LESÁK CUP 2018

25.08.2018 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 12, muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 9, muži : 5, ženy: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 10, muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 21, muži : 12, ženy: 9, kluci: 12, holky: 9 [html] [pdf]
40 km celkem: 58, muži : 56, ženy: 2, Junioři: 5, Muži: 8, Masters I: 14, Masters II: 20, Veteráni: 9, Ženy: 2 [html] [pdf]
20 km celkem: 66, muži : 54, ženy: 12, Kadeti: 14, Junior: 2, Muži: 4, Masters I: 11, Masters II: 16, Veteráni: 7, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 6 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 7, muži : 5, ženy: 2, Muži: 5, Ženy: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Odrážedla

start ~ 10:00:28

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [130] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 00:47 00:00
2 1 / holky [211] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 01:00 00:12
3 2 / kluci [129] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:12 00:24
4 2 / holky [214] Barbora Staňková 2015 CZE ČEská Skalice 01:18 00:30
5 3 / holky [179] Kristýna Macháčková 2014 CZE Lubník 01:19 00:31
6 3 / kluci [216] Nick Meisser 2016 SUI Chur 01:54 01:06

výsledková listina Předškoláci

start ~ 10:08:02

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [132] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 00:47 00:00
2 1 / kluci [133] Filip Horáček 2013 CZE PCstormTrutnov 00:57 00:09
3 2 / kluci [228] Vojta Prochazka 2013 CZE LIDE jeZDETE 01:00 00:13
4 2 / holky [180] Rozálie Získalová 2014 CZE Profi sport Cheb 01:02 00:14
5 3 / holky [131] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 01:08 00:21
6 4 / holky [201] Anna Zárubová 2013 CZE Bohdašín 01:15 00:27
7 3 / kluci [202] Lukáš Šimek 2014 CZE Horní Kostelec 01:44 00:57
7 3 / kluci [203] Matyáš Cinke 2015 CZE Zábrodí 01:44 00:57
DNF / kluci [215] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Maraton team

výsledková listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:17:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [136] Jan Horáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 02:45 00:00
2 2 / kluci [222] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 03:00 00:14
3 3 / kluci [135] Matěj Hamáček 2011 CZE Olfin car Ski Team 03:20 00:34
4 4 / kluci [138] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 03:48 01:02
5 1 / holky [139] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:54 01:09
6 2 / holky [218] Eliška Vernerová 2011 CZE Rtyně v Podkrkonoší 04:01 01:16
7 3 / holky [140] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 04:51 02:05
8 5 / kluci [226] Lukáš Bernard 2011 CZE Hronov 04:56 02:11
9 6 / kluci [230] Filip Šimek 2011 CZE Horní Kostelec 05:26 02:41
10 7 / kluci [170] Michael Freivald 2012 CZE Bohdašín 05:38 02:52
11 4 / holky [208] Agáta Piechová 2012 CZE Apache LOKO Trutnov 05:55 03:09
DNS / kluci [137] Šimon Jirásek 2011 CZE S sport Hronov

výsledková listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:30:42

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / holky [143] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 04:56 00:00 02:20 (1)
2 2 / holky [141] Vanesa Bohánská 2010 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 05:19 00:23 02:35 (3)
3 1 / kluci [146] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 05:20 00:24 02:35 (2)
4 2 / kluci [145] Dawid Krusz 2009 POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 05:40 00:44 02:48 (4)
5 3 / holky [144] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:55 00:58 02:56 (6)
6 4 / holky [142] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 06:04 01:08 02:50 (5)
7 3 / kluci [175] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 06:40 01:44 03:05 (7)
8 4 / kluci [225] Vojta Kincl 2010 CZE Červený Kostelec 07:58 03:02 04:00 (8)
9 5 / kluci [220] Patrik Nentvich 2010 CZE Horní Kostelec 21:54 16:58 05:59 (9)

výsledková listina Žáci II (5km)

start ~ 10:45:58

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [224] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 15:46 00:00
2 2 / kluci [157] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 16:17 00:31
3 3 / kluci [177] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Králové 17:05 01:19
4 4 / kluci [158] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 17:06 01:20
5 5 / kluci [162] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 17:47 02:01
6 1 / holky [160] Karla Nováková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 18:16 02:30
7 6 / kluci [159] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 19:36 03:50
8 2 / holky [161] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 19:46 04:00
9 3 / holky [227] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 20:35 04:49
10 7 / kluci [233] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 25:05 09:19

výsledková listina Žáci I (5km)

