Konradova jedenáctka

11.11.2018 Liberec, Vratislavice 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dětské závody D4 2km celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
dětské závody D3 2km celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf]
dětské závody D2 1.2km celkem: 18, muži : 9, ženy: 9, kluci: 9, holky: 9 [html] [pdf]
dětské závody D1 300m celkem: 19, muži : 7, ženy: 12, kluci: 7, holky: 12 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 122, muži : 88, ženy: 34, M1: 9, M3: 43, M4: 31, M5: 4, M6: 1, Z1: 3, Z3: 17, Z4: 9, Z5: 5, Z6: 0 [html] [pdf]

výsledková listina dětské závody D4 2km

start ~ 10:03:22

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [110] Petr Patzák 2005 CZE Biatlon Liberec 04:58 00:00
2 2 / kluci [102] Ondřej Jiránek 2004 CZE Biatlon Liberec 05:11 00:13
3 3 / kluci [107] Michal Ferkl 2004 CZE Biatlon Liberec 05:14 00:16
4 4 / kluci [109] Jakub Farský 2005 CZE Biatlon Liberec 05:28 00:30
5 1 / holky [154] Barbora Andrlová 2003 CZE Liberec 05:29 00:31
6 5 / kluci [101] Jan Bicek 2005 CZE Biatlon Liberec 05:46 00:48
7 2 / holky [108] Veronika Šípková 2005 CZE Biatlon Liberec 05:54 00:55
8 3 / holky [104] Anna Lehmannová 2003 CZE Biatlon Liberec 07:40 02:42
9 4 / holky [135] Viktorie Tománková 2004 CZE Liberec 08:06 03:08

výsledková listina dětské závody D3 2km

start ~ 10:14:39

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [128] Kateřina Dušková 2006 CZE TJ Dukla Liberec 05:20 00:00
2 1 / kluci [124] Dalibor Novotný 2008 CZE Dukla Liberec 05:25 00:05
3 2 / kluci [134] Jakub Tománek 2006 CZE Liberec 05:27 00:07
4 3 / kluci [125] Václav Novotný 2006 CZE Dukla Liberec 05:35 00:15
5 2 / holky [105] Berenika Lajtkepová 2006 CZE BK Liberec 05:38 00:17
6 3 / holky [112] Jola Závacká 2007 CZE Biatlon Liberec 05:48 00:27
7 4 / kluci [106] Jáchym Strašlipka 2007 CZE Liberec 06:00 00:40
8 5 / kluci [118] lukáš kysela 2007 CZE Hodkovice nad Mohelkou 06:06 00:45
9 6 / kluci [147] Jan Kubišta 2007 CZE Vratislavice 06:09 00:48
10 7 / kluci [136] Michal Tománek 2008 CZE Liberec 06:12 00:52
11 4 / holky [111] Tereza Farská 2008 CZE Biatlon Liberec 06:17 00:57
12 5 / holky [127] veronika veselá 2006 CZE tj dukla liberec 06:32 01:12
13 8 / kluci [117] tomáš vojtek 2007 CZE Hodkovice nad Mohelkou 06:44 01:24
14 6 / holky [113] Ester Třešňáková 2008 CZE TJ Lokomotiva Liberec 06:51 01:30
15 7 / holky [103] Kateřina Chudlářská 2006 CZE Biatlon Liberec 06:53 01:32
16 9 / kluci [130] Jakub Skřivánek 2007 CZE Liberec 06:53 01:33
17 10 / kluci [116] Lukáš Tomeš 2006 CZE Liberec 07:13 01:53
18 8 / holky [160] Natálie Veselá 2007 CZE Liberec 08:15 02:55

