3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (sobota)

20.01.2018 Jilemnice (Hraběnka)

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

500m V

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / předžáci [465] Jakub Hadač 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:54 00:00
2 2 / předžáci [468] Karel Burgermeister 2010 CZE CSK Vysoké nad Jizerou 02:12 00:18
3 3 / předžáci [463] Mikuláš Mareček 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:15 00:21
4 4 / předžáci [459] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS Ski Jilemnice 02:23 00:29
5 1 / předžačky [474] Anna Valdmanová 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:31 00:37
6 2 / předžačky [472] Anežka Pitrmucová 2010 CZE 02:35 00:41
7 5 / předžáci praha vsliga [455] Josef Baldrian 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 02:42 00:48
8 3 / předžačky [471] Ester Chmelíková 2011 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:54 01:00
9 6 / předžáci [461] Lukáš Hůlka 2011 CZE TJ Spartak Vrchlabí 02:59 01:05
10 4 / předžačky praha vsliga [462] Antonie Lacigová 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:27 01:33

1km V holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / nejml. žákyně [449] Nikola Plecháčová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:08 00:00
2 2 / nejml. žákyně [406] Eva Drhová 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 13:19 00:10
3 3 / nejml. žákyně [469] Lucie Burgermeisterová 2008 CZE CSK Vysoké nad Jizerou 13:23 00:15
4 4 / nejml. žákyně [440] Amálie Horáková 2008 CZE ČKS Ski Jilemnice 13:30 00:22
5 5 / nejml. žákyně [441] Kamila Hůlková 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 13:38 00:29
6 6 / nejml. žákyně [470] Lenka Štěpánková 2008 CZE 13:38 00:30
7 7 / nejml. žákyně [448] Olivie Marečková 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:45 00:37
8 8 / nejml. žákyně [433] Katie Brown 2008 CZE SASM 13:50 00:41
9 9 / nejml. žákyně [451] Ella Suchardová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:51 00:43
10 10 / nejml. žákyně praha vsliga [453] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 14:04 00:56

1km V kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / nejml. žáci praha [442] Antonín Jelínek 2009 CZE Klub biatlonu Trefa 02:57 00:00
2 2 / nejml. žáci [443] Jan Korbelář 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:13 00:16
3 3 / nejml. žáci [439] Václav Holubec 2009 CZE HSKB 03:25 00:28
4 4 / nejml. žáci [473] Ondřej Pitrmuc 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:47 00:50
5 5 / nejml. žáci praha [454] Josef Zikán 2009 CZE Klub biatlonu Trefa 03:50 00:53
6 6 / nejml. žáci [476] Hynek Fišnar 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 03:54 00:57
7 7 / nejml. žáci praha vsliga [445] Jakub Kučera 2009 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:00 01:03
8 8 / nejml. žáci praha vsliga [436] Lukáš Folprecht 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:02 01:05
9 9 / nejml. žáci [450] Richard Simbartl 2009 CZE TJ Spartak Vrchlabí 04:06 01:09

3km V kluci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st. žáci praha vsliga [432] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 10:18 00:00
2 1 / ml. žáci [426] Marek Rieger 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 10:31 00:13
3 2 / ml. žáci praha [416] František Jelínek 2007 CZE Klub biatlonu Trefa 11:01 00:42
4 2 / st. žáci [419] Jaroslav Lenhart 2004 CZE SASM 11:30 01:12
5 3 / st. žáci [407] Marek Dvořák 2005 CZE SASM 11:52 01:34
6 3 / ml. žáci [427] Eduard Simbartl 2006 CZE TJ Spartak Vrchlabí 12:48 02:29
7 4 / ml. žáci praha vsliga [408] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita 12:48 02:29
8 5 / ml. žáci [421] Štěpán Malinský 2007 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:00 02:42
9 4 / st. žáci praha vsliga [430] Vojtěch Šubrt 2005 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 13:19 03:00
10 6 / ml. žáci [413] Vilém Hron 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 13:39 03:20

