Lázeňská sedmička

05.05.2018 Velichovky 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Starší žáci - 1200m celkem: 8, muzi : 6, zeny: 2, Muži: 6, Ženy: 2 [html] [pdf]
Mladší žáci - 700m celkem: 10, muzi : 5, zeny: 5, Muži: 5, Ženy: 5 [html] [pdf]
Nejml. zaci celkem: 16, muzi : 16, zeny: 0, Muži: 16, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nejml. zakyne celkem: 14, muzi : 0, zeny: 14, Muži: 0, Ženy: 14 [html] [pdf]
Školáci celkem: 12, muzi : 12, zeny: 0, Muži: 12, Ženy: 0 [html] [pdf]
Školáčky celkem: 21, muzi : 0, zeny: 21, Muži: 0, Ženy: 21 [html] [pdf]
Přípravka kluci celkem: 14, muzi : 14, zeny: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf]
Přípravka holky celkem: 12, muzi : 0, zeny: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf]
Nejmenší kluci celkem: 14, muzi : 14, zeny: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nejmenší holky celkem: 8, muzi : 0, zeny: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Lázeňská 7 celkem: 134, muzi : 88, zeny: 46, Muži: 88, Ženy: 46 [html] [pdf]

výsledková listina Starší žáci - 1200m

start ~ 09:34:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [110] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:54 00:00
2 2 / Muži [113] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:55 00:00
3 3 / Muži [225] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 04:00 00:05
4 4 / Muži [210] Martin Hanuš 2004 CZE červený kostelec 04:01 00:06
5 5 / Muži [211] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:09 00:14
6 6 / Muži [109] Ondřej Čech 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:18 00:23
7 1 / Ženy [111] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 04:29 00:34
8 2 / Ženy [112] Agata Malichová 2004 CZE LOKO TRUTNOV 04:36 00:41

výsledková listina Mladší žáci - 700m

start ~ 09:43:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [218] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:52 00:00
2 2 / Muži [217] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 02:54 00:01
3 3 / Muži [117] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:02 00:10
4 1 / Ženy [114] Ema Ducháčová 2006 CZE BKL Machov 03:04 00:12
5 2 / Ženy [116] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 03:05 00:12
6 3 / Ženy [115] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 03:06 00:14
7 4 / Ženy [120] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 03:08 00:15
8 4 / Muži [220] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:19 00:27
9 5 / Muži [119] Jan Serbousek 2006 CZE Loko Trutnov 03:29 00:36
10 5 / Ženy [118] Barbora Rýdlová 2006 CZE tři dva 1 03:53 01:01

výsledková listina Nejml. zaci

start ~ 09:52:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [219] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:49 00:00
2 2 / Muži [142] Matej Vondra 2007 CZE Rudnik 02:50 00:00
3 3 / Muži [135] Adam Poslt 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:51 00:01
4 4 / Muži [237] Tobiáš Cejnar 2008 CZE TJ Červený Kostelec 02:59 00:09
5 5 / Muži [121] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 03:03 00:13
6 6 / Muži [250] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 03:06 00:17
7 7 / Muži [133] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:10 00:20
8 8 / Muži [122] Jan Bubeníček 2007 CZE Náchod 03:13 00:23
9 9 / Muži [216] Adam Zemanek 2008 CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 03:13 00:24
10 10 / Muži [136] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 03:16 00:27
11 11 / Muži [138] Lukáš Seligr 2007 CZE Opatovice nad Labem 03:19 00:30
12 12 / Muži [128] Milan Kukal 2008 CZE Velichovky 03:20 00:30
13 13 / Muži [125] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod - Hvězda Pce 03:24 00:35
14 14 / Muži [228] Vojtěch dostál 2007 CZE Velichovky 03:29 00:39
15 15 / Muži [131] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:36 00:46
16 16 / Muži [132] Richard Müller 2007 CZE Náchod 04:18 01:28

výsledková listina Nejml. zakyne

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [137] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:58 00:00
2 2 / Ženy [127] Natálie Kubečková 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:59 00:01
3 3 / Ženy [238] Tereza Součková 2007 CZE Atletika Jaroměř 03:05 00:07
4 4 / Ženy [124] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 03:08 00:10
5 5 / Ženy [123] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 03:10 00:12
6 6 / Ženy [129] Lucie Lžíčařová 2007 CZE Smiřice 03:11 00:13
7 7 / Ženy [141] Karolína Štefanová 2007 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:16 00:18
8 8 / Ženy [130] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 03:17 00:19
9 9 / Ženy [139] Andrea Škopová 2008 CZE Hronov 03:18 00:20
10 10 / Ženy [126] Anna Hejnová 2008 CZE Velké Poříčí 03:21 00:23
11 11 / Ženy [140] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 03:21 00:23
12 12 / Ženy [241] Klára Vysoká 2008 CZE Integraf running team 03:22 00:24
13 13 / Ženy [223] Karolína Horkelová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 03:22 00:24
14 14 / Ženy [134] Anežka Novotná 2008 CZE SDH Hustířany 03:40 00:42

výsledková listina Školáci

start ~ 10:09:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [253] Luboš Hemelík 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:04 00:00
2 2 / Muži [232] Jáchym Bém 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:06 00:01
3 3 / Muži [254] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 03:08 00:03
4 4 / Muži [224] Jan Špreňar 2009 CZE Sokol Žernov 03:08 00:03
5 5 / Muži [215] Daniel Zemanek 2010 CZE mš Dvúr Kralove nad Labem 03:15 00:10
6 6 / Muži [155] Matěj Renský 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:15 00:10
7 7 / Muži [227] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 03:21 00:16
8 8 / Muži [144] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 03:25 00:20
9 9 / Muži [244] Lukáš kukal 2010 CZE Velichovky 03:40 00:35
10 10 / Muži [255] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 03:41 00:36
11 11 / Muži [229] Tadeáš Dostál 2010 CZE Velichovky 03:41 00:36
12 12 / Muži [239] Lukáš Vavřín 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:47 01:42

výsledková listina Školáčky

start ~ 10:18:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [147] Daniela Dvořáková 2009 CZE Atletika Jaroměř 03:04 00:00
2 2 / Ženy [213] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 03:10 00:05
3 3 / Ženy [226] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 03:10 00:06
4 4 / Ženy [195] Denisa wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 03:11 00:06
5 5 / Ženy [148] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 03:12 00:07
6 6 / Ženy [249] Emma Voltr 2009 CZE Náchod 03:13 00:08
7 7 / Ženy [143] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 03:16 00:11
8 8 / Ženy [158] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 03:17 00:12
9 9 / Ženy [150] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing z.s. 03:17 00:13
10 10 / Ženy [154] Adéla Renská 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:18 00:14
11 11 / Ženy [146] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:21 00:17
12 12 / Ženy [252] Vanessa Hofrichter 2010 CZE Praha 03:25 00:21
13 13 / Ženy [243] Sophie Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:31 00:27
14 14 / Ženy [221] Lucie Prokopová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:38 00:34
15 15 / Ženy [151] Anežka Krejčová 2009 CZE Dubenec 03:42 00:38
16 16 / Ženy [145] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 03:47 00:43
17 17 / Ženy [156] Pavlína Seligrová 2009 CZE Opatovice nad Labem 03:54 00:49
18 18 / Ženy [152] Anežka Kučerová 2009 CZE green4plan s.r.o. 03:59 00:55
19 19 / Ženy [157] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 04:00 00:56
20 20 / Ženy [209] barbora vernerová 2009 CZE svaz českých bohémů 04:41 01:37
21 21 / Ženy [149] Anežka Jelínková 2010 CZE SDH Hustířany 06:30 03:25

výsledková listina Přípravka kluci

start ~ 10:31:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [170] Roman Tomeš 2011 CZE Lučany nad Nisou 01:45 00:00
2 2 / Muži [230] matyáš těšina 2011 CZE sokol jaroměř 01:53 00:07
3 3 / Muži [207] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:00 00:14
4 4 / Muži [248] Max Voltr 2012 CZE Náchod 02:05 00:19
5 5 / Muži [165] Filip Lžíčař 2011 CZE Smiřice 02:12 00:26
6 6 / Muži [164] Vojtěch Krejčí 2012 CZE Dubenec 02:15 00:29
7 7 / Muži [160] Daniel Blažek 2012 CZE Rýchory 02:16 00:30
8 8 / Muži [169] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 02:17 00:31
9 9 / Muži [205] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 02:19 00:33
10 10 / Muži [167] Antonín Novotný 2011 CZE SDH Hustířany 02:20 00:34
11 11 / Muži [231] Kryštof petira 2012 CZE Velichovky 02:21 00:35
12 12 / Muži [257] Václav Zelenka 2011 CZE Sokol Žernov 02:22 00:36
13 13 / Muži [251] Tobias Hofrichter 2011 CZE Praha 02:28 00:42
14 14 / Muži [212] Bartoloměj Hnízdo 2012 CZE Velichovky 03:13 01:27

