LESÁK CUP

27.08.2016 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 kolobky [html] [pdf]
Předškoláci (2011 a ml.) celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 kolobky [html] [pdf]
Minižáci I (1km, 2009-2010) celkem: 11, muži : 6, ženy: 5, kluci: 6, holky: 5 kolobky [html] [pdf]
Minižáci II (2km, 2007-2008) celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 kolobky [html] [pdf]
Žáci II (2x5km, 2002-2003) celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, kluci: 5, holky: 0 kolobky [html] [pdf]
Žáci I (5km, 2004-2006) celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 kolobky [html] [pdf]
40 km celkem: 66, muži : 64, ženy: 2, Junioři: 4, Muži: 14, Masters I: 17, Masters II: 23, Veteráni: 6, Ženy: 2 kolobky [html] [pdf]
20 km celkem: 30, muži : 26, ženy: 4, Kadeti: 4, Muži: 22, Kadetky: 1, Juniorky: 1, Ženy: 2 kolobky [html] [pdf]

výsledková listina Odrážedla

start ~ 10:04:13

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / holky [194] Adéla Čermáková 2011 CZE Trutnov 00:48 00:00
2 1 / kluci [200] Vojtěch Vlaštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:51 00:03
3 2 / kluci [140] Daniel Faifer 2013 CZE Bohdašín 00:51 00:03
4 2 / holky [195] Anna Vlachová 2012 CZE 00:53 00:05
5 3 / holky [169] Anna Zárubová 2013 CZE Bohdašín 01:03 00:14
6 3 / kluci [168] Antonín Záruba 2013 CZE Bohdašín 01:08 00:19
7 4 / kluci [44] Filip Horáček 2013 CZE Trutnov 01:11 00:23
8 5 / kluci [193] Martin Beran 2014 CZE 02:31 01:43
9 4 / holky [152] Anežka Procházková 2014 CZE trutnov 02:39 01:51

výsledková listina Předškoláci (2011 a ml.)

start ~ 10:11:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / kluci [164] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 01:01 00:00
2 2 / kluci [43] Jan Horáček 2011 CZE Trutnov 01:06 00:05
3 3 / kluci [170] Šimon Jirásek 2011 CZE Náchod 01:07 00:05
4 1 / holky [45] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy 01:11 00:09
5 4 / kluci [182] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 01:11 00:10
6 2 / holky [175] Adriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 01:18 00:16
7 3 / holky [191] Ema Beranová 2012 CZE 01:20 00:18
8 5 / kluci [187] Eliáš Pinkava 2011 CZE Náchod 01:23 00:22
9 4 / holky [42] Ema Dragounová 2011 CZE Červený Kostelec 01:28 00:27
10 5 / holky [162] Natálie Hrbková 2011 CZE Úpice 01:35 00:34
11 6 / kluci [155] Michael Freivald 2012 CZE Bohdašín 01:43 00:41
12 7 / kluci [141] Bořek Procházka 2012 CZE Trutnov 01:47 00:45

výsledková listina Minižáci I (1km, 2009-2010)

start ~ 10:17:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / holky [171] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 01:02 00:00
2 1 / kluci [41] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 01:09 00:07
3 2 / holky [40] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 01:11 00:09
4 2 / kluci [189] Dominik Šustr 2009 CZE 01:24 00:22
5 3 / kluci [146] Matěj Holan 2009 CZE Kupkola 01:45 00:43
6 3 / holky [145] Anežka Holanová 2009 CZE Kupkolo 01:55 00:53
7 4 / holky [180] Viktorie Vrabcová 2010 CZE Hořice 02:04 01:02
7 4 / kluci [160] Zdeněk Semerák 2010 CZE Lyžařský vlek Chlívce 02:04 01:02
7 5 / holky [167] Nela Sporyschová 2010 CZE Vrchlabí 02:04 01:02
10 5 / kluci [163] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 02:09 01:07
11 6 / kluci [154] Pavel Štrof 2010 CZE Červený Kostelec 02:52 01:50

výsledková listina Minižáci II (2km, 2007-2008)

