TE Krkonošská 70 MTB

02.09.2017 Janské Lázně [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 111, muzi : 107, zeny: 4, muži: 102, ženy: 4, mix: 0, [m]2017: 5 [html] [pdf]
40km družstva     celkem: 21, muzi : 15, zeny: 6, veteráni: 14, ženy: 6, mix: 0, [m]39: 1 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 39, muzi : 35, zeny: 2, firmy: 39, : 2 [html] [pdf]
40km páry celkem: 24, muzi : 12, zeny: 12, páry: 24 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 31, muzi : 23, zeny: 8, kluci ml.: 14, kluci st.: 9, holky ml.: 3, holky st.: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 13, muzi : 8, zeny: 5, Muži: 8, Ženy: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 15, muzi : 7, zeny: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]

výsledková listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci st. [25] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 12:32 00:00
2 1 / kluci ml. [23] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí 13:29 00:56
3 2 / kluci st. [11] Jiří Horák 2003 CZE Svoboda nad Úpou 14:07 01:34
4 2 / kluci ml. [34] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 15:02 02:29
5 3 / kluci st. [30] Vojta Nikl 2003 CZE SK Janské Lázně 15:15 02:42
6 4 / kluci st. [7] Vavřinec Doubek 2004 CZE Team Sanssouci Janské Lázně 16:08 03:35
7 3 / kluci ml. [36] Jan Kolb 2008 CZE SK Janské Lázně 16:12 03:39
8 1 / holky st. [24] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 16:19 03:46
9 2 / holky st. [10] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 16:35 04:02
10 3 / holky st. [59] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 17:02 04:29
11 4 / kluci ml. [53] Oldřich Čámský 2006 CZE SK Janské Lázně 17:06 04:33
12 1 / holky ml. [26] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 17:08 04:35
13 4 / holky st. [48] Doubrava Stolínová 2005 CZE Olfin Ski Team 17:21 04:48
14 5 / kluci ml. [37] Mikuláš Smetánka 2007 CZE Čáslav 17:54 05:21
15 6 / kluci ml. [8] Josef Doubek 2007 CZE Team Sanssouci Janské Lázně 17:59 05:26
16 7 / kluci ml. [14] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 18:38 06:05
17 5 / kluci st. [42] Tomáš FOLC 2005 CZE SK Janské Lázně 18:41 06:08
18 8 / kluci ml. [55] Tibor Tschoche 2007 CZE Černý Důl 18:50 06:17
19 6 / kluci st. [62] Aleš Moravec 2004 CZE SK Janské Lázně 18:54 06:21
20 9 / kluci ml. [44] Albert Měchura 2008 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 19:08 06:35
21 7 / kluci st. [12] Michal Maršík 2005 CZE Janské Lázně 19:23 06:50
22 5 / holky st. [27] Daniela Čekaňáková 2005 CZE SK Janské Lázně 19:59 07:26
23 10 / kluci ml. [9] Jakub Dvořák 2008 CZE BEMANIAX 20:11 07:39
24 8 / kluci st. [35] Vojtěch Frič 2005 CZE SK Janské Lázně 20:13 07:40
25 11 / kluci ml. [28] Šimon Tuček 2007 CZE SK Janské Lázně 20:22 07:49
26 12 / kluci ml. [60] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 21:22 08:49
27 13 / kluci ml. [29] Jakub Kraus 2007 CZE SK Janské Lázně 23:34 11:01
28 2 / holky ml. [43] Adéla Mrkvičková 2008 CZE Dukla Praha atletika 23:38 11:05
29 14 / kluci ml. [33] David Kalyn 2008 CZE SK Janské lázně 23:54 11:21
30 3 / holky ml. [47] Linda Drbohlavova 2008 CZE SK Janské lázně 29:03 16:30
DNF / kluci st. [54] Matouš Michálko 2004 CZE SK Janské lázně