Lázeňská sedmička

06.05.2017 Velichovky

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Lázeňská 7 celkem: 151, muzi : 84, zeny: 67, Muži: 84, Ženy: 67 [html] [pdf]
Starší žáci - 1200m celkem: 6, muzi : 1, zeny: 5, Muži: 1, Ženy: 5 [html] [pdf]
Mladší žáci - 700m celkem: 12, muzi : 7, zeny: 5, Muži: 7, Ženy: 5 [html] [pdf]
Nejml. zaci celkem: 19, muzi : 8, zeny: 11, Muži: 8, Ženy: 11 [html] [pdf]
Školáci celkem: 30, muzi : 16, zeny: 14, Muži: 16, Ženy: 14 [html] [pdf]
Přípravka celkem: 17, muzi : 9, zeny: 8, Muži: 9, Ženy: 8 [html] [pdf]
Nejmenší celkem: 21, muzi : 11, zeny: 10, Muži: 11, Ženy: 10 [html] [pdf]

startovní listina Lázeňská 7

start ~ 11:01:14 , přihlášeno: 151 účastníků ( 84 mužů, 67 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [153] Balcar Jaroslav CZE Vysokov 1975
Muži [350] Balda Jan GBR Velichovky 1978
Ženy [ ] Beranová Klára CZE Pecka 1992
Muži [381] Bláha Roman CZE Velichovky 1979
Ženy [382] Borovcová Alena CZE Heřmanice nad Labem 1975
Ženy [27] Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
Ženy [383] Breitrová Petra CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1978
Ženy [28] Brychová Eva CZE Dobřany 1984
Muži [140] Bubeníček Petr CZE BUBUTEAM 1980
Ženy [141] Bubeníčková Simona CZE Velké Poříčí 1978
Ženy [384] Bubeníčková Simona CZE Velké Poříčí 1978
Ženy [29] Burdychová Naďa CZE Sokol Burdych 1955
Muži [385] Černý Jan CZE Opatovice nad Labem 1975
Muži [32] Čivrný Jiří CZE SK Nové Město nad Metují 1980
Muži [386] Divišek Jakub CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1999
Ženy [387] Divišková Pavlína CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1974
Ženy [ ] Divišková Pavlína CZE Lipí 1974
Muži [159] Domáň Ladislav CZE Náchod 1949
Muži [4] Dostál Václav CZE Černožice 1942
Ženy [388] Dostálová Hana CZE Černožice 1970
Muži [36] Elich Jirka CZE Apache Loko Trutnov 1964
Muži [389] Elich Jirka CZE Apache Loko Trutnov 1964
Muži [10] Filip Josef CZE Velichovky 2001
Muži [390] Firkušný Martin CZE Smiřice 1982
Muži [39] Gladics Ladislav CZE FC Ležák Česká Skalice 1974
Muži [494] Gladics Ladislav CZE FC Ležák Česká Skalice 1974
Muži [39] Gladics Ladislav CZE FC Ležák Česká Skalice 1974
Muži [494] Gladics Ladislav CZE FC Ležák Česká Skalice 1974
Ženy [171] Gloserová Alena CZE Police nad Metují 1969
Ženy [520] Gloserová Alena CZE Police nad Metují 1969
Muži [391] Gult Martin CZE Wikov 1975
Muži [40] Habr Jiří CZE Vella Team Náchod 1973
Muži [392] Harnoš Petr CZE TPCA bike team 1986
Ženy [43] Hellerová Hana CZE Hradec Králové 1961
Ženy [ ] Hellerová Hana CZE Hradec Králové 0000
Muži [46] Holeček Mirek CZE Nové Město nad Metuji 1974
Muži [393] Holický Milan CZE Pardubice 1965
Muži [513] Holubář Martin CZE Urveme to silou 1979
Muži [521] Hůlek Dušan CZE Nové Město nad Metují 2000
Muži [522] Hůlek Martin CZE Nové Mšsto nad Metují 2000
