Moravský bikemaraton 2016

27.08.2016 Leština [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

80km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži A [65] Petr Kubelka 1995 CZE BMC CZ Racing Team 03:03:25 00:00
2 1 / Muži B [18] Tomáš Kechrt 1981 CZE Cyklo Polách a syn 03:03:26 00:01
3 2 / Muži B [34] Zdeněk Petřík 1980 CZE CPV Krnov 03:09:58 06:33
4 3 / Muži B [61] Jaromír Volek 1980 CZE SK BagBike 03:12:33 09:07
5 2 / Muži A [4] David Babiánek 1993 CZE MiKo Cycles Přerov 03:13:09 09:44
6 1 / Muži C [53] Milan Žmolík 1973 CZE Montiva MTB Fryšták 03:14:39 11:13
7 3 / Muži A [25] Michal Kubišta 1990 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 03:16:02 12:37
8 4 / Muži A [58] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 03:16:44 13:19
9 2 / Muži C [16] Martin Jílek 1969 CZE Cyklo Polách Šumperk 03:17:31 14:06
10 4 / Muži B [17] Marián Josefík 1983 CZE GHOST - MOJEKOLO 03:25:49 22:24

Tandemy 80km MČRaSR

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Tandemy [503] Tomáš Kotas Roman Janoš 1980 CZE Tüv Süd Rusava Bike Team 03:52:11 00:00
2 2 / Tandemy [502] Václav Morozov Pavel Michálek 1963 CZE AGRO 21 05:03:02 01:10:50
DNF / Tandemy [501] Vladimír Dvouletý Filip Dvouletý 1942 CZE Kupkolo SRNCI 04:09:51 17:39

50km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži I [319] Lubomír Petruš 1990 CZE Prestige EthicSport 01:51:21 00:00
2 2 / Muži I [309] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:52:11 00:50
3 3 / Muži I [312] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK 01:52:28 01:07
4 4 / Muži I [363] Tomas Zlamal 1979 CZE olomouc 01:54:57 03:35
5 1 / Junioři [368] Adam Formánek 1999 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 01:57:47 06:25
6 5 / Muži I [374] Daniel Blaháček 1993 CZE Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH 01:57:57 06:35
7 6 / Muži I [379] Ruslan Fedak 1977 CZE 01:58:43 07:22
8 7 / Muži I [285] Martin Tyráček 1973 CZE MOOLBIKE TEAM 01:59:38 08:17
9 8 / Muži I [129] Martin Grézl 1991 CZE BIKE SPORT UNIČOV 02:00:58 09:37
10 9 / Muži I [364] Tomáš Zlámal 1979 CZE Proxima 02:01:11 09:50

30km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / StaršíŽáci [510] Jan Zatloukal 2002 CZE Cyklo team Kolárna 01:14:52 00:00
2 2 / StaršíŽáci [438] Dominik Kunert 2002 CZE Hrabová 171 01:17:57 03:05
3 3 / StaršíŽáci [420] Václav Bednarský 2001 CZE TNF bike team 01:18:22 03:30
4 1 / TouristOpen [491] Petr Zouhar 1987 CZE Kolšov 01:22:09 07:17
5 2 / TouristOpen [418] Ladislav Závrbský 1993 CZE UPOL FTK 01:22:28 07:36
6 3 / TouristOpen [468] Petr Riedl 1966 CZE Dukla CHromeč 01:23:48 08:56
7 4 / TouristOpen [424] Radim Honig 1998 CZE Bikecentrum Olomouc 01:25:38 10:46
8 4 / StaršíŽáci [463] Daniel Pinkas 2001 CZE SCP PARDUBICE 01:26:08 11:16
9 5 / StaršíŽáci [442] Adam Zubatý 2002 CZE SC Samotišky 01:26:36 11:44
10 6 / StaršíŽáci [444] Petr Vaněk 2001 CZE Samotišky 01:26:36 11:44

elektrokola 50km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [207] Vladimír Macek 1972 CZE Sám sobě sponzorem:-) 01:35:39 00:00