MČR v koloběhu 2015 - dlouhý závod

30.05.2015 Náchod [CZ] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 65, muzi : 65, zeny: 0, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 5, senioři: 22, masters muži: 23, veteráni: 15, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
ženy juniorky celkem: 17, muzi : 0, zeny: 17, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 2, seniorky: 6, masters ženy: 4, veteránky: 5 [html] [pdf]
kadeti celkem: 20, muzi : 13, zeny: 7, žáci: 6, kadeti: 7, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 7, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
kadetky celkem: 14, muzi : 0, zeny: 14, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 14, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
žactvo celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 16:03:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km18km26km
1 1 / senioři [2] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima 01:28:23 00:00 23:10 (3) 39:23 (1) 56:34 (2)
2 2 / senioři [3] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 01:29:05 00:42 23:10 (5) 39:25 (4) 56:34 (1)
3 1 / masters muži [4] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK PLZEŇ 01:29:20 00:57 23:10 (6) 39:25 (2) 56:56 (3)
4 3 / senioři [5] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 01:29:46 01:23 23:08 (1) 39:25 (3) 56:58 (4)
5 1 / junioři [42] Jan Pavel 1998 CZE 01:30:31 02:08 23:10 (4) 39:26 (6) 57:00 (6)
6 2 / junioři [41] Matyáš Olšar 1999 CZE 01:30:32 02:09 23:11 (8) 39:25 (5) 56:59 (5)
7 4 / senioři [8] Jaroslav Gregor 1985 CZE Ultima 01:32:34 04:11 23:09 (2) 39:33 (8) 58:00 (7)
8 2 / masters muži [6] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 01:33:23 05:00 23:11 (7) 39:34 (9) 58:02 (8)
9 3 / junioři [16] Matěj Berka 1998 CZE Kostka Racing 01:34:52 06:29 23:11 (9) 39:31 (7) 58:11 (9)
10 3 / masters muži [20] Aleš Rozbroj 1973 CZE 01:35:46 07:23 23:41 (10) 41:00 (11) 59:52 (11)
11 4 / masters muži [24] miloš dvořák 1969 CZE 01:36:10 07:47 23:51 (12) 41:33 (14) 01:00:57 (14)
12 5 / masters muži [38] Radoslav Maixner 1973 CZE 01:36:11 07:48 23:53 (13) 41:23 (13) 01:00:33 (12)
13 6 / masters muži [50] Martin Šnobl 1974 CZE 4freetime sixteen 01:36:15 07:52 23:42 (11) 40:59 (10) 59:50 (10)
14 5 / senioři [17] Jan Baďura 1987 CZE 01:36:29 08:06 23:56 (15) 41:21 (12) 01:00:46 (13)
15 6 / senioři [51] Jakub Švéda 1994 CZE 01:36:31 08:08 24:35 (21) 42:17 (18) 01:01:39 (18)
16 7 / masters muži [12] Richard Šimurda 1971 CZE PSP KK PLZEŇ 01:36:57 08:34 24:15 (17) 42:05 (16) 01:01:39 (16)
17 8 / masters muži [15] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE 01:37:19 08:56 24:14 (16) 42:16 (17) 01:01:39 (17)
18 7 / senioři [10] Martin Kadlec jr. 1981 CZE PSP KK Plzen 01:37:47 09:24 23:55 (14) 41:43 (15) 01:01:27 (15)
19 8 / senioři [9] Ladislav Bartůněk 1983 CZE Ultima K.lap Team 01:38:30 10:07 24:56 (24) 43:20 (20) 01:03:00 (20)
20 9 / masters muži [11] Pavel Legat 1969 CZE 01:38:35 10:12 24:33 (19) 42:36 (19) 01:02:14 (19)
21 1 / veteráni [18] Jan Horák 1963 CZE KOSTKA Racing z.s. 01:40:30 12:07 25:04 (25) 43:20 (21) 01:03:12 (21)
22 9 / senioři [7] Vojtěch Hrůza 1992 CZE 01:40:31 12:08 24:24 (18) 43:22 (22) 01:03:13 (22)
23 10 / senioři [46] Vladimír Scholz 1979 CZE Pila Machov 01:41:18 12:55 25:51 (29) 44:22 (28) 01:04:19 (26)
24 10 / masters muži [19] Martin Komár 1975 CZE 01:41:26 13:03 25:18 (27) 43:50 (26) 01:03:55 (24)
25 11 / senioři [52] Ondřej Theiner 1994 CZE 01:41:41 13:18 24:53 (22) 43:49 (25) 01:04:00 (25)
26 11 / masters muži [57] Dušan Waldecker 1972 CZE 01:41:57 13:34 25:59 (30) 44:26 (29) 01:04:22 (27)
27 12 / senioři [13] Tomáš Fiedler 1979 CZE ULTIMA KLAP TEAM 01:43:21 14:58 25:17 (26) 43:53 (27) 01:04:23 (28)
28 4 / junioři [14] Jaroslav Anton 1999 CZE 01:43:28 15:05 24:34 (20) 43:33 (24) 01:04:24 (29)
