TE Krkonošská 70 MTB

01.09.2018 Janské Lázně

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 75, muži : 72, ženy: 3, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     celkem: 24, muži : 12, ženy: 12, veteráni: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 22, muži : 11, ženy: 10, páry: 0, : 1 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 36, muži : 34, ženy: 2, firmy: 0 [html] [pdf]
15km Junioři     celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, Junioři: 0 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 14, muži : 7, ženy: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 25, muži : 18, ženy: 7, H1: 0, H2: 5, H3: 8, H4: 5, D1: 0, D2: 2, D3: 4, D4: 1 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 23, muži : 16, ženy: 7, H1: 16, H2: 0, H3: 0, H4: 0, D1: 7, D2: 0, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf]

startovní listina 70km družstva

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 75 účastníků ( 72 mužů, 3 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
muži RoRace Notoric
muži
[3016]
Petr Koudelka
1981
muži
[2016]
Aleš Vágner
1977
muži
[1016]
Michal Veselý
1980
muži TREK J+P Sport A
muži
[1018]
Jakub Kučera
1999
muži
[3018]
Vojtěch Pešek
1989
muži
[2018]
Michal Pradáč
1999
muži Pitrs bikes
muži
[2015]
Pavel Jirásek
1992
muži
[1015]
Jaruch Lecnar
1983
muži
[3015]
Petr Sulzbacher
1975
muži AC Údolí hladu HK
muži
[2001]
Petr Jaderný
1983
muži
[3001]
Petr Říha
1974
muži
[1001]
Richard Stejskal
1975
muži RoRace Team Pyšely B
muži
[1011]
Jan Chmátal
1977
muži
[2011]
Martin Chmátal
1976
muži
[3011]
David Mareš
1977
muži Expres CZ-Scott Team Kolín
muži
[3024]
Josef Kunášek
2000
muži
[2024]
Jakub Schierl
2000
muži
[1024]
Alvin Tomášek
2000
muži INS Ateliér Náchod 2
muži
-
Josef Lelek
1971
muži
-
Petr Škoda
1983
muži
-
Martin Šupich
1977
muži AEROTEC SPORT TEAM
muži
[3013]
Lukáš Roubíček
1981
muži
[2013]
Marek Štěpánek
2001
muži
[1013]
Pavel Štěpánek
1973
muži Kola Šír
muži
[2004]
Jiří Podlipný
1977
muži
[1004]
Pavel Rudiš
1976
muži
[3004]
Vojtěch Záveský
1978
muži Pankrác Bimbác Servác
muži
[3002]
Radek Novotný
1982
muži
[1002]
Josef Sitta
1973
muži
[2002]
Michael Skalický
1968
mix Bikeclinic mix team
muži
[1003]
Vojtěch Mareš
1978
ženy
[2003]
Lucie Punčochářová
1980
muži
[3003]
Martin Škabrada
1974
muži MTBO racing team
muži
[1021]
Martin Hloušek
1982
muži
[2021]
Vašek Husák
1977
muži
[3021]
Libor Kříž
1978
muži HS Černý Dul
muži
[2012]
Roman Hlávko
1975
muži
[1012]
Štepan Jiras
1980
muži
[3012]
Martin Kolanda
1977
muži INS Ateliér Náchod
muži
[1020]
Karel Bernard
1967
muži
[3020]
Marek Strnad
1972
muži
[2020]
Tomáš Strnad
1972
muži Nadšenci z Posázaví
muži
[2009]
Miroslav Borkovec
1964
muži
[1009]
Jiří Vrbata
1958
muži
[3009]
Martin Weisheitel
1970
muži Ultra Paka - lidé and HORY
muži
[2019]
Tomáš Berger
1987
muži
[1019]
Daniel Polman
1979
muži
[3019]
Sebastian Vlček
1994
muži KáBéKáčko
muži
[2006]
Radek Bečka
1974
muži
[3006]
Tonda Kacálek
1974
muži
[1006]
Jiří Kaštan
1976
muži ASZ Trutnov
muži
[2005]
Jan Basař
1978
muži
[1005]
Jan Chmelík
1980
muži
[3005]
Josef Vrzáň
1975
muži B.F.H. Team
muži
[1023]
Michal Bubílek
1986
muži
[2023]
Jan Fišnar
1980
muži
[3023]
Michal Hrach
1977
muži Rockmachine-Cyklomax
muži
[2017]
Lukáš Čáp
1985
muži
[3017]
Josef Schejbal
1978
muži
[1017]
Roman Šťastný
1979
muži GEOSA
muži
[2008]
Roman Hanzl
1973
muži
[3008]
petr nájemník
1963
muži
[1008]
Jindřich Zeman
1974
mix Prazske Slapky
muži
[1010]
Vojtech Drbohlav
1979
ženy
[2010]
Hana Kratka
1967
muži
[3010]
Stepan Tintera
1957
mix Melcon - Ghost team
muži
[2007]
Jakub Doškář
1988
ženy
[3007]
Lenka Fridrichová
1994
muži
[1007]
Jan Veselý
1990
muži TREK J+P Sport A
muži
[1022]
Daniel Čejka
1999
muži
[3022]
Jaroslav Ludvík
2000
muži
[2022]
Michal Pešek
1983
muži Nadšenci z Posázaví II
muži
[2014]
Daniel Artus
1972
muži
[3014]
Jan Vrbata
1986
muži
[1014]
Václav Zídek
1973