start ~ 10:23:21

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1okruh#2
1 1 / kluci [35] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 05:13 00:00 02:32 (1)
2 2 / kluci [36] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 05:27 00:14 02:33 (2)
3 3 / kluci [37] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:54 00:40 02:47 (3)
4 1 / holky [179] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS 06:11 00:58 02:51 (4)
5 4 / kluci [38] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 06:51 01:37 03:17 (5)
6 5 / kluci [197] Tomaš Janovský 2008 CZE Kramolna 06:53 01:40 03:25 (6)
7 6 / kluci [183] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 07:58 02:45 03:52 (8)
8 7 / kluci [153] Petr Štrof 2007 CZE Červený Kostelec 08:08 02:55 03:33 (7)
9 2 / holky [188] Natálie Pinkavová 2008 CZE Náchod 09:51 04:38 05:05 (11)
10 3 / holky [185] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 10:22 05:09 04:34 (9)
11 4 / holky [192] Nela Čermáková 2008 CZE Trutnov 11:18 06:05 04:58 (10)

výsledková listina Žáci II (2x5km, 2002-2003)

start ~ 10:44:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / kluci [165] Daniel Sporysch 2003 CZE Vrchlabí 17:18 00:00
2 2 / kluci [177] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE Vamberk 17:36 00:18
3 3 / kluci [30] Karel Novák 2003 CZE Kola Rtyně 18:17 00:59
4 4 / kluci [31] Filip Prouza 2002 CZE Rtyně v Podkrkonoší 19:59 02:41
5 5 / kluci [161] Michal Thér 2003 CZE GIANT Pitrs bikes 21:25 04:07

výsledková listina Žáci I (5km, 2004-2006)

start ~ 10:44:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / kluci [39] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 16:35 00:00
2 2 / kluci [184] Jakub Hák 2004 CZE Carla.Kupkolo D.K.n.L. 17:42 01:06
3 3 / kluci [190] Ondra Krejsar 2004 CZE INS atelier Náchod 19:37 03:02
4 4 / kluci [166] Tobiáš Sporysch 2006 CZE Vrchlabí 21:26 04:51
5 1 / holky [199] Aneta Staňková 2004 CZE Bakako 22:58 06:23
6 2 / holky [157] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 23:08 06:33
7 5 / kluci [178] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 24:02 07:27
8 3 / holky [34] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 24:45 08:09
9 6 / kluci [147] Filip Holan 2006 CZE Carla.kupkolo.cz 25:47 09:11
10 7 / kluci [186] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 28:03 11:28
11 4 / holky [32] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 28:46 12:11
DNS / holky [33] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov

výsledková listina 40 km

start ~ 11:59:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1okruh#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 01:47:00 00:00 51:14 (1)
2 2 / Masters I [121] Lukasz Krzeminski 1984 CZE Mitschubischi materials mtb team 01:53:12 06:12 54:54 (2)
3 3 / Masters I [14] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 01:57:13 10:13 56:58 (4)
4 4 / Masters I [7] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 01:58:16 11:16 56:07 (3)
5 5 / Masters I [181] Jiri Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:58:38 11:38 58:54 (8)
6 1 / Masters II [2] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 01:58:54 11:54 58:06 (5)
7 6 / Masters I [11] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 01:59:44 12:44 59:22 (9)
8 1 / Muži [12] Martin Klapal 1987 CZE Cycling team Rychnov nad Kněžnou 01:59:57 12:57 58:52 (7)
9 2 / Muži [63] Martin Šubr 1997 CZE BeManiax Madbike 02:00:11 13:11 58:43 (6)
10 2 / Masters II [47] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:02:25 15:25 59:40 (10)
11 3 / Masters II [132] tomáš strnad 1972 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:06:10 19:10 01:01:40 (12)
12 7 / Masters I [58] Petr Pinkava 1977 CZE NACHOD 02:06:30 19:30 01:01:43 (14)
13 3 / Muži [66] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 02:06:44 19:44 01:02:12 (18)
14 1 / Junioři [15] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:07:32 20:32 01:01:41 (13)
15 4 / Masters II [22] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:07:37 20:37 01:02:20 (19)
16 5 / Masters II [59] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 02:08:06 21:06 01:02:10 (17)
17 4 / Muži [54] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:08:25 21:25 01:01:32 (11)
18 8 / Masters I [3] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 02:09:05 22:04 01:01:53 (16)
19 9 / Masters I [6] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:09:15 22:15 01:03:20 (21)
20 5 / Muži [138] Tomáš Pich 1995 CZE Doldy ruksaky Machov 02:09:34 22:34 01:01:43 (15)
21 6 / Masters II [135] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 02:11:27 24:27 01:03:15 (20)
22 6 / Muži [119] Pavel Sedláček 1987 CZE Mladá Boleslav 02:11:57 24:57 01:05:35 (25)
23 7 / Muži [13] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella Team 02:12:46 25:46 01:03:58 (22)
24 7 / Masters II [128] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:13:33 26:33 01:04:08 (23)
25 8 / Masters II [52] Milan Hlavatý 1972 CZE Symbio+ cycling 02:13:37 26:37 01:05:52 (27)
26 9 / Masters II [144] Petr Maixner 1976 CZE Police nad Metuji 02:14:55 27:55 01:06:19 (28)
27 8 / Muži [9] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 02:16:26 29:26 01:05:50 (26)
28 10 / Masters I [133] Lukáš Herman 1984 CZE Moto Herman 02:17:32 30:32 01:06:52 (29)
29 11 / Masters I [60] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 02:18:01 31:01 01:07:46 (32)
30 1 / Ženy [8] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A 02:19:55 32:55 01:07:43 (31)
31 1 / Veteráni [50] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:20:14 33:14 01:08:44 (33)
32 10 / Masters II [129] Petr Kohoutek 1975 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:25:38 38:38 01:10:04 (34)
33 11 / Masters II [64] Aleš Hrtoň 1967 CZE 02:25:55 38:55 01:10:54 (36)
34 12 / Masters II [110] Ivo Kocanda 1970 CZE IKstav 02:26:24 39:24 01:11:38 (40)
35 2 / Veteráni [150] Jiří Slabý 1956 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:26:59 39:59 01:11:17 (39)
36 13 / Masters II [116] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:28:40 41:40 01:10:08 (35)
37 14 / Masters II [159] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 02:29:44 42:44 01:11:58 (41)
38 15 / Masters II [134] Dušan Antal 1975 CZE Hradec Králové 3 02:30:10 43:10 01:11:12 (38)
39 16 / Masters II [131] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:33:18 46:18 01:12:56 (42)
40 12 / Masters I [196] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 02:35:38 48:38 01:14:41 (44)
41 9 / Muži [148] Jakub Fejfar 1997 CZE Apache race team Úpice 02:38:38 51:38 01:11:05 (37)
42 2 / Junioři [126] Tomáš Hanuš 1998 CZE Červený Kostelec 02:39:24 52:24 01:14:22 (43)
43 3 / Junioři [24] Petr Weinelt 1998 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:52:48 01:05:48 01:18:52 (46)
44 17 / Masters II [20] Jiří Prouza 1972 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:54:16 01:07:16 01:22:52 (49)
45 18 / Masters II [65] Pavel Viesner 1967 CZE Nové Město nad Metují 02:54:31 01:07:30 01:24:23 (52)
46 19 / Masters II [10] Václav Hrbek 1975 CZE Úpice 02:55:46 01:08:46 01:22:35 (48)
47 10 / Muži [117] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 02:56:22 01:09:22 01:16:51 (45)
48 13 / Masters I [49] Ladislav Bůna 1979 CZE Police nad Metují 02:56:26 01:09:26 01:24:15 (51)
49 20 / Masters II [46] David Bergmann 1974 CZE Hradec Králové 03:02:27 01:15:27 01:30:36 (56)
50 2 / Ženy [122] Lucie Jiroutová 1992 CZE Úpice 03:05:14 01:18:13 01:23:27 (50)
51 21 / Masters II [18] Bedřich Pelc 1970 CZE Praha 03:17:46 01:30:46 01:27:03 (54)
52 14 / Masters I [4] Jan Čermák 1978 CZE Kola Rtyně 03:25:12 01:38:12 01:32:13 (57)
DNF / Veteráni [56] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 01:05:11 (24)
DNF / Junioři [23] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 01:07:13 (30)
DNF / Masters II [151] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 01:21:03 (47)
DNF / Masters I [139] Petr Celba 1986 CZE PELLS TEAM 01:25:44 (53)
DNF / Veteráni [176] Otto Suchomel 1962 CZE SK OMT Pardubice 01:27:46 (55)
DNF / Veteráni [53] Jaroslav CHUTNÝ 1961 CZE STRATOS AUTO
DNS / Muži [62] Martin Splítek 1988 CZE Hradec Králové
DNS / Masters I [61] Tomáš Sodomka 1984 CZE SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
DNS / Muži [57] Radek Lauryn 1997 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DNS / Muži [17] David Pavlíček 1994 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
DNS / Muži [19] Michal Pišl 1993 CZE Červený Kostelec
DNS / Masters II [21] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové
DNS / Masters I [51] Adam Fichtner 1985 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM
DNS / Veteráni [55] Jindřich Král 1949 CZE Lanškroun

