Memoriál Václava Vele 2015

16.08.2015 Železný Brod [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

ELM - časovka 8,4km     celkem: 140, muzi : 129, zeny: 11, Kadeti: 6, Junioři: 4, M19: 5, M30: 12, M40: 16, M50: 15, M60: 18, M70: 12, Kadetky: 0, Juniorky: 1, Z30: 3, Z40Z50: 1, Z60Z65: 2, M2: 24, M1: 7, Z1: 2, M3: 10, Z2: 2 [html] [pdf]
Příchozí - časovka 8,4km     celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Kadeti: 0, Junioři: 0, M1: 0, M2: 0, M3: 0, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Z1: 0, Z2: 0, Z3: 0 [html] [pdf]

výsledková listina ELM - časovka 8,4km

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M30 [111] Miroslav Šváb 1976 CZE CYCLING BRNO 13:50 00:00
2 1 / M19 [122] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 14:02 00:11
3 1 / Junioři [177] jiří Šorm 1997 CZE Mapei Cyklo Kaňkovský 14:13 00:22
4 1 / M2 [160] Petr Javůrek 1977 CZE Apache LOKO Trutnov 14:31 00:40
5 2 / M19 [118] Jakub Nechanický 1989 CZE SSC Železný Brod 14:42 00:51
6 1 / M50 [83] Vladimír Novák 1963 CZE Sportovní klub MS Auto 14:47 00:57
7 2 / M50 [90] Karel Prager 1963 CZE CK Vinohradské šlapky 14:49 00:58
8 2 / M30 [110] Robert Šmíd 1978 CZE CYCLING BRNO 14:49 00:58
9 1 / M40 [106] Michal Rydval 1974 CZE CK Vinohradské šlapky 14:50 00:59
10 3 / M30 [109] Petr Beneš 1979 CZE BTK EURO BIKE Praha 14:58 01:07
11 1 / M60 [65] Ludvík Killinger 1954 CZE Cyklo Team Killi 15:04 01:13
12 1 / M1 [167] Tomasz Stacinger 1989 CZE Twomark Alva 1 Polska 15:07 01:16
13 4 / M30 [112] Jiří Stránský 1985 CZE Collm racing team 15:10 01:20
14 5 / M30 [107] Ludvík Killinger 1977 CZE Cyklo Team Killi 15:14 01:23
15 3 / M19 [119] Jakub Andrš 1996 CZE KC Kooperativa SG 15:14 01:23
16 2 / M2 [127] Rudolf Reichelt 1971 CZE MS auto česká lípa 15:14 01:23
17 6 / M30 [114] Lukáš Vítek 1981 CZE Eleven Cube Riders 15:20 01:29
18 3 / M2 [159] Petr Holub 1966 CZE Apache Loko Trutnov 15:22 01:31
19 2 / M40 [105] Karel Kopr 1973 CZE KC Slavia Praha 15:22 01:32
20 3 / M40 [92] Martin Šlégl 1969 CZE Lawi-Granfondo team 15:27 01:37
21 7 / M30 [117] Jiří Baier 1984 CZE Velosport Domažlice 15:29 01:38
22 3 / M50 [85] Jiří Boštík 1961 CZE Collm racing team 15:29 01:39
23 4 / M2 [169] Libor Kafka 1979 CZE BC Sport Semily 15:34 01:43
24 4 / M19 [120] Jaroslav Hradecký 1996 CZE Ski Paudera 15:34 01:43
25 4 / M40 [93] Jan Valeš 1970 CZE Cyklo Team Killi 15:34 01:43
26 8 / M30 [116] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 15:37 01:46
27 5 / M2 [137] Martin Háze 1985 CZE KCSlaviaPraha 15:49 01:58
28 5 / M40 [96] Jan Hruška 1969 CZE KCL Kooperativa-Svijany 15:50 01:59
29 4 / M50 [89] Martin Wűrz 1963 CZE KCL Kooperativa-Svijany 15:51 02:00
30 9 / M30 [108] Michal Guse 1976 CZE Eleven Cube Riders 15:52 02:01
31 6 / M40 [103] Václav Vodička 1972 CZE CYCLING BRNO 15:53 02:02
32 2 / M60 [68] Josef Burgr 1952 CZE CSK Markus 15:54 02:03
33 6 / M2 [180] Pavel Ďoubalík 1976 CZE - 15:55 02:04
34 7 / M40 [91] Robert Kleiner 1966 CZE Lawi-Granfondo team 15:55 02:04
35 10 / M30 [158] Pavel Veselý 1981 CZE SP Kolo 15:56 02:05
36 5 / M50 [79] Stanislav Hájek 1960 CZE SK Cyklosport Kern 15:59 02:08
37 5 / M19 [121] Matouš Lubas 1991 CZE SSC Železný Brod 15:59 02:08
38 6 / M50 [82] Jiří Holas 1958 CZE Cyklo Point Jičín 16:03 02:12
39 1 / Kadeti [153] Matyáš Bredler 2002 CZE KC Kooperativa SG 16:10 02:19
40 2 / M1 [178] Jakub Kosina 1996 CZE Carla.kupkolo.cz 16:25 02:34
40 3 / M60 [62] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa-Svijany 16:25 02:34
42 4 / M60 [145] Miloslav RYS 1949 CZE CKLokomotivaPardubice 16:25 02:34
43 11 / M30 [150] Michal Kubíček 1984 CZE SSC Železný Brod 16:29 02:38
44 7 / M50 [80] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa-Svijany 16:30 02:39
45 8 / M50 [78] Radoslav Krummer 1958 CZE TJ Slavia K. Vary 16:31 02:40
46 5 / M60 [69] Igor Kubín 1951 CZE CSK Markus 16:31 02:40
47 1 / Z1 [175] Petra Kuříková 1991 CZE Trek Factory Racing 16:32 02:41
48 8 / M40 [99] Jaroslav Vávra 1970 CZE SSC Železný Brod 16:35 02:44
49 7 / M2 [139] Pavel Dobiášovský 1981 CZE CK Nový Bydžov 16:36 02:45
50 9 / M50 [87] Miloslav Kudrnáč 1961 CZE Cyklo Point Jičín 16:36 02:46
51 9 / M40 [102] Martin Kubů 1971 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 16:38 02:47
52 3 / M1 [138] Jan Chlupáč 1994 CZE SSCŽeleznýBrod 16:39 02:48
53 10 / M40 [100] Martin Mikuláš 1973 CZE 16:46 02:55
54 8 / M2 [142] Pavel Jakoubek 1981 CZE CK Vinohradské Šlapky 16:46 02:55
55 11 / M40 [95] JAROSLAV MATOUŠEK 1967 CZE sportovní klub Maxbike 16:54 03:03
56 9 / M2 [181] Jiří Mach 1976 CZE - 17:04 03:14
57 10 / M2 [168] Remigiusz Rolski 1973 CZE Talvi Sport 17:05 03:14
58 6 / M60 [66] Petr Vomáčko 1953 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 17:07 03:16
59 12 / M30 [123] Martin Hušek 1979 CZE SSCŽeleznýBrod 17:11 03:21
60 12 / M40 [94] Josef Semeráf 1969 CZE Sportovní klub MS Auto 17:17 03:26
61 1 / Z30 [74] Jana Dubnová 1990 CZE Ex23- SARONI factory racing team 17:18 03:27
62 4 / M1 [170] Jiří Voplakal 1992 CZE 17:18 03:27
63 13 / M40 [104] Zdeněk Kubíček 1972 CZE OK Mnichovo Hradiště 17:23 03:33
64 10 / M50 [154] Jaroslav Škoda 1958 CZE - 17:24 03:33
