LESÁK CUP 2017

27.08.2017 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 16, muži : 13, ženy: 3, kluci: 13, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 9, muži : 4, ženy: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 10, muži : 10, ženy: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 12, muži : 7, ženy: 5, kluci: 7, holky: 5 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, kluci: 5, holky: 0 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 19, muži : 13, ženy: 6, kluci: 13, holky: 6 [html] [pdf]
40 km celkem: 71, muži : 68, ženy: 3, Junioři: 6, Muži: 15, Masters I: 15, Masters II: 22, Veteráni: 10, Ženy: 3 [html] [pdf]
20 km celkem: 41, muži : 32, ženy: 9, Kadeti: 12, Junior: 0, Muži: 0, Masters I: 9, Masters II: 10, Veteráni: 1, Kadetky: 2, Juniorky: 1, Ženy: 6 [html] [pdf]

startovní listina Odrážedla

start ~ 09:58:40 , přihlášeno: 16 účastníků ( 13 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [68] Beran Martin CZE Pitrs bikes 2014
kluci [82] Cinke Matyáš CZE Zábrodí 2015
kluci [59] Horáček Filip CZE PCstormTrutnov 2013
kluci [39] Kolaja Bedřich CZE Sportchallenge 2013
kluci [44] Kolaja Jaromír CZE slavia Liberec orienteering 2015
kluci [58] Laštůvka Marek CZE Rtyně v Podkrkonoší 2016
kluci [57] Laštůvka Vojtěch CZE Rtyně v Podkrkonoší 2013
kluci [40] Macek Jakub CZE Červený Kostelec 2013
kluci [50] Rosa Filip CZE Červený Kostelec 2015
holky [90] Staňková Barbora CZE ČEská Skalice 2015
kluci [74] Šimek Lukáš CZE Horní Kostelec 2014
kluci [85] Urbánek Damjan CZE Horní Kostelec 2015
holky [41] Urbánková Darina CZE Červený Kostelec 2013
kluci [100] Verner Antonín CZE Rtyně v Podkrkonoší 2015
kluci [75] Záruba Antonín CZE Bohdašín 2013
holky [76] Zárubová Anna CZE Bohdašín 2013

startovní listina Předškoláci

start ~ 10:09:24 , přihlášeno: 9 účastníků ( 4 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [67] Beranová Ema CZE Pitrs bikes 2012
kluci [91] Jindra Kryštof CZE ČErvený Kostelec 2012
holky [37] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
holky [43] Králová Denisa CZE Lvíčci Trutnov 2012
kluci [93] Procházka Vojtěch CZE Svoboda nad Úpou 2013
holky [38] Rubáčková Pavlína CZE Červený Kostelec 2012
kluci [89] Staněk Ondřej CZE Termyt Maraton team 2013
kluci [99] Škoda Oliver CZE INS Atelier Náchod 2012
holky [105] Vernerová Anna CZE Rtyně v POdkrkonoší 2012

startovní listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:17:44 , přihlášeno: 10 účastníků ( 10 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [47] Hamáček Matěj CZE Olfin car Ski Team 2011
kluci [60] Horáček Jan CZE Apache Loko Trutnov 2011
kluci [51] John Jan CZE S-Sport Hronov 2011
kluci [88] Kincl Vojta CZE Červený Kostelec 2010
kluci [61] Křemenský Filip CZE Trutnov 2010
kluci [55] Novotný Kryštof CZE BAKAKO Nová Paka 2010
kluci [96] Sedláček Maxmilian CZE ČErvená Hora 2010
kluci [48] Suchánek Adrian CZE Mstětín 2010
kluci [36] Sulzbacher Vojtěch CZE Pitrs bikes 2010
kluci [73] Šimek Filip CZE Horní Kostelec 2011

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:28:38 , přihlášeno: 12 účastníků ( 7 mužů, 5 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [31] Frencl Patrik CZE Pitrs bikes 2008
kluci [83] Holan Matěj CZE carla.kupkolo.cz 2009
holky [81] Holanová Anežka CZE carla kupkolo.cz 2009
kluci [32] Janovský Tomáš CZE S - Sport Hronov 2008
holky [33] Jiraskova Ema CZE SK Nové Město nad Metují 2009
kluci [52] John Antonin CZE S-Sport Hronov 2008
kluci [69] Kaválek Jakub CZE Bohdašín 2008
holky [34] Kráčmarová Anna CZE BKL Machov 2009
kluci [35] Malíř Hóna CZE GHOST junior team 2008
holky [64] Rusová Veronika CZE S-Sport Hronov 2008
holky [106] Řízková Veronika CZE Indigo cycling team RK 2009
kluci [45] Šustr Dominik CZE 2009

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:44:07 , přihlášeno: 5 účastníků ( 5 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [18] Krejsar Ondra CZE INS Atelier Náchod 2004
kluci [56] Kubišta Martin CZE BAKAKO Nová Paka 2003
kluci [19] Lokvenc Lukáš CZE Červený Kostelec 2003
kluci [20] Novák Karel CZE S-Sport Hronov 2003
kluci [21] Skalický Jakub CZE MTB Spartak Vrchlabí 2004

