Lapierre Tautara Bike 2015

25.07.2015 Chomutov [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Extrém celkem: 67, muzi : 60, zeny: 7, Junior: 3, M19: 13, M30: 24, M40: 10, M50: 10, Z18: 4, Z40: 3, Juniorky: 0 [html] [pdf]
Hard celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Junior: 0, M19: 0, M30: 0, M40: 0, M50: 0, Z18: 0, Z40: 0, Juniorky: 0 [html] [pdf]
Hobby celkem: 28, muzi : 19, zeny: 9, Muži: 19, Ženy: 9 [html] [pdf]

výsledková listina Extrém

start ~ 09:02:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [91] Lutz Baumgärtel 1980 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 02:07:14 00:00
2 2 / M30 [57] Michal Zbuzek 1985 CZE - 02:22:33 15:19
3 3 / M30 [53] Lukáš Šustr 1984 CZE - 02:29:15 22:00
4 1 / Junior [2] Petr Konopásek 1999 CZE Nevix Team 02:33:12 25:58
5 1 / M19 [52] Petr Sůva 1996 CZE KL sport Most 02:34:38 27:23
6 2 / M19 [26] Jan Paul 1996 CZE - 02:36:39 29:25
7 3 / M19 [83] Ladislav Šaramlík 1988 CZE - 02:37:29 30:14
8 2 / Junior [16] Marcel Červenka 2000 CZE - 02:37:50 30:36
9 4 / M19 [77] Petr Fojt 1987 CZE - 02:40:06 32:51
10 5 / M19 [85] Zdeněk Oupic 1993 CZE - 02:47:09 39:55
11 6 / M19 [20] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 02:47:38 40:24
12 1 / M40 [29] Richard Zdeněk 1966 CZE - 02:50:06 42:52
13 2 / M40 [49] Tomáš Makoň 1969 CZE - 02:59:49 52:34
14 1 / M50 [82] Jaroslav Henych 1958 CZE - 03:02:29 55:15
15 2 / M50 [86] Jan Fišer 1958 CZE - 03:03:18 56:03
16 3 / M40 [15] Václav Čermák 1974 CZE Nevix Team 03:06:50 59:36
17 4 / M30 [84] Tomáš Konopásek 1976 CZE - 03:08:21 01:01:07
18 1 / Z18 [45] Vendula Kelbichová 1986 CZE KL sport Most 03:10:25 01:03:11
19 5 / M30 [94] Lukáš Raufstein 1983 CZE - 03:11:05 01:03:51
20 3 / M50 [90] Petr Špora 1964 CZE - 03:12:27 01:05:12
21 2 / Z18 [100] Dana Kopecká 1983 CZE - 03:12:48 01:05:34
22 4 / M50 [54] Jiří Toms 1959 CZE - 03:19:23 01:12:09
23 6 / M30 [44] Martin Jakeš 1980 CZE - 03:21:39 01:14:24
24 4 / M40 [89] Petr Lacina 1966 CZE - 03:23:10 01:15:56
25 7 / M19 [69] Radek Hlubiňák 1987 CZE Nevix Team 03:23:30 01:16:16
26 8 / M19 [27] Jakub Pilek 1989 CZE - 03:25:55 01:18:41
27 5 / M50 [101] Václav Novák 1961 CZE - 03:28:43 01:21:29
28 5 / M40 [80] Petr Laňka 1975 CZE Dexter BSK racing 03:32:06 01:24:51
29 1 / Z40 [92] Eva Rejmannová 1973 CZE - 03:37:19 01:30:05
30 6 / M40 [56] Vladimír Vodochodský 1972 CZE - 03:37:56 01:30:42
31 9 / M19 [22] Karel Mazánek 1987 CZE - 03:50:18 01:43:04
32 7 / M30 [8] Pavel Nepri Neprášek 1982 CZE - 04:02:20 01:55:06
33 8 / M30 [104] Jáchym Oswald 1982 CZE - 04:24:14 02:16:59
33 8 / M30 [28] Vacláv Škréta 1981 CZE - 04:24:14 02:16:59
35 3 / Z18 [93] Kateřina Jágerská 1983 CZE - 04:37:39 02:30:25
36 6 / M50 [18] Richard Havlík 1963 CZE - 04:42:52 02:35:37
37 10 / M30 [99] Jiří Runt 1976 CZE - 04:45:44 02:38:30
38 11 / M30 [23] Emil Meinl 1983 CZE - 04:57:29 02:50:14
39 10 / M19 [47] Radek Krpenský 1986 CZE - 05:01:04 02:53:50
40 12 / M30 [17] Radek Haba 1982 CZE - 05:40:40 03:33:26
41 13 / M30 [74] Klofanda Martin 1977 CZE - 05:48:07 03:40:52
42 4 / Z18 [21] Lucia Annamarie Kosztner 1980 CZE - 05:50:24 03:43:09
43 14 / M30 [48] Michal Krupička 1984 CZE - 05:51:14 03:43:59
44 11 / M19 [24] Jan Mezera 1986 CZE - 05:51:16 03:44:02
45 15 / M30 [11] Martin Strieženec 1985 CZE Explosiw Bike Team 05:57:02 03:49:48
46 2 / Z40 [67] Kamila Srpová 1975 CZE - 06:04:11 03:56:56
47 16 / M30 [36] Vena Hornych 1978 CZE MTB Trilogy 06:13:13 04:05:58
48 12 / M19 [1] Daniel Dolanský 1986 CZE - 06:15:09 04:07:54
49 7 / M40 [71] Jan Kraclík 1973 CZE - 06:37:18 04:30:03
50 8 / M40 [7] Jaromir Martinek 1974 CZE Nilfisk ALTO pro cycling 06:51:57 04:44:42
51 17 / M30 [10] Lukáš Říhánek 1979 CZE - 06:55:37 04:48:23
52 18 / M30 [37] Tomáš Peroutka 1981 CZE - 06:56:45 04:49:30
53 9 / M40 [6] Petr Kopecký 1975 CZE - 07:00:05 04:52:50
54 7 / M50 [63] Pavel Neprášek 1957 CZE Nevix Team 07:14:57 05:07:42
55 13 / M19 [35] Lukáš Bárta 1992 CZE MTB Trilogy 07:32:37 05:25:23
56 19 / M30 [40] Jiří Šindelář 1980 CZE - 07:58:14 05:51:00
57 20 / M30 [13] Vladimír Volmuth 1977 CZE - 08:13:26 06:06:11
58 8 / M50 [72] Miroslav Špalek 1961 CZE - 08:20:51 06:13:37
59 21 / M30 [5] Jirka Alferi 1980 CZE - 08:33:14 06:26:00
60 9 / M50 [70] Milan Šípek 1961 CZE - 09:13:55 07:06:40
60 9 / M50 [68] Karel Taušek 1964 CZE - 09:13:55 07:06:40
DNF / Z40 [64] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DNF / Junior [43] Tomáš Hendrych 1999 CZE -
DNF / M40 [38] Kristian Rába 1969 CZE -
DNF / M30 [81] Martin Lukáč 1984 CZE -
DNF / M30 [19] Ivo Kokrment 1982 CZE -
DNF / M30 [73] Luboš Jedlička 1979 CZE -