29 2 / veteráni [61] Milan Jelínek 1955 CZE 01:43:31 15:08 26:02 (31) 45:02 (30) 01:05:46 (30)
30 12 / masters muži [44] Pavel Remeš 1970 CZE KOSTKA Racing 01:46:11 17:48 26:23 (32) 45:57 (33) 01:07:12 (32)
31 13 / senioři [28] Zdeněk Hercik 1976 CZE T.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:49:25 21:02 26:57 (34) 46:52 (34) 01:08:42 (33)
32 13 / masters muži [75] Martin Režňák 1970 CZE 01:49:56 21:33 27:05 (35) 47:00 (35) 01:08:47 (34)
33 3 / veteráni [58] Jiří Zajíček 1961 CZE 01:50:53 22:30 27:19 (38) 47:35 (36) 01:09:42 (37)
34 14 / masters muži [29] Petr Janák 1966 CZE 01:51:59 23:36 27:37 (40) 48:10 (41) 01:10:19 (39)
35 4 / veteráni [39] Pavel Novák 1964 CZE 01:52:08 23:45 27:14 (36) 47:35 (37) 01:09:39 (35)
36 14 / senioři [27] Lukáš Hanel 1981 CZE 01:52:45 24:22 28:26 (43) 48:26 (42) 01:10:09 (38)
37 15 / masters muži [53] Rostislav Točík 1967 CZE 01:52:48 24:25 27:19 (39) 47:40 (38) 01:09:41 (36)
38 15 / senioři [37] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 01:53:02 24:39 27:46 (41) 48:10 (40) 01:10:34 (40)
39 16 / senioři [62] Radek Kislinger 1977 CZE JAFIDUTO 1984 01:54:21 25:58 27:15 (37) 47:45 (39) 01:10:42 (41)
40 16 / masters muži [65] Jiří Plachý 1967 CZE Bez pedálů 01:55:01 26:38 28:26 (42) 49:23 (44) 01:12:34 (43)
41 17 / masters muži [33] Vladimír Kostelecký 1970 CZE 01:55:04 26:41 28:29 (44) 49:14 (43) 01:12:17 (42)
42 18 / masters muži [54] Jiří Ulč 1974 CZE 01:55:46 27:23 28:51 (47) 50:16 (45) 01:13:31 (45)
43 19 / masters muži [47] Jiří Sláma 1974 CZE 01:55:56 27:33 28:49 (46) 50:22 (48) 01:13:42 (46)
44 17 / senioři [55] Ľuboš Uličný 1985 SVK 01:56:11 27:48 28:38 (45) 50:16 (46) 01:13:16 (44)
45 5 / veteráni [32] Pavel Kňákal 1957 CZE P.Kň. Tábor 01:58:02 29:39 28:58 (49) 50:58 (49) 01:14:17 (47)
46 6 / veteráni [56] Josef Vítámvás 1963 CZE Stevens bikes-Emilio sport 01:58:15 29:52 29:26 (51) 51:17 (50) 01:14:53 (49)
47 20 / masters muži [26] Jaroslav Feist 1969 CZE 02:00:02 31:39 29:27 (52) 52:51 (53) 01:16:58 (52)
48 5 / junioři [76] Tomáš Hanuš 1998 CZE 02:00:15 31:52 28:51 (48) 50:21 (47) 01:14:33 (48)
49 7 / veteráni [43] Pavel Rain 1960 CZE 02:00:25 32:02 30:00 (53) 52:10 (52) 01:16:11 (51)
50 8 / veteráni [36] vlastimil kudlaček 1965 CZE 02:01:29 33:06 29:15 (50) 51:22 (51) 01:15:18 (50)
51 9 / veteráni [34] Václav Kowal 1965 CZE Bo!!! 02:06:38 38:15 30:32 (54) 54:19 (54) 01:19:20 (53)
52 18 / senioři [63] Matěj Kosnar 1977 CZE Koloběžky Český ráj 02:06:52 38:29 26:55 (33) 45:53 (32) 01:06:24 (31)
53 21 / masters muži [49] Pavel Stojan 1974 CZE Bez pedálů 02:07:21 38:58 24:55 (23) 43:24 (23) 01:03:49 (23)
54 10 / veteráni [45] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 02:07:41 39:18 31:23 (56) 54:57 (56) 01:20:19 (55)
55 11 / veteráni [59] Martin Žaba 1958 CZE COCONi 02:08:43 40:20 31:05 (55) 54:26 (55) 01:20:06 (54)
56 19 / senioři [68] Jakub Bostl 1982 CZE Yedoo 02:10:39 42:16 25:45 (28) 45:26 (31) 01:28:39 (60)
57 20 / senioři [22] Ondřej Bejbl 1980 CZE 02:11:05 42:42 31:24 (57) 54:58 (57) 01:22:23 (56)
58 12 / veteráni [31] Miroslav Kasík 1948 CZE 02:23:47 55:24 32:17 (62) 57:42 (60) 01:26:49 (59)
59 22 / masters muži [60] Ladislav Bláha 1973 CZE COCONi 02:26:07 57:44 31:29 (59) 01:01:43 (62) 01:30:29 (62)
60 13 / veteráni [25] Karel Dvořák 1959 CZE Lipenští draci 02:31:15 01:02:52 31:29 (61) 58:46 (61) 01:30:08 (61)
61 14 / veteráni [40] Jan Odvárka 1957 CZE ultima 02:42:32 01:14:09 31:28 (58) 56:15 (58) 01:22:40 (57)
62 21 / senioři [48] Karel Slivenecký 1976 CZE Ultima 02:42:39 01:14:16 31:29 (60) 57:23 (59) 01:23:18 (58)
63 15 / veteráni [23] Zdeněk Černý 1963 CZE 02:48:46 01:20:23 39:09 (63) 01:12:18 (63) 01:46:57 (63)
DNS / masters muži [21] Jan Dušek 1974 CZE Bez Pedálů
DNS / senioři [1] Marek Kadlec 1995 CZE PSP KK PLZEŇ

výsledková listina ženy juniorky

start ~ 16:05:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km18km26km
1 1 / seniorky [1022] Iva Vedralová 1986 CZE Ultima K. Lap Team 01:03:05 00:00 (13) 45:56 (2)
2 1 / masters ženy [1005] Šárka Waldhauserová 1973 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:03:07 00:02 26:46 (1) 45:53 (1)
3 1 / veteránky [1002] Eva Šefcová 1964 CZE 01:07:44 04:39 28:21 (2) 49:05 (3)
4 1 / juniorky [1024] Žaneta Tvrdíková 1998 CZE Ultima k.lap Team 01:09:29 06:24 28:29 (3) 49:24 (4)
5 2 / seniorky [1016] Klára Černá 1991 CZE 01:10:23 07:18 29:21 (5) 51:24 (5)
6 3 / seniorky [1007] Petra Koblížková 1983 CZE YEDOO TEAM 01:10:59 07:54 29:15 (4) 51:44 (6)
7 2 / masters ženy [1023] Jana Strouhalová 1974 CZE 01:11:08 08:03 30:10 (8) 52:09 (8)
8 2 / veteránky [1001] Ivana Dvořáková 1962 CZE Lipenští draci 01:11:39 08:34 29:42 (6) 51:52 (7)
9 3 / masters ženy [1003] Vladislava Onderková 1968 CZE SKK Lipenští draci 01:11:46 08:41 29:54 (7) 52:10 (9)
10 3 / veteránky [1004] Hana Čermáková 1953 CZE 01:12:05 08:59 30:20 (9) 52:53 (10)
11 4 / seniorky [1019] Gabriela Rainová 1988 CZE 01:14:06 11:00 (14) 53:41 (11)
12 4 / veteránky [1020] Miroslava Soukupová 1961 CZE Ultima K.lap Team 01:19:41 16:36 (15) 57:58 (13)
13 5 / seniorky [1006] Alena Legátová 1996 CZE 01:20:50 17:44 (16) 58:40 (14)
14 5 / veteránky [1018] Běla Pluháčková 1958 CZE Ultima K.lap Team 01:24:04 20:59 32:42 (10) 01:00:46 (15)
15 6 / seniorky [1021] Anna Šafářová 1984 CZE YEDOO TEAM 01:26:44 23:39 34:50 (11) 01:03:13 (16)
16 2 / juniorky [1017] Petra Legátová 1999 CZE 01:37:07 34:02 36:29 (12) 01:09:31 (17)
DNF / masters ženy [1009] Aurora Pontigo Arestizábal 1969 CZE Bez Pedálů 56:57 (12)