výsledková listina Přípravka holky

start ~ 10:38:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [242] Claudie Ulichová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:59 00:00
2 2 / Ženy [258] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:05 00:06
3 3 / Ženy [168] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 02:05 00:06
4 4 / Ženy [162] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:11 00:11
5 5 / Ženy [159] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 02:16 00:16
6 6 / Ženy [256] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 02:17 00:17
7 7 / Ženy [246] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 02:19 00:20
8 8 / Ženy [234] Alice Kosáčková 2012 CZE Jilemnice 02:20 00:21
9 9 / Ženy [161] Klára Hejnová 2011 CZE Velké Poříčí 02:24 00:25
10 10 / Ženy [163] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 02:31 00:31
11 11 / Ženy [235] Beáta Skrbková 2012 CZE Zálesní Lhota 02:51 00:52
12 12 / Ženy [166] Michaela Müllerová 2012 CZE Náchod 02:55 00:56

výsledková listina Nejmenší kluci

start ~ 10:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [173] Radim Holubář 2013 CZE Hustířany 00:54 00:00
2 2 / Muži [178] Josef Launer 2013 CZE Velichovky 00:57 00:03
3 3 / Muži [222] Tobiáš Hejna 2013 CZE Sokol Havlovice 00:58 00:04
4 4 / Muži [233] Adam Bém 2013 CZE VELICHOVKY 00:59 00:04
5 5 / Muži [174] Patrik Kellner 2013 CZE tři dva 1 00:59 00:05
6 6 / Muži [176] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:02 00:08
7 7 / Muži [175] Jonáš Kučera 2014 CZE green4plan s.r.o. 01:06 00:12
8 8 / Muži [179] Marek Leplt 2013 CZE Miletín 01:09 00:15
9 9 / Muži [260] Šimon Matějka 2014 CZE Hradec Králové 01:20 00:25
10 10 / Muži [203] Ondřej Pavlíček 2014 CZE Hronov 01:23 00:29
11 11 / Muži [182] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:25 00:31
12 12 / Muži [245] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 01:26 00:32
13 13 / Muži [177] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:39 00:44
14 14 / Muži [259] Marek Matějka 2016 CZE Hradec Králové 02:03 01:09

výsledková listina Nejmenší holky

start ~ 10:52:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Ženy [171] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 00:55 00:00
2 2 / Ženy [172] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 01:02 00:06
3 3 / Ženy [181] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 01:04 00:08
4 4 / Ženy [214] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 01:06 00:10
5 5 / Ženy [180] Zita Palgutová 2014 CZE green4plan s.r.o. 01:30 00:34
6 6 / Ženy [236] Anežka Kosáčková 2015 CZE Zálesní Lhota 01:33 00:37
7 7 / Ženy [240] Natálie Kočová 2015 CZE TJ Sokol Žernov 01:44 00:48
8 8 / Ženy [247] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 01:51 00:55

