MČR v koloběhu 2015 - dlouhý závod

30.05.2015 Náchod [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

hlavní závod

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km18km26km
1 1 / senioři [2] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima 01:28:23 00:00 23:10 (3) 39:23 (1) 56:34 (2)
2 2 / senioři [3] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 01:29:05 00:42 23:10 (5) 39:25 (4) 56:34 (1)
3 1 / masters muži [4] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK PLZEŇ 01:29:20 00:57 23:10 (6) 39:25 (2) 56:56 (3)
4 3 / senioři [5] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 01:29:46 01:23 23:08 (1) 39:25 (3) 56:58 (4)
5 1 / junioři [42] Jan Pavel 1998 CZE 01:30:31 02:08 23:10 (4) 39:26 (6) 57:00 (6)
6 2 / junioři [41] Matyáš Olšar 1999 CZE 01:30:32 02:09 23:11 (8) 39:25 (5) 56:59 (5)
7 4 / senioři [8] Jaroslav Gregor 1985 CZE Ultima 01:32:34 04:11 23:09 (2) 39:33 (8) 58:00 (7)
8 2 / masters muži [6] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 01:33:23 05:00 23:11 (7) 39:34 (9) 58:02 (8)
9 3 / junioři [16] Matěj Berka 1998 CZE Kostka Racing 01:34:52 06:29 23:11 (9) 39:31 (7) 58:11 (9)
10 3 / masters muži [20] Aleš Rozbroj 1973 CZE 01:35:46 07:23 23:41 (10) 41:00 (11) 59:52 (11)

ženy juniorky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km18km26km
1 1 / seniorky [1022] Iva Vedralová 1986 CZE Ultima K. Lap Team 01:03:05 00:00 (13) 45:56 (2)
2 1 / masters ženy [1005] Šárka Waldhauserová 1973 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:03:07 00:02 26:46 (1) 45:53 (1)
3 1 / veteránky [1002] Eva Šefcová 1964 CZE 01:07:44 04:39 28:21 (2) 49:05 (3)
4 1 / juniorky [1024] Žaneta Tvrdíková 1998 CZE Ultima k.lap Team 01:09:29 06:24 28:29 (3) 49:24 (4)
5 2 / seniorky [1016] Klára Černá 1991 CZE 01:10:23 07:18 29:21 (5) 51:24 (5)
6 3 / seniorky [1007] Petra Koblížková 1983 CZE YEDOO TEAM 01:10:59 07:54 29:15 (4) 51:44 (6)
7 2 / masters ženy [1023] Jana Strouhalová 1974 CZE 01:11:08 08:03 30:10 (8) 52:09 (8)
8 2 / veteránky [1001] Ivana Dvořáková 1962 CZE Lipenští draci 01:11:39 08:34 29:42 (6) 51:52 (7)
9 3 / masters ženy [1003] Vladislava Onderková 1968 CZE SKK Lipenští draci 01:11:46 08:41 29:54 (7) 52:10 (9)
10 3 / veteránky [1004] Hana Čermáková 1953 CZE 01:12:05 08:59 30:20 (9) 52:53 (10)

kadeti

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km18km26km
1 1 / žáci [221] Marek Juřík 2004 CZE 47:35 00:00 29:38 (1)
2 2 / žáci [217] Ondřej Baslar 2004 CZE 48:37 01:02 30:05 (1)
3 3 / žáci [228] Tomáš Sedlář 2004 CZE 49:52 02:17
4 1 / žákyně [215] Renáta Andrýsková 2004 CZE 50:05 02:30
5 2 / žákyně [227] Hana Řehová 2003 CZE 51:50 04:14
6 4 / žáci [220] Jakub Friblík 2004 CZE 52:25 04:49
7 5 / žáci [216] Daniel Bakeš 2005 CZE 52:42 05:06
8 3 / žákyně [224] Michaela Mičkerová 2004 CZE 54:05 06:29 32:21 (2)
9 4 / žákyně [219] Ema Cenková 2005 CZE 56:19 08:44 33:18 (3)
10 6 / žáci [218] Martin Beckert 2003 CZE 01:00:10 12:35 34:46 (4)

kadetky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km18km26km
1 1 / kadetky [202] Kateřina Šefcová 2000 CZE 41:22 00:00 25:57 (1)
2 2 / kadetky [212] Karolína Poulíková 2000 CZE 43:56 02:33 27:38 (2)
3 3 / kadetky [210] Karla Mičkerová 2002 CZE 44:42 03:19 28:24 (4)
4 4 / kadetky [211] Natálie Poláková 2000 CZE 45:22 04:00 28:21 (3)
5 5 / kadetky [201] Andrea Zbožková 2001 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 46:09 04:46 28:31 (5)
6 6 / kadetky [222] Anet Morávková 2001 CZE 46:09 04:47 29:14 (8)
7 7 / kadetky [205] Eliška Onderková 2002 CZE SKK Lipenští draci 46:10 04:47 28:50 (6)
8 8 / kadetky [214] Natálie Struhárová 2001 CZE 46:29 05:07 28:59 (7)
9 9 / kadetky [204] Alena Bednaříková 2001 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 48:34 07:11
10 10 / kadetky [213] Anna Strouhalová 2001 CZE 49:00 07:37 29:17 (9)

žactvo

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km18km26km