MČR v koloběhu 2015 - časovka do vrchu

31.05.2015 Náchod [CZ] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod     celkem: 108, muzi : 72, zeny: 36, žáci: 5, kadeti: 10, junioři: 6, senioři: 18, masters muži: 20, veteráni: 13, žákyně: 6, kadetky: 14, juniorky: 1, seniorky: 8, masters ženy: 3, veteránky: 4 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / senioři [72] Adam Fellner 1993 CZE 16:22 00:00
2 2 / senioři [2] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima 16:24 00:02
3 3 / senioři [3] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 16:43 00:21
4 1 / junioři [41] Matyáš Olšar 1999 CZE 16:53 00:31
5 1 / masters muži [4] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK PLZEŇ 17:00 00:37
6 4 / senioři [51] Jakub Švéda 1994 CZE 17:27 01:05
7 5 / senioři [5] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 17:43 01:20
8 6 / senioři [8] Jaroslav Gregor 1985 CZE Ultima 17:44 01:21
9 2 / junioři [42] Jan Pavel 1998 CZE 17:44 01:22
10 7 / senioři [73] Jan Pechoušek 1997 CZE 17:45 01:23
11 3 / junioři [16] Matěj Berka 1998 CZE Kostka Racing 17:45 01:23
12 4 / junioři [74] Kim Žalčík 1999 CZE 17:47 01:25
13 5 / junioři [77] Štěpán Štolfa 1998 CZE Rodiče 17:49 01:27
14 2 / masters muži [12] Richard Šimurda 1971 CZE PSP KK PLZEŇ 17:51 01:29
15 8 / senioři [17] Jan Baďura 1987 CZE 18:08 01:45
16 1 / kadeti [1014] Jakub Strouhal 2001 CZE 18:14 01:52
17 3 / masters muži [50] Martin Šnobl 1974 CZE sixteen 18:15 01:53
18 9 / senioři [520] Filip Medek 1997 CZE 18:19 01:57
19 2 / kadeti [1015] Jan Kváš 2000 CZE 18:39 02:17
20 10 / senioři [7] Vojtěch Hrůza 1992 CZE 18:40 02:17
21 4 / masters muži [20] Aleš Rozbroj 1973 CZE 18:45 02:23
22 5 / masters muži [6] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 18:54 02:32
23 3 / kadeti [1025] Filip Řeha 2001 CZE 18:57 02:35
24 6 / masters muži [69] Miloš Tichý 1969 CZE Kostka Racing 19:02 02:40
25 7 / masters muži [509] Miroslav Ilovičný 1967 SVK 19:19 02:57
26 8 / masters muži [15] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE 19:26 03:04
27 11 / senioři [9] Ladislav Bartůněk 1983 CZE Ultima K.lap Team 19:28 03:05
28 9 / masters muži [67] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 19:34 03:12
29 6 / junioři [14] Jaroslav Anton 1999 CZE 19:36 03:14
30 10 / masters muži [11] Pavel Legat 1969 CZE 19:38 03:16
31 12 / senioři [10] Martin Kadlec jr. 1981 CZE PSP KK Plzen 19:46 03:24
32 1 / kadetky [202] Kateřina Šefcová 2000 CZE 19:47 03:25
33 13 / senioři [52] Ondřej Theiner 1994 CZE 19:55 03:33
34 1 / veteráni [18] Jan Horák 1963 CZE KOSTKA Racing z.s. 20:05 03:43
35 4 / kadeti [521] Jakub Medek 2002 CZE 20:18 03:56
36 5 / kadeti [1011] David Suchánek 2000 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 20:25 04:03
37 2 / veteráni [61] Milan Jelínek 1955 CZE 20:31 04:08
38 11 / masters muži [44] Pavel Remeš 1970 CZE KOSTKA Racing 20:34 04:12
39 6 / kadeti [527] Benjamin Vrbovský 2002 CZE 20:39 04:17
40 2 / kadetky [212] Karolína Poulíková 2000 CZE 20:39 04:17
41 12 / masters muži [526] Tomáš Strouhal 1974 CZE 20:43 04:21
42 13 / masters muži [70] Jiří Waldhauser 1969 CZE Bo Kolobka tým Ostrava 21:04 04:42
43 3 / veteráni [39] Pavel Novák 1964 CZE 21:05 04:43
44 14 / senioři [28] Zdeněk Hercik 1976 CZE T.J. Sokol Říčany a Radošovice 21:10 04:48
45 7 / kadeti [1013] Lukáš Bílovský 2001 CZE Lipenští draci 21:14 04:52
46 15 / senioři [13] Tomáš Fiedler 1979 CZE ULTIMA KLAP TEAM 21:17 04:55
47 8 / kadeti [512] Petr Andrýsek 2001 CZE 21:32 05:09
48 16 / senioři [37] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 21:58 05:35
49 3 / kadetky [201] Andrea Zbožková 2001 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 22:04 05:42
50 4 / kadetky [211] Natálie Poláková 2000 CZE 22:05 05:43
