Konradova jedenáctka

11.11.2018 Liberec, Vratislavice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětské závody D4 2km celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
dětské závody D3 2km celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf]
dětské závody D2 1.2km celkem: 18, muži : 9, ženy: 9, kluci: 9, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D1 300m celkem: 19, muži : 7, ženy: 12, kluci: 7, holky: 12 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 122, muži : 88, ženy: 34, M1: 9, M3: 43, M4: 31, M5: 4, M6: 1, Z1: 3, Z3: 17, Z4: 9, Z5: 5, Z6: 0 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 11:11:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M3 [1] Jiří Čivrný 1980 CZE Semily 41:56.48
2 2 / M3 [180] Jakub Gräf 1991 CZE Dukla Liberec 42:29.45 00:32.97
3 3 / M3 [6] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 43:27.34 01:30.86
4 4 / M3 [94] Aleš Strnad 1986 CZE NAC 44:17.92 02:21.44
5 1 / M4 [7] Petr Lajtkep 1973 CZE Pomalí kluci 44:34.86 02:38.38
6 5 / M3 [98] Jakub Pšenička 1991 CZE Vltava Fund ski team 44:51.8 02:55.32
7 6 / M3 [181] Pavel Pirkl 1979 CZE Liberec 45:28.96 03:32.48
8 7 / M3 [78] Radim Třešňák 1984 CZE Fitness Life Liberec 45:38.82 03:42.34
9 2 / M4 [50] Pavel Kysela 1976 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 46:12.81 04:16.33
10 3 / M4 [44] Roman Koravský 1969 CZE ELEVEN RUN TEAM 46:44.0 04:47.52
11 8 / M3 [40] Pavel Kocián 1990 CZE SKP MAJÁK 47:00.54 05:04.06
12 1 / M5 [24] Petr Hlaváček 1967 CZE Jablonecké Mattonky 47:39.61 05:43.13
13 9 / M3 [57] Aleš Mohr 1982 CZE PPLaser 48:34.27 06:37.79
14 4 / M4 [58] Jiří Novotný 1971 CZE Dukla Liberec 48:43.04 06:46.56
15 10 / M3 [97] Tomáš Kadlas 1980 CZE Liberec 49:03.22 07:06.74
16 11 / M3 [87] Filip Trenda 1995 CZE Silvini Madshus Team 49:04.17 07:07.69
17 5 / M4 [96] Juraj jánošík 1970 CZE SK Terchová 49:07.54 07:11.06
18 6 / M4 [20] Michal Gebhart 1977 CZE North Czech Runners 49:19.92 07:23.44
19 1 / M1 [185] Adam Holomoucký 1999 CZE Liberec 49:37.88 07:41.4
20 7 / M4 [41] Vladimír Kolář 1976 CZE Smržovka 49:39.01 07:42.53
21 8 / M4 [82] Zdeněk Vrána 1974 CZE HS Jizerské hory 50:01.48 08:05.0
22 12 / M3 [53] Zbyněk Letko 1988 CZE running_sl0tr 50:26.3 08:29.82
23 13 / M3 [182] Jiří Kučera 1980 CZE Sport Future Team 51:45.22 09:48.74
24 2 / M1 [70] Jakub Strašlipka 2001 CZE Liberec 52:47.09 10:50.61
25 3 / M1 [13] Vojtěch Boháč 1999 CZE Liberec 52:56.14 10:59.66
26 14 / M3 [76] Marek Šustr 1989 CZE Liberec 53:09.68 11:13.2
27 2 / M5 [11] Lubomír Barta 1963 CZE mlýn Perner Svijany 53:22.11 11:25.63
28 9 / M4 [65] Tomáš Regner 1975 CZE Biatlon Liberec 54:31.13 12:34.65
29 15 / M3 [81] Jiří Vochomůrka 1982 CZE Pařezová chaloupka-Mattoni FreeRun Liberec 54:31.46 12:34.98
30 3 / M5 [74] Ladislav Šíp 1964 CZE SCMT Liberec 54:31.9 12:35.42
31 4 / M1 [31] Daniel Janalík 2002 CZE McHappy Team 54:41.0 12:44.52
32 16 / M3 [4] Jiří Vajgert 1993 CZE Liberec 54:45.92 12:49.44
33 17 / M3 [48] Tomáš Kotek 1985 CZE Liberec 54:48.78 12:52.3
34 18 / M3 [2] Míra Janeček 1998 CZE TATRAN Jablonec 55:36.96 13:40.48
35 10 / M4 [38] Viktor Kaplan 1974 CZE Jablonec nad Nisou 55:40.93 13:44.45
36 11 / M4 [64] Štěpán Pulda 1976 CZE Liberec 56:14.84 14:18.36
37 19 / M3 [84] Patrik Bečvář 1987 CZE Praha 56:20.6 14:24.12
38 20 / M3 [52] Jaroslav Lachman 1993 CZE Ty víš kdo ! 56:23.55 14:27.07
39 12 / M4 [80] Vladimír Veselý 1971 CZE Hasiči Neratovice 56:28.54 14:32.06