výsledková listina kadeti

start ~ 16:05:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km18km26km
1 1 / žáci [221] Marek Juřík 2004 CZE 47:35 00:00 29:38 (1)
2 2 / žáci [217] Ondřej Baslar 2004 CZE 48:37 01:02 30:05 (1)
3 3 / žáci [228] Tomáš Sedlář 2004 CZE 49:52 02:17
4 1 / žákyně [215] Renáta Andrýsková 2004 CZE 50:05 02:30
5 2 / žákyně [227] Hana Řehová 2003 CZE 51:50 04:14
6 4 / žáci [220] Jakub Friblík 2004 CZE 52:25 04:49
7 5 / žáci [216] Daniel Bakeš 2005 CZE 52:42 05:06
8 3 / žákyně [224] Michaela Mičkerová 2004 CZE 54:05 06:29 32:21 (2)
9 4 / žákyně [219] Ema Cenková 2005 CZE 56:19 08:44 33:18 (3)
10 6 / žáci [218] Martin Beckert 2003 CZE 01:00:10 12:35 34:46 (4)
11 1 / kadeti [1014] Jakub Strouhal 2001 CZE 01:00:24 12:48 25:47 (1) 44:21 (1)
12 2 / kadeti [1015] Jan Kváš 2000 CZE 01:00:38 13:03 25:50 (2) 44:27 (2)
13 5 / žákyně [223] Ema Korytářová 2005 CZE 01:01:31 13:56 35:41 (5)
14 6 / žákyně [225] Patricie Mirgová 2003 CZE 01:02:51 15:15 37:39 (6)
15 3 / kadeti [1025] Filip Řeha 2001 CZE 01:03:24 15:48 26:29 (3) 45:52 (3)
16 4 / kadeti [1011] David Suchánek 2000 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 01:04:05 16:29 26:31 (4) 46:57 (4)
17 7 / žákyně [206] Bára Kislingerová 2004 CZE JAFIDUTO 1984 01:05:00 17:24 37:55 (7)
18 5 / kadeti [1013] Lukáš Bílovský 2001 CZE Lipenští draci 01:09:57 22:21 28:34 (5) 50:08 (5)
19 6 / kadeti [1008] Šimon Poliak 2000 CZE 01:12:56 25:21 30:02 (6) 52:39 (6)
20 7 / kadeti [1012] Lukáš Raška 2001 CZE 01:16:14 28:38 (7) 55:43 (7)

výsledková listina kadetky

start ~ 16:06:12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km18km26km
1 1 / kadetky [202] Kateřina Šefcová 2000 CZE 41:22 00:00 25:57 (1)
2 2 / kadetky [212] Karolína Poulíková 2000 CZE 43:56 02:33 27:38 (2)
3 3 / kadetky [210] Karla Mičkerová 2002 CZE 44:42 03:19 28:24 (4)
4 4 / kadetky [211] Natálie Poláková 2000 CZE 45:22 04:00 28:21 (3)
5 5 / kadetky [201] Andrea Zbožková 2001 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 46:09 04:46 28:31 (5)
6 6 / kadetky [222] Anet Morávková 2001 CZE 46:09 04:47 29:14 (8)
7 7 / kadetky [205] Eliška Onderková 2002 CZE SKK Lipenští draci 46:10 04:47 28:50 (6)
8 8 / kadetky [214] Natálie Struhárová 2001 CZE 46:29 05:07 28:59 (7)
9 9 / kadetky [204] Alena Bednaříková 2001 CZE Klub koloběhu Lipník n.B. 48:34 07:11
10 10 / kadetky [213] Anna Strouhalová 2001 CZE 49:00 07:37 29:17 (9)
11 11 / kadetky [208] Julie Onderková 2002 CZE 52:09 10:46
12 12 / kadetky [209] Denisa Bakešová 2002 CZE 53:58 12:35
13 13 / kadetky [207] Tereza Labská 2000 CZE 54:56 13:33 32:49 (10)
14 14 / kadetky [203] Veronika Kulifajová 2001 CZE Lipenští draci 56:53 15:30 32:51 (11)

výsledková listina žactvo

start ~ 16:06:12