výsledková listina dětské závody D2 1.2km

start ~ 10:27:23

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [140] matěj franc 2010 CZE Hodkovice nad Mohelkou 04:36 00:00
2 2 / kluci [114] Bruno Třešňák 2011 CZE TJ Lokomotiva Liberec 04:38 00:02
3 3 / kluci [133] Kryštof Vochomůrka 2010 CZE Pařezová chaloupka 04:40 00:04
4 4 / kluci [142] Radim Rozsypal 2010 CZE BT Liberec 04:40 00:04
5 1 / holky [126] Terezie Blažejová 2009 CZE TJ Dukla Liberec 04:46 00:09
6 2 / holky [145] monika blažková 2009 CZE Ski klub Jablonec 04:51 00:15
7 3 / holky [162] Barbora Hegrová 2011 CZE Liberec 04:52 00:16
8 5 / kluci [151] Ondřej Dumek 2012 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 05:00 00:23
9 4 / holky [121] Emily Holcová 2011 CZE Fk Sokol Rynoltice 05:15 00:39
10 6 / kluci [119] Šťepán Bondy 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 05:16 00:40
11 7 / kluci [158] Jakub maděra 2009 CZE Slavia Liberec Orienteering 05:28 00:52
12 5 / holky [120] Jana Baierová 2010 CZE Liberec 05:36 01:00
13 8 / kluci [115] štěpán svoboda 2009 CZE Báječné děti v běhu 05:40 01:04
14 6 / holky [146] Rozálie Kubištová 2012 CZE Vratislavice 05:47 01:11
15 7 / holky [143] Lena Daďourková 2010 CZE Liberec 06:01 01:25
16 9 / kluci [122] Robert Holec 2012 CZE Fk Sokol Rynoltice 06:18 01:42
17 8 / holky [157] Klára maděrová 2012 CZE Slavia Liberec Orienteering 06:23 01:47
18 9 / holky [123] tereza polívková 2011 CZE Praha 06:28 01:51

výsledková listina dětské závody D1 300m

start ~ 10:41:06

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [141] Linda Rozsypalová 2013 CZE BT Liberec 01:11 00:00
2 1 / kluci [132] Adam Vochomůrka 2013 CZE Pařezová chaloupka 01:14 00:03
3 2 / kluci [139] kryštof mohr 2013 CZE Javorník 01:17 00:06
4 3 / kluci [149] Daniel Szonda 2013 CZE Velke Hamry, Bohdalovice 01:21 00:10
5 2 / holky [131] linda tokarová 2013 CZE Liberec 01:24 00:12
6 3 / holky [138] Kateřina Procházková 2013 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:26 00:15
7 4 / holky [152] Dita Kadlečková 2013 CZE Justme 01:28 00:17
8 4 / kluci [150] Václav Dumek 2014 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:31 00:19
9 5 / holky [164] Eva kadlas 2012 CZE Liberec 01:31 00:20
10 5 / kluci [153] Jakub Andrle 2015 CZE Liberec 01:39 00:28
11 6 / holky [163] Samantha Houdková 2011 CZE Liberec 01:42 00:31
12 7 / holky [144] anežka štekrová 2015 CZE Jablonec nad Nisou 02:13 01:02
13 8 / holky [156] Beata Letková 2015 CZE AC TJ Jičín 02:22 01:11
14 9 / holky [129] Adriana Fišerová 2015 CZE Liberec 02:23 01:12
15 10 / holky [159] nina veselá 2015 CZE tj dukla liberec 02:31 01:20
16 11 / holky [155] Andrea Maděrová 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:51 01:40
17 6 / kluci [161] Jakub Pešek 2014 CZE Liberec 02:56 01:45
18 7 / kluci [137] Jakub Peřina 2015 CZE Vratislavice nad Nisou 03:43 02:32
19 12 / holky [148] Johana Francke 2015 CZE Žižkovský tygři 03:54 02:43

