TE Krkonošská 70 MTB

02.09.2017 Janské Lázně [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 111, muzi : 107, zeny: 4, muži: 102, ženy: 4, mix: 0, [m]2017: 5 [html] [pdf]
40km družstva     celkem: 21, muzi : 15, zeny: 6, veteráni: 14, ženy: 6, mix: 0, [m]39: 1 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 39, muzi : 35, zeny: 2, firmy: 39, : 2 [html] [pdf]
40km páry celkem: 24, muzi : 12, zeny: 12, páry: 24 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 31, muzi : 23, zeny: 8, kluci ml.: 14, kluci st.: 9, holky ml.: 3, holky st.: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 13, muzi : 8, zeny: 5, Muži: 8, Ženy: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 15, muzi : 7, zeny: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]

výsledková listina 70km družstva

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # tým/klub/obec cíl členové Tetřevky 1
1 1 / muži 37 KaŠiBu 02:34:06 02:34:04 Jakub Šilar 1989 58:03
02:34:05 Michal Kaněra 1986 56:05
02:34:06 Michal Bubílek 1986 56:03
2 2 / muži 34 Hotel Sůva Benecko 02:45:12 02:45:11 Michal Hrach 1977 01:04:35
02:45:11 Ladislav Rygl 1976 01:02:11
02:45:12 Jan Fišnar 1980 01:02:10
3 3 / muži 25 Smažky 02:46:04 02:46:02 Tomáš Ševců 1997 01:01:53
02:46:03 Lukáš Čáp 1984 01:01:53
02:46:04 Roman Šťastný 1979 01:01:51
4 4 / muži 28 Pitrs bikes 02:53:23 02:53:22 Lukáš Drejsl 1986 01:03:55
02:53:22 Pítrs Sulzbacher 1976 01:03:53
02:53:23 Jaruch Lecnar 1983 01:03:54
5 5 / muži 14 Krkonošské SOJKY 02:55:43 02:55:42 Petr Javůrek 1977 01:05:27
02:55:42 Tomáš Pich 1995 01:07:36
02:55:43 Antonín Hodr 1987 01:07:46
6 6 / muži 35 INS Ateliér Náchod A 02:57:44 02:57:43 Marek Strnad 1972 01:06:59
02:57:44 Tomáš Strnad 1972 01:06:59
02:57:44 Karel Bernard 1967 01:06:57
7 7 / muži 31 lidé and HORY 02:59:54 02:59:49 Štěpán Trmata 1978 01:08:24
02:59:53 Daniel Polman 1979 01:10:34
02:59:54 Martin Kohl 1979 01:08:29
8 8 / muži 33 INS Ateliér Náchod B 03:09:03 03:08:59 Martin Šupich 1977 01:15:00
03:09:02 Josef Lelek 1971 01:13:11
03:09:03 Jaroslav Svoboda 1971 01:12:50
9 9 / muži 30 INS Ateliér Náchod C 03:11:31 03:11:27 Petr Škoda 1983 01:12:31
03:11:30 Michal Vrbský 1978 01:12:31
03:11:31 Jan Marák 1980 01:14:49
10 10 / muži 23 TREK J+P Sport A 03:11:40 03:11:40 Daniel Čejka 1999 01:10:28
03:11:40 Jaroslav Ludvík 2000 01:10:30
03:11:40 Michal Pradáč 1999 01:10:26
11 11 / muži 19 TREK J+P Sport B 03:15:50 03:15:48 Vojtěch Pešek 1989 01:12:31
03:15:48 Jakub Kučera 2001 01:12:28
03:15:50 Michal Pešek 1983 01:12:30
12 1 / mix 10 Bikeclinic mix team 03:17:48 03:17:46 Petr Doležal 1978 01:14:16
03:17:48 Vojtěch Mareš 1978 01:14:15
03:17:48 Lucie Punčochářová 1980 01:14:14
13 12 / muži 3 Tři sestry 76,8 03:22:56 03:22:51 Radek Tichý 1975 01:15:28
03:22:52 Pavel Adel 1984 01:15:28
03:22:56 Petr Foltan 1982 01:15:25
14 13 / muži 8 XC Boril Team 03:23:23 03:23:20 Martin Bořil 1998 01:14:48
03:23:21 Vojtěch Bořil 1990 01:14:54
03:23:23 Lukáš Bořil 1992 01:14:45
15 14 / muži 15 RoRace Team Pyšely 03:24:01 03:24:00 Michal Veselý 1980 01:16:35
03:24:00 Aleš Vágner 1977 01:16:29
03:24:01 Tomáš Chalupecký 1978 01:16:29
16 15 / muži 22 MTBO racing team 03:33:33 03:33:27 Martin Hloušek 1982 01:19:12