výsledková listina 20 km

start ~ 11:59:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh 1
1 1 / Muži [48] Pavel Bezděk 1986 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:00:59 00:00
2 2 / Muži [143] Jan Kunc 1991 CZE KUPKOLO.cz 01:05:02 04:03
3 1 / Kadeti [27] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:07:19 06:19
4 3 / Muži [198] Tomáš STANĚK 1970 CZE Bakako Nová Paka 01:11:38 10:38
5 2 / Kadeti [118] oskar natoloczny 2000 POL Mitschubischi materials Mtb Team 01:13:03 12:03
6 4 / Muži [130] Roman Šimůnek 1978 CZE pujcitelektrokolo.cz 01:14:15 13:16
7 5 / Muži [137] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 01:17:24 16:24
8 6 / Muži [68] Václav Jehlík 1974 CZE Hostinné 01:20:26 19:26
9 3 / Kadeti [174] Matej Šulc 2000 CZE S-Sport Hronov 01:21:17 20:17
10 7 / Muži [149] Jakub Melichar 1994 CZE Úpice 01:22:28 21:28
11 4 / Kadeti [29] Matouš Chvátal 2003 CZE S sport Hronov 01:22:29 21:30
12 8 / Mužikolobky [69] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 01:22:58 21:59
13 9 / Muži [111] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 01:23:05 22:05
14 10 / Mužikolobky [156] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team 01:23:27 22:27
15 1 / Ženy [123] Eliška Mertlíková 1991 CZE SK BP Lumen 01:23:48 22:49
16 11 / Muži [136] Ondřej Dvořáček 1983 CZE Havlovice 01:27:16 26:16
17 12 / Mužikolobky [158] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:30:44 29:44
18 13 / Muži [142] Ladislav Procházka 1975 CZE Trutnov 01:38:21 37:21
19 2 / Ženykolobky [172] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:38:25 37:25
20 14 / Muži [71] Jiří Pfeifer 1959 CZE Cyklo Tony 01:39:16 38:17
21 15 / Muži [25] Vladimír Felcman 1965 CZE Červený Kostelec 01:40:53 39:53
22 16 / Muži [120] Anne de Groot 1959 CZE 01:41:34 40:34
23 1 / Kadetky [67] Lenka Janovská 2001 CZE Trutnov 01:42:07 41:07
24 1 / Juniorky [124] Veronika Térová 1998 CZE S - Sport Hronov 01:49:28 48:29
25 17 / Mužikolobky [125] Jaromír Hanuš 1970 CZE Červený Kostelec 01:52:01 51:01
26 18 / Mužikolobky [127] Jiří Plšek 1970 CZE Dolany 01:52:08 51:08
27 19 / Muži [26] Ladislav Jančík 1974 CZE Červený Kostelec 01:52:11 51:11
28 20 / Muži [28] Rudolf Podsedníček 1943 CZE BIKE RPO Mladá Boleslav 02:15:44 01:14:44
DNS / Muži [70] Matěj Kuře 1993 CZE Trutnov
DNS / Muži [173] Petr Šubr 1965 CZE BeManiax Madbike