40 4 / M5 [100] Ota Dvorský 1967 CZE KC Konrád 56:34.36 14:37.88
41 13 / M4 [29] Zdeněk Ihring 1976 CZE free natural cycling 56:35.55 14:39.07
42 5 / M1 [14] Adam Boháč 2001 CZE Liberec 56:41.38 14:44.9
43 14 / M4 [22] Tomáš Hegr 1973 CZE Night Run Team 56:49.0 14:52.52
44 15 / M4 [85] daniel veselý 1974 CZE tj dukla liberec 56:57.99 15:01.51
45 6 / M1 [187] Jan hyxa 2007 CZE Dukla Liberec 57:03.55 15:07.07
46 21 / M3 [88] Istvan Szonda 1979 CZE Velke Hamry, Bohdalovice 57:15.8 15:19.32
47 7 / M1 [167] Tomáš Vacek 2001 CZE Liberec 57:25.29 15:28.81
48 22 / M3 [19] Radim Foltman 1979 CZE Denso babes 57:53.22 15:56.74
49 16 / M4 [3] Leoš Janeček 1972 CZE lllm 58:16.83 16:20.35
50 17 / M4 [168] Tomáš Klemša 1971 CZE Liberec 58:32.79 16:36.31
51 18 / M4 [15] Zdeněk Brousil 1976 CZE Písek - Liberec 58:38.56 16:42.08
52 23 / M3 [39] Lukáš Kmínek 1980 CZE Košťálov Runners 58:41.81 16:45.33
53 19 / M4 [83] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 59:01.32 17:04.84
54 24 / M3 [92] Josef hegr 1981 CZE Liberec 59:09.98 17:13.5
55 25 / M3 [91] Josef maděra 1979 CZE Liberecké Gazely 59:12.36 17:15.88
56 26 / M3 [62] Jan Polák 1983 CZE Liberec 59:18.93 17:22.45
57 20 / M4 [9] Aleš Andrle 1973 CZE WEBER TÝM 59:21.82 17:25.34
58 21 / M4 [95] Jiří Vencl 1972 CZE KC PIVOVAR VRATISLAVICE 59:49.67 17:53.19
59 27 / M3 [35] Martin Justl 1994 CZE MAJATOJA 01:00:19.97 18:23.49
60 8 / M1 [75] Ondřej Šitavanc 2000 CZE Liberec 01:00:20.82 18:24.34
61 28 / M3 [172] Johny walker 1984 CZE SC Lazaret 01:00:26.0 18:29.52
62 22 / M4 [174] Aleš kotek 1973 CZE Liberec 01:00:32.39 18:35.91
63 29 / M3 [27] Petr Hostaš 1990 CZE OOB TJ Turnov 01:00:41.58 18:45.1
64 30 / M3 [60] Václav Petřík 1986 CZE SUDETENLAND 01:00:47.86 18:51.38
65 23 / M4 [10] Richard Baran 1971 CZE Praha 01:01:56.25 19:59.77
66 31 / M3 [173] tomáš svoboda 1983 CZE Liberec 01:02:23.41 20:26.93
67 32 / M3 [23] Pepa Helebrant 1979 CZE Liberec 01:02:56.19 20:59.71
68 1 / M6 [56] Andrej Mindžák 1954 CZE Ski Klub Jizerská 50 01:03:52.85 21:56.37
69 9 / M1 [171] Vojtěch Janeček 2002 CZE Fbc Liberec 01:06:04.35 24:07.87
70 24 / M4 [42] Jaroslav Konečný 1978 CZE Liberec 01:06:20.02 24:23.54
71 25 / M4 [30] Radek Janalík 1969 CZE McHappy Team 01:06:44.46 24:47.98
71 25 / M4 [184] Martin Barvínek 1970 CZE ONO to jede 01:06:44.46 24:47.98
73 33 / M3 [26] Pavel Holec 1983 CZE Rynoltice 01:06:48.74 24:52.26
74 34 / M3 [51] Vojtěch Lachman 1994 CZE Liberec 01:08:14.62 26:18.14
75 35 / M3 [54] Ondřej Matejič 1993 CZE Liberec 01:08:15.5 26:19.02
76 36 / M3 [177] Lubomír Dočkal 1979 CZE ZUŠ Jablonec 01:08:17.73 26:21.25
77 37 / M3 [86] lukáš ceé 1989 CZE Dlouhý most 01:08:20.4 26:23.92
78 38 / M3 [165] Petter Konrad 1979 GER zittau 01:09:45.41 27:48.93
79 39 / M3 [175] Jan Fiala 1982 CZE Liberec 01:10:30.47 28:33.99
80 27 / M4 [66] Michal Prášek Řehoř 1977 CZE Liberec 01:11:51.65 29:55.17
81 40 / M3 [71] Michal Svoboda 1979 CZE Liberec, Karlov pod Ještědem 01:12:34.76 30:38.28
82 28 / M4 [36] Martin Kadlec 1977 CZE Vratislavice nad Nisou 01:12:55.05 30:58.57
83 29 / M4 [77] Jan Tománek 1978 CZE Šneci v běhu 01:12:59.05 31:02.57
84 41 / M3 [47] Ondřej Košek 1991 CZE Jablonné v Podještědí 01:13:13.94 31:17.46
84 41 / M3 [25] Ondřej Hofman 1987 CZE Jablonné v Podještědí 01:13:13.94 31:17.46
86 30 / M4 [90] Bohumil havel 1973 CZE Liberec 01:29:36.67 47:40.19
DNS / M3 [55] martin matějka 1984 CZE Běžecký klub Chýně
DNS / M4 [49] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting