Lázeňská sedmička

06.05.2017 Velichovky

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Starší žáci - 1200m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [417] Martin Fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:10.8 03:33.9 (2)
2 1 / Ženy [473] Eliška Mertlíková 2003 CZE Atletika Jaroměř 05:17.9 00:07.1 03:32.9 (1)
3 2 / Ženy [472] Adélka Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 05:19.3 00:08.5 03:34.6 (3)
4 3 / Ženy [442] Tereza Sahulová 2002 CZE Maratonstav Úpice 07:12.3 02:01.5 04:00.7 (4)
5 4 / Ženy [474] Markéta Sahulová 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:23.0 02:12.2 07:23.0 (5)
6 2 / Muži [417] Martin Fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:10.8 03:33.9 (2)
7 5 / Ženy [473] Eliška Mertlíková 2003 CZE Atletika Jaroměř 05:17.9 00:07.1 03:32.9 (1)
8 6 / Ženy [472] Adélka Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 05:19.3 00:08.5 03:34.6 (3)
9 7 / Ženy [442] Tereza Sahulová 2002 CZE Maratonstav Úpice 07:12.3 02:01.5 04:00.7 (4)
10 8 / Ženy [474] Markéta Sahulová 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:23.0 02:12.2 07:23.0 (5)

Mladší žáci - 700m

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [451] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:05.5
2 1 / Ženy [12] Beáta Jakubská 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:06.7 00:01.2
3 2 / Ženy [433] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:09.4 00:03.9
4 2 / Muži [466] Ondřej Čech 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:11.7 00:06.2
5 3 / Ženy [452] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 03:12.4 00:06.9
6 4 / Ženy [425] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:18.2 00:12.7
7 3 / Muži [471] Lukáš Souček 2004 CZE HCM Jaroměř 03:23.4 00:17.9
8 4 / Muži [470] Michal Matoulek 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:32.1 00:26.6
9 5 / Muži [467] Ondřej Hynek 2005 CZE Libotov 03:36.9 00:31.4
10 6 / Muži [485] Aleš Stradiot 2005 CZE Velichovky 03:42.0 00:36.5

Nejml. zaci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [465] Matěj Vondra 2007 CZE Rudnik 02:42.7
2 2 / Muži [487] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:42.8 00:00.1
3 1 / Ženy [402] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:50.1 00:07.4
4 2 / Ženy [14] Natálie Kubečková 2007 CZE Nové Město nad Metují 02:54.5 00:11.8
5 3 / Ženy [496] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:58.4 00:15.7
6 3 / Muži [460] Ondřej Holemář 2006 CZE Velichovky 03:01.4 00:18.7
7 4 / Muži [491] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 03:03.0 00:20.3
8 4 / Ženy [461] Lucie Lžíčařová 2007 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:04.9 00:22.2
9 5 / Ženy [462] Tereza Součková 2007 CZE Atletika Jaroměř 03:05.5 00:22.8
10 6 / Ženy [401] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 03:07.5 00:24.8

Školáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [347] Adam Poslt 2008 CZE Atletika Jaroměř 03:03.8
2 2 / Muži [343] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 03:04.2 00:00.4
3 3 / Muži [372] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 03:07.6 00:03.8
4 4 / Muži [340] Kryštof Allmer 2008 CZE Atletika Jaroměř 03:10.0 00:06.2
5 1 / Ženy [244] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ sokol Jaroměř 03:15.4 00:11.6
6 2 / Ženy [341] Eliška Holečková 2008 CZE Nové Město nad Metuji 03:19.8 00:16.0
7 5 / Muži [488] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:21.7 00:17.9
8 3 / Ženy [345] Aneta Matoulková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:25.0 00:21.2
9 4 / Ženy [250] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 03:26.2 00:22.4
9 4 / Ženy [353] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 03:26.2 00:22.4
11 6 / Ženy [490] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.Kupkolo.CZ 03:27.9 00:24.1

Přípravka

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [257] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:04.2
2 1 / Muži [286] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 02:06.2 00:02.0
3 2 / Muži [333] Tadeáš Drašar 2010 CZE Hořice 02:12.2 00:08.0
4 2 / Ženy [337] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:13.0 00:08.8
5 3 / Muži [283] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 02:13.3 00:09.1
6 3 / Ženy [338] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 02:15.0 00:10.8
7 4 / Ženy [256] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:19.7 00:15.5
8 4 / Muži [252] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:23.4 00:19.2
9 5 / Muži [334] Filip Lžíčař 2011 CZE Smiřice 02:32.8 00:28.6
10 6 / Muži [495] Lukáš Vavřín 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:35.0 00:30.8

Nejmenší

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [15] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 01:05.2
2 1 / Ženy [339] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:05.9 00:00.7
3 2 / Muži [526] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 01:06.4 00:01.2
4 2 / Ženy [332] Andrea Ležovičová 2012 CZE Česká Skalice 01:06.7 00:01.5
5 3 / Ženy [535] Linda Staňková 2012 CZE Hradec Králové - Nový Hradec Králové 01:10.5 00:05.3
6 3 / Muži [514] Radim Holubář 2013 CZE Urveme to silou 01:10.7 00:05.5
7 4 / Muži [531] David Míl 2012 CZE Hustířany 01:13.8 00:08.6
8 5 / Muži [548] Josef Launer 2013 CZE Lanškroun 01:14.7 00:09.5
9 6 / Muži [207] Kristián Štěpán 2012 CZE Doubravice 01:20.1 00:14.9
10 4 / Ženy [216] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 01:24.7 00:19.5

Lázeňská 7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [519] Adam Zenkl 1995 CZE PSK Olymp Praha 23:40.0
2 2 / Muži [32] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 24:03.1 00:23.1
3 3 / Muži [1] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 24:31.5 00:51.5
4 4 / Muži [94] David Plný 1993 CZE Enervit Team 25:36.3 01:56.3
5 5 / Muži [392] Petr Harnoš 1986 CZE TPCA bike team 25:46.6 02:06.6
6 6 / Muži [532] Ondřej Petiška 1997 CZE SK RN Hradec Králové 27:14.5 03:34.5
7 1 / Ženy [480] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 27:23.6 03:43.6
8 7 / Muži [381] Roman Bláha 1979 CZE Zatím žádný :D 27:44.2 04:04.2
9 8 / Muži [1488] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 27:51.1 04:11.1
10 9 / Muži [66] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 27:53.0 04:13.0