3km V holky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st. žákyně [403] Annna Benešová 2004 CZE SASM 11:26 00:00
2 1 / ml. žačky [467] Michaela Jakouběová 2006 CZE 11:43 00:16
3 2 / ml. žačky [418] Klaudie Klierová 2006 CZE ČKS SKI Jilemnice 12:09 00:43
4 3 / ml. žačky [404] Sára Červinková 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 12:20 00:53
5 2 / st. žákyně [417] Kristina Klierová 2005 CZE ČKS SKI Jilemnice 12:42 01:15
6 4 / ml. žačky praha vsliga [422] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 13:02 01:35
7 5 / ml. žačky [431] Michaela Teichmanová 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 13:09 01:43
8 6 / ml. žačky [420] Anežka Malá 2007 CZE ČKS SKI Jilemnice 13:17 01:51
9 3 / st. žákyně [423] Eliška Novotná 2004 CZE SASM 13:18 01:51
10 7 / ml. žačky praha vsliga [402] Eva Baldrianová 2007 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 13:28 02:01

5km V mladší dorci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ml. dorci [268] Ondřej Sixta 2002 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 15:13 00:00
2 2 / ml. dorci [250] Jakub Kudrnáč 2002 CZE KB Jilemnice 15:41 00:27
3 3 / ml. dorci [262] Lukáš Paulus 2002 CZE KB Jilemnice 16:19 01:05
4 4 / ml. dorci [259] Matěj Mikšík 2002 CZE SVS Krkonoše Vrchlabí 16:24 01:10
5 5 / ml. dorci [271] Ondřej Škoda 2002 CZE Olfin Car Ski Team 16:28 01:14
6 6 / ml. dorci [279] Matyáš Votoček 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 16:33 01:19
7 7 / ml. dorci [251] Michal Kuhn 2002 CZE Olfin Car Ski Team 16:44 01:30
8 8 / ml. dorci [272] Aleš Škoda 2003 CZE Olfin Car Ski Team 16:45 01:31
9 9 / ml. dorci [269] Štěpán Stoklasa 2003 CZE Olfin Car Ski Team 17:06 01:52
10 10 / ml. dorci [278] Martin Voňka 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:27 02:13

5km V Starší dorky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st. dorky [274] Hana Trojanová 2000 CZE čKS SKI Jilemnice 17:18 00:00
2 2 / st. dorky [275] Kateřina Tůmová 2001 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:51 00:32
3 3 / st. dorky [277] Vendula Mračková 2000 CZE Olfin Car Ski Team 19:21 02:03
4 4 / st. dorky [245] Michaela Kapčiarová 2000 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 20:21 03:02
5 5 / st. dorky [258] Gabriela Marxová 2001 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 21:13 03:55
6 6 / st. dorky praha [266] Tereza Ručková 2000 CZE - 22:51 05:32
7 7 / st. dorky praha [281] Eliška Výtvarová 2001 CZE Klub biatlonu Trefa 23:02 05:43
8 8 / st. dorky praha vsliga [252] Marie Lacigová 2000 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 23:39 06:21
9 9 / st. dorky praha vsliga [247] Adéla Kašparová 2000 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 23:59 06:41
10 10 / st. dorky praha [257] Karolína Marksová 2001 CZE Klub biatlonu Trefa 25:54 08:35

