Konradova jedenáctka

11.11.2018 Liberec, Vratislavice

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětské závody D4 2km celkem: 10, muži : 5, ženy: 5, kluci: 5, holky: 5 [html] [pdf]
dětské závody D3 2km celkem: 21, muži : 12, ženy: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D2 1.2km celkem: 20, muži : 11, ženy: 9, kluci: 11, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D1 300m celkem: 23, muži : 9, ženy: 14, kluci: 9, holky: 14 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 132, muži : 93, ženy: 39, M1: 10, M3: 46, M4: 32, M5: 4, M6: 1, Z1: 3, Z3: 20, Z4: 11, Z5: 5, Z6: 0 [html] [pdf]

startovní listina dětské závody D4 2km

start ~ 10:03:22 , přihlášeno: 10 účastníků ( 5 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [154] Andrlová Barbora CZE Liberec 2003
kluci [101] Bicek Jan CZE Biatlon Liberec 2005
kluci [109] Farský Jakub CZE Biatlon Liberec 2005
kluci [107] Ferkl Michal CZE Biatlon Liberec 2004
kluci [102] Jiránek Ondřej CZE Biatlon Liberec 2004
holky [104] Lehmannová Anna CZE Biatlon Liberec 2003
kluci [110] Patzák Petr CZE Biatlon Liberec 2005
holky [108] Šípková Veronika CZE Biatlon Liberec 2005
holky [135] Tománková Viktorie CZE Liberec 2004
holky [ ] Závětová Lucie CZE Frydlant 2004

startovní listina dětské závody D3 2km

start ~ 10:14:39 , přihlášeno: 21 účastníků ( 12 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [ ] Daďourková Nela CZE Runbo 2008
kluci [ ] Dušek Jakub CZE AC Slovan Liberec 2007
holky [128] Dušková Kateřina CZE TJ Dukla Liberec 2006
holky [111] Farská Tereza CZE Biatlon Liberec 2008
holky [103] Chudlářská Kateřina CZE Biatlon Liberec 2006
kluci [147] Kubišta Jan CZE Vratislavice 2007
kluci [ ] Kurfiřt Jakub CZE SOSK 2008
kluci [118] kysela lukáš CZE Hodkovice nad Mohelkou 2007
holky [105] Lajtkepová Berenika CZE BK Liberec 2006
kluci [124] Novotný Dalibor CZE Dukla Liberec 2008
kluci [125] Novotný Václav CZE Dukla Liberec 2006
kluci [130] Skřivánek Jakub CZE Liberec 2007
kluci [106] Strašlipka Jáchym CZE Liberec 2007
kluci [134] Tománek Jakub CZE Liberec 2006
kluci [136] Tománek Michal CZE Liberec 2008
kluci [116] Tomeš Lukáš CZE Liberec 2006
holky [113] Třešňáková Ester CZE TJ Lokomotiva Liberec 2008
holky [160] Veselá Natálie CZE Liberec 2007
holky [127] veselá veronika CZE tj dukla liberec 2006
kluci [117] vojtek tomáš CZE Hodkovice nad Mohelkou 2007
holky [112] Závacká Jola CZE Biatlon Liberec 2007

startovní listina dětské závody D2 1.2km

start ~ 10:27:23 , přihlášeno: 20 účastníků ( 11 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [120] Baierová Jana CZE Liberec 2010
holky [126] Blažejová Terezie CZE TJ Dukla Liberec 2009
holky [145] blažková monika CZE Ski klub Jablonec 2009
kluci [119] Bondy Šťepán CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2011
holky [143] Daďourková Lena CZE Liberec 2010
kluci [151] Dumek Ondřej CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2012
kluci [140] franc matěj CZE Hodkovice nad Mohelkou 2010
holky [162] Hegrová Barbora CZE Liberec 2011
holky [121] Holcová Emily CZE Fk Sokol Rynoltice 2011
kluci [122] Holec Robert CZE Fk Sokol Rynoltice 2012
holky [146] Kubištová Rozálie CZE Vratislavice 2012
kluci [158] maděra Jakub CZE Slavia Liberec Orienteering 2009
holky [157] maděrová Klára CZE Slavia Liberec Orienteering 2012
holky [123] polívková tereza CZE Praha 2011
kluci [142] Rozsypal Radim CZE BT Liberec 2010
kluci [115] svoboda štěpán CZE Báječné děti v běhu 2009
kluci [ ] Szonda Karolina CZE Velke Hamry, Bohdalovice 2011
kluci [ ] Tomeš Roman CZE SWSL Lučany 2011
kluci [114] Třešňák Bruno CZE TJ Lokomotiva Liberec 2011
kluci [133] Vochomůrka Kryštof CZE Pařezová chaloupka 2010

startovní listina dětské závody D1 300m

start ~ 10:41:06 , přihlášeno: 23 účastníků ( 9 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [153] Andrle Jakub CZE Liberec 2015
kluci [150] Dumek Václav CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2014
holky [129] Fišerová Adriana CZE Liberec 2015
holky [148] Francke Johana CZE Žižkovský tygři 2015
holky [163] Houdková Samantha CZE Liberec 2011
holky [ ] Hudecová Rozálie CZE Ski Janov - Bedřichov 2013
holky [164] kadlas Eva CZE Liberec 2012
holky [152] Kadlečková Dita CZE Justme 2013
kluci [ ] Kolaja Bedřich CZE Sportchallenge 2013
kluci [ ] Kolaja Jaromír CZE slavia Liberec orienteering 2015
holky [156] Letková Beata CZE AC TJ Jičín 2015
holky [155] Maděrová Andrea CZE Slavia Liberec Orienteering 2015
kluci [139] mohr kryštof CZE Javorník 2013
kluci [137] Peřina Jakub CZE Vratislavice nad Nisou 2015
kluci [161] Pešek Jakub CZE Liberec 2014
holky [138] Procházková Kateřina CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 2013
holky [141] Rozsypalová Linda CZE BT Liberec 2013
kluci [149] Szonda Daniel CZE Velke Hamry, Bohdalovice 2013
holky [144] štekrová anežka CZE Jablonec nad Nisou 2015
holky [131] tokarová linda CZE Liberec 2013
holky [ ] Valentova Nela CZE Liberec 14 2014
holky [159] veselá nina CZE tj dukla liberec 2015
kluci [132] Vochomůrka Adam CZE Pařezová chaloupka 2013

startovní listina hlavní závod

start ~ 11:11:00 , přihlášeno: 132 účastníků ( 93 mužů, 39 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Z5 [8] Adamcová Milena CZE Mimoň 1965
M4 [9] Andrle Aleš CZE WEBER TÝM 1973
M4 [10] Baran Richard CZE Praha 1971
M5 [11] Barta Lubomír CZE mlýn Perner Svijany 1963
M4 [184] Barvínek Martin CZE ONO to jede 1970
M3 [84] Bečvář Patrik CZE Praha 1987
Z4 [12] Bělocká Jana CZE Mattoni freerun:Liberec 1973
M1 [14] Boháč Adam CZE Liberec 2001
M1 [13] Boháč Vojtěch CZE Liberec 1999
Z4 [170] Brabencová Irena CZE Liberec 1970
M4 [15] Brousil Zdeněk CZE Písek - Liberec 1976
M1 [ ] Bulušek Filip CZE Semily 2002
M3 [86] ceé lukáš CZE Dlouhý most 1989
M3 [1] Čivrný Jiří CZE Semily 1980
Z5 [16] Čmelíková Jolana CZE Mattoni freerun:Liberec 1967
Z4 [17] Daďourková Helena CZE Runbo 1978
Z5 [18] Dědková Šárka CZE Mattoni FreeRun Liberec 1962
M3 [177] Dočkal Lubomír CZE ZUŠ Jablonec 1979
Z4 [ ] Drbohlavová Olga CZE Turnov 1978
M5 [100] Dvorský Ota CZE KC Konrád 1967
M3 [175] Fiala Jan CZE Liberec 1982
M3 [19] Foltman Radim CZE Denso babes 1979
M3 [6] Francke Michal CZE Žižkovský tygři 1986
M3 [ ] Galáč Vojtěch CZE AC Slovan Liberec 1996
M4 [20] Gebhart Michal CZE North Czech Runners 1977
Z4 [21] Gittlerová Jana CZE Biatlon Liberec 1973
M3 [180] Gräf Jakub CZE Dukla Liberec 1991
M4 [90] havel Bohumil CZE Liberec 1973
M3 [92] hegr Josef CZE Liberec 1981
M4 [22] Hegr Tomáš CZE Night Run Team 1973
M3 [23] Helebrant Pepa CZE Liberec 1979
M5 [24] Hlaváček Petr CZE Jablonecké Mattonky 1967
M3 [25] Hofman Ondřej CZE Jablonné v Podještědí 1987
M3 [26] Holec Pavel CZE Rynoltice 1983
M1 [185] Holomoucký Adam CZE Liberec 1999
M3 [27] Hostaš Petr CZE OOB TJ Turnov 1990
Z3 [28] Hrnčířová Kateřina CZE MC Český ráj 1991
M1 [187] hyxa Jan CZE Dukla Liberec 2007
Z3 [89] chvojková Vendula CZE Liberec 1984
M4 [29] Ihring Zdeněk CZE free natural cycling 1976
M1 [31] Janalík Daniel CZE McHappy Team 2002
M4 [30] Janalík Radek CZE McHappy Team 1969
M4 [3] Janeček Leoš CZE lllm 1972
M3 [2] Janeček Míra CZE TATRAN Jablonec 1998
M1 [171] Janeček Vojtěch CZE Fbc Liberec 2002
Z4 [33] Janečková Lenka CZE Jablonec nad Nisou 1976
Z1 [32] Janečková Lucka CZE BIJA Jablonec n.N. 2001
M4 [96] jánošík Juraj CZE SK Terchová 1970
Z4 [34] Jarolímková Věra CZE Česká Lípa 1978
M3 [35] Justl Martin CZE MAJATOJA 1994
M3 [97] Kadlas Tomáš CZE Liberec 1980
M4 [36] Kadlec Martin CZE Vratislavice nad Nisou 1977
Z3 [37] Kadlečková Petra CZE Justme 1985
M4 [38] Kaplan Viktor CZE Jablonec nad Nisou 1974
Z4 [5] Kapletová Monika CZE Rohozec Amulet 1976
Z4 [166] Katharina Gomille GER Olbersdorf 1977
M4 [168] Klemša Tomáš CZE Liberec 1971
M3 [39] Kmínek Lukáš CZE Košťálov Runners 1980
M3 [40] Kocián Pavel CZE SKP MAJÁK 1990
M4 [41] Kolář Vladimír CZE Smržovka 1976
M4 [42] Konečný Jaroslav CZE Liberec 1978
M3 [165] Konrad Petter GER zittau 1979
Z3 [43] Kopečková Petra CZE Mladá Boleslav 1988
M4 [44] Koravský Roman CZE ELEVEN RUN TEAM 1969
Z3 [46] Korytářová Dominika CZE Frýdlant 1993
Z3 [45] Korytářová Romana CZE Višňová 1982
M3 [47] Košek Ondřej CZE Jablonné v Podještědí 1991
M4 [174] kotek Aleš CZE Liberec 1973
M3 [48] Kotek Tomáš CZE Liberec 1985
Z3 [ ] Kotrbancova Misa CZE SWSL Lucany 1984
M4 [49] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
M3 [182] Kučera Jiří CZE Sport Future Team 1980
Z3 [183] Kučerová Marie CZE Sport Future Team 1983
Z1 [178] Kurfiřtová Natálie CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 2002
Z4 [179] Kurfiřtová Petra CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 1978
M4 [50] Kysela Pavel CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 1976
M3 [52] Lachman Jaroslav CZE Ty víš kdo ! 1993
M3 [51] Lachman Vojtěch CZE Liberec 1994
M4 [7] Lajtkep Petr CZE Pomalí kluci 1973
M3 [53] Letko Zbyněk CZE running_sl0tr 1988
M3 [91] maděra Josef CZE Liberecké Gazely 1979
Z1 [176] Marková Tereza CZE Liberec 1999
M3 [54] Matejič Ondřej CZE Liberec 1993
M3 [55] matějka martin CZE Běžecký klub Chýně 1984
M6 [56] Mindžák Andrej CZE Ski Klub Jizerská 50 1954
M3 [57] Mohr Aleš CZE PPLaser 1982
Z3 [ ] Netíková Kamila CZE Praha 1989
Z3 [99] Nikodýmová Petra CZE Šneci v běhu 1995
M4 [58] Novotný Jiří CZE Dukla Liberec 1971
M3 [ ] Novotný Vojtěch CZE Kutná Hora 1994
Z3 [ ] Persichova Lucie CZE Liberec 1985
Z3 [59] Pešková Lenka CZE Liberec 1986
M3 [60] Petřík Václav CZE SUDETENLAND 1986
M3 [181] Pirkl Pavel CZE Liberec 1979
Z3 [61] Pivoňková Petra CZE Příbram 1986
M3 [62] Polák Jan CZE Liberec 1983
Z5 [63] Prchalová Ilona CZE Česká Lípa 1966
M3 [98] Pšenička Jakub CZE Vltava Fund ski team 1991
M4 [64] Pulda Štěpán CZE Liberec 1976
M4 [65] Regner Tomáš CZE Biatlon Liberec 1975
M4 [ ] Růžička Stanislav CZE Litobratřice 1978
M4 [66] Řehoř Michal Prášek CZE Liberec 1977
Z3 [67] Schlechterová Lenka CZE SKP Ústí nad Labem 1984
Z3 [68] Spěšná Tereza CZE Liberec 1995
Z3 [69] Strassová Michala CZE Liberec 1985
M1 [70] Strašlipka Jakub CZE Liberec 2001
M3 [94] Strnad Aleš CZE NAC 1986
Z3 [93] Strnadová Kateřina CZE Eleven Mercedes Mitas 1991
M3 [71] Svoboda Michal CZE Liberec, Karlov pod Ještědem 1979
M3 [173] svoboda tomáš CZE Liberec 1983
Z3 [72] Svobodová Klára CZE Jablonec nad Nisou 1986
Z3 [73] Svobodová Petra CZE Báječné ženy v běhu 1980
Z4 [ ] Svobodová Zuzana CZE Progres Run Team Liberec 1977
M3 [88] Szonda Istvan CZE Velke Hamry, Bohdalovice 1979
M5 [74] Šíp Ladislav CZE SCMT Liberec 1964
Z3 [186] šírová Veronika CZE Liberec 1993
M1 [75] Šitavanc Ondřej CZE Liberec 2000
M3 [ ] špecián David CZE liberec 1991
M3 [76] Šustr Marek CZE Liberec 1989
M4 [77] Tománek Jan CZE Šneci v běhu 1978
M3 [87] Trenda Filip CZE Silvini Madshus Team 1995
M3 [78] Třešňák Radim CZE Fitness Life Liberec 1984
M1 [167] Vacek Tomáš CZE Liberec 2001
M3 [4] Vajgert Jiří CZE Liberec 1993
M4 [95] Vencl Jiří CZE KC PIVOVAR VRATISLAVICE 1972
Z5 [79] Veselá Anita CZE SDH Chloumek 1965
M4 [85] veselý daniel CZE tj dukla liberec 1974
M4 [80] Veselý Vladimír CZE Hasiči Neratovice 1971
M3 [81] Vochomůrka Jiří CZE Pařezová chaloupka-Mattoni FreeRun Liberec 1982
M4 [82] Vrána Zdeněk CZE HS Jizerské hory 1974
M3 [172] walker Johny CZE SC Lazaret 1984
M4 [83] Žák Jiří CZE The EnTourist 1969