Lázeňská sedmička

05.05.2018 Velichovky

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci - 1200m celkem: 8, muži : 6, ženy: 2, Muži: 6, Ženy: 2 [html] [pdf]
Mladší žáci - 700m celkem: 10, muži : 5, ženy: 5, Muži: 5, Ženy: 5 [html] [pdf]
Nejml. zaci celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, Muži: 16, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nejml. zakyne celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, Muži: 0, Ženy: 14 [html] [pdf]
Školáci celkem: 13, muži : 13, ženy: 0, Muži: 13, Ženy: 0 [html] [pdf]
Školáčky celkem: 22, muži : 0, ženy: 22, Muži: 0, Ženy: 22 [html] [pdf]
Přípravka kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf]
Přípravka holky celkem: 12, muži : 0, ženy: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf]
Nejmenší kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nejmenší holky celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Lázeňská 7 celkem: 147, muži : 96, ženy: 51, Muži: 96, Ženy: 51 [html] [pdf]

startovní listina Starší žáci - 1200m

start ~ 09:34:30 , přihlášeno: 8 účastníků ( 6 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [109] Čech Ondřej CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
Muži [211] Dítě Marek CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
Muži [110] fiala martin CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
Muži [210] Hanuš Martin CZE červený kostelec 2004
Ženy [111] Kubečková Vendula CZE BKL Machov 2004
Ženy [112] Malichová Agata CZE LOKO TRUTNOV 2004
Muži [113] Potoček Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
Muži [225] Vojtěch Vojtěch CZE SK Nové Město nad Metují 2004

startovní listina Mladší žáci - 700m

start ~ 09:43:30 , přihlášeno: 10 účastníků ( 5 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [114] Ducháčová Ema CZE BKL Machov 2006
Ženy [115] Flousková Barbora CZE LK Broumov 2005
Ženy [116] Gultová Aneta CZE BKL Machov 2006
Muži [117] Nagy Adam CZE TJ Sokol Jaroměř 2006
Ženy [118] Rýdlová Barbora CZE tři dva 1 2006
Muži [119] Serbousek Jan CZE Loko Trutnov 2006
Muži [220] SKUHRAVÝ VOJTĚCH CZE SK Nové Město nad Metují 2005
Ženy [120] Venclová Nikola CZE SK Nové Město nad Metují 2006
Muži [218] Zeman Daniel CZE Hvězda Pardubice 2005
Muži [217] Zeman Martin CZE Hvězda Pardubice 2005

startovní listina Nejml. zaci

start ~ 09:52:00 , přihlášeno: 16 účastníků ( 16 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [121] Bednařík Jan CZE Hronov 2007
Muži [122] Bubeníček Jan CZE OCH ČK 2007
Muži [237] Cejnar Tobiáš CZE TJ Červený Kostelec 2008
Muži [228] dostál Vojtěch CZE Velichovky 2007
Muži [125] Hanzl Dominik CZE Náchod - Hvězda Pce 2008
Muži [128] Kukal Milan CZE Velichovky 2008
Muži [131] Mareth Jan CZE Česká Skalice 2008
Muži [132] Müller Richard CZE Náchod 2007
Muži [133] Nagy Lukáš CZE TJ Sokol Jaroměř 2008
Muži [135] Poslt Adam CZE TJ Sokol Jaroměř 2008
Muži [136] Ptáček Štěpán CZE Hvězda Pardubice 2008
Muži [219] Rudolf Marek CZE Deep Sea 2007
Muži [138] Seligr Lukáš CZE Opatovice nad Labem 2007
Muži [250] Stejskal Pavel CZE IVT Náchod 2008
Muži [142] Vondra Matej CZE Rudnik 2007
Muži [216] Zemanek Adam CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 2008

startovní listina Nejml. zakyne

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 14 účastníků ( 0 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [123] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 2008
Ženy [124] Flousková Gabriela CZE LK Broumov 2007
Ženy [126] Hejnová Anna CZE Velké Poříčí 2008
Ženy [223] Horkelová Karolína CZE ZŠ Česká Skalice 2008
Ženy [127] Kubečková Natálie CZE SK Nové Město nad Metují 2007
Ženy [129] Lžíčařová Lucie CZE Smiřice 2007
Ženy [130] Malichová Tereza CZE LOKO TRUTNOV 2008
Ženy [134] Novotná Anežka CZE SDH Hustířany 2008
Ženy [137] Ričanyová Adéla CZE Česká Skalice 2007
Ženy [238] Součková Tereza CZE Atletika Jaroměř 2007
Ženy [139] Škopová Andrea CZE Hronov 2008
Ženy [140] Šrůtková Barbora CZE BKL Machov 2007
Ženy [141] Štefanová Karolína CZE TJ Sokol Jaroměř 2007
Ženy [241] Vysoká Klára CZE Integraf running team 2008

