TE Krkonošská 70 MTB

02.09.2017 Janské Lázně

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 111, muži : 107, ženy: 4, muži: 33, ženy: 0, mix: 4 [html] [pdf]
40km družstva     celkem: 24, muži : 18, ženy: 6, veteráni: 6, ženy: 2, mix: 0 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 30, muži : 15, ženy: 15, páry: 15 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 45, muži : 43, ženy: 2, firmy: 15 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 36, muži : 27, ženy: 9, kluci ml.: 16, kluci st.: 11, holky ml.: 5, holky st.: 4 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 13, muži : 8, ženy: 5, Muži: 8, Ženy: 5 [html] [pdf]

startovní listina 70km družstva

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 111 účastníků ( 107 mužů, 4 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
muži Tři sestry 76,8
m
[1003]
Pavel Adel
1984
m
[2003]
Petr Foltan
1982
m
[3003]
Radek Tichý
1975
muži INS Ateliér Náchod A
m
[3035]
Karel Bernard
1967
m
[1035]
Marek Strnad
1972
m
[2035]
Tomáš Strnad
1972
muži Trhové Sviny
m
[2002]
Zdeněk Bílek
1979
m
[1002]
Jiří Kaštan
1976
m
[3002]
Martin Žalud
1974
muži KT Tryskomyš
m
[3006]
Michal Boček
1988
m
[1006]
Pavel Havlík
1967
m
[2006]
Vít Vacenovský
1968
muži Nadšenci z Posázaví
m
[2007]
Miroslav Borkovec
1964
m
[3007]
Zdeněk Pergl
1953
m
[1007]
Jiří Vrbata
1958
muži XC Boril Team
m
[3008]
Lukáš Bořil
1992
m
[2008]
Martin Bořil
1998
m
[1008]
Vojtěch Bořil
1990
muži Praha
m
[3004]
martin bruha
0000
m
[2004]
petr pume
0000
m
[1004]
jan zamostny
1970
muži KaŠiBu
m
[1037]
Michal Bubílek
1986
m
[2037]
Michal Kaněra
1986
m
[3037]
Jakub Šilar
1989
muži Smažky
m
[2025]
Lukáš Čáp
1984
m
[3025]
Tomáš Ševců
1997
m
[1025]
Roman Šťastný
1979
muži TREK J+P Sport A
m
[1023]
Daniel Čejka
1999
m
[3023]
Jaroslav Ludvík
2000
m
[2023]
Michal Pradáč
1999
muži Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn
m
[3024]
Miroslav Černík
1975
m
[1024]
Radek Drahonovský
1980
m
[2024]
Vojtěch Wachtl
1986
mix Bikeclinic mix team
m
[3010]
Petr Doležal
1978
m
[1010]
Vojtěch Mareš
1978
w
[2010]
Lucie Punčochářová
1980
mix Pražské Šlapky
m
[1012]
Vojtech Drbohlav
1979
w
[3012]
Hana Kratka
1966
m
[2012]
Pavel Prachar
1980
muži Pitrs bikes
m
[2028]
Lukáš Drejsl
1986
m
[1028]
Jaruch Lecnar
1983
m
[3028]
Petr Sulzbacher
1975
muži Hotel Sůva Benecko
m
[1034]
Jan Fišnar
1980
m
[3034]
Michal Hrach
1977
m
[2034]
Ladislav Rygl
1976
muži GEOSA
m
[2009]
Roman Hanzl
1973
m
[3009]
Martin Vinař
1976
m
[1009]
Jindřich Zeman
1974
muži HS Černý Důl
m
[1011]
Štěpán Heglas
1992
m
[3011]
Roman Hlávko
1975
m
[2011]
Štěpán Jiras
1980
muži MTBO racing team
m
[3022]
Martin Hloušek
1982
m
[2022]
Vašek Husák
1977
m
[1022]
Libor Kříž
1978
muži Krkonošské SOJKY
m
[1014]
Antonín Hodr
1987
m
[2014]
Petr Javůrek
1977
m
[3014]
Tomáš Pich
1995
muži RoRace Team Pyšely
m
[2015]
Tomáš Chalupecký
1978
m
[1015]
Aleš Vágner
1977
m
[3015]
Michal Veselý
1980
muži RoRace Team Pyšely B Špekouni
m
[1013]
Jan Chmátal
1977
m
[3013]
Petr Kajman
1979
m
[2013]
David Mareš
1977
muži PHM team Hlinsko
m
[2016]
Jan Chmelík
1982
m
[3016]
Aleš Mudroch
1975
m
[1016]
Petr Svoboda
1991
muži Horská služba Strážné
m
[1026]
Jiří Jirka
1977
m
[3026]
Milan Suchomel
1975
m
[2026]
Petr Volf
1964
muži Team Cyklo Benda
m
[2027]
Pavel Just
1976
m
[1027]
Radim Kavan
1978
m
[3027]
Matěj Lejsek
1993
muži Teplice
m
[2029]
Jan Kaiser
0000
m
[3029]
Petr Kříž
0000
m
[1029]
Jiří Voska
1967
mix KrbyKObr
m
[1020]
Otakar Kobr
1974
w
[2020]
Vendula Pekárková
1983
m
[3020]
Martin Vondra
1974
muži lidé and HORY
m
[2031]
Martin Kohl
1979
m
[1031]
Daniel Polman
1979
m
[3031]
Štěpán Trmata
1978
mix Požitkáři
m
[2018]
Radek Kopecký
1980
m
[1018]
Martin Vrzal
1982
w
[3018]
Pavla Vyčítalová
1979
muži AEROTEC
m
[1017]
Jakub Košina
1996
m
[2017]
Lukáš Roubíček
1975
m
[3017]
Marek Stěpánek
0000
muži TREK J+P Sport B
m
[3019]
Jakub Kučera
2001
m
[2019]
Michal Pešek
1983
m
[1019]
Vojtěch Pešek
1989
muži MTBáci
m
[2036]
Ivo Kunc
1967
m
[3036]
Michal Volf
1980
m
[1036]
Josef Zástěra
1961
muži Over 40
m
[2032]
Petr Laňka
1975
m
[1032]
Michal Lapihuska
1976
m
[3032]
Tomáš Sailer
1976
muži INS Ateliér Náchod B
m
[3033]
Josef Lelek
1971
m
[1033]
Jaroslav Svoboda
1971
m
[2033]
Martin Šupich
1977
muži INS Ateliér Náchod C
m
[2030]
Jan Marák
1980
m
[1030]
Petr Škoda
1983
m
[3030]
Michal Vrbský
1978
muži Příště Už Nepojedu Kolo Tým
m
[1001]
Jiří Měchura
1973
m
[2001]
Roman Měchura
1973
m
[3001]
Tomáš Sichálek
1973
muži Nadšenci z Posázaví II
m
[3021]
Evžen Reitschlager
1962
m
[2021]
Jan Vrbata
1986
m
[1021]
Václav Zídek
1973
muži KS Pardubice
m
[1005]
Michael Skalický
1968
m
[2005]
Jan ŠŤastný
1968
m
[3005]
Pavel Tůma
1976

