Konradova jedenáctka

11.11.2018 Liberec, Vratislavice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

dětské závody D4 2km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [110] Petr Patzák 2005 CZE Biatlon Liberec 04:58 00:00
2 2 / kluci [102] Ondřej Jiránek 2004 CZE Biatlon Liberec 05:11 00:13
3 3 / kluci [107] Michal Ferkl 2004 CZE Biatlon Liberec 05:14 00:16
4 4 / kluci [109] Jakub Farský 2005 CZE Biatlon Liberec 05:28 00:30
5 1 / holky [154] Barbora Andrlová 2003 CZE Liberec 05:29 00:31
6 5 / kluci [101] Jan Bicek 2005 CZE Biatlon Liberec 05:46 00:48
7 2 / holky [108] Veronika Šípková 2005 CZE Biatlon Liberec 05:54 00:55
8 3 / holky [104] Anna Lehmannová 2003 CZE Biatlon Liberec 07:40 02:42
9 4 / holky [135] Viktorie Tománková 2004 CZE Liberec 08:06 03:08
10 6 / kluci [110] Petr Patzák 2005 CZE Biatlon Liberec 04:58 00:00

dětské závody D3 2km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [128] Kateřina Dušková 2006 CZE TJ Dukla Liberec 05:20 00:00
2 1 / kluci [124] Dalibor Novotný 2008 CZE Dukla Liberec 05:25 00:05
3 2 / kluci [134] Jakub Tománek 2006 CZE Liberec 05:27 00:07
4 3 / kluci [125] Václav Novotný 2006 CZE Dukla Liberec 05:35 00:15
5 2 / holky [105] Berenika Lajtkepová 2006 CZE BK Liberec 05:38 00:17
6 3 / holky [112] Jola Závacká 2007 CZE Biatlon Liberec 05:48 00:27
7 4 / kluci [106] Jáchym Strašlipka 2007 CZE Liberec 06:00 00:40
8 5 / kluci [118] lukáš kysela 2007 CZE Hodkovice nad Mohelkou 06:06 00:45
9 6 / kluci [147] Jan Kubišta 2007 CZE Vratislavice 06:09 00:48
10 7 / kluci [136] Michal Tománek 2008 CZE Liberec 06:12 00:52

dětské závody D2 1.2km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [140] matěj franc 2010 CZE Hodkovice nad Mohelkou 04:36 00:00
2 2 / kluci [114] Bruno Třešňák 2011 CZE TJ Lokomotiva Liberec 04:38 00:02
3 3 / kluci [133] Kryštof Vochomůrka 2010 CZE Pařezová chaloupka 04:40 00:04
4 4 / kluci [142] Radim Rozsypal 2010 CZE BT Liberec 04:40 00:04
5 1 / holky [126] Terezie Blažejová 2009 CZE TJ Dukla Liberec 04:46 00:09
6 2 / holky [145] monika blažková 2009 CZE Ski klub Jablonec 04:51 00:15
7 3 / holky [162] Barbora Hegrová 2011 CZE Liberec 04:52 00:16
8 5 / kluci [151] Ondřej Dumek 2012 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 05:00 00:23
9 4 / holky [121] Emily Holcová 2011 CZE Fk Sokol Rynoltice 05:15 00:39
10 6 / kluci [119] Šťepán Bondy 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 05:16 00:40

dětské závody D1 300m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [141] Linda Rozsypalová 2013 CZE BT Liberec 01:11 00:00
2 1 / kluci [132] Adam Vochomůrka 2013 CZE Pařezová chaloupka 01:14 00:03
3 2 / kluci [139] kryštof mohr 2013 CZE Javorník 01:17 00:06
4 3 / kluci [149] Daniel Szonda 2013 CZE Velke Hamry, Bohdalovice 01:21 00:10
5 2 / holky [131] linda tokarová 2013 CZE Liberec 01:24 00:12
6 3 / holky [138] Kateřina Procházková 2013 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:26 00:15
7 4 / holky [152] Dita Kadlečková 2013 CZE Justme 01:28 00:17
8 4 / kluci [150] Václav Dumek 2014 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:31 00:19
9 5 / holky [164] Eva kadlas 2012 CZE Liberec 01:31 00:20
10 5 / kluci [153] Jakub Andrle 2015 CZE Liberec 01:39 00:28

hlavní závod

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M3 [1] Jiří Čivrný 1980 CZE Semily 41:56 00:00
2 2 / M3 [180] Jakub Gräf 1991 CZE Dukla Liberec 42:29 00:32
3 3 / M3 [6] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 43:27 01:30
4 4 / M3 [94] Aleš Strnad 1986 CZE NAC 44:17 02:21
5 1 / M4 [7] Petr Lajtkep 1973 CZE Pomalí kluci 44:34 02:38
6 5 / M3 [98] Jakub Pšenička 1991 CZE Vltava Fund ski team 44:51 02:55
7 6 / M3 [181] Pavel Pirkl 1979 CZE Liberec 45:28 03:32
8 7 / M3 [78] Radim Třešňák 1984 CZE Fitness Life Liberec 45:38 03:42
9 2 / M4 [50] Pavel Kysela 1976 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 46:12 04:16
10 3 / M4 [44] Roman Koravský 1969 CZE ELEVEN RUN TEAM 46:44 04:47