MČR v cyklokrosu

11.01.2014 Loštice [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

MČR Muži Elite celkem: 39, muzi : 39, zeny: 0, Muži: 33, Ženy: 0, Junioři: 6 [html] [pdf]
MČR Junioři celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina MČR Muži Elite

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup lap1lap2lap3lap4lap5lap6lap7lap8lap9okruh#10okruh#11okruh#12okruh#13okruh#14okruh#15okruh#16okruh#17okruh#18
1 1 / Junioři [62] Roman LEHKÝ 1996 CZE KC KOOPERATIVA SG JAB.n.N. 45:13 00:00 07:40 (1) 14:55 (1) 22:19 (1) 29:50 (1) 37:30 (1) 45:13 (1) 52:50 (1)
2 1 / Muži [2] Martin Bína 1983 CZE Kwadro - Stannah 01:03:59 18:46 07:01 (1) 13:50 (1) 20:41 (1) 27:45 (1) 34:49 (1) 42:00 (1) 49:13 (1) 56:27 (1)
3 2 / Muži [9] Michael Boroš 1992 CZE ?EZ Cyklo Team Tábor 01:04:39 19:25 07:01 (2) 13:53 (2) 20:57 (3) 28:05 (2) 35:18 (2) 42:41 (2) 49:59 (2) 57:25 (3)
4 3 / Muži [8] Vladimír Kyzivát 1982 CZE Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav 01:04:43 19:29 07:05 (5) 14:05 (6) 21:15 (5) 28:29 (5) 35:29 (3) 42:50 (3) 50:06 (3) 57:25 (2)
5 4 / Muži [3] Radomír Šim?nek 1983 CZE Kwadro - Stannah 01:05:04 19:50 07:08 (6) 13:55 (3) 20:57 (2) 28:17 (3) 35:39 (4) 43:04 (5) 50:27 (4) 57:45 (4)
6 5 / Muži [6] Tomáš Paprstka 1992 CZE REMERX MERIDA TEAM KOLÍN 01:05:04 19:51 07:05 (4) 14:05 (5) 21:15 (4) 28:29 (4) 35:47 (5) 43:04 (4) 50:31 (5) 57:54 (5)
7 6 / Muži [5] Lubomír Petruš 1990 CZE BKCP - POWERPLUS 01:05:20 20:06 07:16 (8) 14:36 (10) 21:34 (7) 29:01 (9) 36:09 (6) 43:24 (6) 50:49 (6) 58:13 (6)
8 7 / Muži [4] Ond?ej Bambula 1987 CZE ?EZ Cyklo Team Tábor 01:05:28 20:14 07:02 (3) 13:55 (4) 21:29 (6) 28:57 (7) 36:10 (7) 43:42 (8) 51:06 (7) 58:36 (7)
9 8 / Muži [10] Jakub Skála 1993 CZE ?EZ Cyklo Team Tábor 01:06:21 21:07 07:17 (9) 14:23 (7) 21:41 (9) 28:57 (6) 36:15 (8) 43:42 (7) 51:16 (8) 58:41 (8)
10 9 / Muži [7] Vojt?ch Nipl 1993 CZE FOCUS cycling team Znojmo 01:07:22 22:08 07:13 (7) 14:24 (8) 21:37 (8) 29:00 (8) 36:35 (9) 44:14 (9) 51:55 (9) 59:34 (9)
11 10 / Muži [13] Mat?j Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 01:07:33 22:19 07:27 (11) 14:43 (11) 21:52 (10) 29:19 (10) 36:51 (10) 44:30 (10) 52:07 (10) 59:48 (10)
12 11 / Muži [17] Filip Eberl 1982 CZE REMERX MERIDA TEAM KOLÍN 01:08:02 22:48 07:33 (14) 14:54 (13) 22:16 (12) 29:48 (13) 37:24 (13) 45:05 (12) 52:44 (12) 01:00:22 (11)
13 12 / Muži [14] Emil Hekele 1977 CZE STEVENS BIKES - EMILIO SPORT 01:08:26 23:13 07:17 (10) 14:31 (9) 22:00 (11) 29:33 (11) 37:19 (11) 44:52 (11) 52:37 (11) 01:00:23 (12)
14 13 / Muži [12] Michal Malík 1989 CZE KC Kooperativa SG Jablonec n. N. 01:09:26 24:13 07:41 (16) 15:12 (15) 22:18 (13) 29:46 (12) 37:21 (12) 45:09 (13) 52:59 (13) 01:01:02 (13)
15 14 / Muži [11] Filip Adel 1990 CZE KC Hlinsko 01:10:50 25:36 07:27 (12) 14:53 (12) 22:20 (14) 29:58 (14) 37:51 (14) 45:45 (14) 53:48 (14) 01:02:03 (14)
(16) (-1) 14 / Muži [18] Karel Svr?ina 1995 CZE KC Hlinsko 07:31 (13) 15:01 (14) 22:44 (15) 30:40 (15) 38:35 (15) 46:36 (15) 54:52 (15)