51 5 / kadetky [213] Anna Strouhalová 2001 CZE 22:08 05:45
52 1 / žáci [221] Marek Juřík 2004 CZE 22:13 05:51
53 2 / žáci [217] Ondřej Baslar 2004 CZE 22:15 05:53
54 6 / kadetky [205] Eliška Onderková 2002 CZE SKK Lipenští draci 22:22 06:00
55 1 / seniorky [1022] Iva Vedralová 1986 CZE Ultima K. Lap Team 22:23 06:01
56 1 / masters ženy [1005] Šárka Waldhauserová 1973 CZE BoKolobka tým Ostrava 22:28 06:06
57 14 / masters muži [54] Jiří Ulč 1974 CZE 22:30 06:08
58 7 / kadetky [210] Karla Mičkerová 2002 CZE 22:32 06:10
59 15 / masters muži [47] Jiří Sláma 1974 CZE 22:38 06:16
60 16 / masters muži [65] Jiří Plachý 1967 CZE Bez pedálů 22:39 06:17
61 4 / veteráni [58] Jiří Zajíček 1961 CZE 22:39 06:17
62 17 / senioři [27] Lukáš Hanel 1981 CZE Yedoo 22:40 06:18
63 8 / kadetky [214] Natálie Struhárová 2001 CZE 22:42 06:20
64 17 / masters muži [29] Petr Janák 1966 CZE 22:43 06:21
65 5 / veteráni [32] Pavel Kňákal 1957 CZE P.Kň. Tábor 22:45 06:23
66 1 / veteránky [1002] Eva Šefcová 1964 CZE 22:46 06:24
67 18 / masters muži [53] Rostislav Točík 1967 CZE 22:59 06:37
68 18 / senioři [55] Ľuboš Uličný 1985 SVK 23:03 06:40
69 9 / kadeti [514] Jáchym Cenek 2002 CZE 23:06 06:44
70 19 / masters muži [560] René Medek 1974 CZE 23:16 06:54
71 9 / kadetky [204] Alena Bednaříková 2001 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 23:21 06:59
72 6 / veteráni [554] Jiří Bakeš 1962 CZE KOSTKA RACING 23:34 07:12
73 7 / veteráni [36] vlastimil kudlaček 1965 CZE 23:45 07:23
74 2 / seniorky [1026] Lenka Kráčmarová 1984 CZE 23:50 07:28
75 2 / veteránky [1001] Ivana Dvořáková 1962 CZE Lipenští draci 23:51 07:29
76 3 / seniorky [1007] Petra Koblížková 1983 CZE YEDOO TEAM 23:52 07:30
77 2 / masters ženy [1023] Jana Strouhalová 1974 CZE 23:57 07:35
78 4 / seniorky [523] Tereza Poulíková 1997 CZE 24:01 07:39
79 8 / veteráni [56] Josef Vítámvás 1963 CZE Stevens bikes-Emilio sport 24:05 07:43
80 3 / masters ženy [1003] Vladislava Onderková 1968 CZE SKK Lipenští draci 24:09 07:47
81 10 / kadetky [222] Anet Morávková 2001 CZE 24:21 07:59
82 5 / seniorky [1016] Klára Černá 1991 CZE 24:48 08:26
83 1 / žákyně [215] Renáta Andrýsková 2004 CZE 25:14 08:52
84 3 / žáci [220] Jakub Friblík 2004 CZE 25:14 08:52
85 11 / kadetky [208] Julie Onderková 2002 CZE 25:31 09:09
86 3 / veteránky [1004] Hana Čermáková 1953 CZE 25:31 09:09
87 2 / žákyně [227] Hana Řehová 2003 CZE 25:37 09:15
88 9 / veteráni [45] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 25:37 09:15
89 3 / žákyně [224] Michaela Mičkerová 2004 CZE 25:50 09:28
90 4 / žákyně [219] Ema Cenková 2005 CZE 25:54 09:32
91 12 / kadetky [207] Tereza Labská 2000 CZE 26:08 09:46
92 4 / žáci [228] Tomáš Sedlář 2004 CZE 26:40 10:18
93 10 / kadeti [1012] Lukáš Raška 2001 CZE 27:23 11:01
94 10 / veteráni [43] Pavel Rain 1960 CZE 27:31 11:09
95 13 / kadetky [209] Denisa Bakešová 2002 CZE 27:31 11:09
96 6 / seniorky [1027] Markéta ŠÍREROVÁ 1978 CZE MTB More than Bikers 27:38 11:15
97 5 / žáci [218] Martin Beckert 2003 CZE 27:49 11:27
98 20 / masters muži [60] Ladislav Bláha 1973 CZE COCONi 28:27 12:05
99 7 / seniorky [1006] Alena Legátová 1996 CZE 28:34 12:12
100 11 / veteráni [59] Martin Žaba 1958 CZE COCONi 28:46 12:23
101 4 / veteránky [1020] Miroslava Soukupová 1961 CZE Ultima K.lap Team 28:59 12:37
102 14 / kadetky [203] Veronika Kulifajová 2001 CZE Lipenští draci 29:23 13:01
103 12 / veteráni [25] Karel Dvořák 1959 CZE Lipenští draci 29:32 13:10
104 1 / juniorky [1017] Petra Legátová 1999 CZE 30:23 14:01
105 5 / žákyně [223] Ema Korytářová 2005 CZE 30:50 14:28
106 6 / žákyně [225] Patricie Mirgová 2003 CZE 33:14 16:52
107 8 / seniorky [1021] Anna Šafářová 1984 CZE YEDOO TEAM 34:06 17:44
108 13 / veteráni [23] Zdeněk Černý 1963 CZE 47:01 30:39