TE Krkonošská 70 MTB
05.09.2020 Janské Lázně
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
T E Krkonošská 70 M T B | N/A | 05.09.2020 21:04:38 | |
T E Krkonošská 70 M T B po kategoriích | N/A | 05.09.2020 21:04:38 |
výsledková listina 70km družstva
start ~ 10:00:00
poř. | poř./kat. | tým/klub/obec | cíl | členové | k2 | k3 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / muži | Alset Racing Team | 02:54:09.8 | 3012 | 02:54:08.5 | Miroslav Rybáček | 1986 | 39:20.0 | |
2012 | 02:54:09.1 | Lukáš Šustr | 1984 | 39:20.0 | |||||
1012 | 02:54:09.8 | Marek Šroll | 1978 | 39:20.0 | |||||
2 | 2 / muži | RIDLEY - J+P Sport | 03:02:06.0 | 1018 | 03:02:05.1 | Daniel Čejka | 1999 | 40:50.0 | |
3018 | 03:02:05.1 | Vojta Pešek | 1989 | 40:50.0 | |||||
2018 | 03:02:06.0 | Michal Pradáč | 1999 | 40:50.0 | |||||
3 | 3 / muži | INS Atelier Náchod - race team | 03:07:32.3 | 3011 | 03:07:29.4 | Michal Petr | 2004 | 40:11.0 | |
2011 | 03:07:32.0 | Petr Škoda | 1983 | 40:11.0 | |||||
1011 | 03:07:32.3 | Marek Strnad | 1972 | 40:11.0 | |||||
4 | 4 / muži | bajker.eu | 03:12:17.5 | 3017 | 03:12:16.5 | Jan Erlebach | 1996 | 43:20.0 | |
2017 | 03:12:16.6 | Jaroslav Karas | 1982 | 43:20.0 | |||||
1017 | 03:12:17.5 | František Kadleček | 1974 | 43:20.0 | |||||
5 | 5 / muži | INS Atelier Náchod | 03:27:51.1 | 3013 | 03:27:48.2 | Martin Šupich | 1977 | 48:38.0 | |
1013 | 03:27:49.7 | Tomáš Strnad | 1972 | 48:38.0 | |||||
2013 | 03:27:51.1 | Jan Marák | 1980 | 48:38.0 | |||||
6 | 6 / muži | INS Atelier Náchod - A | 03:32:04.6 | 1007 | 03:32:02.2 | Jaroslav Svoboda | 1971 | 45:55.0 | |
3007 | 03:32:03.0 | Véna Hornych | 1978 | 45:55.0 | |||||
2007 | 03:32:04.6 | Pepa Lelek | 1971 | 45:55.0 | |||||
7 | 7 / muži | RoRace Team Pyšely C | 03:58:13.7 | 2005 | 03:58:13.0 | Petr Kajman | 1979 | 51:50.0 | |
3005 | 03:58:13.7 | Titus Chalupecký | 1978 | 51:50.0 | |||||
1005 | 03:58:13.7 | Jan Chmátal | 1977 | 51:50.0 | |||||
8 | 8 / muži | RACING TEAM JIČÍN | 04:04:07.5 | 3016 | 04:04:05.8 | Roman Tax | 1978 | 51:40.0 | |
2016 | 04:04:06.7 | Luca Sebastianelli | 1969 | 51:40.0 | |||||
1016 | 04:04:07.5 | David PERGNER | 1969 | 51:40.0 | |||||
9 | 9 / muži | ASZ Trutnov | 04:04:08.8 | 1002 | 04:03:58.7 | Jan Basař | 1978 | 53:30.0 | |
2002 | 04:03:58.9 | Jan Chmelík | 1980 | 53:30.0 | |||||
3002 | 04:04:08.8 | Martin Sedlický | 1982 | 53:30.0 | |||||
10 | 10 / muži | Kasper - Swix team | 04:12:03.6 | 2019 | 04:11:51.4 | Pavel Stepanek | 1996 | 50:22.0 | |
1019 | 04:12:03.0 | Vaclav Tomicek | 1996 | 50:22.0 | |||||
3019 | 04:12:03.6 | Tomas Kudrna | 1997 | 50:22.0 | |||||
11 | 11 / muži | K+K Ski School | 04:16:29.4 | 1003 | 04:16:25.2 | Milan Hruška | 1993 | 54:01.0 | |
3003 | 04:16:26.6 | Adam Letko | 1982 | 54:01.0 | |||||
2003 | 04:16:29.4 | Tomáš Hauf | 1991 | 54:01.0 | |||||