startovní listina Gravel Trophy 70km

start ~ 10:00:30 , přihlášeno: 5 účastníků ( 5 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Štěbra Martin CZE Havířov 1976
Muži [100] Goga Martin CZE Špinavý záda 1983
Muži [101] Fišar Petr CZE Hradecký Spinning Klub 1984
Muži [102] Komberec Aleš CZE Hradecký Spinning Klub 1979
Muži [103] Novotný František CZE Hradecký Spinning Klub 1981

startovní listina 40km ženy a veteráni

start ~ 10:20:00 , přihlášeno: 24 účastníků ( 12 mužů, 12 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
veteráni BIKE SPORT Hradec Králové
veteráni
[3056]
Jaroslav Krejcar
1967
veteráni
[1056]
Stanislav Málek
1972
veteráni
[2056]
Luboš Maroušek
1972
ženy KO statim
ženy
[1070]
Jana Melišíková
1977
ženy
[3070]
Eliška Šulcová
1988
ženy
[2070]
Martina Vokatá
1983
veteráni INS ATELIER NÁCHOD X
veteráni
[1055]
Vít Mráz
1974
veteráni
[3055]
Michal Vrbský
1978
veteráni
[2055]
Dušan Waldecker
1972
ženy Bike Notoric
ženy
[2054]
Ines Horáková
1991
ženy
[3054]
Blanka Vágnerová
1980
ženy
[1054]
Hanka Vrbovcová
1980
veteráni Kasper - Swix Team
veteráni
[2053]
Petr Holub
1966
veteráni
[1053]
Petr Javůrek
1977
veteráni
[3053]
Luboš Toman
1969
ženy Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L.
ženy
[2057]
Anna Benešová
2004
ženy
[1057]
Karolina Bergerová
1992
ženy
[3057]
Maryana Goliney
2002
veteráni INS ATELIER NÁCHOD Race
veteráni
[2051]
David Divíšek
1977
veteráni
[1051]
Jiří Krejsar
1962
veteráni
[3051]
Jiří Petr
1974
ženy Výtvarná dílna Bosorka
ženy
[1052]
Daniela Antropiusová
1982
ženy
[2052]
Vendula Pekárková
1983
ženy
[3052]
Lenka Vokounová
1980

startovní listina 40km páry

start ~ 10:20:30 , přihlášeno: 22 účastníků ( 11 mužů, 10 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
páry Hořiněves
páry
[2107]
Aleš Pejcha
1977
páry
[1107]
Eva Pejchová
1977
páry Olymp Trutnov
páry
[1103]
Emma Pokorna
2001
páry
[2103]
Miloš Pokorný
1974
páry Hradec Králové
páry
[1109]
Monika Tučková
1993
páry
[2109]
Petr Vaněk
1976
páry Brno
páry
[2102]
Renáta Veselá
1980
páry
[1102]
Petr Vesely
1986
páry My dva
páry
[1110]
Jana matoušková
1981
páry
[2110]
Ladislav Rygl
1976
páry Alset Racing Team
páry
-
Jakub Kyndl
1986
páry
-
Michala Kyndlová
1984
páry Svoboda nad Úpou
páry
[1108]
Jiří Horák
2003
páry
[2108]
Tereza Horáková
1995
páry Velosport Valenta Scott Team
páry
[1106]
Anna Kolářová
1986
páry
[2106]
Jiří Suchánek
1974
páry DHT
páry
[2101]
Radek Kopecký
1980
páry
[1101]
Pavla Vyčítalová
1979
páry GHOST Team
páry
[1104]
David Křivohlávek
1989
páry
[2104]
Kateřina Obstová
1999
páry TE Connectivity III
páry
[2105]
Marek Číhala
1977
páry
[1105]
Lena Kornfeldová
1977