65 11 / M50 [76] Jaroslav Holík 1956 CZE SKC Pečky 17:25 03:34
66 7 / M60 [71] Pavel Kohoutek 1954 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 17:29 03:38
67 14 / M40 [98] Jiří Charuza 1969 CZE KCL Kooperativa-Svijany 17:30 03:39
68 2 / Z30 [73] Lenka Borufková 1984 CZE Eleven Mercedes Mitas 17:33 03:42
69 8 / M60 [64] Miroslav Hanus 1951 CZE Sportovní klub MS Auto 17:39 03:48
70 15 / M40 [97] Petr Jeřábek 1966 CZE KCL Kooperativa-Svijany 17:39 03:48
71 2 / Kadeti [148] Ondřej Bříza 2000 CZE CK Gruppetto 17:48 03:57
72 11 / M2 [143] Martin Novák 1975 CZE 17:54 04:03
73 1 / M3 [173] Jiří Boudík 1951 CZE 17:56 04:05
74 12 / M50 [88] Luboš Feigl 1961 CZE KCL Kooperativa-Svijany 18:01 04:10
75 13 / M50 [84] Jiří Kánský 1964 CZE AC Sparta Praha 18:02 04:11
76 5 / M1 [144] Martin Munzar 1996 CZE MS auto česká lípa 18:02 04:11
77 12 / M2 [152] Jiří Bredler 1975 CZE Sokol Malá Skála 18:03 04:12
78 9 / M60 [67] Petr Soják 1955 CZE KCL Kooperativa-Svijany 18:04 04:13
79 1 / M70 [52] Miloslav Šustr 1945 CZE Collm racing team 18:05 04:14
80 14 / M50 [86] Pavel Lauda 1963 CZE CK Vinohradské šlapky 18:06 04:15
81 13 / M2 [164] Martin Vocel 1977 CZE 18:19 04:28
82 2 / M3 [125] Aleš Náhlovský 1957 CZE CYKLO Šonský 18:24 04:33
83 10 / M60 [57] Jiří Machulka 1947 CZE Cyklo Kladno 18:31 04:40
84 2 / Junioři [156] Matěj Myslivec 1998 CZE SK Retech 18:40 04:50
85 2 / M70 [54] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 18:46 04:55
86 14 / M2 [136] Luděk Hudský 1978 CZE SSC Železný Brod 18:47 04:56
87 3 / Z30 [75] Tereza Mikulová 1987 CZE SSC Železný Brod 18:48 04:57
88 15 / M2 [124] Petr Zahradník 1984 CZE 18:50 05:00
89 16 / M40 [149] Petr Nováček 1971 CZE SportovníklubMSAuto 18:54 05:03
89 16 / M2 [126] Tomáš Sauer 1973 CZE Sokol Spořilov 18:54 05:03
91 11 / M60 [70] Václav Zelenka 1952 CZE SK Cyklosport Kern 18:55 05:04
92 17 / M2 [176] Jindra Maruška 1979 CZE 18:56 05:05
93 12 / M60 [174] Miroslav Bubla 1952 CZE KCLKooperativa-Svijany 19:06 05:15
94 6 / M1 [163] David Bartoš 1987 CZE 19:07 05:16
95 13 / M60 [60] František Malinský 1949 CZE KAH sport Vrchlabí 19:08 05:18
96 14 / M60 [183] Ladislav Špulák 1949 CZE KC Pivovar Vratislavice 19:09 05:18
97 3 / M70 [49] Václav TRSEK 1942 CZE Cycling Team Kbely 19:11 05:20
98 15 / M60 [58] Petr Šorm 1950 CZE TJ KOVO Praha 19:11 05:20
99 4 / M70 [50] Karel HORÁČEK 1942 CZE Cycling Team Kbely 19:15 05:25
100 15 / M50 [77] Josef Michl 1959 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 19:20 05:29
101 3 / M3 [182] Pavel Ďoubalík 1949 CZE - 19:26 05:35
102 16 / M60 [56] Vladimír Vokatý 1948 CZE SKC Pečky 19:42 05:51