12 | 12 / muži | KS Pardubice | 04:20:19.9 | 1014 | 04:20:16.0 | Michael Skalický | 1968 | 52:59.0 | |
3014 | 04:20:16.0 | David Dostál | 1979 | 52:59.0 | |||||
2014 | 04:20:19.9 | Josef Sitta | 1973 | 52:59.0 | |||||
13 | 13 / muži | Geosa - Spolunakole | 04:31:58.4 | 2015 | 04:31:56.2 | Martin Vinař | 1976 | ||
3015 | 04:31:57.8 | Tomáš Chlíbec | 1972 | ||||||
1015 | 04:31:58.4 | Jindřich Zeman | 1974 | ||||||
14 | 14 / muži | AC Údolí hladu HK | 04:39:10.4 | 2010 | 04:39:06.3 | Richard Stejskal | 1975 | 52:52.0 | |
1010 | 04:39:07.9 | Petr Říha | 1974 | 01:09:11.0 | |||||
3010 | 04:39:10.4 | Roman Semerák | 1975 | 52:52.0 | |||||
15 | 1 / mix | Kralupy nad Vltavou | 05:10:14.9 | 3004 | 05:10:08.7 | Václav Milfort | 1962 | 59:35.0 | |
2004 | 05:10:13.6 | Romana Marečková | 1983 | 59:35.0 | |||||
1004 | 05:10:14.9 | Jan Mareček | 1978 | 59:35.0 | |||||
16 | 15 / muži | Antik Vávra | 05:11:46.3 | 2006 | 03:46:42.2 | Otakar Vávra | 2004 | 55:17.0 | |
1006 | 03:46:47.0 | Otakar Vávra | 1980 | 55:17.0 | |||||
3006 | 05:11:46.3 | David Kostka | 1979 | 55:17.0 | |||||
17 | 2 / mix | BC Team | 05:27:13.7 | 1008 | 05:26:18.8 | Vojtech Drbohlav | 1979 | 58:00.0 | |
2008 | 05:26:31.6 | Hana Krataka | 1966 | 58:00.0 | |||||
3008 | 05:27:13.7 | Stepan Tintera | 1959 | 58:00.0 | |||||
DNF | / muži | Kbely Cycling Team | 03:14:56.6 | 1009 | 03:14:49.3 | Ladislav Musil | 1967 | 42:15.0 | |
2009 | 03:14:56.6 | Jan Knyttl | 1978 | 42:15.0 | |||||
DNF | / | EDPoTEAM L.Bohdaneč | 03:15:34.3 | 1020 | 03:15:34.3 | Tomáš Pozler | 1976 | ||
DNF | / muži | Holohlavy | 1001 | Marek Jakubský | 1968 |
výsledková listina 40km ženy a veteráni
start ~ 10:15:00
poř. | poř./kat. | tým/klub/obec | cíl | členové | k2 | k3 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / veteráni | BIKE SPORT Hradec Králové | 02:24:39.4 | 2037 | 02:24:35.9 | Jaroslav Krejcar | 1967 | 42:43.0 | |
1037 | 02:24:36.4 | Petr Kubíček | 1967 | 42:43.0 | |||||
3037 | 02:24:39.4 | Luboš Maroušek | 1972 | 42:43.0 | |||||
2 | 2 / veteráni | INS Atelier Náchod - stars | 02:25:35.0 | 3048 | 02:25:30.2 | Vlastimil Kráčmar | 1974 | 45:10.0 | |
2048 | 02:25:32.1 | David Divíšek | 1977 | 45:10.0 | |||||
1048 | 02:25:35.0 | Jiří Petr | 1974 | 45:10.0 | |||||
3 | 3 / veteráni | INS Atelier Náchod -veterans stars | 02:43:42.7 | 3043 | 02:43:40.2 | Aleš Morávek | 1964 | 49:12.0 | |
2043 | 02:43:42.2 | Petr Kohoutek | 1975 | 49:12.0 | |||||
1043 | 02:43:42.7 | Pavel Tůma | 1968 | 49:12.0 | |||||
4 | 4 / veteráni | Kasper - Swix Team | 02:54:03.9 | 2046 | 02:54:01.4 | Luboš Toman | 1967 | 52:20.0 | |
3046 | 02:54:02.9 | Lubor Holubec | 1965 | 52:20.0 | |||||
1046 | 02:54:03.9 | Petr Holub | 1966 | 52:20.0 | |||||
5 | 1 / ženy | Carla.Kupkolo.cz | 03:16:50.1 | 1031 | 03:16:36.6 | Petra Čeřovská | 1981 | 57:17.0 | |
2031 | 03:16:39.8 | Aneta Khýrová | 1993 | 57:17.0 | |||||
