LESÁK CUP 2017

27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [57] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:35.8
2 1 / holky [76] Anna Zárubová 2013 CZE Bohdašín 00:38.0 00:02.2
3 2 / kluci [75] Antonín Záruba 2013 CZE Bohdašín 00:40.2 00:04.4
4 3 / kluci [40] Jakub Macek 2013 CZE Červený Kostelec 00:42.8 00:07.0
5 4 / kluci [39] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:43.0 00:07.2
6 5 / kluci [59] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 00:46.8 00:11.0
7 6 / kluci [68] Martin Beran 2014 CZE Giant Pitrs Bikes 01:05.7 00:29.9
8 7 / kluci [82] Matyáš Cinke 2015 CZE Zábrodí 01:11.6 00:35.8
9 8 / kluci [74] Lukáš Šimek 2014 CZE Horní Kostelec 01:11.9 00:36.1
10 9 / kluci [85] Damjan Urbánek 2015 CZE Horní Kostelec 01:14.0 00:38.2

Předškoláci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [37] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:53.5
2 2 / holky [67] Ema Beranová 2012 CZE 00:57.1 00:03.6
3 3 / holky [38] Pavlína Rubáčková 2012 CZE Červený Kostelec 01:02.3 00:08.8
4 1 / kluci [89] ONdřej Staněk 2013 CZE ČEská Skalice 01:07.7 00:14.2
5 2 / kluci [91] Kryštof Jindra 2012 CZE ČErvený Kostelec 01:23.0 00:29.5
6 3 / kluci [99] Oliver Škoda 2012 CZE INS ATELIER NACHOD 01:24.8 00:31.3
7 4 / kluci [93] Vojtěch Procházka 2013 CZE Svoboda nad Úpou 01:31.8 00:38.3
8 4 / holky [105] Anna Vernerová 2012 CZE Rtyně v POdkrkonoší 01:33.6 00:40.1
9 5 / holky [43] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 01:38.7 00:45.2
10 6 / holky [37] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:53.5

Minižáci I (1km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [55] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 03:16.2
2 2 / kluci [60] Jan Horáček 2011 CZE PCstormTrutnov 03:19.6 00:03.4
3 3 / kluci [48] Adrian Suchánek 2010 CZE Mstětín 03:42.0 00:25.8
4 4 / kluci [47] Matěj Hamáček 2011 CZE Trutnov 03:58.8 00:42.6
5 5 / kluci [51] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 04:43.1 01:26.9
6 6 / kluci [88] Vojta Kincl 2010 CZE Červený Kostelec 05:20.2 02:04.0
7 7 / kluci [61] Filip Křemenský 2010 CZE Trutnov 05:27.9 02:11.7
8 8 / kluci [96] Maxmilian Sedláček 2010 CZE ČErvená Hora 05:41.2 02:25.0
9 9 / kluci [73] Filip Šimek 2011 CZE Horní Kostelec 06:58.0 03:41.8
10 10 / kluci [55] Kryštof Novotný 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 03:16.2

Minižáci II (2km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [31] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 05:01.9 02:29.3 (1)
2 2 / kluci [32] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:13.1 00:11.2 02:32.5 (2)
3 3 / kluci [35] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:41.2 00:39.3 02:43.4 (3)
4 4 / kluci [52] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 06:04.7 01:02.8 02:52.4 (4)
5 1 / holky [34] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 06:17.8 01:15.9 03:02.0 (5)
6 2 / holky [81] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.Kupkolo.CZ 06:24.4 01:22.5 03:12.3 (6)
7 5 / kluci [83] Matěj Holan 2009 CZE Carla.Kupkolo.CZ 07:06.5 02:04.6 03:35.6 (7)
8 6 / kluci [45] Dominik Šustr 2009 CZE 07:39.9 02:38.0 03:41.9 (9)
9 3 / holky [64] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 07:50.6 02:48.7 03:38.6 (8)
10 7 / kluci [69] Jakub Kaválek 2008 CZE Bohdašín 09:28.4 04:26.5 04:11.9 (10)

Žáci II (5km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [56] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 17:03.2
2 2 / kluci [20] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 19:11.8 02:08.6
3 3 / kluci [18] Ondra Krejsar 2004 CZE INS ATELIER NÁCHOD 20:24.9 03:21.7
4 4 / kluci [21] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:37.5 04:34.3
5 5 / kluci [19] Lukáš Lokvenc 2003 CZE Červený Kostelec 22:47.9 05:44.7
6 6 / kluci [56] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 17:03.2
7 7 / kluci [20] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 19:11.8 02:08.6
8 8 / kluci [18] Ondra Krejsar 2004 CZE INS ATELIER NÁCHOD 20:24.9 03:21.7
9 9 / kluci [21] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:37.5 04:34.3
10 10 / kluci [19] Lukáš Lokvenc 2003 CZE Červený Kostelec 22:47.9 05:44.7

Žáci I (5km)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [77] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 18:41.6
2 2 / kluci [87] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 19:37.7 00:56.1
3 3 / kluci [23] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 20:12.4 01:30.8
4 4 / kluci [71] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 21:09.3 02:27.7
5 5 / kluci [29] Jan Šubrt 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:42.2 03:00.6
6 6 / kluci [46] Jan Všetička 2007 CZE Kounov 21:44.6 03:03.0
7 1 / holky [86] Vendula Nechutová 2005 CZE Bike Freaks Holice 23:15.0 04:33.4
8 2 / holky [22] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 23:33.1 04:51.5
9 3 / holky [24] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 23:50.3 05:08.7
10 4 / holky [27] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 26:58.6 08:17.0

40 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:49:28.4 53:07.3 (1)
2 1 / Junioři [152] Jakub Schierl 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:54:47.0 05:18.6 53:52.0 (2)
3 2 / Junioři [151] Alvin Tomášek 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:56:47.0 07:18.6 56:19.0 (3)
4 1 / Masters II [157] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 01:58:00.0 08:31.6 57:24.0 (4)
5 2 / Masters I [104] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:47.7 10:19.3 58:32.3 (5)
6 2 / Masters II [124] Petr Javůrek 1977 CZE Apache Loko Trutnov 02:02:48.4 13:20.0 01:01:13.5 (10)
7 3 / Masters I [149] Lukáš Kopecký 1978 CZE HartmanCZ 02:04:57.0 15:28.6 01:00:53.0 (9)
8 1 / Veteráni [140] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 02:05:35.2 16:06.8 01:01:22.8 (11)
9 1 / Muži [158] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:05:48.0 16:19.6 01:01:27.0 (13)
10 3 / Masters II [142] Tomáš Strnad 1972 CZE INS Ateliér Náchod 02:06:07.1 16:38.7 01:01:24.4 (12)

20 km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Kadeti [147] Tomáš Dudek 2001 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:19.0
2 2 / Kadeti [135] Dominik Horák 2001 CZE Short Bike Academy Opletal 01:00:26.6 03:07.6
3 3 / Kadeti [116] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:00:36.4 03:17.4
4 1 / Masters I [115] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:01:15.0 03:56.0
5 4 / Kadeti [14] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:03:38.1 06:19.1
6 2 / Masters I [155] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:05:29.0 08:10.0
7 5 / Kadeti [17] Adam Styblík 2002 CZE Kola Šír Bělohrad 01:08:01.3 10:42.3
8 6 / Kadeti [16] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 01:08:53.0 11:34.0
9 7 / Kadeti [15] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 01:10:55.6 13:36.6
10 1 / Masters II [92] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 01:13:55.9 16:36.9