Maraton okolo Stolových hor

11.08.2013 Machov [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

48km celkem: 140, muži : 132, ženy: 8, M13-14: 0, M15-18: 3, M19-29: 32, M30-39: 54, M40-59: 37, M60 : 0, Z13-14: 0, Z15-18: 0, Z19-29: 5, Z30-49: 3, Z50 : 0, M60+: 5, Elite M: 1 [html] [pdf]
22km celkem: 15, muži : 11, ženy: 4, M15-18: 7, M: 3, Z15-18: 1, Z: 4 [html] [pdf]
12km celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, M13-14: 0, M15-18: 1, M19-29: 0, M30-39: 0, M40-59: 0, M60 : 0, Z13-14: 0, Z15-18: 0, Z19-29: 1, Z30-49: 0, Z50 : 0 [html] [pdf]

výsledková listina 48km

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M19-29 [89] Martin Splítek 1988 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:46:30 00:00
2 2 / M19-29 [146] Daniel Valášek 1993 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:46:59 00:28
3 3 / M19-29 [147] Lukáš ?áp 1984 CZE HSK - cycling team 01:49:56 03:26
4 1 / M30-39 [188] Jan Fišnar 1980 CZE - 01:49:57 03:26
5 4 / M19-29 [62] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE - 01:49:57 03:27
6 2 / M30-39 [200] Ladislav Rygl 1976 CZE - 01:51:20 04:49
7 3 / M30-39 [88] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 01:51:54 05:24
8 5 / M19-29 [77] Ond?ej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 01:53:27 06:57
9 4 / M30-39 [33] Jaromír Lecnar 1983 CZE GIANT Pitrs bikes 01:53:29 06:58
10 5 / M30-39 [98] Radek Šretr 1982 CZE - 01:53:44 07:14
11 6 / M19-29 [150] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:53:55 07:25
12 1 / M40-59 [135] Tomas ?ada 1964 CZE Redpoint HQBC Team 01:56:07 09:37
13 7 / M19-29 [83] Jan ?ížek 1984 CZE AxitDoldy 01:56:08 09:38
14 2 / M40-59 [50] tomáš strnad 1972 CZE - 01:56:54 10:24
15 6 / M30-39 [171] Miroslav Kadlec 1978 CZE - 01:57:04 10:34
16 8 / M19-29 [6] Tomáš Tichý 1984 CZE - 01:57:05 10:35
17 3 / M40-59 [49] marek strnad 1972 CZE - 01:58:00 11:30
18 4 / M40-59 [3] Karel Bernard 1967 CZE INS-Náchod 01:58:14 11:44
19 7 / M30-39 [2] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 01:58:17 11:46
20 8 / M30-39 [19] Michal Habr 1982 CZE VELLA Cycling 01:58:18 11:48
21 9 / M30-39 [86] Ond?ej Ptá?ek 1976 CZE - 01:58:20 11:50
22 10 / M30-39 [138] Lukáš Kopecký 1978 CZE - 01:58:27 11:57
23 9 / M19-29 [11] Lukáš Drejsl 1986 CZE GIANT Pitrs bikes 01:58:30 12:00
24 11 / M30-39 [32] Petr Ku?e 1975 CZE IVT Náchod 02:01:28 14:58
25 5 / M40-59 [139] Michal Demjanovi? 1960 CZE Redpoint HQBC Team 02:01:28 14:58
26 12 / M30-39 [59] Jan Truhlá? 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 02:02:22 15:52
27 10 / M19-29 [29] Martin Klapal 1987 CZE - 02:02:22 15:52
28 13 / M30-39 [9] Lukáš Doležal 1979 CZE - 02:02:59 16:29
29 11 / M19-29 [42] David Plný 1993 CZE EP Energy Merida Biking Team 02:03:12 16:41
30 12 / M19-29 [79] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 02:03:15 16:45
31 14 / M30-39 [39] Roman Palguta 1977 CZE Cyklo Tony 02:04:27 17:56
32 15 / M30-39 [75] Ji?í Vik 1982 CZE Pro Music - Prolog Bike Trutnov 02:04:55 18:25
33 13 / M19-29 [149] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:05:14 18:43
34 16 / M30-39 [41] Ji?í Petr 1974 CZE INS-Náchod 02:05:28 18:57
35 14 / M19-29 [7] Lukáš Herman 1984 CZE - 02:05:29 18:59
36 17 / M30-39 [64] Pavel Valtera 1976 CZE - 02:05:48 19:17
37 15 / M19-29 [78] Milan Hanyk 1984 CZE - 02:06:37 20:06
38 16 / M19-29 [80] Tomáš Hladík 1989 CZE Cyklo Tony 02:07:33 21:02
39 18 / M30-39 [167] Ond?ej Kaplan 1974 CZE - 02:07:36 21:05