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:44:07 , přihlášeno: 19 účastníků ( 13 mužů, 6 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [54] BEZSTAROSTI Nicol CZE BAKAKO Nová Paka 2006
holky [22] Exnarová Vendula CZE MTB Spartak Vrchlabí 2006
kluci [23] Frencl Dominik CZE Pitrs bikes 2007
holky [24] Hainzelová Lucie CZE Pitrs bikes team 2005
kluci [84] Holan Filip CZE Carla.kupkolo.cz 2006
kluci [25] Kábrt Kryštof CZE Apache Loko Trutnov 2007
kluci [26] Kult Tomáš CZE Rtyně v Podkrkonoší 2006
holky [27] Langová Andrea CZE Apache Loko Trutnov 2006
kluci [80] Lukáš Matěj CZE Náchod Kramolna 2007
kluci [87] Nechuta Marek CZE Bike Freaks Holice 2007
holky [86] Nechutová Vendula CZE Bike Freaks Holice 2005
kluci [78] Pivnička Jakub CZE Pitrs bikes 2005
kluci [77] Pivnička Jakub CZE Pitrs bikes 2005
kluci [63] Rus Ondřej CZE S-Sport Hronov 2006
holky [28] Sulzbacherová Martina CZE Pitrs bikes 2005
kluci [29] Šubrt Jan CZE MTB Spartak Vrchlabí 2005
kluci [71] Ticháček Petr CZE Dragons Trutnov 2006
kluci [30] Vik Samuel CZE S-Sport Hronov 2007
kluci [46] Všetička Jan CZE Kounov 2007

startovní listina 40 km

start ~ 11:57:53 , přihlášeno: 71 účastníků ( 68 mužů, 3 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [167] Bartoň Martin CZE DECATHLON Btwin czech team 1994
Muži [ ] Bartsch Tomáš CZE TRANSBRODY 1988
Masters I [134] Beneš Petr CZE Kutná Hora 1980
Veteráni [140] Bernard Karel CZE INS Atelier Náchod 1967
Ženy [ ] Bušková Leona CZE GHOST Team 1972
Masters II [130] Cupal Jakub CZE Praha 4 1975
Veteráni [3] Černý Martin CZE Vella Team 1964
Veteráni [123] Čipera Radek CZE SK RADVANICE 1964
Muži [42] Dudek Ondřej CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 1996
Muži [111] Frencl Martin CZE Pitrs bikes 1990
Ženy [166] Fridrichová Lenka CZE GHOST Team 1994
Muži [4] Fulka Jan CZE Pitrs bikes 1988
Veteráni [121] Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
Muži [5] Gabriel David CZE SYMBIO+ BMC 1992
Masters II [94] Hainzel Tomáš CZE O.K MOTO Racing Team 1976
Masters II [119] Hlavatý Milan CZE 1972
Masters II [72] Hrzán Richard CZE CTM SILVINI R2 Sport 1972
Masters II [124] Javůrek Petr CZE Kasper - Swix Team 1977
Muži [158] Jirásek Pavel CZE Pitrs bikes 1992
Ženy [145] Jiroutová Lucie CZE Pell´s Team Brno 1992
Masters I [161] kadlec miroslav CZE next racing 1978
Junioři [138] Kadlec Petr CZE JKF Jaroměř 2000
Masters I [1] Kaněra Michal CZE GHOST team 1986
Masters I [6] Klapal Martin CZE DeVoss Legends 1987
Masters I [149] Kopecký Lukáš CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1978
Muži [153] Kostelecký Filip CZE Bikehome 1995
Muži [144] Kostkan Vojtěch CZE Předměřice nad Labem, Na Obci 41 1991
Masters II [7] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
Masters II [117] Kráčmar Vlastimil CZE Kupkolo MTB Trilogy 1974
Veteráni [148] Kraus Vladimír CZE jasipbike 1960
Veteráni [70] Krejsar Jiří CZE INS Atelier Náchod 1962
Masters II [97] Kubec Jiří CZE Cyklo Tony 1977
Masters I [2] Lecnar Jaruch CZE Pitrs bikes 1983
Masters II [156] Maixner Petr CZE Police nad Metuji 1976
Masters I [126] Malíř Jan CZE GHOST team 1980
Masters I [163] Marák Jan CZE INS Atelier Náchod 1980
Junioři [127] mojžíš josef CZE Apache Loko Trutnov 1999
Muži [ ] Mokrý Jakub CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 1990
Veteráni [150] Morávek Aleš CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1964
Muži [ ] Morávek Zdeněk CZE GT Opportunity Brno 1996
Masters II [143] Mráz Vít CZE INS Atelier Náchod 1974
Masters I [125] Nagy Petr CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 1978
Masters I [128] Nehyba Michal CZE AGRO CS a.s. 1980
Masters II [139] Petr Jiří CZE INS Atelier Náchod 1974
Muži [169] Pich Tomáš CZE Vella team 1995
Masters II [159] Pinkava Petr CZE Náchod 1977
Masters II [79] Pivnička Luděk CZE pivnicka.cz 1973
Masters I [53] Prokop Jaroslav CZE Pro Music Prolog Bike 1983
Veteráni [174] Rieger Jiří CZE TJ Spartak Vrchlabí 1962
Masters I [8] Rubáček Martin CZE Rubáček 1982
Junioři [152] Schierl Jakub CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 2000
Masters II [9] Slavík Karel CZE MTB Spartak Vrchlabí 1974
Masters I [ ] Smrček Mira CZE Police n.M. 1978
Masters II [141] Strnad Marek CZE Pivní Fond 1972
Masters II [142] Strnad Tomáš CZE Pivní Fond 1972
Masters II [157] Sulzbacher Petr CZE Pitrs bikes 1975
Masters II [10] Svoboda Jaroslav CZE INS Atelier Náchod 1971
Masters I [133] Šplíchal Ladislav CZE stenahk 1978
Veteráni [164] Štěpánek Miloš CZE Náchod 1960
Masters II [160] Šupich Martin CZE Wikov 1977
Junioři [ ] Thér Jan CZE Pitrs bikes 1999
Junioři [151] Tomášek Alvin CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 2000
Masters I [104] Vaníček Vojtěch CZE BAKAKO Nová Paka 1985
Masters II [122] Vašíček Roman CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 1974
Veteráni [162] Viesner Pavel CZE Horní Bišik 1967
Muži [137] Vít Jan CZE Suchovršice 1989
Junioři [136] Vojtíšek Šimon CZE Náchod 1999
Masters II [112] Vokoun Jiří CZE Červený Kostelec 1972
Masters II [95] Waldecker Dušan CZE Hronov 1972
Muži [168] Záliš Jiří CZE Pítrs bikes 1988
Muži [165] Zima Tomáš CZE Ziromont Cycling team 1994

