Lázeňská sedmička

06.05.2017 Velichovky

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Lázeňská 7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [519] Adam Zenkl 1995 CZE PSK Olymp Praha 23:40 00:00
2 2 / Muži [32] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 24:03 00:23
3 3 / Muži [1] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 24:31 00:51
4 4 / Muži [94] David Plný 1993 CZE Enervit Team 25:36 01:56
5 5 / Muži [392] Petr Harnoš 1986 CZE TPCA bike team 25:46 02:06
6 6 / Muži [532] Ondřej Petiška 1997 CZE SK RN Hradec Králové 27:14 03:34
7 1 / Ženy [480] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 27:23 03:43
8 7 / Muži [381] Roman Bláha 1979 CZE Zatím žádný :D 27:44 04:04
9 8 / Muži [1488] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 27:51 04:11
10 9 / Muži [66] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 27:53 04:13

Starší žáci - 1200m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [417] Martin Fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:10 00:00 03:33 (2)
2 1 / Ženy [473] Eliška Mertlíková 2003 CZE Atletika Jaroměř 05:17 00:07 03:32 (1)
3 2 / Ženy [472] Adélka Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 05:19 00:08 03:34 (3)
4 3 / Ženy [442] Tereza Sahulová 2002 CZE Maratonstav Úpice 07:12 02:01 04:00 (4)
5 4 / Ženy [474] Markéta Sahulová 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:23 02:12 07:23 (5)

Mladší žáci - 700m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [451] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:05 00:00
2 1 / Ženy [12] Beáta Jakubská 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:06 00:01
3 2 / Ženy [433] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:09 00:03
4 2 / Muži [466] Ondřej Čech 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:11 00:06
5 3 / Ženy [452] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 03:12 00:06
6 4 / Ženy [425] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:18 00:12
7 3 / Muži [471] Lukáš Souček 2004 CZE HCM Jaroměř 03:23 00:17
8 4 / Muži [470] Michal Matoulek 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:32 00:26
9 5 / Muži [467] Ondřej Hynek 2005 CZE Libotov 03:36 00:31
10 6 / Muži [485] Aleš Stradiot 2005 CZE Velichovky 03:42 00:36

Nejml. zaci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [465] Matěj Vondra 2007 CZE Rudnik 02:42 00:00
2 2 / Muži [487] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:42 00:00
3 1 / Ženy [402] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:50 00:07
4 2 / Ženy [14] Natálie Kubečková 2007 CZE Nové Město nad Metují 02:54 00:11
5 3 / Ženy [496] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:58 00:15
6 3 / Muži [460] Ondřej Holemář 2006 CZE Velichovky 03:01 00:18
7 4 / Muži [491] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 03:03 00:20
8 4 / Ženy [461] Lucie Lžíčařová 2007 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:04 00:22
9 5 / Ženy [462] Tereza Součková 2007 CZE Atletika Jaroměř 03:05 00:22
10 6 / Ženy [401] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 03:07 00:24

Školáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [347] Adam Poslt 2008 CZE Atletika Jaroměř 03:03 00:00
2 2 / Muži [343] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 03:04 00:00
3 3 / Muži [372] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 03:07 00:03
4 4 / Muži [340] Kryštof Allmer 2008 CZE Atletika Jaroměř 03:10 00:06
5 1 / Ženy [244] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ sokol Jaroměř 03:15 00:11
6 2 / Ženy [341] Eliška Holečková 2008 CZE Nové Město nad Metuji 03:19 00:16
7 5 / Muži [488] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:21 00:17
8 3 / Ženy [345] Aneta Matoulková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:25 00:21
9 4 / Ženy [250] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 03:26 00:22
(10) 4 / Ženy [353] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 03:26 00:22
11 6 / Ženy [490] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.Kupkolo.CZ 03:27 00:24

Přípravka

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [257] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:04 00:00
2 1 / Muži [286] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:06 00:02
3 2 / Muži [333] Tadeáš Drašar 2010 CZE Hořice 02:12 00:08
4 2 / Ženy [337] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:13 00:08
5 3 / Muži [283] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 02:13 00:09
6 3 / Ženy [338] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 02:15 00:10
7 4 / Ženy [256] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:19 00:15
8 4 / Muži [252] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:23 00:19
9 5 / Muži [334] Filip Lžíčař 2011 CZE Smiřice 02:32 00:28
10 6 / Muži [495] Lukáš Vavřín 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:35 00:30

Nejmenší

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [15] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 01:05 00:00
2 1 / Ženy [339] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:05 00:00
3 2 / Muži [526] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 01:06 00:01
4 2 / Ženy [332] Andrea Ležovičová 2012 CZE Česká Skalice 01:06 00:01
5 3 / Ženy [535] Linda Staňková 2012 CZE Hradec Králové - Nový Hradec Králové 01:10 00:05
6 3 / Muži [514] Radim Holubář 2013 CZE Urveme to silou 01:10 00:05
7 4 / Muži [531] David Míl 2012 CZE Hustířany 01:13 00:08
8 5 / Muži [548] Josef Launer 2013 CZE Lanškroun 01:14 00:09
9 6 / Muži [207] Kristián Štěpán 2012 CZE Doubravice 01:20 00:14
10 4 / Ženy [216] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 01:24 00:19