výsledková listina Lázeňská 7

start ~ 11:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [2] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 24:37 00:00
2 2 / Muži [197] Jiří Leplt ml. 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 24:58 00:20
3 3 / Muži [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 25:34 00:56
4 4 / Muži [267] miroslav vítek 1972 CZE ustí nad orlicí 25:52 01:15
5 5 / Muži [4] Adrien Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 25:55 01:17
6 6 / Muži [91] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 26:19 01:41
7 7 / Muži [32] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 26:36 01:59
8 8 / Muži [65] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 26:49 02:12
9 9 / Muži [275] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 26:53 02:15
10 10 / Muži [5] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 27:03 02:25
11 11 / Muži [9] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 27:26 02:48
12 12 / Muži [75] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 27:35 02:58
13 1 / Ženy [1] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 27:58 03:20
14 13 / Muži [17] Daniel Čech 1993 CZE Police nad Metují 28:16 03:38
15 14 / Muži [95] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 28:27 03:49
16 15 / Muži [262] Martin Simon 1980 CZE Jaroměř 28:44 04:07
17 16 / Muži [36] Martin Holubář 1979 CZE Hustířany 29:04 04:27
17 16 / Muži [103] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 29:04 04:27
19 18 / Muži [192] Josef Filip 2001 CZE Velichovky 29:27 04:50
20 19 / Muži [51] Vladimír Kolisko 1980 CZE RUN4RUN 29:32 04:54
21 2 / Ženy [6] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 29:38 05:00
22 20 / Muži [74] Martin Patzák 2002 CZE Nové Město nad Metují 29:52 05:14
23 21 / Muži [12] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 29:52 05:15
24 22 / Muži [45] Daniel Kábrt 1998 CZE Studnice 29:54 05:16
25 23 / Muži [10] David Bárta 1984 CZE Melichar CZ 30:08 05:30
26 24 / Muži [53] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 30:13 05:36
27 25 / Muži [72] Roman Palguta 1977 CZE green4plan s.r.o. 30:20 05:43
28 26 / Muži [28] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 31:04 06:27
29 27 / Muži [106] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 31:10 06:33
30 28 / Muži [61] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 31:13 06:35
31 29 / Muži [49] Štěpán Knapp 1996 CZE Bražecký mládenci 31:14 06:36
32 30 / Muži [15] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 31:14 06:37
33 3 / Ženy [198] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 31:15 06:38
34 4 / Ženy [7] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 31:19 06:41
35 5 / Ženy [8] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 31:22 06:44
36 31 / Muži [24] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 31:33 06:56
37 6 / Ženy [54] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 31:35 06:58
38 32 / Muži [63] Jiří Leplt 1961 CZE run4fun 31:53 07:15
39 33 / Muži [60] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 32:10 07:32
40 34 / Muži [87] Petr Strnad 1964 CZE KSM HRÁDEK 32:16 07:39
41 7 / Ženy [274] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 32:32 07:55
42 35 / Muži [90] Martin Šilar 1976 CZE Trutnov 32:34 07:56
43 36 / Muži [191] Artur Waluśkiewicz 1967 POL W WOLNEJ CHWILI 32:45 08:07
44 37 / Muži [201] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 32:49 08:11
45 38 / Muži [108] Pavel Štěpán 1992 CZE Bražecký mládenci 32:50 08:12
46 39 / Muži [81] Michal Renský 1979 CZE Run4run 32:57 08:19
47 40 / Muži [79] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 33:00 08:22
48 41 / Muži [183] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 33:04 08:26
49 42 / Muži [64] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 33:15 08:38
50 8 / Ženy [46] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 33:28 08:50
51 43 / Muži [73] Jindřich Patzák 1975 CZE Nové Město nad Metují 33:46 09:08
52 44 / Muži [269] Václav Vávra 1991 CZE Sportnet 34:07 09:30
53 45 / Muži [47] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 34:13 09:36
54 46 / Muži [34] Radek Herzig 1988 CZE 4FUN 34:30 09:53
55 9 / Ženy [88] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 34:38 10:01
56 47 / Muži [27] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 34:44 10:06
57 48 / Muži [18] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 34:48 10:10
58 10 / Ženy [30] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 34:53 10:15
59 11 / Ženy [68] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 34:58 10:21
59 49 / Muži [101] Martin Valeš 1974 CZE Velká Jesenice 34:58 10:21
61 50 / Muži [38] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 35:00 10:23
62 12 / Ženy [99] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 35:01 10:24
63 13 / Ženy [13] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 35:03 10:26
64 14 / Ženy [104] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 35:04 10:27
65 51 / Muži [67] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 35:07 10:30
66 52 / Muži [44] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 35:10 10:33
67 15 / Ženy [62] Eliška Launerová 1989 CZE Velichovky 35:18 10:40
68 53 / Muži [102] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 35:22 10:44
69 54 / Muži [190] Grzegorz Juszczak 1973 POL W WOLNEJ CHWILI 35:24 10:47
70 16 / Ženy [69] Dana Moravcová 1974 CZE Tornádo Horní 35:34 10:56
71 17 / Ženy [266] magdaléna zelená 1982 CZE bražecká děvčata 35:47 11:09
72 55 / Muži [19] Ladislav Domáň st. 1949 CZE Náchod 36:02 11:25
73 18 / Ženy [35] Lucie Hladíková 1990 CZE SDH Nahořany 36:15 11:37
74 56 / Muži [271] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 36:27 11:50
75 19 / Ženy [100] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 36:32 11:54
76 57 / Muži [11] Martin Blažek 1971 CZE Rýchory 36:42 12:05
77 58 / Muži [193] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 36:45 12:08
78 59 / Muži [196] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 36:53 12:16
79 60 / Muži [194] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 37:06 12:29
80 61 / Muži [105] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 37:09 12:32
81 62 / Muži [184] Petr Jirásek 1980 CZE Nouyov 37:19 12:41
82 63 / Muži [92] Jakub Škoda 2002 CZE Broumov 37:41 13:03
83 64 / Muži [270] Matrin Launer 1980 CZE Luková 215 37:48 13:11
84 20 / Ženy [37] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 38:01 13:23
85 65 / Muži [25] Luboš Flousek 1973 CZE Barborka team 38:01 13:23
86 66 / Muži [76] Jan Pišta 1988 CZE SDH Rožnov 38:03 13:26
87 67 / Muži [199] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 38:28 13:50
88 68 / Muži [200] Karel Petrus 1990 CZE Upice 38:37 14:00
89 69 / Muži [77] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 38:41 14:03
90 70 / Muži [39] Ondřej Chumlen 1991 CZE TP motorsport 38:44 14:07
91 21 / Ženy [89] Eva Šefcová 1964 CZE SKI Police 38:45 14:07
92 22 / Ženy [80] Lenka Renska 1980 CZE Hvězda Pardubice 38:56 14:19
93 23 / Ženy [33] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 39:17 14:40
94 24 / Ženy [206] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 39:19 14:41
95 71 / Muži [31] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Královehradeckého kraje 39:27 14:49
95 25 / Ženy [185] Jana Zelenková 1981 CZE Žernov 39:27 14:49
95 25 / Ženy [188] Hana Kočová Vlčková 1984 CZE TJ Sokol Žernov 39:27 14:49
98 72 / Muži [22] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 39:43 15:05
99 73 / Muži [202] Ladislav Gladics 1974 CZE FC Ležák Česká Skalice 39:47 15:09
100 74 / Muži [71] Lukáš Ott 1981 CZE Náchod 39:54 15:17
101 75 / Muži [84] Erwin Schubert 1968 CZE SK ŘEKA 40:06 15:28
101 27 / Ženy [85] Monika Schubertová 1974 CZE SK ŘEKA 40:06 15:28
103 28 / Ženy [94] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 40:35 15:58
104 76 / Muži [268] jiří šebela 1958 CZE blansko 40:55 16:18
105 29 / Ženy [83] Romana Segečová 1981 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 40:58 16:21
106 30 / Ženy [93] Dagmar Škodová 1972 CZE Broumov 41:24 16:46
107 31 / Ženy [204] Věra Píšová 1975 CZE Hradec Králové 42:15 17:38
108 77 / Muži [82] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 42:35 17:57
109 32 / Ženy [96] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 42:39 18:01
110 33 / Ženy [40] Karla Jakoubková 1972 CZE VĚTVE K DRCENÍ 42:40 18:02
111 78 / Muži [189] Dariusz Mazur 1987 POL W WOLNEJ CHWILI 42:48 18:11
112 79 / Muži [41] Matěj Jelínek 1942 CZE Černilov 42:56 18:19
113 34 / Ženy [26] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:23 18:46
114 80 / Muži [20] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 43:34 18:57
115 35 / Ženy [187] Jana Pajerová 1983 CZE SDH Velký Třebešov 43:52 19:14
116 36 / Ženy [59] Lucie Kučerová 1981 CZE green4plan s.r.o. 44:01 19:23
117 81 / Muži [58] Vojtěch Kučera 1980 CZE green4plan s.r.o. 44:03 19:25
118 82 / Muži [97] Patrik Tesař 1996 CZE green4plan s.r.o. 44:08 19:30
119 83 / Muži [43] David Jeřábek 1980 CZE TP motorsport 44:30 19:53
120 37 / Ženy [14] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 44:35 19:57
121 38 / Ženy [57] Renata Kubečková 1974 CZE Nové Město nad Metují 44:37 19:59
122 39 / Ženy [21] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 45:35 20:58
123 84 / Muži [55] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 46:37 21:59
124 40 / Ženy [23] Renata Fendrychova 1974 CZE Náchod 46:55 22:17
125 85 / Muži [70] Jakub Novotný 1988 CZE green4plan s.r.o. 49:06 24:28
126 86 / Muži [78] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 49:06 24:28
127 41 / Ženy [48] Barbora Klimšová 1991 CZE green4plan s.r.o. 49:07 24:30
128 42 / Ženy [86] Lucie Sršňová 2001 CZE Velichovky 49:58 25:20
129 43 / Ženy [42] Magdalena Jelínková 1945 CZE Černilov 51:14 26:37
130 44 / Ženy [98] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 51:54 27:16
131 45 / Ženy [208] Eva Beránková 1971 CZE Beránci 53:09 28:31
132 87 / Muži [16] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 55:44 31:07
133 88 / Muži [107] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:00:17 35:39
DNF / Ženy [186] Jana Stejskalová 1977 CZE IVT Náchod