výsledková listina hlavní závod

start ~ 11:11:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M3 [1] Jiří Čivrný 1980 CZE Semily 41:56 00:00
2 2 / M3 [180] Jakub Gräf 1991 CZE Dukla Liberec 42:29 00:32
3 3 / M3 [6] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 43:27 01:30
4 4 / M3 [94] Aleš Strnad 1986 CZE NAC 44:17 02:21
5 1 / M4 [7] Petr Lajtkep 1973 CZE Pomalí kluci 44:34 02:38
6 5 / M3 [98] Jakub Pšenička 1991 CZE Vltava Fund ski team 44:51 02:55
7 6 / M3 [181] Pavel Pirkl 1979 CZE Liberec 45:28 03:32
8 7 / M3 [78] Radim Třešňák 1984 CZE Fitness Life Liberec 45:38 03:42
9 2 / M4 [50] Pavel Kysela 1976 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 46:12 04:16
10 3 / M4 [44] Roman Koravský 1969 CZE ELEVEN RUN TEAM 46:44 04:47
11 8 / M3 [40] Pavel Kocián 1990 CZE SKP MAJÁK 47:00 05:04
12 1 / M5 [24] Petr Hlaváček 1967 CZE Jablonecké Mattonky 47:39 05:43
13 9 / M3 [57] Aleš Mohr 1982 CZE PPLaser 48:34 06:37
14 4 / M4 [58] Jiří Novotný 1971 CZE Dukla Liberec 48:43 06:46
15 10 / M3 [97] Tomáš Kadlas 1980 CZE Liberec 49:03 07:06
16 11 / M3 [87] Filip Trenda 1995 CZE Silvini Madshus Team 49:04 07:07
17 5 / M4 [96] Juraj jánošík 1970 CZE SK Terchová 49:07 07:11
18 6 / M4 [20] Michal Gebhart 1977 CZE North Czech Runners 49:19 07:23
19 1 / M1 [185] Adam Holomoucký 1999 CZE Liberec 49:37 07:41
20 7 / M4 [41] Vladimír Kolář 1976 CZE Smržovka 49:39 07:42
21 8 / M4 [82] Zdeněk Vrána 1974 CZE HS Jizerské hory 50:01 08:05
22 12 / M3 [53] Zbyněk Letko 1988 CZE running_sl0tr 50:26 08:29
23 1 / Z3 [93] Kateřina Strnadová 1991 CZE Eleven Mercedes Mitas 51:14 09:17
24 13 / M3 [182] Jiří Kučera 1980 CZE Sport Future Team 51:45 09:48
25 2 / M1 [70] Jakub Strašlipka 2001 CZE Liberec 52:47 10:50
26 3 / M1 [13] Vojtěch Boháč 1999 CZE Liberec 52:56 10:59
27 14 / M3 [76] Marek Šustr 1989 CZE Liberec 53:09 11:13
28 2 / M5 [11] Lubomír Barta 1963 CZE mlýn Perner Svijany 53:22 11:25
29 2 / Z3 [67] Lenka Schlechterová 1984 CZE SKP Ústí nad Labem 53:59 12:02
30 9 / M4 [65] Tomáš Regner 1975 CZE Biatlon Liberec 54:31 12:34
31 15 / M3 [81] Jiří Vochomůrka 1982 CZE Pařezová chaloupka-Mattoni FreeRun Liberec 54:31 12:34
32 3 / M5 [74] Ladislav Šíp 1964 CZE SCMT Liberec 54:31 12:35
33 4 / M1 [31] Daniel Janalík 2002 CZE McHappy Team 54:41 12:44
34 3 / Z3 [183] Marie Kučerová 1983 CZE Sport Future Team 54:43 12:46
35 16 / M3 [4] Jiří Vajgert 1993 CZE Liberec 54:45 12:49
36 17 / M3 [48] Tomáš Kotek 1985 CZE Liberec 54:48 12:52
37 18 / M3 [2] Míra Janeček 1998 CZE TATRAN Jablonec 55:36 13:40
38 10 / M4 [38] Viktor Kaplan 1974 CZE Jablonec nad Nisou 55:40 13:44
39 11 / M4 [64] Štěpán Pulda 1976 CZE Liberec 56:14 14:18
39 1 / Z4 [17] Helena Daďourková 1978 CZE Runbo 56:14 14:18
41 19 / M3 [84] Patrik Bečvář 1987 CZE Praha 56:20 14:24
