Lapierre Tautara Bike 2015

25.07.2015 Chomutov [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extrém celkem: 67, muzi : 60, zeny: 7, Junior: 3, M19: 13, M30: 24, M40: 10, M50: 10, Z18: 4, Z40: 3, Juniorky: 0 [html] [pdf]
Hard celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Junior: 0, M19: 0, M30: 0, M40: 0, M50: 0, Z18: 0, Z40: 0, Juniorky: 0 [html] [pdf]
Hobby celkem: 28, muzi : 19, zeny: 9, Muži: 19, Ženy: 9 [html] [pdf]

výsledková listina Extrém

start ~ 09:02:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [91] Lutz Baumgärtel 1980 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 02:07:14 00:00
2 2 / M30 [57] Michal Zbuzek 1985 CZE Sweep Cycling 02:22:33 15:19
3 3 / M30 [53] Lukáš Šustr 1984 CZE Hnízdil Team 02:29:15 22:00
4 1 / Junior [2] Petr Konopásek 1999 CZE Nevix Team 02:33:12 25:58
5 1 / M19 [52] Petr Sůva 1996 CZE 02:34:38 27:23
6 2 / M19 [26] Jan Paul 1996 CZE Nevix - Team 02:36:39 29:25
7 3 / M19 [83] Ladislav Šaramlík 1988 CZE KL Sport Most 02:37:29 30:14
8 2 / Junior [16] Marcel Červenka 2000 CZE Hnízdil Factory Racing 02:37:50 30:36
9 4 / M19 [77] Petr Fojt 1987 CZE R2 02:40:06 32:51
10 5 / M19 [85] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 02:47:09 39:55
11 6 / M19 [20] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 02:47:38 40:24
12 1 / M40 [29] Richard Zdeněk 1966 CZE SK Kbely 02:50:06 42:52
13 2 / M40 [49] Tomáš Makoň 1969 CZE 02:59:49 52:34
14 1 / M50 [82] Jaroslav Henych 1958 CZE KC Sport Most 03:02:29 55:15
15 2 / M50 [86] Jan Fišer 1958 CZE Ski Paudera Staré Splavy 03:03:18 56:03
16 3 / M40 [15] Václav Čermák 1974 CZE Nevix Team 03:06:50 59:36
17 4 / M30 [84] Tomáš Konopásek 1976 CZE 03:08:21 01:01:07
18 1 / Z18 [45] Vendula Kelbichová 1986 CZE 03:10:25 01:03:11
19 5 / M30 [94] Lukáš Raufstein 1983 CZE TBP 03:11:05 01:03:51
20 3 / M50 [90] Petr Špora 1964 CZE 03:12:27 01:05:12
21 2 / Z18 [100] Dana Kopecká 1983 CZE Team Bike Březová 03:12:48 01:05:34
22 4 / M50 [54] Jiří Toms 1959 CZE Team Bike Březová 03:19:23 01:12:09
23 6 / M30 [44] Martin Jakeš 1980 CZE 03:21:39 01:14:24
24 4 / M40 [89] Petr Lacina 1966 CZE Regal Bike TP 03:23:10 01:15:56
25 7 / M19 [69] Radek Hlubiňák 1987 CZE 03:23:30 01:16:16
26 8 / M19 [27] Jakub Pilek 1989 CZE 03:25:55 01:18:41
27 5 / M50 [101] Václav Novák 1961 CZE Oceloví Letci 03:28:43 01:21:29
28 5 / M40 [80] Petr Laňka 1975 CZE 03:32:06 01:24:51
29 1 / Z40 [92] Eva Rejmannová 1973 CZE TB Perštejn 03:37:19 01:30:05
30 6 / M40 [56] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 03:37:56 01:30:42
31 9 / M19 [22] Karel Mazánek 1987 CZE Bike team Svárov 03:50:18 01:43:04
32 7 / M30 [8] Pavel Nepri Neprášek 1982 CZE Nevix Factory Team 04:02:20 01:55:06
33 8 / M30 [104] Jáchym Oswald 1982 CZE MTB Maraton Team Kadaň 04:24:14 02:16:59
(34) 8 / M30 [28] Vacláv Škréta 1981 CZE SK Vinea Klub Kadaň 04:24:14 02:16:59
35 3 / Z18 [93] Kateřina Jágerská 1983 CZE 04:37:39 02:30:25
36 6 / M50 [18] Richard Havlík 1963 CZE Černí koně 04:42:52 02:35:37
37 10 / M30 [99] Jiří Runt 1976 CZE Zelená 04:45:44 02:38:30
38 11 / M30 [23] Emil Meinl 1983 CZE 04:57:29 02:50:14
39 10 / M19 [47] Radek Krpenský 1986 CZE NEVIX Factory Team 05:01:04 02:53:50
40 12 / M30 [17] Radek Haba 1982 CZE 05:40:40 03:33:26
41 13 / M30 [74] Klofanda Martin 1977 CZE UGO Allivictus Čistý sport 05:48:07 03:40:52
42 4 / Z18 [21] Lucia Annamarie Kosztner 1980 CZE 05:50:24 03:43:09
43 14 / M30 [48] Michal Krupička 1984 CZE 05:51:14 03:43:59
44 11 / M19 [24] Jan Mezera 1986 CZE 05:51:16 03:44:02
45 15 / M30 [11] Martin Strieženec 1985 CZE Explosiw Bike Team 05:57:02 03:49:48
46 2 / Z40 [67] Kamila Srpová 1975 CZE Most 06:04:11 03:56:56
47 16 / M30 [36] Vena Hornych 1978 CZE TJ Banik Mezibori 06:13:13 04:05:58
48 12 / M19 [1] Daniel Dolanský 1986 CZE Nevix Racing Team 06:15:09 04:07:54
49 7 / M40 [71] Jan Kraclík 1973 CZE Cheb 06:37:18 04:30:03
50 8 / M40 [7] Jaromir Martinek 1974 CZE 06:51:57 04:44:42
51 17 / M30 [10] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 06:55:37 04:48:23
52 18 / M30 [37] Tomáš Peroutka 1981 CZE Witte Bike Team 06:56:45 04:49:30
53 9 / M40 [6] Petr Kopecký 1975 CZE Nevix Team Kadaň 07:00:05 04:52:50
54 7 / M50 [63] Pavel Neprášek 1957 CZE 07:14:57 05:07:42
55 13 / M19 [35] Lukáš Bárta 1992 CZE 07:32:37 05:25:23
56 19 / M30 [40] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:58:14 05:51:00
57 20 / M30 [13] Vladimír Volmuth 1977 CZE HZS MOST 08:13:26 06:06:11
58 8 / M50 [72] Miroslav Špalek 1961 CZE MM Františkovy Lázně 08:20:51 06:13:37
59 21 / M30 [5] Jirka Alferi 1980 CZE Kadaň 08:33:14 06:26:00
60 9 / M50 [70] Milan Šípek 1961 CZE Oni 09:13:55 07:06:40
(61) 9 / M50 [68] Karel Taušek 1964 CZE Oni 09:13:55 07:06:40
DNF / Z40 [64] Daniela Chlíbková 1967 CZE
DNF / Junior [43] Tomáš Hendrych 1999 CZE TBP
DNF / M40 [38] Kristian Rába 1969 CZE Kl sport Most
DNF / M30 [81] Martin Lukáč 1984 CZE
DNF / M30 [19] Ivo Kokrment 1982 CZE
DNF / M30 [73] Luboš Jedlička 1979 CZE AUTOKARLOV

výsledková listina Hard

start ~ 11:00:40

výsledková listina Hobby

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [96] David Hendrych 2001 CZE TBP 32:58 00:00
2 2 / Muži [87] Daniel Tesař 1991 CZE CK Floratex Chomutov 39:20 06:22
3 3 / Muži [88] Matěj Mihal 1992 CZE 39:31 06:33
4 4 / Muži [31] Petr Kopecký 2003 CZE Nevix Team Kadaň 40:01 07:03
5 5 / Muži [107] Petr Hernády 1982 CZE Nevix 40:03 07:05
6 6 / Muži [97] Josef Nový 1977 CZE KT Kadaň 40:07 07:09
7 1 / Ženy [105] Eliška Nezbedová 2000 CZE TBP 41:32 08:34
8 7 / Muži [103] David Šmíd 1994 CZE Biatlon Kadaň 43:15 10:17
9 2 / Ženy [34] Ivana Pipková 1984 CZE 44:10 11:12
10 8 / Muži [61] Milan Jenč 2006 CZE Hnízdil Team 45:04 12:06
11 9 / Muži [62] Jan Raník 1975 CZE 45:05 12:07
12 3 / Ženy [98] Viktorie Ševčíková 2001 CZE TBP 46:59 14:01
13 10 / Muži [33] Frederick Peruth 1995 CZE 49:56 16:57
14 11 / Muži [30] Michal Gut 2002 CZE NEVIX Team 50:11 17:13
15 4 / Ženy [75] Zuzana Popieluchová 1990 CZE BěhejBrno.com 50:13 17:14
16 12 / Muži [79] Filip Hyhlan 1984 CZE 51:27 18:29
17 13 / Muži [78] Zdeněk Stránský 1984 CZE Elfetex 51:32 18:34
18 5 / Ženy [95] Jana Hendrychová 1972 CZE TBP 54:07 21:09
19 6 / Ženy [109] Jana Dvořáková 1969 CZE 55:05 22:07
20 14 / Muži [58] Vojtěch Cestr 2002 CZE Nevix 56:07 23:09
21 15 / Muži [108] Josef Janda 1947 CZE Vivalín Team 56:11 23:13
22 16 / Muži [4] Karel Vild ml. 2007 CZE 59:13 26:15
23 7 / Ženy [102] Jana Vildová 1979 CZE Nevix 59:13 26:15
24 17 / Muži [60] Karel Vild 1976 CZE Nevix Cyklosport 59:13 26:15
25 8 / Ženy [106] Alena Šmídová 1959 CZE Biatlon Kadaň 01:10:11 37:13
26 18 / Muži [66] Pavel Srp 2001 CZE 01:12:57 39:58
DNF / Muži [76] Jan Neuman 1989 CZE Nevix
DNF / Ženy [65] Barbora Srpová 2001 CZE