startovní listina 40km družstva

start ~ 10:20:00 , přihlášeno: 24 účastníků ( 18 mužů, 6 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
veteráni Město Touškov
m
-
Martin Ambrož
1969
m
-
Martin Jabůrek
0000
m
-
Dušan Ruml
1971
ženy Kellys Bikeranch Team WOMEN
w
[1056]
Karolina Bergerová
1992
w
[2056]
Lucie Hamanová
1987
w
[3056]
Hanka Nenadálová
1978
veteráni AEROTEC
m
[1051]
Rudolf Cogan
1971
m
[3051]
Jaroslav Rosenberg
1973
m
[2051]
Lukaš Svoboda
1975
veteráni INS ATELIER NÁCHOD C
m
[3052]
David Divíšek
1977
m
[1052]
Jiří Krejsar
1962
m
[2052]
Jiří Petr
1974
veteráni Šviháci ze Sudet
m
[3053]
Pavel Dubský
1973
m
[1053]
Marek Honemeyer
1973
m
[2053]
Jan Romančák
1978
veteráni Kasper - Swix Team
m
[1054]
Petr Holub
1966
m
[3054]
Ondřej Matouch
1971
m
[2054]
Luboš Toman
1969
ženy Vrchlabí
w
[2057]
Lucie Kondělková
1980
w
[1057]
Radka Kusá
1979
w
[3057]
Jitka Machytková
1975
veteráni BIKE SPORT Hradec Králové
m
[1055]
Petr Kubíček
1967
m
[2055]
Luboš Maroušek
1972
m
[3055]
Petr Puš
1967

