Dětská K7 MTB

03.09.2016 Janské Lázně

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

BABY

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [62] Filip Podlipný 2012 CZE Lázně Bělohradq 01:05.2
2 2 / kluci [3] Šimon Jirásek 2011 CZE Náchod 01:08.0 00:02.8
3 3 / kluci [53] Jonáš Jiskra 2011 CZE Litoměřice 01:10.5 00:05.3
4 4 / kluci [60] František Šťastný 2012 CZE 01:12.1 00:06.9
5 1 / holky [4] Alice Kosáčková 2012 CZE Zálesní Lhota 156, Studenec 01:15.5 00:10.3
6 5 / kluci [63] Matyáš Rybář 2011 CZE Trutnov 01:22.0 00:16.8
7 6 / kluci [43] Matýsek Husák 2012 CZE MTBO Hradec Králové 01:32.6 00:27.4
8 2 / holky [42] Hana Kameníková 2012 CZE 01:38.7 00:33.5
9 7 / kluci [1] Viktor Čámský 2011 CZE Černý Důl 01:43.0 00:37.8
10 3 / holky [6] Sára Polmanová 2013 CZE lidé&HORY Duratec 01:48.4 00:43.2

RŮŽOVÁ TRAŤ

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci 12-14 [44] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Vella Car Trutnov 13:30.9
2 2 / kluci 12-14 [28] Jiří Horák 2003 CZE Svoboda nad Úpou 14:16.6 00:45.7
3 1 / kluci 9-11 [46] Vojtěch Jindra 2005 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 14:33.6 01:02.7
4 3 / kluci 12-14 [34] Vojta Nikl 2003 CZE SK Janské Lázně 15:07.6 01:36.7
5 1 / holky 12-14 [45] Eva Krákorová 2004 CZE Olfin Car Vella Trutnov 15:14.0 01:43.1
6 2 / kluci 9-11 [61] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 15:36.8 02:05.9
7 4 / kluci 12-14 [25] Vavřinec Doubek 2004 CZE Team Sanssouci Janské Lázně 16:10.6 02:39.7
8 1 / holky 9-11 [22] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 16:59.1 03:28.2
9 2 / holky 9-11 [50] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 17:18.4 03:47.5
10 3 / kluci 9-11 [37] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 17:22.5 03:51.6

ZELENÁ TRAŤ

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [11] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 07:13.3
2 1 / kluci [48] Vojta Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 07:14.6 00:01.3
3 2 / kluci [7] Tomáš Černý 2008 CZE SK Janské Lázně 07:51.1 00:37.8
4 3 / kluci [41] Jan Kameník 2008 CZE 08:00.8 00:47.5
5 2 / holky [35] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY Duratec 08:02.2 00:48.9
6 4 / kluci [13] Albert Měchura 2008 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 08:04.3 00:51.0
7 3 / holky [14] Adéla Mrkvičková 2008 CZE Dukla Praha atletika 08:23.7 01:10.4
8 5 / kluci [19] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 08:36.2 01:22.9
9 4 / holky [58] Krystýna Svobodová 2008 CZE 08:38.5 01:25.2
10 5 / holky [52] Malvína Stolínová 2009 CZE Olfin Ski Team 09:25.9 02:12.6