Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

80km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Muži B [6] Tomáš Kechrt 1981 CZE PRIME sport expert 02:59:12 00:00 01:47:10 (5)
2 2 / Muži B [4] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 02:59:12 00:00 01:47:03 (2)
3 1 / Muži C [1] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 02:59:14 00:02 01:47:04 (4)
4 1 / Muži A [28] Ondřej Kušnír 1999 CZE BIKE SPORT servis Opava 03:01:37 02:25 01:48:41 (6)
5 2 / Muži C [69] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:02:46 03:34 01:47:03 (3)
6 3 / Muži B [60] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:03:29 04:17 01:47:03 (1)
7 4 / Muži B [70] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:04:01 04:49 01:51:00 (9)
8 5 / Muži B [61] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 03:06:13 07:01 01:51:09 (11)
9 6 / Muži B [5] Martin Langer 1984 CZE Moolbike.cz Olomouc 03:06:49 07:37 01:51:02 (10)
10 2 / Muži A [63] David Babiánek 1993 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:10:17 11:05 01:50:13 (7)

Tandemy 80km MČRaSR

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Tandemypekar [41] Václav Morozov Jana Charvátová 1963 CZE AGRO 21 04:29:24 00:00 02:35:21 (1)
1 1 / Tandemypekar [41] Václav Morozov Jana Charvátová 1963 CZE AGRO 21 04:29:24 00:00 02:35:21 (1)

50km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Muži I [143] Radek Holec 1999 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:45:30 00:00
2 2 / Muži I [313] Lukáš Bukovský 1977 CZE Hradec Králové 01:45:38 00:08
3 3 / Muži I [138] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK 01:49:04 03:33
4 4 / Muži I [188] Pavel Kvítek 1986 CZE Kovo Praha 01:50:38 05:08
5 5 / Muži Ihandicap [112] Jan Čapek 1973 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:52:15 06:44
6 6 / Muži I [304] Tomas Zlamal 1979 CZE olomouc 01:52:28 06:57 02:04:12 (1)
7 7 / Muži I [266] Aleš Vávra 1982 CZE ANAG Olomouc 01:52:45 07:15
8 8 / Muži I [288] Vladislav Krejčí 1974 CZE Bike sport Uničov 01:52:52 07:21
9 9 / Muži I [197] Antonín Maňur 1989 CZE Stará Ves 01:54:34 09:03
10 10 / Muži Ihandicap [217] Pavel Pastrnek 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:55:02 09:32

30km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / StaršíŽáci [476] Jakub Zemene 2003 CZE Short Bike Academy Opletal 01:07:23 00:00
2 1 / TouristOpen [462] Vojtěch Souček 2002 CZE Tatenice 01:07:45 00:22
3 2 / StaršíŽáci [409] František Čmakal 2003 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 01:17:59 10:36
4 1 / StaršíŽačky [403] Gabriela Bártová 2003 CZE Pardus Tufo Prostějov 01:20:18 12:55
5 3 / StaršíŽáci [487] Roman Skoumal 2003 CZE Nový Malín 01:20:59 13:36
6 4 / StaršíŽáci [407] Štěpán Bureš 2003 CZE Cyklomorava 01:23:32 16:09
7 2 / TouristOpen [429] Ondřej Kaláb 1990 CZE Leština 01:26:37 19:13
8 3 / TouristOpen [445] Jan Kvapil 2002 CZE Cyklo Polách a syn 01:29:05 21:42
9 1 / MladšíŽaci [418] Lukáš Harlender 2007 CZE Cykloteam Kolárna 01:30:14 22:51
10 4 / TouristOpen [425] Lukáš Chamlar 1988 CZE Svébohov 01:30:26 23:03

15km handicap

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2

2x15km handicap

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Mužihandicap [42] Pavel Děcký 1974 CZE Spolek GO ON 02:06:32 00:00
2 2 / Mužihandicap [43] Radoslav Fabián 1975 CZE Černí koně 02:50:32 43:59
3 3 / Mužihandicap [47] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 02:51:26 44:54
4 4 / Mužihandicap [44] Michal Kosík 1983 CZE 720 Hancycling Team 02:58:36 52:04
4 (-1) 4 / Mužihandicap [45] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR
6 6 / Mužihandicap [42] Pavel Děcký 1974 CZE Spolek GO ON 02:06:32 00:00
7 7 / Mužihandicap [43] Radoslav Fabián 1975 CZE Černí koně 02:50:32 43:59
8 8 / Mužihandicap [47] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 02:51:26 44:54
9 9 / Mužihandicap [44] Michal Kosík 1983 CZE 720 Hancycling Team 02:58:36 52:04
9 (-1) 9 / Mužihandicap [45] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR