TE Krkonošská 70 MTB

01.09.2018 Janské Lázně 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 69, muži : 66, ženy: 3, muži: 66, ženy: 3, mix: 0 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     celkem: 24, muži : 12, ženy: 12, veteráni: 12, ženy: 12, mix: 0 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 19, muži : 9, ženy: 10, páry: 19 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 28, muži : 26, ženy: 2, firmy: 28 [html] [pdf]
15km Junioři     celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, Junioři: 12 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 25, muži : 18, ženy: 7, H1: 0, H2: 5, H3: 8, H4: 5, D1: 0, D2: 2, D3: 4, D4: 1 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 23, muži : 16, ženy: 7, H1: 16, H2: 0, H3: 0, H4: 0, D1: 7, D2: 0, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf]

výsledková listina 40km firmy

start ~ 10:26:00

poř. poř./kat. tým/klub/obec cíl členové Tetřevky
1 1 / firmy REVITBUILD s.r.o. 02:27:09 02:27:04 Ondřej Semerád 1974 08:54:39
02:27:07 Marek Rauchfuss 1969 01:14:36
02:27:09 Martin Malinský 1979 08:56:18
2 2 / firmy DECATHLON Hradec Králové 02:31:31 02:31:29 Otta Kořán 1997 01:17:57
02:31:30 Martin Bartoň 1994 01:17:59
02:31:31 Petr Svoboda 1991 01:17:59
3 3 / firmy NKT KABLO cycling team 1 02:32:14 02:32:08 František Šourek 1982 01:22:16
02:32:08 Tomáš Tyrychtr 1979 01:22:17
02:32:14 Martin Buchar 1981 01:22:17
4 4 / firmy NKT KABLO cycling team A 02:50:26 02:50:19 Radim Faltus 1972 01:27:00
02:50:21 Marek Šedivý 1982 01:27:01
02:50:26 Ladislav Prouza 1972 01:27:00
5 5 / firmy elektromontáže ELHAT 02:51:32 02:51:31 Petr Tomášek 2003 01:25:06
02:51:31 Daniel Havelka 1977 01:23:47
02:51:32 Petr Tomášek 1978 01:25:11
6 6 / firmy TE Connectivity 03:10:47 03:08:51 Petr Králík 1971 01:31:13
03:10:44 Jiří Matoulek 1972 01:33:06
03:10:47 Jan Melišík 1974 01:31:05
7 7 / firmy DCK Jouda 03:11:26 03:11:25 Marie Mrkvičková 1977 01:37:35
03:11:26 Aleš Mrkvička 1976 08:49:48
03:11:26 Jiří Štefánik 1981 01:37:30
8 8 / firmy Team Sanssouci Janské Lázně 03:11:34 03:11:29 Jan Hloušek 1975 01:35:40
03:11:31 Michal Hrnčíř 1976 01:33:55
03:11:34 Mojmír Doubek 1965 01:35:35
9 9 / firmy KONE 03:34:19 03:34:12 Martin Slatinka 1990 08:51:19
03:34:14 Tomáš Vajdiak 1987 01:45:19
03:34:19 Petr Kameník 1976 01:45:18
DNF / TE Connectivity Monika Světíková 1981 08:53:39