startovní listina 40km firmy

start ~ 10:26:00 , přihlášeno: 36 účastníků ( 34 mužů, 2 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
firmy KONE
firmy
[1065]
Petr Kameník
1976
firmy
[3065]
Martin Slatinka
1990
firmy
[2065]
Tomáš Vajdiak
1987
firmy elektromontáže ELHAT
firmy
[1064]
Daniel Havelka
1977
firmy
[2064]
Petr Tomášek
1978
firmy
[3064]
Petr Tomášek
2003
firmy TE Connectivity I
firmy
[2066]
Petr Králík
1971
firmy
[3066]
Jiří Matoulek
1972
firmy
[1066]
Jan Melišík
1974
firmy REVITBUILD s.r.o.
firmy
[3060]
Martin Malinský
1979
firmy
[1060]
Marek Rauchfuss
1969
firmy
[2060]
Ondřej Semerád
1974
firmy DCK Jouda
firmy
[2067]
Aleš Mrkvička
1976
firmy
[1067]
Marie Mrkvičková
1977
firmy
[3067]
Jiří Štefánik
1981
firmy ARGO-HYTOS Vrchlabí
firmy
[1069]
Petr Hanyš
1970
firmy
[3069]
Stanislav Heczko
1966
firmy
[2069]
Luboš Kosek
1979
firmy NKT KABLO cycling team A
firmy
[1063]
Radim Faltus
1972
firmy
[3063]
Ladislav Prouza
1972
firmy
[2063]
Marek Šedivý
1982
firmy DECATHLON Hradec Králové
firmy
[3068]
Martin Bartoň
1994
firmy
[2068]
Otta Kořán
1997
firmy
[1068]
Petr Svoboda
1991
firmy TE Connectivity
firmy
[2061]
Ondřej Bartoníček
1990
firmy
[3061]
Michal Kršňák
1987
firmy
[1061]
Monika Světíková
1981
firmy NKT KABLO cycling team 1
firmy
[1062]
Martin Buchar
1981
firmy
[2062]
František Šourek
1982
firmy
[3062]
Tomáš Tyrychtr
1979
firmy Team Sanssouci Janské Lázně
firmy
[1059]
Mojmír Doubek
1965
firmy
[3059]
Jan Hloušek
1975
firmy
[2059]
Michal Hrnčíř
1976
firmy BOS team
firmy
[3058]
Jindřich Antušek
1985
firmy
[1058]
Jiří Šimůnek
1969
firmy
[2058]
Petr Šimůnek
1973

startovní listina 15km Junioři

start ~ 10:40:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 7 mužů, 5 žen)

kategorie # tým/klub/obec členové
Junioři BAKAKO Nová Paka
Junioři
[2204]
David Kaňka
2003
Junioři
[3204]
Štěpán Krupka
2003
Junioři
[1204]
Martin Kubišta ml.
2003
Junioři Frajeři
Junioři
[1203]
Leonard Fleischer
2002
Junioři
[2203]
Aleš Kaczur
2004
Junioři
[3203]
Vojta Nikl
2003
Junioři Dámičky
Junioři
[1201]
Daniela Čekaňáková
2005
Junioři
[2201]
Kateřina Matasová
2004
Junioři
[3201]
Veronika Zámostná
2003
Junioři Tři bajkeři
Junioři
[2202]
Oldřich Čámský
2006
Junioři
[1202]
Karolína Černá
2005
Junioři
[3202]
Alžběta Dvorská
2004