Muži [49] Hynek Petr CZE SK Nové Město nad Metují 1963
Muži [394] Hynek Petr CZE SK Nové Město nad Metují 1963
Ženy [395] Jahodková Markéta CZE Koza běží :-) 1980
Ženy [529] Jelínková Kateřina CZE Hustířany 1986
Muži [ ] Jirásek Miroslav CZE SDH Pavlišov 1947
Ženy [19] Jiříová Markéta CZE Náchod 2000
Ženy [56] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
Ženy [396] Kábrtová Jitka CZE Sokol Studnice 1971
Muži [397] Karabinoš Roman CZE TJ Sokol Jezbiny 1973
Muži [57] Kašpárek Martin CZE Velichovky 1967
Ženy [170] Klepsová Zuzana CZE Jaroměř 1971
Ženy [398] Klepsová Zuzana CZE Jaroměř 1971
Muži [61] Kolisko Vladimír CZE TJ Horní Kostelec 1980
Muži [399] Koubek Kejzlar Jan CZE CARE.cz 1979
Muži [400] Kovařík Radovan CZE Humbuk team 1985
Muži [1] Kozlík Lukáš CZE A.C. Sparta Praha 1989
Muži [486] Kráčmar Vlastimil CZE KOSTKA Racing 1974
Muži [66] Kratochvíl Marek CZE Bražecký mládenci 1989
Muži [67] Krempa Milan CZE Pivovar Primátor 1963
Muži [ ] Krunka Kamil CZE Náchod 1986
Muži [138] Kubasa Jiří CZE TJ Maratonstav Úpice 1977
Ženy [18] Kubečková Renata CZE Nové Město nad Metují 1974
Muži [72] Kuna Zdeněk CZE FC Ležák Česká Skalice 1972
Muži [517] Kuna Zdeněk CZE FC Ležák Česká Skalice 1972
Ženy [73] Kynčlová Dagmar CZE SK Nové Město nad Metují 1972
Ženy [475] Kynčlová Dagmar CZE SK Nové Město nad Metují 1972
Ženy [476] Kyselová Markéta CZE Zaloňov-Jaroměř 1979
Muži [161] Langenberger Adam CZE Children Of Olymp 1985
Muži [477] Launer Matrin CZE Luková 215 1980
Ženy [478] Launerová Eliška CZE Luková 1989
Muži [75] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
Muži [512] Linhart Lukáš CZE SK Nové Město nad Metují 1989
Ženy [492] Lukášová leona CZE Hvězda Pardubice 1975
Muži [545] Macák Jiří CZE Hradec Králové 1984
Muži [ ] Macák Jiří CZE Hradec Králové 1984
Ženy [173] Macánová Blanka CZE Nové Město nad Metují 1975
Ženy [515] Macánová Blanka CZE Nové Město nad Metují 1975
Muži [77] Mareth Karel CZE Česká Skalice 1971
Ženy [78] Marethová Alena CZE Česká Skalice 1972
Muži [524] Matějíček Luboš CZE Hovrch 1962
Muži [84] Melišík Jan CZE Redpoint- Eleven team 1974
Ženy [479] Merglová Martina CZE Uhříněves 1964
Ženy [ ] Merglová Martina CZE Říčany 1964
Muži [85] Mervart Vojtěch CZE TJ Sokol Jaroměř 2000
Ženy [180] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
Ženy [480] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
Ženy [530] Mílová Tereza CZE Hustířany 1985
Ženy [1485] Moravcová Dana CZE Tornádo Horní 1974
Muži [546] Mrázek Jiří GBR Chlumec nad Cidlinou 1985
Muži [1486] Nápravník Jakub CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 1987
Ženy [ ] Nechanická Karin CZE ZZS Pardubického kraje 1976
Ženy [528] Novotná Monika CZE Velichovky 1980
Muži [89] Osoba Martin CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 1965