startovní listina 40km páry

start ~ 10:20:30 , přihlášeno: 30 účastníků ( 15 mužů, 15 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
páry GHOST Team
w
[1102]
Eliška Běloušková
1994
m
[2102]
Vojtěch Zeman
0000
páry S Milenkou na věky
m
[1101]
Jan Beneš
1990
w
[2101]
Milena Cesnaková
1985
páry Studenec
m
[1111]
Jaroslav Berger
1973
w
[2111]
Magdaléna Bergerová
2001
páry CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L.
w
[1114]
Kateřina Bergerová
1992
m
[2114]
Petr Vaněk
1976
páry TE Connectivity
m
[2112]
Marek Číhala
1977
w
[1112]
Lena Kornfeldová
1977
páry LVÍČATA
m
[1103]
David Gabriel
1992
w
[2103]
Eva Štěpanovská
1994
páry Bodlina
m
[1104]
Jan Ježek
1959
w
[2104]
Lenka Lumendová
1969
páry Kupkolo MTB Trilogy
m
-
jan kolaja
1981
w
-
Jana Kolaja Ehlerová
1980
páry HEROES TEA
m
[2105]
Martin Kolanda
1977
w
[1105]
Hanka Vrbovcová
1980
páry Jožin z bážin na Vocet
w
[2113]
Johana Macková
1993
m
[1113]
Jaroslav Voceďálek
1987
páry Praha
m
[1106]
Bedřich Pelc
1970
w
[2106]
Dominika Pelcová
1996
páry KB Jilemnice
w
[2107]
Emma Pokorna
2001
m
[1107]
Milos Pokorny
1974
páry ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS
w
[2110]
Karolína Šindelářová
1988
m
[1110]
Radek Vtípil
1983
páry Pchery
w
[1108]
Veronika Šťastná
1988
m
[2108]
Václav Šťastný
1965
páry AC GoMango HÖGNER
m
[1109]
Zdeněk Tomáš
1976
w
[2109]
Lenka Tomášová
1981

startovní listina 40km firmy

start ~ 10:26:00 , přihlášeno: 45 účastníků ( 43 mužů, 2 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
firmy EuroPainClinics
m
-
Matouš Buriánek
2006
m
-
Miroslav Buriánek
1973
m
-
Šimon Buriánek
2004
firmy Kimberly-Clark Jaroměř
m
[3058]
Luboš Doležal
1954
m
[1058]
Luděk Novotný
1974
m
[2058]
Martin Slezák
1974
firmy Team Sanssouci Janské Lázně
m
[1071]
Mojmír Doubek
1965
m
[3071]
Jan Hloušek
1975
m
[2071]
Michal Hrnčíř
1976
firmy NKT KABLO cycling team 2
m
[1059]
Radim Faltus
1972
m
[2059]
Jiří Plecháč
1978
m
[3059]
Radek Schwarz
1981
firmy BIOMASÍČKO.CZ
m
[1060]
Petr Hanyš
1970
m
[2060]
Petr Hřebačka
1969
m
[3060]
Jan Chmelík
1980
firmy ZPA Smart Energy
m
[1070]
Daniel Havelka
1977
m
[3070]
Jakub Horák
1982
m
[2070]
Aleš Mikula
1973
firmy KRPA Team
m
[2061]
Martin Kaisler
1974
m
[3061]
David Roth
1990
m
[1061]
Martin Sedliský
1982
firmy KONE
m
[1069]
Petr Kameník
1976
m
[2069]
Martin Slatinka
1990
m
[3069]
Vojtěch Vodrážka
1990
firmy TE Connectivity
m
[3067]
Pavel Kašpar
1972
m
[2067]
Petr Králík
1971
m
[1067]
Jan Melišík
1974
firmy ELEKTRO MOSEV
m
[1062]
Pavel Kraus
1978
m
[3062]
Petr Pinkava
1963
m
[2062]
Petr Ulrich
1972
firmy ProŽízeň
m
[3063]
Tomáš Kužel
1978
m
[2063]
Jaroslav Taras
1987
m
[1063]
Tomáš Zatloukal
1976
firmy DCK Jouda
m
[1064]
Aleš Mrkvička
1976
w
[2064]
Marie Mrkvičková
1977
m
[3064]
Jiří Štefánik
1981
firmy REVITBUILD s.r.o.
m
[2068]
Jan Novotka
1963
m
[1068]
Marek Rauchfuss
1969
m
[3068]
Jaromír Tomek
1952
firmy NKT KABLO cycling team 1
m
[1065]
Josef Slavík
1976
m
[3065]
Marek Šedivý
1982
m
[2065]
Tomáš Tyrychtr
1979
firmy Trutnov
m
[1066]
Jiří Šimůnek
1969
m
[2066]
Petr Šimůnek
1973
w
[3066]
Sylvie Šimůnková
1978