startovní listina Dětská K7 BABY

start ~ 10:58:30 , přihlášeno: 14 účastníků ( 7 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [1] Dvorský Antonín Karel CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 2013
holky [2] Kaštanová Karolína CZE KáBéKáčko 2013
holky [3] Kosáčková anežka CZE Zálesní Lhota 2015
holky [4] Munzarová Maja CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 2013
kluci [5] Seifert Lukáš CZE Pečky 2013
holky [6] Šedivá Tereza CZE SK Janské Lázně 2016
kluci [27] Kolaja Jaromír CZE Kupkolo MTB Trilogy 2015
kluci [28] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013
holky [47] Karmáčková Linda CZE 2013
kluci [49] vydra teodor CZE SK Janské Lázně 2013
kluci [50] schovánek ondřej CZE trutnov 2014
holky [73] Janáček Michal CZE Benešov 2016
holky [74] Janáčková Laura CZE Benešov 2013
kluci [75] wolf Míra CZE Beany Team 2015

startovní listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:07:00 , přihlášeno: 25 účastníků ( 18 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
H2 [7] Janů Tomáš CZE Mníšek pod Brdy 2009
H2 [8] Kameník Jan CZE BIKE puzzle 2008
H3 [9] Kraus Jakub CZE SK Janské Lázně 2007
H4 [10] Maršík Michal CZE Janské Lázně 2005
D2 [11] Mrkvičková Adéla CZE Dukla Praha Atletika 2008
H3 [12] Munzar Jan CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 2006
H3 [13] Pilař Slávek CZE Cyklo Cholupice 2006
H2 [14] Rybář Vojta CZE SK Janské Lázně 2008
H3 [15] Vik Samuel CZE S-Sport Hronov 2007
D3 [45] Forbelská Markéta CZE SK Janské Lázně 2006
D2 [46] Kovalčíková Jana CZE Mníšek pod Brdy 2009
H4 [48] málek aleš CZE BIKE SPORT Hradec Králové 2004
H4 [52] FOLC Tomáš CZE SK Janské Lázně 2005
D3 [53] Vopršalová Kateřina CZE BAKAKO Nová Paka 2006
D3 [54] Bezstarosti Nicol CZE BAKAKO Nová Paka 2006
H2 [55] Skandera Matyáš CZE Vrchlabí 2008
D3 [57] Kunčíková Ella CZE BIKE TEAM Špindlerův Mlýn 2007
H3 [59] Černý Tomáš CZE SK Janské Lázně 2007
H3 [60] Kaczur Vojtěch CZE SK Janské Lázně 2006
H4 [61] Mičánek Jakub CZE SK Janské Lázně 2005
D4 [62] Soukupová Hana CZE SK Janské Lázně 2004
H4 [63] Tomášek Aldo CZE TJ Slovan Pec 2005
H3 [64] Tschoche Tibor CZE SK Janské Lázně 2007
H2 [65] Tschoche Teodor CZE SK Janské Lázně 2009
H3 [66] Tuček Šimon CZE SK Janské Lázně 2007

startovní listina Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:08:00 , přihlášeno: 23 účastníků ( 16 mužů, 7 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
H1 [16] Antoš Matyáš CZE SK Janské Lázně 2010
H1 [17] Čámský Viktor CZE SK Janské Lázně 2011
H1 [18] Kameník Adam CZE BIKE puzzle 2010
D1 [19] Kameníková Hana CZE BIKE puzzle 2012
H1 [20] Karmáček Prokop CZE SK Janské Lázně 2010
D1 [21] rychtrová sofie CZE RockMachine-Cyklomax 2011
H1 [22] Richter Adam CZE SK Janské Lázně 2010
H1 [23] Rybář Matěj CZE SK Janské Lázně 2011
H1 [24] Sedláček Matěj CZE SK Janské Lázně 2010
H1 [25] Žemlička Vincent CZE SK Janské Lázně 2012
H1 [26] Žemlička Filip CZE SK Janské Lázně 2010
D1 [42] davídková gabriela CZE 2010
H1 [43] brokl pavel CZE suchovršice 2012
D1 [44] kallyn vitalina CZE SK Janské Lázně 2012
H1 [51] Folc Ludvík CZE SK Janské Lázně 2010
D1 [56] Kunčíková Magdalena CZE Bike clubu Špindl 2010
H1 [58] zajíc viktor CZE Svoboda nad Úpou 2011
H1 [67] Černý Lukáš CZE SK Janské Lázně 2012
H1 [68] Frank Michal CZE SK Janské Lázně 2012
H1 [69] Hamáček Matěj CZE Olfin car Ski Team 2011
H1 [70] Hrnčíř Vincent CZE SK Janské Lázně 2011
D1 [71] Šedová Eva CZE Svoboda nad Úpou 2011
D1 [72] Wolfová Amálka CZE Team Beany 2012