07:22:42 (14)
DNF / Ženy [796] Martina Krejčová 1985 CZE Česká Lípa 01:13:01 (182) 04:52:11 (184) 07:38:39 (19)
DNF / Ženy [846] Monika Převorová 1968 CZE Praha 10 01:12:56 (181) 04:56:08 (193) 07:38:30 (18)
DNF / Muži [776] Jaroslav Jaros 1971 CZE České Budějovice 01:20:35 (191) 05:11:55 (197) 09:57:54 (98)
DNF / Muži [939] Marek Eliáš 1971 CZE praha 4 05:25:59 (32) 09:59:29 (99)
DNF / Muži [785] RAFAŁ KNAP 1980 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 10:42:45 (131)
DNF / Ženy [717] Alena Buttová 1988 CZE Postopáci 01:07:56 (171) 04:27:54 (169) 08:31:29 (172)
DNF / Ženy [737] Hana Emrová 1990 CZE Postopáci 01:14:55 (185) 04:27:58 (170) 08:31:37 (173)
DNF / Muži [716] David Brůža 1987 CZE Postopáci 01:01:12 (111) 04:23:31 (163) 08:31:45 (174)
DNF / Muži [777] Michal Jedlička 1986 CZE Postopach.cz 01:01:08 (110) 04:23:25 (162) 08:31:52 (175)
DNF / Muži [889] Jan Šístek 1960 CZE Postopáci 01:07:30 (166) 07:04:32 (11) 08:45:11 (181)
DNF / Ženy [927] Nikol Zábrodská 1990 CZE Postopáci 01:14:59 (186) 07:04:39 (12) 08:45:21 (182)
DNF / Muži [959] Jan Pilař 1986 CZE Slaný 01:27:47 (196) 04:44:31 (179) 07:38:48 (20)
DNF / Ženy [902] Alena Telváková 1993 CZE Kunčice pod Ondřejníkem 51:24 (35) 03:01:26 (38)
DNF / Muži [715] Martin Brixí 1982 CZE Praha 10 01:07:02 (164) 04:28:21 (172)
DNF / Muži [954] David Poláček 1973 CZE Žacléř 14:17:49 (209) 16:11:40 (1) 0-5:11:54 (1)
DNF / Ženy [743] Martina Galandová 1986 CZE Praha 01:29:08 (200)
DNF / Muži [914] Jaroslav Veselý 1994 CZE Praha 6, Břevnov 01:29:11 (201)
DNF / Muži [901] Miroslav Tabernaus 1989 SVK Žiar nad Hronom 04:00:24 (207)