3031 | 03:16:50.1 | Gabriela Slabá | 1979 | 57:17.0 | |||||
6 | 5 / veteráni | Krakonošovy větry | 03:30:23.5 | 2040 | 03:30:21.2 | Aleš Jindra | 1971 | 59:33.0 | |
1040 | 03:30:23.2 | Petr Krákora | 1970 | 59:33.0 | |||||
3040 | 03:30:23.5 | Petr Mraček | 1963 | 59:33.0 | |||||
7 | 6 / veteráni | Kolín | 03:31:29.3 | 3034 | 03:31:23.1 | Martin Březina | 1964 | 01:02:09.0 | |
2034 | 03:31:24.0 | Bohuslav Mokříž | 1964 | 01:02:09.0 | |||||
1034 | 03:31:29.3 | Milan Valášek | 1964 | 01:02:09.0 | |||||
8 | 2 / ženy | Dámská jízda | 04:00:18.1 | 3060 | 04:00:17.1 | Ida Jindrová | 1971 | 01:07:22.0 | |
1060 | 04:00:17.7 | Jana Mračková | 1973 | 01:07:22.0 | |||||
2060 | 04:00:18.1 | Jitka Šretrová | 1981 | 01:07:22.0 | |||||
9 | 3 / ženy | Olfin Ski Team | 05:42:10.0 | 2059 | 05:09:55.8 | Malvína Stolinova | 2009 | 01:46:00.0 | |
1059 | 05:42:10.0 | Doubrava Stolinova | 2005 | 01:46:00.0 | |||||
3059 | 05:42:10.0 | Petra Havlova | 2006 | 01:46:00.0 |
výsledková listina 40km firmy
start ~ 10:15:00
poř. | poř./kat. | tým/klub/obec | cíl | členové | k2 | k3 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / firmy | TE CONNECTIVITY II | 02:23:25.5 | 1053 | 02:23:20.3 | Jan Melišík | 1974 | 42:37.0 | |
3053 | 02:23:20.9 | Petr Králík | 1971 | 42:37.0 | |||||
2053 | 02:23:25.5 | Pavel Kašpar | 1972 | 42:37.0 | |||||
2 | 2 / firmy | INS Atelier Náchod -B | 02:27:25.6 | 1058 | 02:27:18.9 | Jiří Krejsar | 1962 | 47:06.0 | |
2058 | 02:27:19.8 | Ondřej Krejsar | 2004 | 47:06.0 | |||||
3058 | 02:27:25.6 | Vít Mráz | 1974 | 47:06.0 | |||||
3 | 3 / firmy | DECATHLON Btwin czech team | 02:35:19.3 | 3038 | 02:35:16.1 | Martn Bartoň | 1994 | 46:40.0 | |
2038 | 02:35:17.0 | Petr Svoboda | 1991 | 46:40.0 | |||||
1038 | 02:35:19.3 | Filip Trenda | 1997 | 46:40.0 | |||||
4 | 4 / firmy | ZPA Smart Energy | 02:38:29.1 | 3047 | 02:38:27.0 | Aleš Mikula | 1973 | 47:28.0 | |
1047 | 02:38:27.6 | Daniel Havelka | 1977 | 47:28.0 | |||||
2047 | 02:38:29.1 | Jakub Horák | 1982 | 47:28.0 | |||||
5 | 5 / firmy | Město Janské Lázně | 02:41:56.2 | 1044 | 02:41:53.6 | Petr Hanyš | 1970 | 47:16.0 | |
2044 | 02:41:55.1 | Petr Hřebačka | 1969 | 47:16.0 | |||||
3044 | 02:41:56.2 | Tomáš Vojtěch | 1965 | 47:16.0 | |||||
6 | 6 / firmy | REVITBUILD s.r.o. | 02:42:41.9 | 2054 | 02:42:39.9 | Pavel Stejskal | 1961 | 48:01.0 | |
3054 | 02:42:40.7 | Jindřich Knot | 1985 | 48:01.0 | |||||
1054 | 02:42:41.9 | Marek Rauchfuss | 1969 | 48:01.0 | |||||
7 | 7 / firmy | MM and V | 02:59:17.4 | 1052 | 02:58:23.5 | Mojmír Doubek | 1965 | 53:28.0 | |
3052 | 02:58:24.1 | Vavřinec Doubek | 2004 | 53:28.0 | |||||
2052 | 02:59:17.4 | Michal Hrnčíř | 1975 | 53:28.0 | |||||
8 | 8 / firmy | DCK Jouda | 03:00:16.2 | 3049 | 03:00:14.8 | Jiří Štefánik | 1981 | 54:02.0 | |
2049 | 03:00:15.2 | Marie Mrkvičková | 1977 | 54:02.0 | |||||