startovní listina 20 km

start ~ 11:57:53 , přihlášeno: 41 účastníků ( 32 mužů, 9 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Masters I [155] Bezděk Pavel CZE Rtyně v Podkrkonoší 1986
Kadeti [116] Coufal Tomáš CZE Apache Loko Trutnov 2001
Masters II [175] De Groote Tom BEL Assebroek 1975
Kadeti [147] Dudek Tomáš CZE Gapp System-Cabtech MTB Racing Team 2001
Masters II [66] Effenberk Leoš CZE GHOST team 1971
Masters I [108] Efler Martin CZE ČEská Skalice 1981
Kadetky [120] Fulková Šárka CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2002
Ženy [113] Gembalová Karolína CZE GHOST team 1990
Juniorky [110] Hanušová Natálie CZE Pitrs bikes 2000
Kadeti [170] Heczko ml. Stanislav CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 2001
Veteráni [171] Heczko st. Stanislav CZE SkiAlpShop 1966
Masters II [154] Holubec Radek CZE RHM-moto 1973
Masters II [62] Horáček Jan CZE Trutnov 1975
Kadeti [135] Horák Dominik CZE Short Bike Academy Opletal 2001
Masters II [11] Jančík Ladislav CZE jancik.biz 1974
Kadetky [12] Janovská Lenka CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 2001
Masters II [92] Jehlík Václav CZE ŠKODA AUTO 1974
Ženy [13] Kanerova Michaela CZE Musher Club METUJE 1989
Masters I [146] Klimeš Václav CZE Náchod 1981
Masters II [132] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
Kadeti [14] Kovaříček Vojtěch CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 2002
Masters I [109] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
Kadeti [15] Lelek Martin CZE Apache Loko Trutnov 2001
Ženy [65] Malířová Věrka CZE GHOST team 1977
Ženy [ ] Melišíková Jana CZE Run4run 1977
Kadeti [49] Novák Karel CZE S-Sport Hronov 2003
Masters I [129] Páv Radovan CZE Sokol Semechnice 1979
Masters I [115] Pelčarský Aleš CZE Hořice 1981
Kadeti [16] Pinkas Daniel CZE CYKLO-SKI klub Polička 2001
Kadeti [78] Pivnička Jakub CZE Pitrs bikes 2005
Kadeti [77] Pivnička Jakub CZE Pitrs bikes 2005
Masters II [245] Plodek Štěpán CZE ENVICONS 1977
Masters II [114] Prouza Ladislav CZE Bike Stars Vrchlabí 1972
Kadeti [173] Rieger Marek CZE Sportteam Vrchlabí 2007
Masters I [107] Řízek Pavel CZE Indigo cycling team RK 1980
Masters I [98] Sedláček Petr CZE KC Slavia Praha 1983
Masters I [ ] Sodomka Tomáš CZE Symbio+ BMC 1984
Kadeti [17] Styblík Adam CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2002
Ženy [131] Štěpanovská Eva CZE Polanský Bike and Run 1994
Ženy [118] Térová Veronika CZE S - Sport Hronov 1998
Masters II [172] Vlček Roman CZE TJ Sokol Olešnice 1974