startovní listina Dětská K7 BABY

start ~ 11:05:00 , přihlášeno: 15 účastníků ( 7 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [18] Anton Denis CZE SK Janské Lázně 2015
Ženy [31] Anton Nika CZE SK Janské Lázně 2012
Muži [61] Černý Lukáš CZE SK Janské lázně 2014
Ženy [58] Hřebačková Iveta CZE SK Janské Lázně 2015
Ženy [32] Kalyn Vitalinka CZE Svoboda nad Úpou 2012
Ženy [1] Kaštanová Karolína CZE KáBéKáčko 2013
Muži [2] Kolaja Bedřich CZE Sportchallenge 2013
Ženy [45] Měchurová Dorota CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 2012
Ženy [21] Pavlicová Sofie CZE Trutnov 2014
Muži [22] Sedláček Filip CZE Trutnov 2013
Muži [3] Sedliský David CZE TJ Spartak Vrchlabí 2015
Muži [15] Šťastný František CZE Sannsouci 2012
Ženy [4] Šustrová Amálie CZE SK Janské Lázně 2012
Ženy [5] Tomanová Raina CZE Beany Team 2015
Muži [17] Žemlička Vincent CZE SK Janské Lázně 2013

startovní listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:15:00 , přihlášeno: 36 účastníků ( 27 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci ml. [53] Čámský Oldřich CZE SK Janské Lázně 2006
holky st. [27] Čekaňáková Daniela CZE SK Janské Lázně 2005
holky ml. [59] Černá Karolína CZE DUKLA PRAHA 2006
holky ml. [59] Černá Karolína CZE DUKLA PRAHA 2006
kluci ml. [60] Černý Tomáš CZE SK Janské Lázně 2007
kluci ml. [8] Doubek Josef CZE Team Sanssouci Janské Lázně 2007
kluci st. [7] Doubek Vavřinec CZE Team Sanssouci Janské Lázně 2004
holky ml. [47] Drbohlavova Linda CZE SK Janské lázně 2008
kluci ml. [9] Dvořák Jakub CZE BEMANIAX 2008
kluci st. [42] FOLC Tomáš CZE SK Janské Lázně 2005
kluci st. [35] Frič Vojtěch CZE SK Janské Lázně 2005
holky st. [10] Hainzelová Lucie CZE Pitrs bikes team 2005
kluci st. [11] Horák Jiří CZE Svoboda nad Úpou 2003
kluci ml. [33] Kalyn David CZE SK Janské lázně 2008
kluci ml. [36] Kolb Jan CZE SK Janské Lázně 2008
kluci ml. [29] Kraus Jakub CZE SK Janské Lázně 2007
kluci st. [25] Kubišta Martin CZE BAKAKO Nová Paka 2003
holky ml. [26] Langová Andrea CZE Apache Loko Trutnov 2006
kluci st. [12] Maršík Michal CZE Janské Lázně 2005
kluci ml. [44] Měchura Albert CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 2008
kluci ml. [ ] Měchura Albert CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 2008
kluci st. [54] Michálko Matouš CZE SK Janské lázně 2004
kluci st. [62] Moravec Aleš CZE SK Janské Lázně 2004
kluci st. [56] Moravec Aleš CZE SK Janské Lázně 2004
kluci st. [13] Mrkvička Lukáš CZE Dukla Praha atletika 2005
holky ml. [43] Mrkvičková Adéla CZE Dukla Praha Atletika 2008
kluci ml. [ ] Neuman Daniel CZE Expres cz scott team Kolin 2006
kluci st. [30] Nikl Vojta CZE SK Janské Lázně 2003
kluci ml. [23] Rieger Marek CZE MTB Spartak Vrchlabí 2007
kluci ml. [37] Smetánka Mikuláš CZE Čáslav 2007
holky st. [24] STAŇKOVÁ Aneta CZE BAKAKO Nová Paka 2004
holky st. [48] Stolínová Doubrava CZE Olfin Ski Team 2005
kluci ml. [34] Ticháček Petr CZE Dragons Trutnov 2006
kluci ml. [55] Tschoche Tibor CZE Černý Důl 2007
kluci ml. [28] Tuček Šimon CZE SK Janské Lázně 2007
kluci ml. [14] Vik Samuel CZE S-Sport Hronov 2007

startovní listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:17:00 , přihlášeno: 13 účastníků ( 8 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [50] Čámský Viktor CZE SK Janské Lázně 2011
Muži [46] Drbohlavova Laura CZE SK Janské lázně 2010
Muži [41] Folc Ludvík CZE SK Janské Lázně 2010
Muži [40] Hrnčíř Vincent CZE SK Janské Lázně 2011
Muži [19] Karmáček Prokop CZE SK Janské Lázně 2010
Ženy [38] Kolbová Ema CZE Horní Maršov 2010
Ženy [39] Smetánková Šárka CZE Čáslav 2009
Ženy [49] Stolínová Malvína CZE Olfin Ski Team 2009
Ženy [16] Štikarová Tereza CZE SK Janské Lázně 2011
Muži [6] Šustr Marek CZE SK Janské Lázně 2009
Muži [51] Tschoche Teodor CZE SK Janské Lázně 2009
Ženy [20] Zelenková Johana CZE SK Janské Lázně 2010
Muži [52] Žemlička Filip CZE SK Janské Lázně 2010