start ~ 10:46:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [172] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 18:04 00:00
2 2 / kluci [173] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 18:07 00:03
3 3 / kluci [151] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 18:14 00:09
4 4 / kluci [155] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 20:51 02:46
5 1 / holky [149] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 21:04 03:00
6 5 / kluci [171] Štěpán Navrátil 2006 CZE Spartak Police nad Metují 21:20 03:15
7 6 / kluci [150] Patrik Ilšner 2007 CZE Náchod 21:46 03:42
8 7 / kluci [205] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 21:54 03:50
9 2 / holky [154] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 22:54 04:49
10 8 / kluci [152] Antonín John 2008 CZE S-Sport Hronov 23:07 05:02
11 3 / holky [206] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 23:10 05:06
12 9 / kluci [147] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 23:25 05:21
13 4 / holky [148] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 23:49 05:45
14 5 / holky [207] Sofie Piechová 2007 CZE Apache LOKO Trutnov 24:07 06:02
15 10 / kluci [182] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 25:11 07:06
16 11 / kluci [156] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs bikes team 25:28 07:24
17 6 / holky [212] Kateřina Vopršelová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 30:12 12:07
18 7 / holky [174] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 31:16 13:12
19 8 / holky [181] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 31:40 13:35
20 9 / holky [217] Nikola Vernerová 2008 CZE Rtyně v Podkrkonoší 36:51 18:46
DNS / kluci [153] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí

výsledková listina 40 km

start ~ 12:00:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:35 00:00 53:25 (1)
2 1 / Muži [23] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:49:22 01:47 53:25 (2)
3 2 / Masters I [4] Petr Tatíček 1985 CZE RAJEC TREK 01:52:01 04:26 55:13 (4)
4 1 / Masters II [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 01:52:55 05:20 55:01 (3)
5 2 / Masters II [61] Ladislav Rygl 1976 CZE Vrchlabí 01:54:33 06:58 55:46 (5)
6 3 / Masters I [47] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:55:41 08:05 56:38 (6)
7 3 / Masters II [45] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:57:35 10:00 57:28 (8)
8 2 / Muži [51] David Dvořák 1993 CZE GHOST TEAM 01:58:40 11:05 57:26 (7)
9 3 / Muži [13] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:59:12 11:37 58:38 (10)
10 4 / Masters I [34] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:40 12:05 58:45 (12)
11 4 / Muži [44] TOMASZ MACH 1989 POL Sportfuel.pl 02:00:21 12:46 01:00:33 (16)
12 4 / Masters II [43] Petr Pinkava 1977 CZE Náchod 02:00:50 13:14 57:58 (9)
13 5 / Masters I [20] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs bikes 02:01:50 14:15 01:00:07 (14)
14 5 / Muži [32] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:02:48 15:13 58:39 (11)
15 1 / Veteráni [6] Karel Bernard 1967 CZE INS Ateliér Náchod 02:04:06 16:31 01:00:53 (17)
16 6 / Muži [35] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:05:55 18:20 01:01:57 (19)
17 2 / Veteráni [62] Pavel Jiřena 1967 CZE AMULET ROHOZEC 02:06:09 18:34 01:00:09 (15)
18 5 / Masters II [15] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:06:17 18:41 01:01:53 (18)
19 6 / Masters I [16] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:08:42 21:06 58:55 (13)
20 7 / Muži [69] Jaroslav chaluš 1989 CZE Bejkikg 02:09:32 21:56 01:03:39 (20)
21 6 / Masters II [26] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 02:10:28 22:53 01:03:47 (21)
22 7 / Masters II [31] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:10:47 23:12 01:03:59 (22)
23 7 / Masters I [5] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod 02:11:11 23:36 01:05:56 (26)
24 8 / Masters II [40] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes team 02:12:27 24:52 01:05:29 (25)
25 9 / Masters II [38] Jan Truhlář 1977 CZE HSK - cycling team 02:13:40 26:05 01:04:02 (23)
26 1 / Junioři [63] Martin štěpán 2001 CZE ČEská Metuje 02:14:13 26:37 01:05:01 (24)
27 8 / Muži [70] Petr matisovits 1997 CZE Bejking team 02:17:12 29:36 01:06:20 (27)
28 8 / Masters I [14] Piotrek Krusz 1985 POL KKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH 02:18:14 30:38 01:07:00 (28)
29 3 / Veteráni [65] Jiří Krejsar 1962 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 02:19:11 31:35 01:07:32 (29)
30 9 / Masters I [17] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:20:45 33:10 01:08:28 (32)
31 10 / Masters II [42] Jiří Petr 1974 CZE INS Ateliér Náchod 02:20:55 33:19 01:08:27 (31)
32 10 / Masters I [28] Jiří Záliš 1988 CZE Pítrs bikes 02:21:20 33:45 01:07:33 (30)
33 11 / Masters II [10] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:21:59 34:23 01:11:31 (39)
34 1 / Ženy [46] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 02:22:39 35:04 01:08:49 (33)
35 12 / Masters II [30] Roman Vašíček 1974 CZE Radvanice 02:23:28 35:52 01:10:29 (35)
36 13 / Masters II [25] Petr Kohoutek 1975 CZE Blue Fly 02:25:06 37:30 01:10:02 (34)
37 11 / Masters I [66] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:26:51 39:16 01:11:31 (38)
38 4 / Veteráni [9] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:27:09 39:34 01:12:16 (41)
39 12 / Masters I [33] Martin Petr 1984 CZE Velké Poříčí 02:28:20 40:45 01:12:39 (44)
40 14 / Masters II [21] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 02:29:28 41:53 01:10:44 (36)
41 5 / Veteráni [29] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 158 02:29:59 42:23 01:11:30 (37)
42 15 / Masters II [67] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 02:31:34 43:58 01:12:30 (43)
43 16 / Masters II [36] Radim Kábrt 1971 CZE Apache Loko Trutnov 02:34:12 46:36 01:17:13 (46)
44 2 / Junioři [12] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:36:45 49:10 01:13:21 (45)
45 6 / Veteráni [24] Matin Černý 1964 CZE Vella Team 02:45:21 57:45 01:19:05 (47)
46 7 / Veteráni [41] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:46:39 59:04 01:21:09 (48)
47 3 / Junioři [39] Filip Luštinec 2001 CZE Apache Bike Team Úpice 02:47:38 01:00:03 01:12:21 (42)
48 2 / Ženy [11] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno 02:48:33 01:00:58 01:22:40 (50)
49 8 / Veteráni [18] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:48:43 01:01:08 01:21:50 (49)
50 17 / Masters II [49] Martin Němeček 1972 CZE Heřmánkovice 03:11:34 01:23:59 01:33:36 (52)
51 18 / Masters II [50] Adam Letzel 1975 CZE Broumov 03:19:10 01:31:35 01:33:06 (51)
52 19 / Masters II [48] Petr Jurásek 1975 CZE MTB Heřmánkovice 03:20:20 01:32:45 01:34:32 (53)
52 4 / Junioři [68] Josef Slanař 2000 CZE Galaxy CykloŠvec Stevens 01:11:37 (40)
DNF / Masters I [37] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / Masters I [27] Zbyněk Trnka 1981 CZE Liberec
DNS / Junioři [7] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov
DNS / Veteráni [8] Martin Černý 1960 CZE cyclifer
DNS / Masters II [19] Jan Stanco 1978 CZE Kolín

