LESÁK CUP 2018

25.08.2018 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 1, muzi : 1, zeny: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 4, muzi : 2, zeny: 2, kluci: 2, holky: 2 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 4, muzi : 2, zeny: 2, kluci: 2, holky: 2 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 1, muzi : 0, zeny: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 2, muzi : 1, zeny: 1, kluci: 1, holky: 1 [html] [pdf]
40 km celkem: 13, muzi : 12, zeny: 1, Junioři: 2, Muži: 2, Masters I: 3, Masters II: 3, Veteráni: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
20 km celkem: 14, muzi : 12, zeny: 2, Kadeti: 2, Muži: 2, Masters I: 3, Masters II: 5, Veteráni: 0, Kadetky: 0, Juniorky: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 4, muzi : 3, zeny: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf]

startovní listina Odrážedla

start ~ 09:58:40 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [ ] Laštůvka Marek CZE Rtyně v Podkrkonoší 2016

startovní listina Předškoláci

start ~ 10:09:24 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [ ] Kolaja Bedřich CZE Slavia Liberec Orienteering 2013

startovní listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:17:44 , přihlášeno: 4 účastníků ( 2 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [ ] Jirásek Šimon CZE S sport Hronov 2011
kluci [ ] John Jan CZE S-Sport Hronov 2011
holky [ ] Kráčmarová Michaela CZE Kupkolo MTB Trilogy 2012
holky [ ] Polická Julie CZE Velké Pořičí 2011

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:28:38 , přihlášeno: 4 účastníků ( 2 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [ ] Jirásková Ema CZE S - Sport Hronov 2009
holky [ ] Kráčmarová Anna CZE Apache Loko Trutnov 2009
kluci [ ] Krusz Dawid POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 2009
kluci [ ] Sulzbacher Vojta CZE Pitrs bikes 2010

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:44:07 , přihlášeno: 1 účastníků ( 0 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
holky [ ] Sulzbacherová Martina CZE Pitrs bikes 2005

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:44:07 , přihlášeno: 2 účastníků ( 1 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
kluci [ ] John Antonín CZE S-Sport Hronov 2008
holky [ ] Šulcová Adéla CZE S- Sport Hronov 2006

startovní listina 40 km

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 13 účastníků ( 12 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Junioři [ ] Coufal Tomáš CZE Apache Loko Trutnov 2001
Masters I [ ] Fulka Jan CZE Pitrs bikes 1988
Veteráni [ ] Fulka Jiří CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 1960
Ženy [ ] Jiroutová Lucie CZE Pell´s Team Brno 1992
Junioři [ ] Kadlec Petr CZE JKF Jaroměř 2000
Muži [ ] Kostelecký Filip CZE Bikehome 1995
Masters I [ ] Krusz Piotrek POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 1985
Masters II [ ] Kubec Jiří CZE Cyklo Tony 1977
Masters I [ ] Lecnar Jaruch CZE Pitrs bikes 1983
Veteráni [ ] Rak Sláva CZE Alfa team Hořice 1965
Masters II [ ] Stanco Jan CZE Kolín 1978
Masters II [ ] Sulzbacher Petr CZE Pitrs bikes 1975
Muži [ ] Vít Jan CZE Suchovršice 1989

startovní listina 20 km

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 14 účastníků ( 12 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Masters I [ ] Celba Petr CZE Pells Team Brno 1986
Masters II [ ] Čermák Jan CZE Kola Rtyně 1978
Juniorky [ ] Fulková Šárka CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 2002
Masters II [ ] Jančík Ladislav CZE jancik.biz 1974
Masters II [ ] Jehlík Václav CZE ŠKODA AUTO 1974
Muži [ ] Káňa Tomáš CZE Pitrs bikes team 1995
Kadeti [ ] Kovaříček Vojtěch CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 2002
Masters I [ ] Laštůvka Martin CZE Cyklo Tony 1980
Muži [ ] Michalec Petr CZE Pitrs bikes 1995
Kadeti [ ] Novák Karel CZE S-Sport Hronov 2003
Masters I [ ] Pelčarský Aleš CZE Hořice 1981
Masters II [ ] Prouza Ladislav CZE Bike Stars Vrchlabí 1972
Ženy [ ] Štěpanovská Eva CZE Polanský Bike and Run 1994
Masters II [ ] Tříska Lukáš CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 1977

startovní listina 20 km koloběžky

start ~ 12:00:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 3 mužů, 1 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Brož Martin CZE COCONi 1979
Muži [ ] Hromádko Jan CZE UNIKOSY 1954
Muži [ ] Kostelecký Vladimír CZE Vella team Náchod 1970
Ženy [ ] Trojancová Pavla CZE COCONi 1987