Muži [1488] Osoba Martin CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 1965
Ženy [1489] Pajerová Jana CZE SDH Velký Třebešov 1983
Muži [ ] Petira Lukáš CZE Jaroměř 1999
Muži [532] Petiška Ondřej CZE SK RN Hradec Králové 1997
Muži [1490] Pilat Zdeněk CZE Lázeňský host Velichovek 1958
Muži [1491] Pišta Jan CZE SDH Rožnov 1988
Muži [94] Plný David CZE Enervit Team 1993
Muži [1492] Poslt Jiří CZE TJ Sokol Jezbiny 1979
Ženy [177] Pšeničková Vlasta CZE Zlič 1957
Ženy [1493] Pšeničková Vlasta CZE Zlič 1957
Muži [527] Pytlowany Grzegorz Andrezej CZE Duszniki Zdroj 1977
Muži [1494] Rak Luboš CZE Farmet a.s. 1980
Ženy [1495] Reichová Natálie CZE Pelhřimov 1998
Muži [97] Rek Stanislav CZE Ammann 1964
Ženy [98] Renská Lenka CZE Run4run 1980
Muži [99] Renský Michal CZE Run4run 1979
Muži [1496] Roleček Milan CZE Nové Město nad Metují 1976
Ženy [497] Řeháková Beata CZE Život je tam venku / Montura 1989
Muži [498] Schubert Erwin CZE SK ŘEKA 1968
Ženy [104] Schubertová Monika CZE SK ŘEKA 1974
Ženy [105] Schwaningerová Petra CZE RockMachine-Cyklomax 1982
Muži [499] Simon Martin CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 1980
Muži [516] Sláma Jiří CZE Nové Město nad Metují 1974
Muži [ ] Sláma Jiří CZE Vella team Náchod 1974
Muži [547] Slovák Jiří CZE Hradec Králové 1985
Ženy [500] Sršňová Lucie CZE Velichovky 2001
Ženy [109] Suchánková Zdeňka CZE Česká Skalice 1963
Ženy [501] Suchánková Zdeňka CZE Česká Skalice 1963
Ženy [ ] Svatoňová Linda CZE CS Specialized HK 1984
Muži [502] Šilar Martin CZE Trutnov 1976
Muži [ ] Štěpán Pavel CZE Bražecký mládenci 1992
Muži [503] Štěpán Václav CZE Bražecký Mládenci 1990
Muži [448] Štěpán Václav CZE Bražecký mládenci 1990
Ženy [504] Švecová Kateřina CZE Children Of Olymp 1985
Ženy [ ] Tykalov Marie CZE Jaroměŕ 1990
Ženy [120] Tykalová Marie CZE Jaroměř 1990
Ženy [459] Vacková Martina CZE 1996
Ženy [525] Vacková Martina CZE 1996
Ženy [123] Valášková Bohumila CZE Česká Skalice 1975
Muži [505] Vaněček Petr CZE Semonice 1975
Muži [506] Vávra Václav CZE Sportnet 1991
Muži [125] Vít Pavel CZE Vella team Náchod 1971
Muži [536] Vít Pavel CZE Vella team Náchod 1971
Ženy [507] Vítková Veronika CZE Náchod 1989
Ženy [ ] Vlčková Iveta CZE Inov-8 team 1983
Muži [130] Vondra Josef CZE Hvězda Pardubice z.s. 1971
Muži [508] Vondra Václav CZE Rudník 1968
Ženy [509] Votypková Pavla CZE Báječné ženy v běhu 1970
Ženy [133] Zeisková Markéta CZE Rajbas klub Náchod 1998
Muži [449] Zelený Filip CZE Bražecký mládenci 1992
Muži [449] Zelený Filip CZE Bražecký mládenci 1992
Muži [519] Zenkl Adam CZE PSK Olymp Praha 1995
Ženy [134] Zítková Radka CZE Run4run 1988
Ženy [510] Zítková Radka CZE Run4run 1988
Ženy [134] Zítková Radka CZE Run4run 1988
Ženy [510] Zítková Radka CZE Run4run 1988
Ženy [155] Žaludová Jana CZE IVT Náchod 1977
Ženy [511] Žaludová Jana CZE IVT Náchod 1977