výsledková listina Hard

start ~ 11:00:40

výsledková listina Hobby

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [96] David Hendrych 2001 CZE - 32:58 00:00
2 2 / Muži [87] Daniel Tesař 1991 CZE - 39:20 06:22
3 3 / Muži [88] Matěj Mihal 1992 CZE - 39:31 06:33
4 4 / Muži [31] Petr Kopecký 2003 CZE - 40:01 07:03
5 5 / Muži [107] Petr Hernády 1982 CZE - 40:03 07:05
6 6 / Muži [97] Josef Nový 1977 CZE - 40:07 07:09
7 1 / Ženy [105] Eliška Nezbedová 2000 CZE - 41:32 08:34
8 7 / Muži [103] David Šmíd 1994 CZE - 43:15 10:17
9 2 / Ženy [34] Ivana Pipková 1984 CZE Explosiw Bike Team 44:10 11:12
10 8 / Muži [61] Milan Jenč 2006 CZE - 45:04 12:06
11 9 / Muži [62] Jan Raník 1975 CZE - 45:05 12:07
12 3 / Ženy [98] Viktorie Ševčíková 2001 CZE - 46:59 14:01
13 10 / Muži [33] Frederick Peruth 1995 CZE - 49:56 16:57
14 11 / Muži [30] Michal Gut 2002 CZE - 50:11 17:13
15 4 / Ženy [75] Zuzana Popieluchová 1990 CZE - 50:13 17:14
16 12 / Muži [79] Filip Hyhlan 1984 CZE - 51:27 18:29
17 13 / Muži [78] Zdeněk Stránský 1984 CZE - 51:32 18:34
18 5 / Ženy [95] Jana Hendrychová 1972 CZE - 54:07 21:09
19 6 / Ženy [109] Jana Dvořáková 1969 CZE - 55:05 22:07
20 14 / Muži [58] Vojtěch Cestr 2002 CZE - 56:07 23:09
21 15 / Muži [108] Josef Janda 1947 CZE - 56:11 23:13
22 16 / Muži [4] Karel Vild ml. 2007 CZE Nevix Team 59:13 26:15
23 7 / Ženy [102] Jana Vildová 1979 CZE - 59:13 26:15
24 17 / Muži [60] Karel Vild 1976 CZE - 59:13 26:15
25 8 / Ženy [106] Alena Šmídová 1959 CZE - 01:10:11 37:13
26 18 / Muži [66] Pavel Srp 2001 CZE - 01:12:57 39:58
DNF / Muži [76] Jan Neuman 1989 CZE -
DNF / Ženy [65] Barbora Srpová 2001 CZE -