výsledková listina 20 km

start ~ 12:00:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Junior [53] Tomáš Dudek 2001 CZE Gapp System-Cabtech MTB Racing Team 53:26 00:00
2 1 / Kadeti [120] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 55:54 02:28
3 2 / Kadeti [111] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 56:03 02:36
4 3 / Kadeti [229] Štěpán Kočí 2002 CZE Prestige cycling team 58:41 05:14
5 1 / Masters I [248] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:00:20 06:54
6 2 / Masters I [114] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:00:26 07:00
7 1 / Masters II [122] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:01:31 08:04
8 3 / Masters I [243] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:01:53 08:26
9 1 / Muži [235] David Gabriel 1992 CZE SYMBIO+ BMC 01:03:50 10:23
10 4 / Kadeti [223] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes 01:03:57 10:30
11 4 / Masters I [104] David Grym 1986 CZE Trutnov 01:03:58 10:32
12 5 / Kadeti [168] Jan Lukeš 2004 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:06:52 13:26
13 2 / Muži [167] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:07:50 14:23
14 5 / Masters I [113] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:07:54 14:27
15 6 / Kadeti [232] František Švandrlík 2002 CZE Symbio+ CE.Energy 01:08:08 14:42
16 3 / Muži [240] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:08:33 15:06
17 1 / Veteráni [60] Roman Kočí 1965 CZE Potštejn 01:09:20 15:54
18 7 / Kadeti [115] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:10:10 16:43
19 8 / Kadeti [121] Tomáš Teichman 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:10:31 17:04
20 2 / Veteráni [244] Stanislav Heczko 1966 CZE SkiAlpShop 01:11:05 17:38
21 9 / Kadeti [250] Michal Petr 2004 CZE INS ateliér Náchod 01:11:21 17:54
22 2 / Masters II [247] David Divíšek 1977 CZE INS ATELIER NÁCHOD 01:11:21 17:54
23 4 / Muži [239] Tomáš Káňa 1995 CZE Pitrs bikes team 01:11:40 18:14
24 10 / Kadeti [105] Vojtěch Hanč 2003 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:12:43 19:17
25 3 / Masters II [55] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 01:12:45 19:18
26 4 / Masters II [71] Roman Vlček 1974 CZE TJ Sokol Olešnice 01:13:01 19:35
27 1 / Ženy [56] Monika Tučková 1993 CZE Oplt cycling 01:13:24 19:58
28 11 / Kadeti [176] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Kralove 01:13:38 20:12
29 5 / Masters II [102] Jan Čermák 1978 CZE Kola Rtyně 01:13:49 20:22
30 6 / Masters II [242] Milan Hlavatý 1972 CZE 01:14:06 20:40
31 12 / Kadeti [52] Bohumil Šitina 2002 CZE Batňovice 01:14:18 20:51
32 3 / Veteráni [237] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:14:49 21:23
33 7 / Masters II [64] Štěpán Plodek 1977 CZE ENVICONS 01:16:09 22:42
34 6 / Masters I [116] Martin Písař 1984 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 01:16:24 22:58
35 7 / Masters I [204] Robert Cinke 1984 CZE Horni Rybniky 190 01:16:26 22:59
36 8 / Masters II [118] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 01:16:32 23:05
37 4 / Veteráni [219] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:17:06 23:39
38 8 / Masters I [236] Martin Efler 1981 CZE Bikehome 01:17:07 23:41
39 9 / Masters I [59] Pavel Plachta 1982 CZE KTM RACING TEAM Złoty Stok 01:18:58 25:32
40 2 / Ženy [231] Jana Melišíková 1977 CZE BMC Pavlišov 01:19:08 25:41
41 2 / Junior [213] Lukáš Jaroš 2001 CZE BAKAKO Nová Paka 01:19:26 26:00
42 9 / Masters II [106] Jan Horacek 1975 CZE Studenec Team 01:20:27 27:01
43 3 / Ženy [107] Zuzana Horáčková 1982 CZE Apache Loko Trutnov 01:20:33 27:07
44 5 / Veteráni [57] Jiří Černý 1962 CZE Brno 01:21:02 27:36
45 6 / Veteráni [241] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 01:21:17 27:51
46 13 / Kadeti [238] Jiří Koblasa 2004 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:21:19 27:52
47 10 / Masters II [117] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 01:22:26 29:00
48 11 / Masters II [210] Radovan Piech 1976 CZE Česká Skalice 01:23:49 30:23
49 4 / Ženy [209] Petra Piechová 1976 CZE ČEská Skalice 01:25:04 31:38
50 12 / Masters II [54] Aleš Klingera 1976 CZE Vrchlabí 01:25:12 31:46
51 13 / Masters II [246] Stanislav Bednařík 1975 CZE Hronov 01:25:21 31:55
52 1 / Kadetky [166] Anna Benešová 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 01:25:36 32:09
53 5 / Ženy [234] Eva Štěpanovská 1994 CZE Polanský Bike and Run 01:26:32 33:06
54 2 / Kadetky [103] Šárka Fulková 2002 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:27:45 34:18
55 6 / Ženy [110] Michaela Kanerova 1989 CZE Musher Club METUJE 01:28:06 34:40
56 3 / Kadetky [163] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 01:28:07 34:41
57 7 / Veteráni [245] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 01:30:20 36:53
58 14 / Kadeti [58] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 01:30:24 36:57
59 4 / Kadetky [100] Lucie Hainzelová 2005 CZE Pitrs bikes team 01:33:09 39:42
60 5 / Kadetky [178] Veronika Vítková 2005 CZE Pitrs bikes team 01:38:10 44:43
61 10 / Masters I [101] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 01:40:07 46:40
62 14 / Masters II [109] Václav Jehlík 1974 CZE ŠKODA AUTO 01:45:17 51:50
63 15 / Masters II [108] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:50:38 57:11
64 11 / Masters I [249] Martin Šimek 1981 CZE Červený Kostelec 02:09:01 01:15:34
DNF / Masters II [119] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / Kadetky [112] Denisa Kyselová 2003 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team

výsledková listina 20 km koloběžky

start ~ 12:00:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [123] Martin Brož 1979 CZE COCONi 01:18:17 00:00
2 2 / Muži [126] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 01:18:59 00:42
3 3 / Muži [125] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 01:25:45 07:27
4 4 / Muži [169] Vladimír Šáfr 1981 CZE Sokol Maxičky/TRIEXPERT 01:27:09 08:51
5 1 / Ženy [127] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:37:56 19:39
6 5 / Muži [124] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 01:45:55 27:37
7 2 / Ženy [128] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 01:58:37 40:20