startovní listina Školáci

start ~ 10:09:00 , přihlášeno: 13 účastníků ( 13 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [232] Bém Jáchym CZE TJ Sokol Jaroměř 2009
Muži [144] Breitr Jan CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 2010
Muži [229] Dostál Tadeáš CZE Velichovky 2010
Muži [253] Hemelík Luboš CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
Muži [254] Hemelík Vítek CZE Jaroměř 2009
Muži [227] Holan Matěj CZE carla.kupkolo.cz 2009
Muži [ ] Kubec Matouš CZE SKP Hvězda Pardubice 2010
Muži [244] kukal Lukáš CZE Velichovky 2010
Muži [255] Pajer Jan CZE #GLADIATORRACETEAM 2010
Muži [155] Renský Matěj CZE Hvězda Pardubice 2009
Muži [224] Špreňar Jan CZE Sokol Žernov 2009
Muži [239] Vavřín Lukáš CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
Muži [215] Zemanek Daniel CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 2010

startovní listina Školáčky

start ~ 10:18:00 , přihlášeno: 22 účastníků ( 0 mužů, 22 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [143] Bejšovcová Laura CZE BKL Machov 2009
Ženy [145] Černá Stella CZE Hvězda Karlín 2009
Ženy [146] Dostálová Vendula CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
Ženy [147] Dvořáková Daniela CZE TJ Sokol Jaroměř 2009
Ženy [213] Glosová Nela CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 2009
Ženy [148] Gultová Eliška CZE BKL Machov 2009
Ženy [252] Hofrichter Vanessa CZE Praha 2010
Ženy [226] Holanová Anežka CZE carla kupkolo.cz 2009
Ženy [149] Jelínková Anežka CZE SDH Hustířany 2010
Ženy [150] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
Ženy [151] Krejčová Anežka CZE Dubenec 2009
Ženy [152] Kučerová Anežka CZE green4plan s.r.o. 2009
Ženy [221] Prokopová Lucie CZE SK Nové Město nad Metují 2009
Ženy [153] Prokopová Tereza CZE Atletika Jaroměř 2010
Ženy [154] Renská Adéla CZE Hvězda Pardubice 2009
Ženy [156] Seligrová Pavlína CZE Opatovice nad Labem 2009
Ženy [157] Strnadová Natálie CZE Atletika Trutnov 2010
Ženy [158] Šrůtková Vendula CZE BKL Machov 2009
Ženy [243] Ulichová Sophie CZE SK Nové Město nad Metují 2009
Ženy [209] vernerová barbora CZE svaz českých bohémů 2009
Ženy [249] Voltr Emma CZE Náchod 2009
Ženy [195] Wiesnerová Denisa CZE BKL Machov 2009

startovní listina Přípravka kluci

start ~ 10:31:00 , přihlášeno: 14 účastníků ( 14 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [160] Blažek Daniel CZE ACS Rýchory 2012
Muži [207] Elich Ondřej CZE Apache Loko Trutnov 2012
Muži [212] Hnízdo Bartoloměj CZE Velichovky 2012
Muži [251] Hofrichter Tobias CZE Praha 2011
Muži [164] Krejčí Vojtěch CZE Dubenec 2012
Muži [165] Lžíčař Filip CZE Smiřice 2011
Muži [167] Novotný Antonín CZE SDH Hustířany 2011
Muži [231] petira Kryštof CZE Velichovky 2012
Muži [169] Sychrovský Petr CZE Integraf running team 2012
Muži [205] Šimák Marek CZE TJ Sokol Hradec Králové 2012
Muži [230] těšina matyáš CZE sokol jaroměř 2011
Muži [170] Tomeš Roman CZE SWSL Lučany 2011
Muži [248] Voltr Max CZE Náchod 2012
Muži [257] Zelenka Václav CZE Sokol Žernov 2011