40 19 / M30-39 [4] Vlastimil Krá?mar 1974 CZE IVT Náchod 02:08:31 22:00
41 6 / M40-59 [74] Martin Müller 1962 CZE - 02:09:12 22:42
42 7 / M40-59 [165] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 02:09:23 22:53
43 17 / M19-29 [15] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 02:09:44 23:14
44 20 / M30-39 [68] Lukáš Závodní 1979 CZE Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 02:10:10 23:39
45 21 / M30-39 [71] Martin Lašt?vka 1980 CZE Cyklo Tony 02:10:12 23:42
46 1 / Z19-29 [90] Judita Lorencová 1993 CZE GHOST - MOJEKOLO.cz 02:10:25 23:54
47 8 / M40-59 [70] Aleš Ž?árský 1961 CZE - 02:10:35 24:05
48 22 / M30-39 [67] Michal Vrbský 1978 CZE Ametek - Náchod 02:11:13 24:42
49 18 / M19-29 [73] Pavel Kocian 1990 CZE - 02:11:37 25:07
50 19 / M19-29 [72] Ji?í Doležal 1986 CZE - 02:12:11 25:41
51 23 / M30-39 [91] Lukáš Jánský 1979 CZE Redpoint HQBC Team 02:12:46 26:15
52 20 / M19-29 [1] Stanislav Jirásek 1984 CZE - 02:13:32 27:01
53 9 / M40-59 [85] Aleš Flégl 1963 CZE - 02:13:33 27:02
54 24 / M30-39 [21] Lukáš Havel 1974 CZE - 02:14:25 27:55
55 25 / M30-39 [140] Petr Kohoutek 1975 CZE Redpoint HQBC Team 02:15:52 29:21
56 10 / M40-59 [141] Aleš Morávek 1964 CZE Redpoint HQBC Team 02:16:00 29:29
57 11 / M40-59 [157] Jaroslav Feist 1969 CZE Jiskra Jarom?? - Potocký 02:16:05 29:34
58 12 / M40-59 [26] Richard Jílek 1972 CZE - 02:17:09 30:39
59 21 / M19-29 [35] Ond?ej Marek 1986 CZE - 02:17:21 30:50
60 26 / M30-39 [164] Vít Mráz 1974 CZE - 02:17:48 31:18
61 13 / M40-59 [65] František Van?k 1973 CZE - 02:18:48 32:18
62 22 / M19-29 [14] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 02:19:10 32:40
63 1 / M15-18 [155] Jakub Binar 1997 CZE GIANT Pitrs bikes 02:19:12 32:41
64 14 / M40-59 [12] Pavel Dvo?ák 1972 CZE - 02:19:16 32:46
65 23 / M19-29 [96] Maciej Gilewski 1986 POL - 02:19:41 33:11
66 1 / Z30-49 [134] Jitka Pešinová 1977 CZE Redpoint HQBC Team 02:20:05 33:35
67 24 / M19-29 [173] Dušan Hejl 1984 CZE Continental Adršpach 02:20:15 33:45
68 27 / M30-39 [47] Martin STANISLAV 1975 CZE LM Dukla M?lník 02:22:23 35:52
69 15 / M40-59 [25] Michal Jedli?ka 1973 CZE - 02:22:28 35:57
70 28 / M30-39 [53] Martin Šanda 1975 CZE Continental Adršpach 02:23:05 36:34
71 29 / M30-39 [5] Ladislav B?na 1979 CZE - 02:23:19 36:49
72 16 / M40-59 [82] Lud?k Pivni?ka 1973 CZE - 02:23:53 37:23
73 17 / M40-59 [55] Ji?í Šlégr 1954 CZE - 02:24:43 38:12
74 1 / M60+ [57] Jind?ich Štolfa 1952 CZE - 02:24:56 38:26
75 18 / M40-59 [142] Milan Nosek 1964 CZE - 02:25:06 38:36
76 2 / M60+ [8] Lubomír ?ihák 1953 CZE - 02:25:59 39:29
77 2 / Z19-29 [95] Petra Krti?ková 1986 CZE HSK - cycling team 02:26:01 39:30
78 19 / M40-59 [177] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 02:26:02 39:32
79 30 / M30-39 [20] Tomáš Hainzel 1976 CZE IVT Náchod 02:26:36 40:05
80 25 / M19-29 [69] Michal Zemánek 1994 CZE Sp MTB Vrchlabí 02:27:00 40:30
81 26 / M19-29 [159] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 02:27:08 40:38
82 31 / M30-39 [24] Lukáš Jedli?ka 1981 CZE - 02:27:10 40:40
83 20 / M40-59 [92] Ji?í Polej 1971 CZE - 02:28:34 42:04
84 21 / M40-59 [45] Miloš Skalský 1967 CZE - 02:28:44 42:14
85 32 / M30-39 [17] Svatopluk Goll 1981 CZE - 02:28:48 42:18
86 22 / M40-59 [36] Aleš Mikula 1973 CZE ZPA Smart Energy 02:28:51 42:20
87 23 / M40-59 [56] Luboš Šorfa 1957 CZE Continental Adršpach 02:30:17 43:47
88 27 / M19-29 [154] Jakub Drapa? 1989 CZE - 02:31:46 45:16
89 28 / M19-29 [160] Lukáš Šrámek 1990 CZE - 02:31:46 45:16
