Moravský bikemaraton 2017

26.08.2017 Leština [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

80km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Muži B [14] Jan Fišnar 1980 CZE CK Kolokrám 02:53:31 00:00 55:20 (1) 01:45:34 (1)
2 1 / Muži A [43] Martin Borák 1990 CZE IN-LIFE cycling team/Puskinak.cz 02:55:51 02:19 55:24 (2) 01:46:58 (2)
3 2 / Muži B [59] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 03:01:00 07:28 55:44 (4) 01:51:59 (4)
4 2 / Muži A [25] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 03:01:16 07:44 55:32 (3) 01:50:21 (3)
5 3 / Muži B [52] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:04:42 11:10 56:45 (8) 01:53:58 (7)
6 4 / Muži B [20] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:05:54 12:23 56:37 (6) 01:53:27 (5)
7 3 / Muži A [58] David Babiánek 1993 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:06:24 12:52 56:43 (7) 01:54:01 (10)
8 5 / Muži B [61] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:07:14 13:42 57:17 (9) 01:53:58 (8)
9 1 / Muži C [78] Lukáš Bukovský 1977 CZE Cyklomax Rockmachine 03:07:58 14:26 55:45 (5) 01:54:00 (9)
10 2 / Muži C [12] František Čmakal 1977 CZE Cyklo Polách a syn 03:08:14 14:42 57:38 (11) 01:53:30 (6)

Tandemy 80km MČRaSR

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Tandemy [363] Radek a Petra Pavelkovi 1974 CZE Valaští Bajkeři 04:14:35 00:00 01:19:32 (1) 02:34:39 (1)
2 2 / Tandemy [502] Václav Morozov Jana Charvátová 1963 CZE AGRO 21 04:57:24 42:49 01:20:56 (2) 02:45:57 (2)
3 3 / Tandemy [501] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 05:01:08 46:33 01:40:04 (3)

50km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Muži I [354] Tomáš Fláma 1997 CZE Bike Sport Uničov 01:48:41 00:00 54:41 (1)
2 2 / Muži I [323] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:48:42 00:01 54:41 (2)
3 3 / Muži I [256] Aleš Vávra 1982 CZE ANAG Olomouc 01:50:19 01:37 55:34 (3)
4 4 / Muži I [320] Adam Válek 1984 CZE Drásal Team Holešov 01:51:01 02:20 56:44 (4)
5 1 / Junioři [276] Adam Formánek 1999 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 01:52:33 03:51 56:45 (5)
6 5 / Muži I [267] Tomas Zlamal 1979 CZE olomouc 01:55:58 07:16 57:52 (7)
7 6 / Muži I pekar [148] Jaroslav Jakubech 1978 SVK pekáreň Brojo 01:56:46 08:04 59:33 (12)
8 7 / Muži I [268] Tomáš Zlámal 1979 CZE Proxima 01:56:47 08:06 58:52 (8)
9 8 / Muži I pekar [289] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 01:57:06 08:25 59:29 (10)
10 9 / Muži I [288] Milan Liberda 1982 CZE Olomouc 01:57:44 09:02 01:00:10 (13)

30km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / StaršíŽáci [440] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh 01:04:19 00:00
2 2 / StaršíŽáci [425] Dominik Kunert 2002 CZE Hrabová 01:07:45 03:25
3 1 / TouristOpen [450] Tomáš Koukol 1978 CZE Olomouc 01:14:42 10:22
4 2 / TouristOpen [472] Aleš Heger 1996 CZE Šumperk 01:14:49 10:30
5 3 / TouristOpen [462] Jiří Hetflajš 1982 CZE Tři šneci 01:16:46 12:27
6 4 / TouristOpen [455] Václav Riedl 1939 CZE AKUNA Brno 01:18:16 13:56
7 3 / StaršíŽáci [404] František Čmakal 2003 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 01:19:15 14:55
8 4 / StaršíŽáci [469] Jan Kvapil 2002 CZE Bludov 01:21:21 17:02
9 5 / TouristOpen [453] Daniel Alvarez Perez 1979 ESP Gijon 01:21:34 17:15
10 6 / TouristOpen [418] Ondřej Kaláb 1990 CZE Leština 01:21:49 17:29

15km handicap

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Muži handicap [367] Pavel Děcký 1979 CZE Spolek GO ON 01:00:50 00:00
2 2 / Muži handicap [368] František Novák 1966 CZE Tricykl 01:18:11 17:20
3 3 / Muži handicap [369] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 01:33:42 32:51
4 4 / Muži handicap [364] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR 01:42:25 41:35
5 5 / Muži handicap [370] Petr Očenášek 1990 CZE Černí koně 02:15:13 01:14:22