startovní listina Přípravka holky

start ~ 10:38:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 0 mužů, 12 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [159] Bejšovcová Pavlína CZE BKL Machov 2012
Ženy [246] Brychová Viktorie CZE Dobřany 2012
Ženy [258] Divišková Pavlínka CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 2011
Ženy [256] Hanušová Lenka CZE Lhota pod Hořičkami 2012
Ženy [161] Hejnová Klára CZE Velké Poříčí 2011
Ženy [234] Kosáčková Alice CZE Jilemnice 2012
Ženy [162] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
Ženy [163] Králová Denisa CZE Lvíčci Trutnov 2012
Ženy [166] Müllerová Michaela CZE Náchod 2012
Ženy [168] Ptáčková Kristýna CZE Hvězda Pardubice 2011
Ženy [235] Skrbková Beáta CZE Zálesní Lhota 2012
Ženy [242] Ulichová Claudie CZE SK Nové Město nad Metují 2011

startovní listina Nejmenší kluci

start ~ 10:45:00 , přihlášeno: 14 účastníků ( 14 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [233] Bém Adam CZE VELICHOVKY 2013
Muži [245] Brych Richard CZE Dobřany 2014
Muži [222] Hejna Tobiáš CZE Sokol Havlovice 2013
Muži [173] Holubář Radim CZE Běhej, mysli, zvítěz 2013
Muži [174] Kellner Patrik CZE tři dva 1 2013
Muži [182] Kolaja Bedřich CZE Sportchallenge 2013
Muži [175] Kučera Jonáš CZE green4plan s.r.o. 2014
Muži [177] Laštůvka Marek CZE Rtyně v Podkrkonoší 2016
Muži [176] Laštůvka Vojtěch CZE Rtyně v Podkrkonoší 2013
Muži [178] Launer Josef CZE Velichovky 2013
Muži [179] Leplt Marek CZE Miletín 2013
Muži [259] Matějka Marek CZE Hradec Králové 2016
Muži [260] Matějka Šimon CZE Hradec Králové 2014
Muži [203] Pavlíček Ondřej CZE Hronov 2014

startovní listina Nejmenší holky

start ~ 10:52:00 , přihlášeno: 8 účastníků ( 0 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [171] Bednaříková Aneta CZE Hronov 2013
Ženy [172] Bubeníčková Anna CZE BUBUTEAM 2013
Ženy [214] Glosová Anetka CZE Kocbeře 2014
Ženy [240] Kočová Natálie CZE TJ Sokol Žernov 2015
Ženy [236] Kosáčková anežka CZE Zálesní Lhota 2015
Ženy [180] Palgutová Zita CZE green4plan s.r.o. 2014
Ženy [247] Pšeničková Ingrid CZE Česká Skalice 2015
Ženy [181] Strnadová Barbora CZE Atletika Trutnov 2013