90 33 / M30-39 [145] Ond?ej Povýšil 1978 CZE - 02:31:48 45:17
91 34 / M30-39 [172] Martin Štolfa 1974 CZE Spartak Police nad Metují 02:32:17 45:47
92 2 / Z30-49 [137] Jana Kopecká 1979 CZE - 02:32:22 45:52
93 24 / M40-59 [13] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:32:26 45:56
94 29 / M19-29 [54] Zbyn?k Škop 1985 CZE - 02:32:29 45:59
95 35 / M30-39 [94] David Da?ílek 1980 CZE - 02:32:50 46:20
96 25 / M40-59 [31] Josef Kosek 1963 CZE - 02:33:36 47:06
97 36 / M30-39 [84] Petr Meuer 1981 CZE - 02:34:27 47:56
98 37 / M30-39 [161] Ji?í Miler 1977 CZE - 02:35:30 48:59
99 30 / M19-29 [170] Kamil Blaszczyk 1988 CZE - 02:35:56 49:26
100 38 / M30-39 [163] Ji?í Škop 1976 CZE - 02:36:20 49:49
101 3 / Z19-29 [136] Monika Tu?ková 1993 CZE GIANT Pitrs bikes 02:36:22 49:52
102 31 / M19-29 [166] Zden?k ?erný 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 02:37:55 51:25
103 39 / M30-39 [58] Petr Techlovský 1974 CZE LM Dukla M?lník 02:38:01 51:31
104 40 / M30-39 [81] Vladimír Grusman 1977 CZE Cyklo Tony 02:38:40 52:10
105 26 / M40-59 [93] Jan Horák 1968 CZE - 02:39:02 52:31
106 27 / M40-59 [87] Radek Svoboda 1969 CZE - 02:39:11 52:40
107 28 / M40-59 [66] Libor Verner 1973 CZE - 02:39:27 52:57
108 29 / M40-59 [37] Dalibor Moulis 1973 CZE - 02:41:58 55:28
109 30 / M40-59 [40] Josef Petr 1973 CZE - 02:42:31 56:01
110 2 / M15-18 [22] Tomáš Chytil 1995 CZE - 02:42:42 56:11
111 41 / M30-39 [97] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 02:42:48 56:18
112 3 / M15-18 [133] Grzegorz Mirosian 1995 POL - 02:43:32 57:02
113 42 / M30-39 [144] Ji?í KAŠPAREC 1975 CZE LM Dukla M?lník 02:44:34 58:04
114 43 / M30-39 [51] Pavel Strnad 1974 CZE - 02:45:09 58:38
115 44 / M30-39 [34] Jan Malinský 1979 CZE ZPA Smart Energy 02:46:09 59:39
116 45 / M30-39 [44] Radovan Sadílek 1978 CZE ZPA Smart Energy 02:47:04 01:00:34
117 46 / M30-39 [52] Jaroslav Svoboda 1977 CZE TECHKO CZ 02:47:44 01:01:14
118 31 / M40-59 [186] Miroslav Jane?ek 1960 CZE - 02:48:01 01:01:31
119 3 / M60+ [60] Jarka Tylš 1953 CZE SK BP Lumen Úpice 02:48:42 01:02:12
120 4 / M60+ [143] Antonín Šim?nek 1953 CZE - 02:49:51 01:03:21
121 47 / M30-39 [162] Michal Hromek 1978 CZE - 02:51:21 01:04:51
122 4 / Z19-29 [23] Renata Jahelková 1987 CZE TOYOTA Dolák MTB 03:03:01 01:16:31
123 32 / M40-59 [175] Roman Pavlínek 1959 CZE - 03:04:12 01:17:42
124 48 / M30-39 [46] Josef Slavík 1976 CZE - 03:04:32 01:18:02
125 5 / Z19-29 [100] Kate?ina Plná 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 03:04:49 01:18:19
126 49 / M30-39 [27] Jarda Kaufman 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:05:33 01:19:03
127 33 / M40-59 [156] Pavel Kala 1970 CZE - 03:05:40 01:19:10
128 34 / M40-59 [76] Karel Šolc 1972 CZE Bike team P?lno?ní království 03:05:42 01:19:12
129 3 / Z30-49 [63] Bohumila Valášková 1975 CZE - 03:07:01 01:20:31
130 5 / M60+ [148] Witold Niatrak 1948 CZE - 03:07:16 01:20:45
131 50 / M30-39 [10] Jan Dosoudil 1981 CZE - 03:09:52 01:23:21
132 32 / M19-29 [158] Tomáš Rutkay 1986 CZE - 03:10:32 01:24:02
133 35 / M40-59 [30] Tomáš Knytl 1964 CZE - 03:16:32 01:30:02
134 51 / M30-39 [61] Václav Uher 1976 CZE LM Dukla M?lník 03:18:46 01:32:15
135 52 / M30-39 [16] Jan FUSEK 1978 CZE LM Dukla M?lník 03:23:15 01:36:44
136 53 / M30-39 [48] Petr Strba?ka 1979 CZE - 03:39:49 01:53:19
137 36 / M40-59 [38] Jan Ornst 1967 CZE - 03:39:50 01:53:20
DNF / M40-59 [169] Richard Hrzán 1972 CZE -
DNF / M30-39 [187] Jan Kresta 1980 CZE -
DNS / Elite M [99] Michal Kan?ra 1986 CZE GHOST MOJEKOLO

výsledková listina 22km

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M15-18 [151] Petr Kleiner 1997 CZE GIANT Pitrs bikes 48:05 00:00
2 2 / M15-18 [192] jan klauda 1998 CZE - 51:58 03:52
3 1 / M [199] Jan Brandejs 1982 CZE - 54:13 06:07
4 3 / M15-18 [168] Jakub Kaplan 1996 CZE - 54:35 06:29
5 4 / M15-18 [191] Lukáš Pospíšil 1998 CZE - 57:03 08:57
6 5 / M15-18 [190] Marian Svoboda 2003 CZE - 57:21 09:15
7 6 / M15-18 [198] Antonín Falta 1997 CZE IVT Náchod 59:03 10:57
8 2 / M [195] Roman Horyna 1964 CZE - 01:05:09 17:03
9 1 / Z15-18 [153] Nikol Benešová 1999 CZE Redpoint HQBC Team 01:07:13 19:07
10 3 / M [43] Ji?í Pospíšil 1969 CZE Redpoint HQBC Team 01:11:34 23:28
11 1 / Z [152] Jolana Benešová 1969 CZE Redpoint HQBC Team 01:13:19 25:13
12 2 / Z [197] Lenka Gollová 1977 CZE - 01:20:46 32:40
13 7 / M15-18 [194] Mat?j Horyna 2003 CZE - 01:21:31 33:25
14 3 / Z [193] Eva Horynová 1967 CZE - 01:21:40 33:34
15 4 / Z [189] Hana Teplá 1965 CZE SHK Klokan Bike Team 01:22:00 33:54

výsledková listina 12km

start ~ 12:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Z19-29 [174] Michaela Prokopová 1989 CZE - 49:15 00:00
2 1 / M15-18 [132] Mat?j Šulc 2000 CZE - 01:02:26 13:10