1049 | 03:00:16.2 | Aleš Mrkvička | 1976 | 54:02.0 | |||||
9 | 9 / firmy | GAST-PRO TEAM | 03:13:24.5 | 3055 | 03:11:58.2 | Jakub Janovec | 1989 | 56:42.0 | |
1055 | 03:13:23.7 | Petr Dvořáček | 1967 | 56:42.0 | |||||
2055 | 03:13:24.5 | Václav Flandera | 1966 | 56:42.0 | |||||
10 | 10 / firmy | BOS team | 03:28:56.5 | 1032 | 03:21:59.7 | Jiří Šimůnek | 1969 | 01:01:30.0 | |
2032 | 03:28:50.0 | Jindřich Antušek | 1985 | 01:01:30.0 | |||||
3032 | 03:28:56.5 | Petr Šimůnek | 1973 | 01:01:00.0 | |||||
11 | 11 / firmy | TE Connectivity I | 03:55:52.5 | 1070 | 03:55:47.0 | Radek Kašpar | 1975 | 01:06:29.0 | |
2070 | 03:55:52.5 | Daniel Hrnčíř | 1976 | 01:06:29.0 | |||||
3070 | 03:55:52.5 | Josef Dědeček | 1982 | 01:06:29.0 | |||||
12 | 12 / firmy | TE Connectivity III | 03:57:36.0 | 3056 | 03:48:17.7 | Petr Seifert | 1978 | 01:13:30.0 | |
2056 | 03:57:22.5 | Jan Chmelař | 1975 | 01:13:30.0 | |||||
1056 | 03:57:36.0 | Pavel Farkač | 1980 | 01:13:30.0 | |||||
13 | 13 / firmy | Trutnov | 04:49:25.8 | 3041 | 04:49:15.9 | Kristyna Mikyskova | 1993 | 01:25:27.0 | |
1041 | 04:49:24.8 | Tomáš Bartoš | 1983 | 01:25:27.0 | |||||
2041 | 04:49:25.8 | Vladimír Beran | 1988 | 01:25:27.0 | |||||
DNF | / firmy | Vitesco Technologies | 04:48:29.4 | 2057 | 04:48:27.4 | Pavel Lev | 1985 | 01:37:40.0 | |
1057 | 04:48:29.4 | Tomáš Prouza | 1981 | 01:37:40.0 | |||||
DNF | / firmy | Chlastana Pirates | 1050 | Tomáš Gabriel | 1993 |
výsledková listina 40km páry
start ~ 10:15:00
poř. | poř./kat. | tým/klub/obec | cíl | členové | k2 | k3 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / páry | DHT | 02:46:43.7 | 2045 | 02:46:42.8 | Pavla Vyčítalová | 1979 | 49:35.0 | |
1045 | 02:46:43.7 | Radek Kopecký | 1980 | 49:35.0 | |||||
2 | 2 / páry | Hořiněves 24 | 02:55:37.0 | 2042 | 02:55:35.9 | Aleš Pejcha | 1977 | 53:30.0 | |
1042 | 02:55:37.0 | Eva Pejchová | 1977 | 53:30.0 | |||||
3 | 3 / páry | Bikeinvest Cykloteam | 03:15:11.6 | 2036 | 03:15:05.2 | Petr Koudelka | 1981 | 51:32.0 | |
1036 | 03:15:11.6 | Ines Horáková | 1991 | 51:32.0 | |||||
4 | 4 / páry | TE CONNECTIVITY 4 | 03:35:07.3 | 1039 | 03:35:06.4 | Lena Kornfeldová | 1977 | 01:04:57.0 | |
2039 | 03:35:07.3 | David Svoboda | 1981 | 01:04:57.0 |
výsledková listina Gravel Trophy 70km jednotlivci
start ~ 10:15:00
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | k2 | k3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Muži | [ 104 ] | Stanislav Kozák | 1972 | CZE | Roudnice nad labem | 03:17:49.1 | 43:30.0 | ||
2 | 2 / Muži | [ 108 ] | František Zsigmond | 1966 | CZE | 03:36:03.0 | 18:13.8 | |||
3 | 3 / Muži | [ 109 ] | Luděk Vigner | 1981 | CZE | Trek Gdynia | 03:41:45.2 | 23:56.0 | 59:11.0 | |
4 | 4 / Muži | [ 101 ] | Vladimír Řeháček | 1966 | CZE | Karlovy Vary | 04:16:52.4 | 59:03.2 | 51:51.0 | |