(17) (-1) 14 / Muži [26] Karel Pokorný 1995 CZE Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav 07:39 (15) 15:22 (16) 23:10 (16) 31:05 (16) 39:11 (16) 47:14 (16)
(18) (-1) 2 / Junioři [63] Martin DEJMEK 1996 CZE ?EZ CYKLO TEAM TÁBOR 08:05 (3) 15:48 (3) 23:36 (3) 31:27 (2) 39:21 (2) 47:30 (2)
(19) (-1) 2 / Junioři [64] Lukáš KUNT 1997 CZE REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 07:40 (2) 15:26 (2) 23:19 (2) 31:27 (3) 39:27 (3) 47:44 (3)
(20) (-1) 17 / Muži [16] Tomáš Janošek 1988 CZE ACK STARÁ VES NAD OND?EJNICÍ 15:51 (31) 23:06 (32) 23:46 (18) 31:40 (18) 39:37 (17)
(21) (-1) 17 / Muži [20] Jan Svoboda 1985 CZE YOGI RACING OSTRAVA 07:47 (17) 15:32 (17) 23:31 (17) 31:27 (17) 39:59 (18)
(22) (-1) 17 / Muži [21] Michal Benda 1983 CZE TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 07:55 (18) 15:50 (18) 23:51 (19) 31:53 (19) 40:05 (19)
(23) (-1) 4 / Junioři [66] Adrian ŠÍREK 1996 CZE KC KOOPERATIVA SG JAB.n.N. 08:10 (6) 15:53 (4) 23:58 (5) 31:55 (4) 40:06 (4)
(24) (-1) 20 / Muži [45] Pavel Skalický 1992 CZE REMERX MERIDA TEAM KOLÍN 08:04 (20) 16:00 (21) 23:53 (20) 31:55 (20) 40:07 (20)
(25) (-1) 5 / Junioři [65] Dominik VRÁNA 1996 CZE KC KOOPERATIVA SG JAB.n.N. 08:08 (5) 16:04 (6) 23:55 (4) 31:57 (5) 40:13 (5)
(26) (-1) 21 / Muži [22] Tomáš Podrazil 1985 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 08:04 (21) 16:01 (22) 24:06 (24) 32:18 (23) 40:18 (21)
(27) (-1) 6 / Junioři [69] Martin MAT?J?EK 1997 CZE ?EZ CYKLO TEAM TÁBOR 08:05 (4) 15:58 (5) 24:07 (6) 32:17 (6) 40:21 (6)
(28) (-1) 22 / Muži [15] Karel Nepraš 1990 CZE ACK STARÁ VES NAD OND?EJNICÍ 07:57 (19) 15:53 (19) 24:02 (22) 32:16 (21)
(29) (-1) 22 / Muži [19] Jakub Rydval 1994 CZE KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 08:10 (22) 16:09 (23) 24:01 (21) 32:17 (22)
(30) (-1) 22 / Muži [24] Jan Sm?šný 1991 CZE STEVENS BIKES - EMILIO SPORT 15:59 (20) 24:04 (23) 32:25 (24)
(31) (-1) 22 / Muži [25] Michael Kubín 1993 CZE Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav 16:17 (32) 16:17 (24) 24:24 (25)
(32) (-1) 22 / Muži [46] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider 08:17 (23) 16:19 (25) 24:38 (26)
(33) (-1) 22 / Muži [31] Václav Svatoš 1986 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 08:22 (24) 16:55 (27) 25:17 (27)
(34) (-1) 22 / Muži [32] Michal Bedná? 1989 CZE ?EZ Cyklo Team Tábor 08:26 (25) 16:45 (26) 25:24 (28)
(35) (-1) 22 / Muži [35] Ji?í Hradil 1986 CZE FORCE KCK Zlín 08:57 (27) 17:42 (28)
(36) (-1) 22 / Muži [28] Zbyn?k Holubovský 1993 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 09:01 (28) 17:47 (29)
(37) (-1) 22 / Muži [29] Radek Bechy?ský 1994 CZE Prodoli racing team 08:57 (26) 18:26 (30)
(38) (-1) 22 / Muži [36] Radek Koblic 1993 CZE ?EZ Cyklo Team Tábor 09:04 (29) 18:27 (31)
(39) (-1) 22 / Muži [44] Jaroslav Strakoš 1986 CZE Bikesport Team Mohelnice 09:59 (30)

výsledková listina MČR Junioři

start ~ 11:00:00