startovní listina Lázeňská 7

start ~ 11:30:00 , přihlášeno: 147 účastníků ( 96 mužů, 51 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Adámek Daniel CZE SRTG Hradec Králové 1999
Muži [10] Bárta David CZE Melichar CZ 1984
Ženy [208] Beránková Eva CZE Beránci 1971
Muži [11] Blažek Martin CZE ACS Rýchory 1971
Ženy [8] Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
Ženy [274] Brumlichová Romana CZE Medvědí doupě 1976
Muži [12] Bubeníček Petr CZE BUBUTEAM 1980
Ženy [13] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 1978
Ženy [14] Burdychová Naďa CZE Sokol Burdych 1955
Muži [15] Cöger Martin CZE Náchod 1994
Muži [16] Culka Václav CZE Nové Město nad Metují 1935
Muži [17] Čech Daniel CZE Náchod 1993
Ženy [ ] Dočekalová Klára CZE Česká Skalice 1992
Muži [18] Domáň ml. Ladislav CZE Náchod 1981
Muži [19] Domáň st. Ladislav CZE Náchod 1949
Muži [20] Dostál Václav CZE Černožice 1942
Ženy [21] Dostálová Hana CZE Černožice 1970
Muži [22] Drobek Jindřich CZE Jameson team 1971
Muži [5] Dufka Vladislav CZE Červený Kostelec 1991
Muži [183] Elich Jiří CZE Apache Loko Trutnov 1964
Ženy [23] Fendrychova Renata CZE Náchod 1974
Muži [192] Filip Josef CZE Velichovky 2001
Muži [24] Florian Tomáš CZE Integraf running team 1979
Muži [25] Flousek Luboš CZE Barborka team 1973
Ženy [26] Friebelová Eva CZE TJ Maratonstav Úpice 1962
Muži [202] Gladics Ladislav CZE FC Ležák Česká Skalice 1974
Muži [27] Goldbach Václav CZE SK Týniště nad Orlicí 1950
Muži [ ] Grabowski Daniel POL W WOLNEJ CHWILI 1976
Muži [28] Gult Martin CZE Wikov Hronov 1975
Muži [29] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
Ženy [30] Hanzlová Markéta CZE svaz českých bohémů 1973
Muži [31] Hejna Leoš CZE SKH Královehradeckého kraje 1974
Muži [32] Heller Tomáš CZE Hradec Králové 1981
Ženy [33] Hellerová Hana CZE Hradec Králové 1961
Muži [34] Herzig Radek CZE 4FUN 1988
Ženy [35] Hladíková Lucie CZE SDH Nahořany 1990
Muži [36] Holubář Martin CZE Běhej, mysli, zvítěz 1979
Ženy [37] Horníková Michaela CZE Lipí 1989
Muži [38] Hynek Petr CZE SK Nové Město nad Metují 1963
Muži [39] Chumlen Ondřej CZE TP motorsport 1991
Ženy [40] Jakoubková Karla CZE VĚTVE K DRCENÍ 1972
Muži [41] Jelínek Matěj CZE Černilov 1942
Ženy [42] Jelínková Magdalena CZE Černilov 1945
Muži [43] Jeřábek David CZE TP motorsport 1980
Muži [44] Jirásek Miroslav CZE SDH Pavlišov 1947
Muži [184] Jirásek Petr CZE Nouyov 1980
Muži [190] Juszczak Grzegorz POL W WOLNEJ CHWILI 1973
Muži [45] Kábrt Daniel CZE Sokol Studnice 1998
Ženy [46] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
Muži [47] Kašpárek Martin CZE TJ Velichovky 1967
Ženy [48] Klimšová Barbora CZE green4plan s.r.o. 1991
Muži [49] Knapp Štěpán CZE Bražecký mládenci 1996
Ženy [188] Kočová Vlčková Hana CZE TJ Sokol Žernov 1984
Ženy [50] Koláčková Zorka CZE Náchod 1976
Muži [51] Kolisko Vladimír CZE Červený Kostelec 1980
Muži [52] Koutník Lumír CZE AO Spartak Vrchlabí 1967
Muži [53] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
Muži [2] Král Jindřich CZE Iscarex Č.T. 1973
Ženy [54] Krátká Anna CZE Hvězda Pardubice 1969
Muži [55] Krátký Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1965
Muži [275] Kratochvíl Marek CZE Bražecký mládenci 1989
Muži [56] Krempa Milan CZE AC GoMango Hogner 1963
Ženy [57] Kubečková Renata CZE Nové Město nad Metují 1974
Ženy [7] Kubiasová Kateřina CZE Tyčka a kulička 1978
Muži [58] Kučera Vojtěch CZE green4plan s.r.o. 1980
Ženy [59] Kučerová Lucie CZE green4plan s.r.o. 1981
Muži [60] Kulda Jan CZE TJ Sokol Olešnice 1973
Muži [201] Kulda Jiří CZE HOCK horolezecký oddíl 2002
Muži [194] Kuna Zdeněk CZE FC Ležák Česká Skalice 1972
Muži [61] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
Muži [270] Launer Matrin CZE Luková 215 1980
Ženy [62] Launerová Eliška CZE Velichovky 1989
Muži [63] Leplt Jiří CZE Pivovar Miletín 1961