5 | 5 / Muži | [ 105 ] | Radek Sindler | 1999 | CZE | 04:22:11.8 | 01:04:22.6 | 46:57.0 | ||
6 | 6 / Muži | [ 107 ] | Ondřej Filip | 1997 | CZE | SK Janské Lázně | 04:37:00.6 | 01:19:11.5 | ||
7 | 7 / Muži | [ 103 ] | Bernard Heinitz | 1991 | CZE | Trutnov | 04:51:06.0 | 01:33:16.8 | 51:17.0 | |
8 | 8 / Muži | [ 106 ] | Marek Jakubský | 1968 | CZE | Holohlavy | 04:57:27.0 | 01:39:37.8 | 01:08:25.0 |
výsledková listina 15km Junioři
start ~ 10:40:00
poř. | poř./kat. | tým/klub/obec | cíl | členové | k2 | k3 | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Junioři | Ananas team | 45:49.1 | 1072 | 45:47.1 | Adam Burdych | 2004 | ||
3072 | 45:47.6 | Jindřich Tyl | 2004 | ||||||
2072 | 45:49.1 | Vojtěch Jindra | 2005 | ||||||
2 | 2 / Junioři | tři čuníci | 50:21.7 | 2071 | 50:20.4 | Mikuláš Smetánka | 2007 | ||
1071 | 50:20.8 | Aleš Kaczur | 2004 | ||||||
3071 | 50:21.7 | Oldřich Čámsky | 2006 | ||||||
3 | 3 / Junioři | My jsme rychlost | 55:33.3 | 2076 | 55:26.7 | Laura Kočí | 2006 | ||
3076 | 55:30.1 | Eliška Hlízová | 2005 | ||||||
1076 | 55:33.3 | Karolína Černá | 2005 | ||||||
4 | 4 / Junioři | Dino Hunters | 01:02:47.1 | 2073 | 01:02:44.4 | Hana Soukupová | 2004 | ||
1073 | 01:02:45.7 | Veronika Drahníková | 2006 | ||||||
3073 | 01:02:47.1 | Daniela Kopecká | 2004 | ||||||
5 | 5 / Junioři | Úpice | 01:06:59.9 | 2075 | 01:06:56.3 | Tomáš Folc | 2005 | ||
1075 | 01:06:58.7 | Tibor Tschoche | 2007 | ||||||
3075 | 01:06:59.9 | Jan Pour | 2007 | ||||||
DNF | / Junioři | Spartak Vrchlabí | 1074 | eduard simbartl | 2006 |
výsledková listina Dětská K7 BABY (nejmenší, hoši)
start ~ 11:01:18
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | k2 | k3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / kluci | [ 9 ] | Jan Havrda | 2016 | CZE | SK Janské Lázně | 01:29.3 | |||
2 | 2 / kluci | [ 11 ] | Jakub Hulinsky | 2015 | CZE | Praha | 01:31.5 | 00:02.1 | ||
3 | 3 / kluci | [ 100 ] | martin kubíček | 2015 | CZE | bike team špindlerův mlýn | 01:50.5 | 00:21.1 | ||
4 | 4 / kluci | [ 10 ] | Matyas Hulinsky | 2015 | CZE | Praha | 02:03.7 | 00:34.3 | ||
5 | 5 / kluci | [ 13 ] | Daniel Materna | 2015 | CZE | TE Connectivity | 02:05.5 | 00:36.1 | ||
DNS | / kluci | [ 12 ] | Adam Linhart | 2017 | CZE | TE Connectivity |
výsledková listina Dětská K7 BABY (nejmenší, děvčata)
start ~ 11:01:18
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | k2 | k3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / holky | [ 99 ] | mia Lněnička | 2015 | CZE | bike team špindlerův mlýn | 01:11.8 | |||
2 | 2 / holky | [ 98 ] | Ema Lněnička | 2015 | CZE | bike team špindlerův mlýn | 01:13.3 | 00:01.4 | ||
3 | 3 / holky | [ 14 ] | Maja Melišíková | 2015 | CZE | TE Connectivity | 01:18.3 | 00:06.5 | ||
4 | 4 / holky | [ 1 ] | Barbora Petříková | 2015 | CZE | S-Sport | 01:24.0 | 00:12.1 | ||
