3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)

21.01.2018 Jilemnice (Hraběnka)

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

rezerva

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8

500m K kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / předžáci [439] Jakub Hadač 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:07 00:00
2 2 / předžáci [447] Mikuláš Mareček 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:10 00:02
3 3 / předžáci [434] Josef Baldrian 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 02:25 00:17
4 4 / předžáci [449] Václav Slouka 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:28 00:20
5 5 / předžáci [440] Filip Hladík 2011 CZE VSK Humanita 02:37 00:29
6 6 / předžáci [459] Cyril Kučera 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:38 00:30
7 7 / předžáci [441] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS Ski Jilemnice 02:56 00:48
8 8 / předžáci [450] Vojtěch Šochovský 2012 CZE HSKB 03:24 01:16
9 9 / předžáci [439] Jakub Hadač 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:07 00:00
10 10 / předžáci [447] Mikuláš Mareček 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:10 00:02

500m K holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / předžačky [451] Sofie Kuklíková 2011 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:15 00:00
2 2 / předžačky [446] Zuzana Laštovková 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:26 00:11
3 3 / předžačky [230] Karolína Preisslerová 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:46 00:31
4 4 / předžačky [409] Emma Vrkoslavová 2009 CZE 02:54 00:39
5 5 / předžačky [445] Antonie Lacigová 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:06 00:50
6 6 / předžačky [451] Sofie Kuklíková 2011 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:15 00:00
7 7 / předžačky [446] Zuzana Laštovková 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:26 00:11
8 8 / předžačky [230] Karolína Preisslerová 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:46 00:31
9 9 / předžačky [409] Emma Vrkoslavová 2009 CZE 02:54 00:39
10 10 / předžačky [445] Antonie Lacigová 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:06 00:50

1km K kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / nejml. žáci [407] Jan Korbelář 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:29 00:00
2 2 / nejml. žáci [405] Václav Holubec 2009 CZE HSKB 03:38 00:09
3 3 / nejml. žáci [403] Hynek Fišnar 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 03:45 00:16
4 4 / nejml. žáci [458] Jindřich Kučera 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:51 00:22
5 5 / nejml. žáci [408] Jakub Kučera 2009 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:55 00:26
6 6 / nejml. žáci [401] Matyáš Bárta 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:17 00:48
7 7 / nejml. žáci [404] Lukáš Folprecht 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:40 01:11
8 8 / nejml. žáci [407] Jan Korbelář 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:29 00:00
9 9 / nejml. žáci [405] Václav Holubec 2009 CZE HSKB 03:38 00:09
10 10 / nejml. žáci [403] Hynek Fišnar 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 03:45 00:16

1km K holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / nejml. žákyně [429] Nikola Plecháčová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:20 00:00
2 2 / nejml. žákyně [229] Pavlína Salabová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:24 00:03
3 3 / nejml. žákyně [427] Olivie Marečková 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:45 00:25
4 4 / nejml. žákyně [460] Andrea Šišková 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:49 00:28
5 5 / nejml. žákyně [421] Kamila Hůlková 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 04:00 00:39
6 6 / nejml. žákyně [419] Anna Holmanová 2008 CZE HSKB 04:02 00:42
7 7 / nejml. žákyně [426] Natálie Lukešová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:04 00:43
8 8 / nejml. žákyně [433] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:15 00:54
9 9 / nejml. žákyně [417] Eva Ellederová 2008 CZE VSK Humanita 04:16 00:55
10 10 / nejml. žákyně [418] Jůlie Hladíková 2008 CZE VSK Humanita 04:35 01:15

2km K kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ml. žáci [70] Jakub Salaba 2006 CZE ČKS SKI Jilemnice 07:38 00:00
2 1 / st. žáci [29] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 07:51 00:12
3 2 / ml. žáci [99] Marek Rieger 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 08:39 01:01
4 3 / ml. žáci [91] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita 09:18 01:40
5 2 / st. žáci [28] Vojtěch Šubrt 2005 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 09:44 02:06
6 4 / ml. žáci [93] Vilém Hron 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 09:48 02:10
7 5 / ml. žáci [92] František Holubec 2006 CZE HSKB 09:55 02:16
8 6 / ml. žáci [70] Jakub Salaba 2006 CZE ČKS SKI Jilemnice 07:38 00:00
9 3 / st. žáci [29] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 07:51 00:12
10 7 / ml. žáci [99] Marek Rieger 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 08:39 01:01

