LESÁK CUP

27.08.2016 Bohdašín, Červený Kostelec

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

40 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 01:47:00 00:00 51:14 (1)
2 2 / Masters I [121] Lukasz Krzeminski 1984 CZE Mitschubischi materials mtb team 01:53:12 06:12 54:54 (2)
3 3 / Masters I [14] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 01:57:13 10:13 56:58 (4)
4 4 / Masters I [7] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 01:58:16 11:16 56:07 (3)
5 5 / Masters I [181] Jiri Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:58:38 11:38 58:54 (8)
6 1 / Masters II [2] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:58:54 11:54 58:06 (5)
7 6 / Masters I [11] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 01:59:44 12:44 59:22 (9)
8 1 / Muži [12] Martin Klapal 1987 CZE Cycling team Rychnov nad Kněžnou 01:59:57 12:57 58:52 (7)
9 2 / Muži [63] Martin Šubr 1997 CZE BeManiax Madbike 02:00:11 13:11 58:43 (6)
10 2 / Masters II [47] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:02:25 15:25 59:40 (10)

20 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / Muži [48] Pavel Bezděk 1986 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:00:59 00:00
2 2 / Muži [143] Jan Kunc 1991 CZE KUPKOLO.cz 01:05:02 04:03
3 1 / Kadeti [27] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:07:19 06:19
4 3 / Muži [198] Tomáš STANĚK 1970 CZE Bakako Nová Paka 01:11:38 10:38
5 2 / Kadeti [118] oskar natoloczny 2000 POL Mitschubischi materials Mtb Team 01:13:03 12:03
6 4 / Muži [130] Roman Šimůnek 1978 CZE pujcitelektrokolo.cz 01:14:15 13:16
7 5 / Muži [137] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 01:17:24 16:24
8 6 / Muži [68] Václav Jehlík 1974 CZE Hostinné 01:20:26 19:26
9 3 / Kadeti [174] Matej Šulc 2000 CZE S-Sport Hronov 01:21:17 20:17
10 7 / Muži [149] Jakub Melichar 1994 CZE Úpice 01:22:28 21:28

Žáci II (2x5km, 2002-2003)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / kluci [165] Daniel Sporysch 2003 CZE Vrchlabí 17:18 00:00
2 2 / kluci [177] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE Vamberk 17:36 00:18
3 3 / kluci [30] Karel Novák 2003 CZE Kola Rtyně 18:17 00:59
4 4 / kluci [31] Filip Prouza 2002 CZE Rtyně v Podkrkonoší 19:59 02:41
5 5 / kluci [161] Michal Thér 2003 CZE GIANT Pitrs bikes 21:25 04:07

Žáci I (5km, 2004-2006)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / kluci [39] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 16:35 00:00
2 2 / kluci [184] Jakub Hák 2004 CZE Carla.Kupkolo D.K.n.L. 17:42 01:06
3 3 / kluci [190] Ondra Krejsar 2004 CZE INS atelier Náchod 19:37 03:02
4 4 / kluci [166] Tobiáš Sporysch 2006 CZE Vrchlabí 21:26 04:51
5 1 / holky [199] Aneta Staňková 2004 CZE Bakako 22:58 06:23
6 2 / holky [157] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 23:08 06:33
7 5 / kluci [178] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 24:02 07:27
8 3 / holky [34] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 24:45 08:09
9 6 / kluci [147] Filip Holan 2006 CZE Carla.kupkolo.cz 25:47 09:11
10 7 / kluci [186] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 28:03 11:28

Minižáci II (2km, 2007-2008)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / kluci [35] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 05:13 00:00 02:32 (1)
2 2 / kluci [36] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 05:27 00:14 02:33 (2)
3 3 / kluci [37] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:54 00:40 02:47 (3)
4 1 / holky [179] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS 06:11 00:58 02:51 (4)
5 4 / kluci [38] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 06:51 01:37 03:17 (5)
6 5 / kluci [197] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 06:53 01:40 03:25 (6)
7 6 / kluci [183] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 07:58 02:45 03:52 (8)
8 7 / kluci [153] Petr Štrof 2007 CZE Červený Kostelec 08:08 02:55 03:33 (7)
9 2 / holky [188] Natálie Pinkavová 2008 CZE Náchod 09:51 04:38 05:05 (11)
10 3 / holky [185] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 10:22 05:09 04:34 (9)

Minižáci I (1km, 2009-2010)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / holky [171] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 01:02 00:00
2 1 / kluci [41] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 01:09 00:07
3 2 / holky [40] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 01:11 00:09
4 2 / kluci [189] Dominik Šustr 2009 CZE 01:24 00:22
5 3 / kluci [146] Matěj Holan 2009 CZE Kupkola 01:45 00:43
6 3 / holky [145] Anežka Holanová 2009 CZE Kupkolo 01:55 00:53
7 4 / holky [180] Viktorie Vrabcová 2010 CZE Hořice 02:04 01:02
(8) 4 / kluci [160] Zdeněk Semerák 2010 CZE Lyžařský vlek Chlívce 02:04 01:02
(9) 5 / holky [167] Nela Sporyschová 2010 CZE Vrchlabí 02:04 01:02
10 5 / kluci [163] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 02:09 01:07

Předškoláci (2011 a ml.)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / kluci [164] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 01:01 00:00
2 2 / kluci [43] Jan Horáček 2011 CZE Trutnov 01:06 00:05
3 3 / kluci [170] Šimon Jirásek 2011 CZE Náchod 01:07 00:05
4 1 / holky [45] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy 01:11 00:09
5 4 / kluci [182] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 01:11 00:10
6 2 / holky [175] Adriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 01:18 00:16
7 3 / holky [191] Ema Beranová 2012 CZE 01:20 00:18
8 5 / kluci [187] Eliáš Pinkava 2011 CZE Náchod 01:23 00:22
9 4 / holky [42] Ema Dragounová 2011 CZE Červený Kostelec 01:28 00:27
10 5 / holky [162] Natálie Hrbková 2011 CZE Úpice 01:35 00:34

Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / holky [194] Adéla Čermáková 2011 CZE Trutnov 00:48 00:00
2 1 / kluci [200] Vojtěch Vlaštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:51 00:03
3 2 / kluci [140] Daniel Faifer 2013 CZE Bohdašín 00:51 00:03
4 2 / holky [195] Anna Vlachová 2012 CZE 00:53 00:05
5 3 / holky [169] Anna Zárubová 2013 CZE Bohdašín 01:03 00:14
6 3 / kluci [168] Antonín Záruba 2013 CZE Bohdašín 01:08 00:19
7 4 / kluci [44] Filip Horáček 2013 CZE Trutnov 01:11 00:23
8 5 / kluci [193] Martin Beran 2014 CZE 02:31 01:43
9 4 / holky [152] Anežka Procházková 2014 CZE trutnov 02:39 01:51