5 | 5 / holky | [ 8 ] | Nela Bilkova | 2015 | CZE | TE Connectivity | 01:40.9 | 00:29.0 | ||
6 | 6 / holky | [ 89 ] | Iveta Hřebáčková | 2015 | CZE | Janky | 01:48.2 | 00:36.3 | ||
7 | 7 / holky | [ 15 ] | Anna Pleskačová | 2015 | CZE | Janské Lázně | 01:52.8 | 00:41.0 | ||
8 | 8 / holky | [ 67 ] | Natálie Bednářová | 2015 | CZE | 01:57.9 | 00:46.1 | |||
9 | 9 / holky | [ 90 ] | Zuzana Hřebáčková | 2017 | CZE | 01:59.6 | 00:47.8 | |||
10 | 10 / holky | [ 17 ] | Tereza Šedivá | 2016 | CZE | SK Janské Lázně | 02:21.4 | 01:09.5 | ||
11 | 11 / holky | [ 2 ] | Elin Šimůnková | 2016 | CZE | BOS team | 02:50.5 | 01:38.6 | ||
12 | 12 / holky | [ 94 ] | Rozálie Eliášová | 2015 | CZE | 04:32.0 | 03:20.2 | |||
13 | 13 / holky | [ 16 ] | Josefína Roušalová | 2017 | CZE | SK Janské Lázně | 21:03.4 | 19:51.5 | ||
DNS | / holky | [ 95 ] | Michaela Vážná | 2017 | CZE | TE Connectivity |
výsledková listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, hoši)
start ~ 11:14:04
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | k2 | k3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / H2 | [ 66 ] | Matěj Hamáček | 2011 | CZE | Olfin Car Ski Team Trutnov | 06:36.0 | |||
2 | 2 / H2 | [ 6082 ] | Max Klvaň | 2011 | CZE | Expres-CZ Scott Team Kolín | 06:38.0 | 00:02.0 | ||
3 | 3 / H2 | [ 37 ] | Adam Pavel | 2012 | CZE | SK Janské Lázně | 06:40.0 | 00:04.0 | ||
4 | 4 / H2 | [ 20 ] | Patrik Byma | 2011 | CZE | Jilemnice | 06:48.0 | 00:12.0 | ||
5 | 5 / H2 | [ 6 ] | Matěj Prokop | 2012 | CZE | S-Sport Hronov | 06:48.4 | 00:12.4 | ||
6 | 6 / H2 | [ 4 ] | Lukáš Bernard | 2011 | CZE | S-Sport | 07:09.6 | 00:33.6 | ||
7 | 1 / H1 | [ 26 ] | Matyáš Hák | 2014 | CZE | Lyžařský oddíl SK Janské Lázně | 07:10.0 | 00:34.0 | ||
8 | 7 / H2 | [ 22 ] | Viktor Čámský | 2011 | CZE | SK Janské Lázně | 07:11.8 | 00:35.8 | ||
9 | 8 / H2 | [ 18 ] | Matěj Bednář | 2011 | CZE | Lyžařský oddíl SK Janské Lázně | 07:42.9 | 01:06.9 | ||
10 | 9 / H2 | [ 65 ] | Vincent Hrnčír | 2011 | CZE | ZŠ Janské Lázně | 07:43.1 | 01:07.1 | ||
11 | 2 / H1 | [ 5 ] | Jan Petřík | 2013 | CZE | S-Sport | 07:51.8 | 01:15.8 | ||
12 | 10 / H2 | [ 88 ] | Viktor Zajíc | 2011 | CZE | Lo Janské Lázně | 08:03.3 | 01:27.3 | ||
13 | 11 / H2 | [ 71 ] | Karel Havlíček | 2011 | CZE | Úpice | 08:14.8 | 01:38.8 | ||
14 | 12 / H2 | [ 47 ] | Vincent Zemlička | 2012 | CZE | SK Janské Lázně | 08:17.1 | 01:41.1 | ||
15 | 13 / H2 | [ 41 ] | Matyáš Rybář | 2011 | CZE | SK Janské Lázně | 08:17.3 | 01:41.3 | ||
16 | 14 / H2 | [ 29 ] | Jan Hulinsky | 2012 | CZE | Praha | 08:28.6 | 01:52.6 | ||
17 | 3 / H1 | [ 46 ] | Tadeáš Ulvr | 2014 | CZE | Carla.kupkolo.cz | 08:34.9 | 01:58.9 | ||
18 | 15 / H2 | [ 23 ] | Jan Dvořák | 2012 | CZE | TE Connectivity | 08:38.0 | 02:02.0 | ||
19 | 16 / H2 | [ 28 ] | Petr Homolka | 2012 | CZE | TE CONNECTIVITY | 08:57.8 | 02:21.8 | ||