103 3 / Junioři [161] Samuel Došek 1999 CZE 19:48 05:57
104 4 / M3 [135] Petr Balásek 1947 CZE Skuhrov 86 20:00 06:09
105 5 / M70 [53] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa-Svijany 20:10 06:20
106 4 / Junioři [172] Štěpán Vancl 1998 CZE TJ Sokol Koberovy 20:15 06:24
107 1 / Z40Z50 [55] Kateřina Pultarová 1967 CZE KCL Kooperativa-Svijany 20:20 06:30
108 6 / M70 [45] Zdenek Karásek 1936 CZE Collm racing team 20:22 06:31
109 17 / M60 [151] Vladimír Drška 1947 CZE KCPivovarVratislavice 20:24 06:33
110 18 / M2 [131] Miroslav Urban 1971 CZE 20:24 06:33
111 3 / Kadeti [165] Dominik Šťastný 2000 CZE TJ Sokol Koberovy 20:29 06:38
112 1 / Z60Z65 [42] Alena Mikšovská 1960 CZE CSK Markus 20:33 06:42
113 4 / Kadeti [140] Martin Koudelka 2001 CZE 20:35 06:44
114 2 / Z1 [179] Marie Šormová 1996 CZE Carla Kupkolo.cz 20:35 06:44
115 19 / M2 [155] Radek Klápště 1969 CZE STS Líšný 20:40 06:49
116 7 / M70 [44] Miloslav Šturc 1939 CZE SKC Pečky 20:43 06:52
117 5 / M3 [188] Ladislav Tichý 1953 CZE KC Pivovar Vratislavice 20:44 06:53
118 20 / M2 [166] Roman Dubeš 1973 CZE 20:58 07:07
119 6 / M3 [134] Vlastimil Motlík 1950 CZE 21:03 07:12
120 7 / M3 [184] Milan Drška 1951 CZE KC Pivovar Vratislavice 21:03 07:12
121 8 / M3 [133] Jaroslav Šilhán 1949 CZE - 21:04 07:14
122 1 / Z2 [128] Lenka Vávrová 1973 CZE ž. brod 21:20 07:29
123 9 / M3 [132] Miloš Šikola 1957 CZE TJ AutobrzdyJablonecn.N. 21:26 07:35
124 8 / M70 [48] Augustin Hoffmann 1943 CZE KCL Kooperativa-Svijany 21:31 07:40
125 18 / M60 [190] Miroslav Bien 1947 CZE KCPivovarVratislavice 21:36 07:45
126 5 / Kadeti [146] Dominik Nováček 2001 CZE MS Auto 21:38 07:48
127 1 / Juniorky [141] Adéla Kopecká 1999 CZE MS Auto 21:44 07:53
128 9 / M70 [47] Petr Novák 1942 CZE Masterteam Loko Praha 21:48 07:57
129 21 / M2 [157] Jan Myslivec 1967 CZE SK Retech 22:04 08:13
130 6 / Kadeti [147] Matěj Baláž 2001 CZE - 22:16 08:25
131 10 / M70 [46] Milan Mattuš 1937 CZE POKR Pardubice 22:21 08:30
132 2 / Z2 [185] Nikola Edet 1979 CZE 22:37 08:46
133 22 / M2 [171] Daniel Dlab 1972 CZE DT Glass 22:48 08:57
134 7 / M1 [129] Ondřej Vele 1991 CZE - 22:54 09:03
135 23 / M2 [162] Jan Došek 1976 CZE 23:08 09:18
136 24 / M2 [189] Tomáš Forman 1968 CZE Tommbike 23:45 09:55
137 11 / M70 [43] BOHUSLAV ŠÁRA 1940 CZE Hanouskův cyklistický klub 25:40 11:49
138 2 / Z60Z65 [41] Libuše NĚMCOVÁ 1943 CZE CK Lokomotiva Pardubice 25:45 11:54
139 12 / M70 [51] Zdeněk Kopal 1945 CZE Plamen Chodov 27:14 13:23
140 10 / M3 [187] Iva Palová 1960 CZE TJ Hrubá Horka 36:11 22:20

výsledková listina Příchozí - časovka 8,4km

start ~ 10:30:00