2km K holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ml. žačky [291] Michaela Jakouběová 2006 CZE ČKS SKI Jilemnice 08:29 00:00
2 1 / st. žákyně [294] Markéta Kodejšová 2004 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 08:36 00:06
3 2 / ml. žačky [287] Sára Červinková 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 08:42 00:12
4 3 / ml. žačky [227] Michaela Teichmanová 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 08:53 00:23
5 4 / ml. žačky [297] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 09:06 00:36
6 5 / ml. žačky [296] Julie Marečková 2007 CZE ČKS SKI Jilemnice 09:33 01:03
7 6 / ml. žačky [285] Eva Baldrianová 2007 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 09:57 01:27
8 7 / ml. žačky [301] Linda Syrovátková 2007 CZE Ski klub Jabloc nad Nisou 10:29 02:00
9 8 / ml. žačky [288] Julie Folprechtová 2006 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 10:38 02:08
10 9 / ml. žačky [290] Ludmila Gerstrová 2007 CZE HSKB 10:46 02:16

5km K mladší dorci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ml. dorci [80] Tomáš Preissler 2003 CZE Sokol Skuhrov 18:44 00:00
1 1 / ml. dorci [80] Tomáš Preissler 2003 CZE Sokol Skuhrov 18:44 00:00

5km K starší dorky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8

5km K mladší dorky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ml. dorky [259] Barbora Dubská 2003 CZE Sokol Skuhrov 20:35 00:00
2 2 / ml. dorky [264] Sára Malá 2003 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 22:06 01:30
3 3 / ml. dorky [271] Dorotea Tichá 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 22:48 02:12
4 4 / ml. dorky [257] Anna Berounská 2002 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 27:06 06:31
5 5 / ml. dorky [258] Adéla Berounská 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 30:45 10:09
6 6 / ml. dorky [259] Barbora Dubská 2003 CZE Sokol Skuhrov 20:35 00:00
7 7 / ml. dorky [264] Sára Malá 2003 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 22:06 01:30
8 8 / ml. dorky [271] Dorotea Tichá 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 22:48 02:12
9 9 / ml. dorky [257] Anna Berounská 2002 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 27:06 06:31
10 10 / ml. dorky [258] Adéla Berounská 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 30:45 10:09

10km K

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2

štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V)

soubor typ souboru velikost poslední změna
stafety Celkove pdf 37388B13.03.2018 10:14:15
stafety Po Useku1 pdf 33826B13.03.2018 10:14:15
stafety Po Useku2 pdf 33563B13.03.2018 10:14:15
stafety Po Useku3 pdf 33701B13.03.2018 10:14:15
stafety Po Useku4 pdf 33956B13.03.2018 10:14:15

1. úsek Z 3km K

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 / Ženy [221] Zuzana Hladíková 1980 CZE VSK Humanita
1 / Ženy [221] Zuzana Hladíková 1980 CZE VSK Humanita

2. úsek M 6km K

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 / Muži [18] Milan Štemberg 1985 CZE VSK Humanita
1 / Muži [18] Milan Štemberg 1985 CZE VSK Humanita

3. úsek Z 3km K

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 / Ženy [248] Markéta Macholdová 1990 CZE VSK Humanita
1 / Ženy [246] Zdenka Ellederová 1985 CZE VSK Humanita
1 / Ženy [231] Anna Hnátková 1992 CZE Praha
1 / Ženy [248] Markéta Macholdová 1990 CZE VSK Humanita
1 / Ženy [246] Zdenka Ellederová 1985 CZE VSK Humanita
1 / Ženy [231] Anna Hnátková 1992 CZE Praha

4. úsek M 6km V

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 / Muži [48] Libor Šic 1991 CZE VSK Humanita
1 / Muži [56] Juraj Opršal 1983 CZE VSK Humanita
1 / Muži [45] Michael Schütz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice
1 / Muži [48] Libor Šic 1991 CZE VSK Humanita
1 / Muži [56] Juraj Opršal 1983 CZE VSK Humanita
1 / Muži [45] Michael Schütz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice