TE Krkonošská 70 MTB

01.09.2018 Janské Lázně

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Gravel Trophy 70km celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
70km družstva celkem: 33, muzi : 29, zeny: 2, muži: 0, mix: 0, : 2 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni celkem: 9, muzi : 4, zeny: 3, veteráni: 0, ženy: 0, mix: 0, : 2 [html] [pdf]
40km páry celkem: 8, muzi : 4, zeny: 4, páry: 0 [html] [pdf]
40km firmy celkem: 18, muzi : 16, zeny: 1, firmy: 0, : 1 [html] [pdf]
15km Junioři celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 1, muzi : 0, zeny: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, kluci ml.: 1, kluci st.: 0, holky ml.: 0, holky st.: 0 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina Gravel Trophy 70km

start ~ 09:00:00

startovní listina 70km družstva

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 33 účastníků ( 29 mužů, 2 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
muži KáBéKáčko
muži
-
Radek Bečka
1974
muži
-
Tonda Kacálek
1974
muži
-
Jiří Kaštan
1976
muži TREK J+P Sport A
muži
-
Daniel Čejka
1999
muži
-
Jaroslav Ludvík
2000
muži
-
Michal Pešek
1983
mix Melcon - Ghost team
muži
-
Jakub Doškář
1988
N [0][][k]
-
Lenka Fridrichová
1994
muži
-
Jan Veselý
1990
mix Prazske Slapky
muži
-
Vojtech Drbohlav
1979
N [0][][k]
-
Hana Kratka
1967
muži
-
Stepan Tintera
1957
muži GEOSA
muži
-
Roman Hanzl
1973
muži
-
Jiří Zábranský
1972
muži
-
Jindřich Zeman
1974
muži HS Černý Dul
muži
-
Roman Hlávko
1975
muži
-
Štepan Jiras
1980
muži
-
Martin Kolanda
1977
muži HS Černý Dul
muži
-
Roman Hlávko
1975
muži
-
Štepan Jiras
1980
muži
-
Martin Kolanda
1977
muži AC Údolí hladu HK
muži
-
Petr Jaderný
1983
muži
-
Petr Říha
1974
muži
-
Richard Stejskal
1975
mix Pitrs bikes
muži
-
Pája Jirásek
1993
muži
-
Jaruch Lecnar
1983
muži
-
Pítrs Sulzbacher
1975
muži RoRace Notoric
muži
-
Petr Koudelka
1981
muži
-
Aleš Vágner
1977
muži
-
Michal Veselý
1980
muži TREK J+P Sport A
muži
-
Jakub Kučera
1999
muži
-
Vojtěch Pešek
1989
muži
-
Michal Pradáč
1999

startovní listina 40km ženy a veteráni

start ~ 10:20:00 , přihlášeno: 9 účastníků ( 4 mužů, 3 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
mix TE Connectivity Trutnov
veteráni
-
0000
veteráni
-
0000
veteráni
-
Jiří Matoulek
1972
ženy Bike Notoric
ženy
-
Ines Horáková
1991
ženy
-
Blanka Vágnerová
1980
ženy
-
Hanka Vrbovcová
1980
veteráni BIKE SPORT Hradec Králové
veteráni
-
Jaroslav Krejcar
1967
veteráni
-
Petr Kubíček
1967
veteráni
-
Luboš Maroušek
1972

startovní listina 40km páry

start ~ 10:20:30 , přihlášeno: 8 účastníků ( 4 mužů, 4 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
páry TE Connectivity III
páry
-
Marek Číhala
1977
páry
-
Lena Kornfeldová
1977
páry Velosport Valenta Scott Team
páry
-
Anna Kolářová
1986
páry
-
Jiří Suchánek
1974
páry Hořiněves
páry
-
Aleš Pejcha
1977
páry
-
Eva Pejchová
1977
páry Brno
páry
-
Renáta Veselá
1980
páry
-
Petr Vesely
1986

startovní listina 40km firmy

start ~ 10:26:00 , přihlášeno: 18 účastníků ( 16 mužů, 1 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
firmy BOS team
firmy
-
Jindřich Antušek
1985
firmy
-
Jiří Šimůnek
1969
firmy
-
Petr Šimůnek
1973
firmy DECATHLON Btwin czech team
firmy
-
Martin Bartoň
1994
firmy
-
Otta Kořán
1997
firmy
-
Petr Svoboda
1991
firmy TE Connectivity
firmy
-
Ondřej Bartoníček
1990
firmy
-
Michal Kršňák
1987
firmy
-
Monika Světíková
1981
firmy TE Connectivity
firmy
-
Ondřej Bartoníček
1990
firmy
-
Michal Kršňák
1987
firmy
-
Monika Světíková
1981
firmy TE Connectivity
firmy
-
Pavel Kašpar
1972
firmy
-
Petr Králík
1971
firmy
-
Jan Melišík
1974
firmy REVITBUILD s.r.o.
firmy
-
Martin Malinský
1979
firmy
-
Marek Rauchfuss
1969
firmy
-
Ondřej Semerád
1974

startovní listina 15km Junioři

start ~ 10:30:00

startovní listina Dětská K7 BABY

start ~ 11:05:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [ ] Kaštanová Karolína CZE KáBéKáčko 2013

startovní listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:15:00 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci ml. [ ] Vik Samuel CZE S-Sport Hronov 2007

startovní listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:17:00