03:33:30 Libor Kříž 1978 01:19:16
03:33:33 Vašek Husák 1977 01:19:18
17 16 / muži 21 Nadšenci z Posázaví II 03:36:47 03:36:44 Václav Zídek 1973 01:22:38
03:36:45 Evžen Reitschlager 1962 01:22:24
03:36:47 Jan Vrbata 1986 01:22:22
18 17 / muži 16 PHM team Hlinsko 03:37:30 03:37:23 Jan Chmelík 1982 01:16:48
03:37:28 Petr Svoboda 1991 01:17:17
03:37:30 Aleš Mudroch 1975 01:16:47
19 18 / muži 29 Teplice 03:39:10 03:39:07 Jiří Voska 1967 01:18:55
03:39:09 Jan Kaiser 0000 01:18:51
03:39:10 Petr Kříž 0000 01:18:51
20 19 / muži 17 AEROTEC 03:41:14 03:41:10 Marek Stěpánek 0000 01:21:44
03:41:11 Jakub Košina 1996 01:21:43
03:41:14 Lukáš Roubíček 1975 01:21:44
21 20 / muži 27 Team Cyklo Benda 03:45:13 03:45:08 Matěj Lejsek 1993 01:21:14
03:45:08 Pavel Just 1976 01:21:09
03:45:13 Radim Kavan 1978 01:21:13
22 21 / muži 11 HS Černý Důl 03:47:11 03:47:08 Štěpán Jiras 1980 01:25:23
03:47:09 Roman Hlávko 1975 01:25:21
03:47:11 Štěpán Heglas 1992 01:25:25
23 2 / mix 20 KrbyKObr 03:52:05 03:52:04 Vendula Pekárková 1983 01:26:14
03:52:05 Otakar Kobr 1974 01:26:22
03:52:05 Martin Vondra 1974 01:26:20
24 22 / muži 6 KT Tryskomyš 04:08:46 04:08:45 Vít Vacenovský 1968 01:36:57
04:08:45 Pavel Havlík 1967 01:33:59
04:08:46 Michal Boček 1988 01:33:52
25 23 / muži 32 Over 40 04:10:23 04:10:16 Michal Lapihuska 1976 01:31:44
04:10:21 Petr Laňka 1975 01:31:46
04:10:23 Tomáš Sailer 1976 01:31:34
26 24 / muži 26 Horská služba Strážné 04:10:48 04:10:46 Jiří Jirka 1977 01:33:04
04:10:47 Milan Suchomel 1975 01:31:06
04:10:48 Petr Volf 1964 01:30:56
27 25 / muži 13 RoRace Team Pyšely B Špekouni 04:12:00 04:11:55 Petr Kajman 1979 01:33:42
04:11:59 David Mareš 1977 01:33:48
04:12:00 Jan Chmátal 1977 01:33:38
28 26 / muži 24 Sun Ski Academy Špindlerův Mlýn 04:16:15 04:16:13 Radek Drahonovský 1980 01:31:08
04:16:14 Miroslav Černík 1975 01:30:50
04:16:15 Vojtěch Wachtl 1986 01:32:06
29 27 / muži 4 Praha 04:34:20 04:34:18 jan zamostny 1970 01:40:34
04:34:18 petr pume 0000 01:40:37
04:34:20 martin bruha 0000 01:40:41
30 28 / muži 5 KS Pardubice 04:35:04 04:35:00 Jan ŠŤastný 1968 01:35:44
04:35:02 Michael Skalický 1968 01:35:52
04:35:04 Pavel Tůma 1976 01:36:17
31 29 / muži 9 GEOSA 04:35:30 04:35:22 roman Hanzl 1973 01:42:50
04:35:28 Jindřich Zeman 1974 01:43:08
04:35:30 Martin Vinař 1976 01:43:09
32 30 / muži 7 Nadšenci z Posázaví 04:47:16 04:47:14 Miroslav Borkovec 1964 01:46:12
04:47:15 Zdeněk Pergl 1953 01:46:07
04:47:16 Jiří Vrbata 1958 01:46:11
33 3 / mix 18 Požitkáři 04:59:56 04:59:55 Martin Vrzal 1982 01:47:22
04:59:55 Radek Kopecký 1980 01:47:11
04:59:56 Pavla Vyčítalová 1979 01:47:16
34 31 / muži 2 Trhové Sviny 05:03:12 05:03:07 Jiří Kaštan 1976 01:46:27
05:03:09 Martin Žalud 1974 01:46:32
05:03:12 Zdeněk Bílek 1979 01:46:18
35 32 / muži 36 MTBáci 05:04:13 05:04:11 Michal Volf 1980 02:01:02
05:04:11 Josef Zástěra 1961 02:01:08
05:04:13 Ivo Kunc 1967 02:01:06
36 4 / mix 12 Pražské Šlapky 05:09:34 05:09:22 Vojtech Drbohlav 1979 01:52:20
05:09:33 Hana Kratka 1966 01:52:26
05:09:34 Pavel Prachar 1980 01:52:26
DNF / muži 1 Příště Už Nepojedu Kolo Tým 04:23:06 04:23:04 Roman Měchura 1973 01:29:38
04:23:06 Jiří Měchura 1973 01:29:35