5km V mladší dorky

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / ml. dorky [267] Marie Rysulová 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:15 00:00
2 2 / ml. dorky [270] Kateřina Svobodová 2002 CZE ČKS SKI Jilemnice 17:39 00:23
3 3 / ml. dorky [264] Nina Rambová 2002 CZE KB Jilemnice 18:08 00:52
4 4 / ml. dorky [261] Zuzana Paulů 2002 CZE KB Jilemnice 18:19 01:04
5 5 / ml. dorky [282] Barbora Zatloukalová 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 18:58 01:42
6 6 / ml. dorky [243] Kateřina Jakouběová 2003 CZE ČKS SKI Jilemnice 19:07 01:52
7 7 / ml. dorky [244] Eliška Kálalová 2003 CZE Olfin Car Ski Team 19:59 02:43
8 8 / ml. dorky [280] Barbora Vránová 2003 CZE Olfin Car Ski Team 20:56 03:40
9 9 / ml. dorky nereg [256] Sára Malá 2003 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 22:47 05:31
10 10 / ml. dorky praha vsliga [273] Dorotea Tichá 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 23:32 06:17

10km V

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / st. dorci [253] Tomáš Lukeš 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 29:29 00:00
2 2 / st. dorci [91] Michael Schütz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 30:23 00:54
3 3 / st. dorci [83] Matěj Bříza 2001 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 30:28 00:59
4 4 / st. dorci [88] Tomáš Lengyel 2001 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 30:46 01:16
5 5 / st. dorci [82] Jakub Augsten 2001 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 30:47 01:18
6 6 / st. dorci [92] Ondřej Soukup 2000 CZE KB Jilemnice 31:55 02:25
7 7 / st. dorci [94] Eduard Vyšanský 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 33:02 03:33
8 8 / st. dorci [87] JIří Chmelík 2000 CZE KB Jilemnice 33:23 03:54
9 9 / st. dorci [86] Tomáš Holman 2001 CZE ČKS SKI Jilemnice 34:54 05:25
10 10 / st. dorci [85] Marek Grusz 2001 CZE KB Jilemnice 37:07 07:38

15km V ženy

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Juniorky vsliga [265] Kateřina Hynčicová 1998 CZE TJ Dukla Liberec 56:57 00:00
2 1 / Ženy praha vsliga [202] Eva Marková 1983 CZE VSK Elektro ČVUT Praha 57:01 00:03
3 2 / Ženy [203] Blanka Paulů 1954 CZE ski vysoké nad jizerou 01:00:18 03:21
4 3 / Ženy praha vsliga [208] Vendula Křoustková 1976 CZE ČZU Praha 01:00:46 03:48
5 4 / Ženy praha vsliga [205] Anna Würzová 1994 CZE VSK Humanita 01:01:39 04:41
6 5 / Ženy praha vsliga [228] Zuzana Weissová 1987 CZE Žižkovský tygři 01:01:47 04:50
7 6 / Ženy praha vsliga [204] Anna Hnátková 1992 CZE VSK Humanita 01:02:27 05:30
8 7 / Ženy nereg [218] Lenka Novakova 1980 CZE Pozitivní jistota 01:02:40 05:43
9 8 / Ženy praha vsliga [209] Barbora Baldrianová 1979 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 01:02:56 05:59
10 9 / Ženy [201] Anna Čechová 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:05:06 08:08

30km V muži

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Junioři [5] Adam Matouš 1998 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:34:11 00:00
2 1 / Muži [58] Daniel Šlechta 1976 CZE Fischer 01:35:31 01:20
3 2 / Junioři [64] Mike Ophoff 1999 CZE Olfin Car Ski Team 01:36:14 02:02
4 2 / Muži [50] Karel Randák 1971 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:36:23 02:11
5 3 / Muži praha vsliga [7] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 01:36:54 02:42
6 4 / Muži [66] Petr Vanc 1970 CZE Mercedes-Benz Salomon team 01:37:08 02:56
7 5 / Muži [47] Pavel Petr 1969 CZE SKI JILEMNICE 01:37:42 03:30
8 3 / Junioři [34] Václav Hrouda 1999 CZE KB jilemnice 01:40:27 06:15
9 6 / Muži praha vsliga [1] Ondřej Marek 1982 CZE VSK Elektro ČVUT Praha 01:40:30 06:18
10 4 / Junioři [4] Tomáš Kapčiar 1998 CZE KL SG Jabloc nad Nisou 01:40:44 06:32