20 | 17 / H2 | [ 40 ] | Jakub Roušal | 2012 | CZE | SK Janské Lázně | 09:46.4 | 03:10.4 | ||
21 | 4 / H1 | [ 43 ] | Kryštof Štikar | 2014 | CZE | SK Janské Lázně | 09:46.6 | 03:10.6 | ||
22 | 5 / H1 | [ 30 ] | Matěj Jašek | 2013 | CZE | SK Janské Lázně | 10:05.6 | 03:29.6 | ||
23 | 6 / H1 | [ 72 ] | Tomáš Havlíček | 2014 | CZE | Maratonstav Úpice | 10:18.8 | 03:42.8 | ||
24 | 18 / H2 | [ 68 ] | Matej Hrnčíř | 2012 | CZE | TE Connectivity | 10:27.1 | 03:51.1 | ||
25 | 7 / H1 | [ 19 ] | Adam Beneš | 2014 | CZE | Nehvizdy | 10:38.5 | 04:02.5 | ||
26 | 8 / H1 | [ 21 ] | Oskar Byma | 2014 | CZE | Jilemnice | 10:40.6 | 04:04.6 | ||
27 | 9 / H1 | [ 73 ] | Ondřej Schovánek | 2014 | CZE | TRUTNOV | 13:21.1 | 06:45.1 | ||
28 | 19 / H2 | [ 31 ] | Jan Komín | 2012 | CZE | TE Connectivity | 14:18.0 | 07:42.0 | ||
29 | 10 / H1 | [ 34 ] | Tonda Lexa | 2014 | CZE | SK Janské Lázně | 14:19.1 | 07:43.1 |
výsledková listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata)
start ~ 11:15:39
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | k2 | k3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / D2 | [ 32 ] | Amálie Kornfeldová | 2011 | CZE | TE Connectivity, SK Janské Lázně, Apache Loko Trut | 06:25.8 | |||
2 | 2 / D2 | [ 44 ] | Tereza Štikarová | 2011 | CZE | SK Janské Lázně | 06:34.0 | 00:08.1 | ||
3 | 3 / D2 | [ 36 ] | Viktorie Melišíková | 2011 | CZE | TE Connectivity | 06:36.1 | 00:10.2 | ||
4 | 1 / D1 | [ 24 ] | Elena Famfulíková | 2013 | CZE | BAKAKO Nová Paka | 06:40.8 | 00:14.9 | ||
5 | 4 / D2 | [ 45 ] | Amálie Šustrová | 2012 | CZE | SK Janské Lázně | 07:59.7 | 01:33.9 | ||
6 | 5 / D2 | [ 39 ] | Sofie Richtrová | 2011 | CZE | SK Janské Lázně | 08:04.2 | 01:38.4 | ||
7 | 6 / D2 | [ 83 ] | Vitalina Kalyn | 2012 | CZE | Janské Lázně | 08:08.0 | 01:42.2 | ||
8 | 7 / D2 | [ 33 ] | Eliška Košťálová | 2012 | CZE | SK Janské Lázně | 08:33.0 | 02:07.1 | ||
9 | 8 / D2 | [ 27 ] | Klára Havrdová | 2011 | CZE | SK Janské Lázně | 08:34.3 | 02:08.4 | ||
10 | 9 / D2 | [ 81 ] | Andrea Pichová | 2012 | CZE | Mladé Buky | 08:52.4 | 02:26.5 | ||
11 | 2 / D1 | [ 38 ] | Markéta Pavlová | 2014 | CZE | SK Janské Lázně | 08:54.3 | 02:28.4 | ||
12 | 10 / D2 | [ 76 ] | Veronika Svobodová | 2011 | CZE | Vlčice 246 | 09:07.5 | 02:41.6 | ||
13 | 11 / D2 | [ 42 ] | Nikola Svobodová | 2012 | CZE | TE Connectivity | 09:08.5 | 02:42.6 | ||
14 | 12 / D2 | [ 75 ] | Anika Johanová | 2012 | CZE | Olfin Car Ski Team Trutnov | 09:33.0 | 03:07.2 | ||
15 | 3 / D1 | [ 84 ] | Ema Zikešová | 2014 | CZE | 09:34.9 | 03:09.0 | |||
16 | 13 / D2 | [ 92 ] | Kristýna Kapuciánová | 2012 | CZE | Svoboda nad Úpou | 10:12.0 | 03:46.1 | ||
17 | 4 / D1 | [ 87 ] | Linda Karmáčková | 2013 | CZE | SK Janské Lázně | 10:51.8 | 04:26.0 | ||
18 | 5 / D1 | [ 93 ] | Johanka Chmelíková | 2013 | CZE | Bromasicko.cz | 10:57.1 | 04:31.2 | ||
19 | 6 / D1 | [ 96 ] | Terezka Ducháčová | 2014 | CZE | Hradec Králové | 12:49.2 | 06:23.3 | ||
20 | 7 / D1 | [ 35 ] | Šárka Maternová | 2013 | CZE | TE Connectivity | 14:11.9 | 07:46.1 | ||
21 | 8 / D1 | [ 74 ] | Natálie Jakubčíková | 2013 | CZE | Tyco Electronics EC Trutnov | 17:31.6 | 11:05.7 |
výsledková listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, hoši)
start ~ 11:34:30
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | k2 | k3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / H4 | [ 3 ] | Samuel Vik | 2007 | CZE | S-Sport Hronov | 12:43.0 | |||
2 | 2 / H4 | [ 6079 ] | Mikuláš Klvaň | 2008 | CZE | Expres tufo kolín | 12:43.4 | 00:00.4 | ||
3 | 3 / H4 | [ 63 ] | Adam Ulvr | 2007 | CZE | Carla.kupkolo.cz | 12:59.9 | 00:16.9 | ||
4 | 4 / H4 | [ 53 ] | Jan Kolb | 2008 | CZE | SK Janské Lázně | 14:06.1 | 01:23.1 | ||
5 | 5 / H4 | [ 58 ] | Mikuláš Shorný | 2008 | CZE | TE Connectivity | 15:01.6 | 02:18.6 | ||
6 | 1 / H3 | [ 85 ] | Tomáš Matoulek | 2009 | CZE | TE connectivity | 15:32.3 | 02:49.3 | ||
7 | 2 / H3 | [ 64 ] | Filip Žemlička | 2010 | CZE | SK Janské Lázně | 16:41.9 | 03:58.9 | ||
8 | 3 / H3 | [ 61 ] | Marek Šustr | 2009 | CZE | SK Janské Lázně | 16:47.4 | 04:04.4 | ||
9 | 4 / H3 | [ 80 ] | Matěj Sedláček | 2010 | CZE | SK Janské Lázně | 16:53.2 | 04:10.2 | ||
10 | 5 / H3 | [ 62 ] | Teodor Tschoche | 2009 | CZE | Černý Důl | 17:13.8 | 04:30.8 | ||
11 | 6 / H3 | [ 70 ] | Kryštof Milfait | 2009 | CZE | TE Conectivity | 17:17.8 | 04:34.8 | ||
12 | 6 / H4 | [ 56 ] | Jakub Kraus | 2007 | CZE | SK Janské Lázně | 17:41.9 | 04:58.9 | ||
13 | 7 / H3 | [ 77 ] | Marek johan | 2009 | CZE | Olfin Car Ski Team Trutnov | 17:52.5 | 05:09.5 | ||
14 | 8 / H3 | [ 86 ] | Matyáš Antoš | 2010 | CZE | SK Janské Lázně | 19:14.9 | 06:31.9 | ||
15 | 7 / H4 | [ 57 ] | Vojta Rybář | 2008 | CZE | SK Janské Lázně | 19:23.6 | 06:40.6 |
výsledková listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata)
start ~ 11:34:30
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | k2 | k3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / D3 | [ 50 ] | Barbora Famfulíková | 2010 | CZE | BAKAKO Nová Paka | 13:44.2 | |||
2 | 1 / D4 | [ 48 ] | Linda Drbohlavova | 2008 | CZE | SK Janské Lázně | 15:31.9 | 01:47.7 | ||
3 | 2 / D3 | [ 54 ] | Ema Kolbová | 2010 | CZE | SK Janské Lázně | 16:39.6 | 02:55.4 | ||
4 | 3 / D3 | [ 52 ] | Elen Hromádková | 2010 | CZE | TE CONNECTIVITY | 17:08.1 | 03:23.9 | ||
5 | 4 / D3 | [ 55 ] | Anna Králíková | 2010 | CZE | TE Connectivity | 17:45.0 | 04:00.8 | ||
6 | 5 / D3 | [ 51 ] | Martina Franková | 2010 | CZE | SK Janské Lázně | 18:17.1 | 04:32.9 | ||
7 | 6 / D3 | [ 49 ] | Laura Drbohlavova | 2010 | CZE | SK Janské lázně | 18:22.0 | 04:37.8 | ||
8 | 7 / D3 | [ 60 ] | Šárka Smetánková | 2009 | CZE | SK Janské Lázně | 19:22.4 | 05:38.2 |