startovní listina Starší žáci - 1200m

start ~ 09:35:00 , přihlášeno: 6 účastníků ( 1 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [481] Breitrová Adélka CZE SK Nové Město nad Metují 2002
Ženy [472] Breitrová Adélka CZE SK Nové Město nad Metují 2002
Muži [417] fiala martin CZE TJ Sokol Jaroměř 2003
Ženy [473] Mertlíková Eliška CZE Atletika Jaroměř 2003
Ženy [474] Sahulová Markéta CZE TJ Maratonstav Úpice 2002
Ženy [442] Sahulová Tereza CZE Maratonstav Úpice 2002

startovní listina Mladší žáci - 700m

start ~ 09:49:00 , přihlášeno: 12 účastníků ( 7 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [466] Čech Ondřej CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
Muži [451] Dítě Marek CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
Ženy [452] Flousková Barbora CZE LK Broumov 2005
Muži [468] Hynek Lukáš CZE Libotov 2005
Muži [467] Hynek Ondřej CZE Libotov 2005
Ženy [12] Jakubská Beáta CZE TJ Sokol Jaroměř 2004
Ženy [433] Kubasová Leona CZE TJ Maratonstav Úpice 2004
Ženy [425] Malá Gabriela CZE TJ Maratonstav Úpice 2005
Ženy [469] Malá Kateřina CZE TJ Maratonstav Úpice 2004
Muži [470] Matoulek Michal CZE SK Nové Město nad Metují 2005
Muži [471] Souček Lukáš CZE HCM Jaroměř 2004
Muži [485] Stradiot Aleš CZE Velichovky 2005

startovní listina Nejml. zaci

start ~ 09:57:20 , přihlášeno: 19 účastníků ( 8 mužů, 11 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [401] Flousková Gabriela CZE LK Broumov 2007
Ženy [402] Gultová Aneta CZE BKL Machov 2006
Muži [460] Holemář Ondřej CZE Velichovky 2006
Muži [489] Koza Petr CZE Koza běží :-) 2007
Ženy [434] Kubasová Sabina CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
Ženy [14] Kubečková Natálie CZE SK Nové Město nad Metují 2007
Muži [438] Lukáš Matěj CZE Hvězda Pardubice 2007
Muži [491] Lukáš Matěj CZE Hvězda Pardubice 2007
Ženy [461] Lžíčařová Lucie CZE TJ Sokol Jaroměř 2007
Muži [406] Nagy Adam CZE TJ Sokol Jaroměř 2006
Muži [487] Nagy Adam CZE TJ Sokol Jaroměř 2006
Ženy [444] Ričanyová Adéla CZE Česká Skalice 2007
Ženy [496] Ričanyová Adéla CZE Česká Skalice 2007
Muži [17] Seligr Lukáš CZE Opatovice nad Labem 2007
Ženy [462] Součková Tereza CZE Atletika Jaroměř 2007
Ženy [463] Šedivcová Rozálie CZE Velichovky 2006
Ženy [464] Štefanová Karolína CZE Velichovky 2007
Ženy [412] Venclová Nikola CZE SK Nové Město nad Metují 2006
Muži [465] Vondra Matěj CZE Rudnik 2007