42 20 / M3 [52] Jaroslav Lachman 1993 CZE Ty víš kdo ! 56:23 14:27
43 12 / M4 [80] Vladimír Veselý 1971 CZE Hasiči Neratovice 56:28 14:32
44 4 / M5 [100] Ota Dvorský 1967 CZE KC Konrád 56:34 14:37
45 13 / M4 [29] Zdeněk Ihring 1976 CZE free natural cycling 56:35 14:39
46 5 / M1 [14] Adam Boháč 2001 CZE Liberec 56:41 14:44
47 14 / M4 [22] Tomáš Hegr 1973 CZE Night Run Team 56:49 14:52
48 15 / M4 [85] daniel veselý 1974 CZE tj dukla liberec 56:57 15:01
49 6 / M1 [187] Jan hyxa 2007 CZE Dukla Liberec 57:03 15:07
50 21 / M3 [88] Istvan Szonda 1979 CZE Velke Hamry, Bohdalovice 57:15 15:19
51 7 / M1 [167] Tomáš Vacek 2001 CZE Liberec 57:25 15:28
52 2 / Z4 [5] Monika Kapletová 1976 CZE Rohozec Amulet 57:26 15:29
53 22 / M3 [19] Radim Foltman 1979 CZE Denso babes 57:53 15:56
54 16 / M4 [3] Leoš Janeček 1972 CZE lllm 58:16 16:20
55 17 / M4 [168] Tomáš Klemša 1971 CZE Liberec 58:32 16:36
56 18 / M4 [15] Zdeněk Brousil 1976 CZE Písek - Liberec 58:38 16:42
57 23 / M3 [39] Lukáš Kmínek 1980 CZE Košťálov Runners 58:41 16:45
58 19 / M4 [83] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 59:01 17:04
59 24 / M3 [92] Josef hegr 1981 CZE Liberec 59:09 17:13
60 25 / M3 [91] Josef maděra 1979 CZE Liberecké Gazely 59:12 17:15
61 26 / M3 [62] Jan Polák 1983 CZE Liberec 59:18 17:22
62 20 / M4 [9] Aleš Andrle 1973 CZE WEBER TÝM 59:21 17:25
63 21 / M4 [95] Jiří Vencl 1972 CZE KC PIVOVAR VRATISLAVICE 59:49 17:53
64 27 / M3 [35] Martin Justl 1994 CZE MAJATOJA 01:00:19 18:23
65 8 / M1 [75] Ondřej Šitavanc 2000 CZE Liberec 01:00:20 18:24
66 28 / M3 [172] Johny walker 1984 CZE SC Lazaret 01:00:26 18:29
67 22 / M4 [174] Aleš kotek 1973 CZE Liberec 01:00:32 18:35
68 29 / M3 [27] Petr Hostaš 1990 CZE OOB TJ Turnov 01:00:41 18:45
69 4 / Z3 [37] Petra Kadlečková 1985 CZE Justme 01:00:47 18:51
69 30 / M3 [60] Václav Petřík 1986 CZE SUDETENLAND 01:00:47 18:51
71 5 / Z3 [72] Klára Svobodová 1986 CZE Jablonec nad Nisou 01:00:49 18:52
72 6 / Z3 [59] Lenka Pešková 1986 CZE Liberec 01:01:49 19:52
73 23 / M4 [10] Richard Baran 1971 CZE Praha 01:01:56 19:59
74 31 / M3 [173] tomáš svoboda 1983 CZE Liberec 01:02:23 20:26
75 1 / Z1 [32] Lucka Janečková 2001 CZE BIJA Jablonec n.N. 01:02:46 20:49
76 32 / M3 [23] Pepa Helebrant 1979 CZE Liberec 01:02:56 20:59
77 1 / M6 [56] Andrej Mindžák 1954 CZE Ski Klub Jizerská 50 01:03:52 21:56
78 1 / Z5 [16] Jolana Čmelíková 1967 CZE Mattoni freerun:Liberec 01:03:55 21:59
79 3 / Z4 [21] Jana Gittlerová 1973 CZE Biatlon Liberec 01:04:02 22:06
80 2 / Z1 [178] Natálie Kurfiřtová 2002 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 01:04:42 22:45
81 4 / Z4 [170] Irena Brabencová 1970 CZE Liberec 01:05:58 24:01
82 9 / M1 [171] Vojtěch Janeček 2002 CZE Fbc Liberec 01:06:04 24:07