Muži [63] Leplt Jiří CZE Pivovar Miletín 1961
Muži [197] Leplt ml. Jiří CZE SK Nové Město nad Metují 1985
Muži [64] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
Muži [65] Lukášek Vincent CZE BULOWAAH 1998
Muži [ ] Mach Jiří CZE Sněžné 1966
Ženy [66] Maixnerová Michaela CZE green4plan s.r.o. 1993
Muži [67] Mareth Karel CZE Česká Skalice 1971
Ženy [68] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
Muži [196] Matějíček Luboš CZE Hovrch 1962
Muži [189] Mazur Dariusz POL W WOLNEJ CHWILI 1987
Ženy [1] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
Ženy [69] Moravcová Dana CZE run4run 1974
Muži [70] Novotný Jakub CZE green4plan s.r.o. 1988
Muži [9] Osoba Martin CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 1965
Muži [71] Ott Lukáš CZE Náchod 1981
Ženy [187] Pajerová Jana CZE SDH Velký Třebešov 1983
Muži [72] Palguta Roman CZE green4plan s.r.o. 1977
Muži [73] Patzák Jindřich CZE Nové Město nad Metují 1975
Muži [74] Patzák Martin CZE Nové Město nad Metují 2002
Muži [75] Petrů Pepek CZE Hasiči města Náchoda 1986
Muži [200] Petrus Karel CZE Upice 1990
Ženy [204] Píšová Věra CZE Hradec Králové 1975
Muži [76] Pišta Jan CZE SDH Rožnov 1988
Muži [77] Prokop Lubomír CZE Z HECU 1973
Muži [199] Prokop Michal CZE Poříčští orli 1973
Muži [199] Prokop Michal CZE Poříčští orli 1973
Muži [78] Ptašek Martin CZE green4plan s.r.o. 1985
Muži [79] Rek Stanislav CZE AMMANN 1964
Ženy [80] Renska Lenka CZE Hvězda Pardubice 1980
Muži [81] Renský Michal CZE Run4run 1979
Muži [82] Secký Michal CZE Jaroměř 1999
Ženy [83] Segečová Romana CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1981
Muži [84] Schubert Erwin CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 1968
Ženy [85] Schubertová Monika CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 1974
Muži [262] Simon Martin CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 1980
Ženy [86] Sršňová Lucie CZE Velichovky 2001
Ženy [ ] Stejskal Jana CZE IVT Náchod 1977
Ženy [186] Stejskalová Jana CZE IVT Náchod 1977
Muži [87] Strnad Petr CZE KSM HRÁDEK 1964
Ženy [88] Suchánková Zdeňka CZE Česká Skalice 1963
Muži [268] Šebela Jiří CZE Blansko 1958
Ženy [89] Šefcová Eva CZE KOSTKA Racing 1964
Muži [90] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
Muži [91] Šimák Jan CZE Hradec králové 1983
Muži [92] Škoda Jakub CZE Broumov 2002
Ženy [93] Škodová Dagmar CZE Broumov 1972
Ženy [94] Škopová Vlasta CZE Hronov 1977
Muži [193] Špreňar Miloslav CZE Sokol Žernov 1963
Muži [95] Šrůtek David CZE BKL Machov 1980
Muži [108] Štěpán Pavel CZE Bražecký mládenci 1992
Ženy [96] Šternerová Hana CZE Hradec Králové 1963
Muži [97] Tesař Patrik CZE green4plan s.r.o. 1996
Ženy [98] Tykalová Marie CZE Jaroměř 1990
Ženy [99] Umlaufová Ema CZE Náchod 1997
Muži [271] Urban Michal CZE Pronax group s.r.o. 1964
Ženy [206] Vacková Hana CZE TJ Sokol Starkoč 1956
Ženy [100] Valášková Bohumila CZE Česká Skalice 1975
Muži [101] Valeš Martin CZE Velká Jesenice 1974
Muži [102] Vaněk Josef CZE TJ Sokol Karate Náchod 1965
Muži [269] Vávra Václav CZE Sportnet 1991
Muži [103] Vít Pavel CZE Vella team Náchod 1971
Muži [267] Vítek Miroslav CZE Vencl tým Ústí nad Orlicí 1972
Ženy [104] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
Muži [3] Vlček Milan CZE SK Nové Město nad Metují 1989
Ženy [198] Vlčková Iveta CZE (made in) Czechoslovakia 1983
Muži [106] Vondra Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1971
Ženy [105] Vondrová Denisa CZE Rudník 1979
Muži [107] Vorel Milan CZE Slatiňany 1940
Muži [191] Waluśkiewicz Artur POL W WOLNEJ CHWILI 1967
Muži [4] Zámečník Adrien CZE BULOWAAH 1998
Ženy [6] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
Ženy [266] zelená magdaléna CZE bražecká děvčata 1982
Ženy [185] Zelenková Jana CZE TJ Sokol Žernov 1981
Muži [ ] Zelený Filip CZE Bražecký mládenci 1992