startovní listina Školáci

start ~ 10:09:00 , přihlášeno: 30 účastníků ( 16 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [340] Allmer Kryštof CZE Atletika Jaroměř 2008
Ženy [250] Bubeníčková Simona CZE BUBUTEAM 2008
Ženy [353] Černá Stella CZE Hvězda Karlín 2009
Ženy [244] Dvořáková Daniela CZE TJ Sokol Jaroměř 2009
Muži [272] Gladics Radim CZE Česká Skalice 2008
Muži [493] Gladics Radim CZE Česká Skalice 2008
Ženy [356] Gultová Eliška CZE BKL Machov 2009
Muži [523] Hegr Ríša CZE Hustířany 2009
Muži [13] Holan Matěj CZE carla.kupkolo.cz 2009
Ženy [490] Holanová Anežka CZE carla kupkolo.cz 2009
Ženy [341] Holečková Eliška CZE Nové Město nad Metuji 2008
Ženy [342] Hynková Eliška CZE Libotov 2009
Muži [343] Janovský Tomáš CZE Kramolna 2008
Ženy [11] Kozová Klára CZE Nové Město nad Metují 2009
Ženy [344] Kráčmarová Anna CZE Apache LOKO Trutnov 2009
Muži [364] Mareth Jan CZE Česká Skalice 2008
Ženy [345] Matoulková Aneta CZE SK Nové Město nad Metují 2008
Muži [367] Nagy Lukáš CZE TJ Sokol Jaroměř 2008
Muži [488] Nagy Lukáš CZE TJ Sokol Jaroměř 2008
Ženy [346] Novotná Anežka CZE Velichovky 2008
Muži [347] Poslt Adam CZE Atletika Jaroměř 2008
Muži [372] Ptáček Štěpán CZE Hvězda Pardubice 2008
Ženy [373] Renská Adéla CZE Zběsilí Šneci 2009
Muži [374] Renský Matěj CZE Zběsilí šneci 2009
Ženy [16] Seligrová Pavlína CZE Opatovice nad Labem 2009
Muži [376] Trchalík Tomáš CZE TJ Sokol Jaroměř 2009
Muži [348] Trchalík Tomáš CZE TJ Sokol Jaroměř 2009
Ženy [20] Vysoká Klára CZE Integraf running team 2008
Muži [349] Zemanek Adam CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 2008
Muži [380] Zolman Filip CZE TJ Sokol Jaroměř 2008

startovní listina Přípravka

start ~ 10:19:00 , přihlášeno: 17 účastníků ( 9 mužů, 8 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [252] Breitr Jan CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 2010
Ženy [256] Divišková Pavlínka CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 2011
Ženy [257] Dostálová Vendula CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
Muži [333] Drašar Tadeáš CZE Hořice 2010
Muži [260] Ležovič Filip CZE Česká Skalice 2011
Muži [334] Lžíčař Filip CZE Smiřice 2011
Ženy [335] Matoulková Amálie CZE Bohuslavice 2011
Ženy [533] Mílová Karolína CZE Hustířany 2010
Muži [336] Novotný Antonín CZE Velichovky 2011
Muži [283] Pajer Jan CZE SDH Velký Třebešov 2010
Ženy [337] Prokopová Tereza CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
Ženy [338] Ptáčková Kristýna CZE Hvězda Pardubice 2011
Ženy [518] Pytlowany Martyna Dorota POL Polanica-Zdroj 2011
Ženy [265] Štěpánová Barbora CZE Doubravice 2010
Muži [267] Vavřín Lukáš CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
Muži [495] Vavřín Lukáš CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
Muži [286] Zemanek Daniel CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 2010

startovní listina Nejmenší

start ~ 10:33:00 , přihlášeno: 21 účastníků ( 11 mužů, 10 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [327] Bláha Matěj CZE Velichovky 2015
Ženy [328] Bláhová Klárka CZE Velichovky 2012
Ženy [209] Brychová Viktorie CZE Dobřany 2012
Ženy [329] Brychová Viktorie CZE Dobřany 2012
Ženy [216] Bubeníčková Anna CZE BUBUTEAM 2013
Muži [204] Elich Ondřej CZE Apache Loko Trutnov 2012
Muži [526] Elich Ondřej CZE Apache Loko Trutnov 2012
Muži [514] Holubář Radim CZE Urveme to silou 2013
Ženy [534] Ježková Marie CZE Divočáci LU 2013
Ženy [330] Kazdova Bara CZE MŠ Jaroměř 2012
Muži [331] Koubek Adam CZE FOD Teplice 2012
Ženy [339] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
Muži [548] Launer Josef CZE Lanškroun 2013
Ženy [332] Ležovičová Andrea CZE Česká Skalice 2012
Muži [531] Míl David CZE Hustířany 2012
Ženy [ ] Staňková Dagmar CZE Hradec Králové 2012
Ženy [535] Staňková Linda CZE Hradec Králové - Nový Hradec Králové 2012
Muži [219] Sychrovský Petr CZE Integraf running team 2012
Muži [15] Sychrovský Petr CZE Integraf running team 2012
Muži [208] Štěpán Dominik CZE Doubravice 2014
Muži [207] Štěpán Kristián CZE Doubravice 2012