83 24 / M4 [42] Jaroslav Konečný 1978 CZE Liberec 01:06:20 24:23
84 25 / M4 [30] Radek Janalík 1969 CZE McHappy Team 01:06:44 24:47
84 25 / M4 [184] Martin Barvínek 1970 CZE ONO to jede 01:06:44 24:47
86 33 / M3 [26] Pavel Holec 1983 CZE Rynoltice 01:06:48 24:52
87 7 / Z3 [73] Petra Svobodová 1980 CZE Báječné ženy v běhu 01:06:49 24:53
88 5 / Z4 [179] Petra Kurfiřtová 1978 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 01:07:39 25:42
89 34 / M3 [51] Vojtěch Lachman 1994 CZE Liberec 01:08:14 26:18
90 35 / M3 [54] Ondřej Matejič 1993 CZE Liberec 01:08:15 26:19
91 36 / M3 [177] Lubomír Dočkal 1979 CZE ZUŠ Jablonec 01:08:17 26:21
92 37 / M3 [86] lukáš ceé 1989 CZE Dlouhý most 01:08:20 26:23
93 2 / Z5 [79] Anita Veselá 1965 CZE SDH Chloumek 01:09:10 27:13
94 6 / Z4 [166] Gomille Katharina 1977 GER Olbersdorf 01:09:45 27:48
94 38 / M3 [165] Petter Konrad 1979 GER zittau 01:09:45 27:48
96 39 / M3 [175] Jan Fiala 1982 CZE Liberec 01:10:30 28:33
97 8 / Z3 [68] Tereza Spěšná 1995 CZE Liberec 01:11:51 29:55
97 27 / M4 [66] Michal Prášek Řehoř 1977 CZE Liberec 01:11:51 29:55
99 7 / Z4 [12] Jana Bělocká 1973 CZE Mattoni freerun:Liberec 01:12:20 30:23
100 40 / M3 [71] Michal Svoboda 1979 CZE Liberec, Karlov pod Ještědem 01:12:34 30:38
101 28 / M4 [36] Martin Kadlec 1977 CZE Vratislavice nad Nisou 01:12:55 30:58
102 29 / M4 [77] Jan Tománek 1978 CZE Šneci v běhu 01:12:59 31:02
103 41 / M3 [47] Ondřej Košek 1991 CZE Jablonné v Podještědí 01:13:13 31:17
103 41 / M3 [25] Ondřej Hofman 1987 CZE Jablonné v Podještědí 01:13:13 31:17
105 3 / Z1 [176] Tereza Marková 1999 CZE Liberec 01:13:25 31:28
106 9 / Z3 [45] Romana Korytářová 1982 CZE Višňová 01:13:25 31:28
107 10 / Z3 [69] Michala Strassová 1985 CZE Liberec 01:13:47 31:50
108 11 / Z3 [99] Petra Nikodýmová 1995 CZE Šneci v běhu 01:13:50 31:54
109 8 / Z4 [33] Lenka Janečková 1976 CZE Jablonec nad Nisou 01:15:21 33:25
110 3 / Z5 [18] Šárka Dědková 1962 CZE Mattoni FreeRun Liberec 01:15:37 33:41
111 12 / Z3 [186] Veronika šírová 1993 CZE Liberec 01:17:05 35:09
112 13 / Z3 [46] Dominika Korytářová 1993 CZE Frýdlant 01:17:07 35:11
113 9 / Z4 [34] Věra Jarolímková 1978 CZE Česká Lípa 01:18:55 36:59
114 14 / Z3 [61] Petra Pivoňková 1986 CZE Příbram 01:26:30 44:34
115 15 / Z3 [43] Petra Kopečková 1988 CZE Mladá Boleslav 01:26:31 44:34
116 16 / Z3 [89] Vendula chvojková 1984 CZE Liberec 01:29:32 47:35
117 30 / M4 [90] Bohumil havel 1973 CZE Liberec 01:29:36 47:40
118 4 / Z5 [63] Ilona Prchalová 1966 CZE Česká Lípa 02:39:00 01:57:03
118 4 / Z5 [8] Milena Adamcová 1965 CZE Mimoň 02:39:00 01:57:03
DNS / Z3 [28] Kateřina Hrnčířová 1991 CZE MC Český ráj
DNS / M3 [55] martin matějka 1984 CZE Běžecký klub Chýně
DNS / M4 [49] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting