neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 184602 mozna mi chybi kategorie

Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh)

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 65, muži : 57, ženy: 8, Muži A: 5, Muži B: 17, Muži C: 25, Muži D: 10, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Tandemy: 3 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
50km celkem: 225, muži : 210, ženy: 15, Junioři: 3, Muži I: 151, Muži II: 38, Muži III: 18, Juniorky: 1, Ženy: 14 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
30km celkem: 102, muži : 72, ženy: 30, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 62, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 3, StaršíŽačky: 9, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
15km handicap celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, Muži: 0, Ženy: 2 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Muži: 6, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]

startovní listina 80km

start ~ 11:00:56 , přihlášeno: 65 účastníků ( 57 mužů, 8 žen) převýšení 1500m

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži C [52] Anderle Jan CZE Nový Malín 1974
Juniorky [51] Anderlová Adéla CZE Nový Malín 2002
Juniorky [50] Anderlová Monika CZE Nový Malín 2002
Muži A [63] Babiánek David CZE IN-LIFE Cycling Team 1993
Muži C [11] Čech Aleš CZE Model Bike Team 1975
Muži C [10] Čmakal František CZE Cyklo Polách a syn 1977
Muži A [ ] Dvořák David CZE GHOST TEAM 1993
Muži D [12] Eichner Tomáš CZE bajker.eu 1967
Muži D [13] Flégl Aleš CZE CTM SILVINI R2 Sport 1963
Muži C [62] FOJT Radovan CZE Bikecentrum Olomouc 1970
Muži A [71] Halfar Martin CZE Esenbáci Jeseník 1989
Muži C [55] Hanzal Martin CZE 1976
Muži C [14] Harlender Michal CZE Cykloteam Kolárna 1972
Muži D [15] Hejtmánek Ctibor CZE SHOTR BIKE 1968
Muži B [70] Hodr Antonín CZE GHOST Pro Bike Trutnov 1987
Muži D [16] Horký Lubomir CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 1968
Muži C [69] Hornych Vena CZE Kupkolo MTB Trilogy 1978
Muži C [1] Hruška Jan CZE GHOST team 1975
Muži A [17] Jansa Dominik CZE Moravská Třebová 1999
Muži C [18] Jansa Petr CZE MORAVSKÁ TŘEBOVÁ 1976
Muži C [19] Jílek Martin CZE Cyklo Polách Šumperk 1969
Muži C [ ] Jílek Richard CZE Bike Team Porsche Olomouc 1972
Muži C [20] Josef Staník CZE Bike Sport Uničov 1969
Muži C [21] Kašpar Petr CZE biketeam Zlaté Hory 1975
Ženy [22] Kašparová Lenka CZE biketeam Zlaté Hory 1979
Muži B [6] Kechrt Tomáš CZE PRIME sport expert 1981
Muži D [65] Kilnar Aleš CZE Ostrava 1963
Ženy A [53] Kolegarová Iveta CZE Brnka Pičo 1988
Muži D [64] Kolomazník Miroslav CZE OD MORAVA Holešov 1963
Ženy [23] Komárková Eva CZE Cyklo Polách a syn 1958
Muži D [24] Konopa Milan CZE Credo team 1961
Muži C [25] Kostka Tomáš CZE CREDO TEAM 1974
Muži C [26] Koudelka Drahomir CZE meixner consulting 1971
Muži C [27] Kraina Tomáš CZE Bystrovany 1971
Muži B [4] Krčma Michal CZE OD MORAVA Holešov 1988
Muži A [28] Kušnír Ondřej CZE BIKE SPORT servis Opava 1999
Muži B [5] Langer Martin CZE Moolbike.cz Olomouc 1984
Muži C [29] Leskovjan Tomáš CZE Důraz.... 1972
Muži D [30] Nádvorník Zdeněk CZE Vosa Čechovice 1962
Muži B [60] Neset Jan CZE IN-LIFE Cycling Team 1986
Muži B [ ] Neset Jan CZE IN-LIFE Cycling Team 1986
Muži B [68] Nešpor Patrik CZE IN-LIFE cycling team 1986
Ženy A [58] Neumanová Martina CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1988
Muži D [31] Pavlák Luděk CZE Brno 1966
Muži B [9] Petřík Zdeněk CZE Bikestyle.cz 1980
Muži B [ ] Pilčík Adam CZE Opava 1984
Muži C [32] Planička Robert CZE Bikesport Team Mohelnice 1976
Muži C [33] Plesník Petr CZE LesNice 1975
Muži C [ ] Prošek Lukáš CZE Brno 1974
Muži B [61] Smolka Michal CZE Bikecentrum Olomouc 1981
Muži C [34] Srovnal Otakar CZE Lokomotiva Zábřeh 1975
Ženy A [35] Staňková Štěpánka CZE TNF bike team 1989
Muži B [56] Stryk Milan CZE Zábřeh 1985
Muži B [56] Stryk Milan CZE Zábřeh 1985
Muži B [59] Široký Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1979
Muži B [ ] Široký Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1979
Muži C [66] Špaček Martin CZE Červená jahoda 1976
Muži C [36] Tyráček Martin CZE moolbike BBB 1973
Muži D [37] Uchytil Alois CZE biketeam Zlaté Hory 1966
Ženy [38] Valouchová Marie CZE Šumperk 1973
Muži C [67] vilč martin CZE červena jahoda 1974
Muži B [39] Vondruška Bohuslav CZE TJ Sokol Hrabenov 1986
Muži C [40] Vyležík Stanislav CZE červena jahoda 1973
Muži B [54] Zitta Pavel CZE Zábřeh 1986
Muži B [57] Žák Radek CZE Křižanov 1980

startovní listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:00:56 , přihlášeno: 3 účastníků ( 1 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Tandemy [ ] Jakub Fux Jaroslav Jarkovský CZE Cyklosport Unite 1968
Tandemy pekar [41] Jana Charvátová Václav Morozov CZE AGRO 21 1963
Tandemy [ ] Roman Janoš Martina Novotná CZE TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1988

startovní listina 50km

start ~ 11:05:00 , přihlášeno: 225 účastníků ( 210 mužů, 15 žen) 900m převýšení

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži II [101] Babiánek Milan CZE MiKo cycles Přerov 1963
Muži III [102] Barfus Miroslav CZE CYKLO ŽOPY 1958
Muži I [ ] Bartoň Ondřej CZE Symbio+ CE.Energy 1997
Ženy [103] Běloušková Eliška CZE GHOST Team 1994
Muži I 100kg [104] Boccia Riziero CZE CZ LOKO 1984
Muži I [105] Boček Vítězslav CZE Nábytkové studio Lazecký 1970
Muži III [311] Boreček Tomáš CZE NOVATOP LAPIERRE 1957
Muži I handicap [106] Bradáč Zdeněk CZE Černí koně 1974
Muži I [107] Bross Jan CZE Dubicko 1992
Muži I 100kg [108] Březina Josef CZE Tři šneci 1978
Muži I [313] Bukovský Lukáš CZE Hradec Králové 1977
Muži I [ ] Butkov Tomáš CZE Nový Jičín 1985
Muži III [109] Bystrianský Jožka CZE GHOST team 1954
Muži I [110] Cahlík Tomáš CZE Šumperk 1987
Muži I [111] Čamek Michal CZE Dukla CHROMEČ 1995
Muži I handicap [112] Čapek Jan CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1973
Junioři [113] Čech Jan CZE HEAD Bike TJ Opava 2002
Muži I handicap [114] Dohnal Roman CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1981
Muži I [115] Doležal Jan CZE Cyklo Klub Bendl 1979
Muži II 100kg [116] Doležal Rudolf CZE Cyklomorava 1963
Ženy [117] Doležalová Ivana CZE cykloteam KOLÁRNA Olomouc 1982
Muži I [118] Doskočil Miloš CZE SPORTON ŠUMPERK 1974
Muži II [119] Dosoudil Petr CZE Sámzasebe 1967
Muži I [121] Dovrtěl David CZE CYKLO ŽOPY 1993
Muži II [120] Dovrtěl Zdeněk CZE CYKLO ŽOPY 1963
Muži I [122] Duchovny Stanislav CZE Dvorce 1981
Muži I 100kg [123] Dušek Michal CZE CK Morava 1992
Ženy [124] Eliášová Lenka CZE Hačky 1978
Muži I pekar [125] Engel Marek CZE Diamant Puratos 1972
Junioři [126] Falta Matyáš CZE Náchod 2000
Muži I [127] Faltus Roman CZE Šumperk 1979
Muži I [128] Fiala Radim CZE cyklo team KOLÁRNA 1995
Muži II [129] Frank Milan CZE Cykloklub Morava 1967
Muži I [130] Fričar Jiří CZE MTB Freedom 1975
Muži III [131] Frkal Miroslav CZE NOVATOP Opava 1956
Muži II [132] Frýba Jan CZE Bělkovice-Lašťany 611 1960
Muži I [305] Gerhard Tomáš CZE Duko Rýmařov 1972
Muži I [305] Gerhard Tomáš CZE Duko Rýmařov 1972
Muži I pekar [133] Glogar Daniel CZE Mondelez 1978
Muži I [134] Grézl Ondřej CZE Rovensko 1986
Muži I [314] Hájek Martin CZE Kolárna Olomouc 1987
Muži I [135] Handl Tomáš CZE Olomouc 1975
Muži I pekar [136] Hanzal Radek CZE Jizerské pekárny 1974
Ženy [137] Harlenderová Jitka CZE Cykloteam Kolárna 1974
Muži I [285] Hašek Lukáš CZE Úsov 1984
Muži I [138] Hejtmánek Marek CZE SPORTON ŠUMPERK 1997
Muži II [139] Hejtmánek Miloš CZE C.A.C-mtb 1963
Muži I [140] Hetflajš Jiří CZE Bikesport Mohelnice 1982
Ženy [286] Hladká Ivana CZE Cyklomorava 1969
Muži I [141] Hladký Miroslav CZE CK Morava 1988
Muži II [287] Hladký Miroslav CZE Cyklomorava 1966
Muži I [142] Hlásný Radek CZE Písařov 1985
Muži I [143] Holec Radek CZE Bikesport Team Mohelnice 1999
Muži I [292] Honig Milan CZE Litovel 1969
Muži I [144] Horký David CZE Cyklo Polách Šumperk 1990
Muži I [290] Hotový Pavel CZE Cyklo Polách a syn 1970
Muži I [146] Hrubý Pavel CZE KNP team Zábřeh 1973
Muži III [145] HRUBÝ Petr CZE ELEKTROKOLO 1946
Muži I pekar [147] Hrudník Jaromír CZE United Bakeries 1976
Muži I [148] Hubeňák David CZE Havířov 1988
Muži I [308] Huňka Karel CZE Ptení 1969
Muži II [400] Hýbl Jiří CZE Zábřeh 1962
Muži I pekar [150] Jakubík Hynek CZE Zeelandia 1977
Muži I [152] Janíček Jaromír CZE Jestrebi 1986
Muži I [151] Janíček Rostislav CZE Jestřebí 1980
Muži I [153] Jareš Martin CZE Jablonné nad Orlicí 1976
Muži I [289] Jašek Ondra CZE Atletika Zábřeh 1977
Muži I [154] Jorda Radek CZE Olomouc 1983
Muži I handicap [155] Jungmann Pavel CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1980
Muži I handicap [156] Kajnar Tomas CZE Zlate Hory 1978
Muži I pekar [157] Kamenský Radek CZE Jizerské pekárny 1979
Muži I [158] Kaplan Josef CZE Jablonné nad Orlicí 1981
Muži I pekar [159] Kapoun Pavel CZE Jizerské pekárny 1978
Muži III pekar [160] Karník Luboš CZE Alimpek 1955
Muži I [161] kašpar martin CZE Tři šneci 1976
Muži I [162] Kavrentzis Konstantin CZE Cyklo Polách a syn 1981
Muži I [163] Kejík Viktor CZE MIBO Bike Team 1976
Muži I [165] Keprt Honza CZE Silný team Uničov 1983
Muži III [164] Keprt Jan CZE Nadoraz Zábřeh 1954
Ženy [166] Keszelá Zuzana CZE Pochodnický spolek 1990
Muži I 100kg [297] Kistan Vladimír CZE Rzmarov 1971
Muži I [299] Klein Martin CZE Štíty 1989
Muži II [300] Klein Petr CZE Štíty 1965
Muži II [167] Klein Roman CZE Uničov 1968
Muži I 100kg [168] Klug Miroslav CZE CDW 1989
Muži II [169] Knápek Petr CZE KN PROJECT 1966
Muži I handicap [170] Kocman Petr CZE Čemba/Černí koně 1970
Muži I handicap [171] Kocourek František CZE SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 1983
Muži II [172] Kohout Radovan CZE Medlov 1966
Muži I [174] Kolář Ivo CZE Postřelmov 1988
Muži I [173] Kolář Vladimír CZE CT Hvozdná 1974
Muži I [175] Koňárek Petr CZE Bike Rýmařov 1973
Muži I [176] König Jiří CZE Cyklomorava 1978
Muži I [177] Kopecký Vít CZE Opava 1985
Muži I [178] Kopečný Petr CZE Olomouc 1982
Muži III [295] Korec Pavel CZE Boskovice 1957
Muži II [179] kosek jiri CZE sport studene 1966
Muži I [317] Koukol Tomáš CZE Olomouc 1978
Muži III [180] Kouřil Jiři CZE Fitko Jeseník 1955
Juniorky [ ] Králíková Zuzana CZE 4EVER Cyklo Bulis 2001
Muži I [181] Kratochvíl Petr CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 1972
Muži I [288] Krejčí Vladislav CZE Bike sport Uničov 1974
Muži II [307] Křeček Miroslav CZE KOB Prostějov 1962
Muži II pekar [182] Křížek Josef CZE Melites 1963
Muži II [183] Kubala Martin CZE Cobram team 1967
Muži I [184] Kuběna Petr CZE Ostrava 1978
Muži III pekar [185] Kubíček Bohumil CZE Litomyšl 1957
Muži I [186] Kubíček Petr CZE SPORTON ŠUMPERK 1975
Muži II [303] Kubín Jiří CZE Malbery Opava 1965
Ženy [302] Kubínová Klára CZE NOVATOP GHOST 1997
Muži I 100kg [187] Kulatý Martin CZE Bikesport Team Mohelnice 1975
Muži I [309] kunst stanislav CZE bike sport uničov 1975
Muži I [188] Kvítek Pavel CZE Kovo Praha 1986
Muži I [189] Lejska Martin CZE SPECIALIZED 1981
Muži I [190] Lindner Roman CZE Dolany 1984
Muži III pekar [191] Lipavský Miroslav CZE PFAHNL 1958
Muži I [301] Liška Ladislav CZE Lipová 1970
Muži I [192] Lux Roman CZE d.Cycle 1975
Muži II [193] Macek Petr CZE Roudnice 1961
Muži III [316] Majer Zdeněk CZE Olomouc 1946
Muži I [194] Majstršín Jiří CZE Zábřeh 1987
Muži I [195] Malínek Lukáš CZE Bikesport Mohelnice 1980
Muži I [196] Malý Tomáš CZE KN Project Zábřeh 1974
Muži I [197] Maňur Antonín CZE Stará Ves 1989
Muži I [198] Maršoun Martin CZE MIBO Bike Team 1976
Ženy [298] Maříková Edita CZE IN-LIFE Cycling Team 1993
Muži I handicap [199] Mastík Tomáš CZE Handicap 1978
Muži II [200] Matějičný Josef CZE Nový Jičín 1962
Muži II handicap [201] Matoušek Martin CZE Černí koně - Apache 1964
Muži I [284] Matura Pavel CZE Bludov 1976
Muži II pekar [202] Mihulka Stanislav CZE BAFUNARI PEKARI 1960
Muži I pekar [203] MLÍKA PETR CZE UNITED BAKERIES 1970
Muži I [204] Musílek Tomáš CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal 1999
Muži I [205] Muzikant Michal CZE Troubelice 1975
Ženy [206] Nádvorníková Jana CZE Vosa Čechovice 1994
Muži I [207] Navara Ivo CZE Bikesport Team Mohelnice 1970
Muži I [208] navara milan CZE těžká jamka 1980
Muži I [209] Nečas Miroslav CZE Olomouc 1974
Muži I pekar [210] Nejezchleba Pavel CZE Zeelandia spol. s r.o. 1969
Muži I [211] Nemrava Petr CZE SC Samotišky 1980
Muži II [213] Nétek Rostislav CZE SK Salith sport , z.s. 1959
Muži I [212] Nétek Rostislav CZE Cyklomorava 1985
Muži I [318] Nevrlý Lukáš CZE Litovel 1985
Muži I [214] Novotný Radek CZE OCK Osík 1970
Ženy [215] Nyitraiová Anetta CZE Opava 1990
Muži I [310] Ondra Jaromír CZE Tovačov 1978
Muži II pekar [216] Palich Zbyněk CZE Omega CZ - čechy 1965
Muži I handicap [217] Pastrnek Pavel CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1976
Muži II [218] Pavelek Jaromír CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 1964
Muži I [219] Petrovský Marek CZE Loupežníci 1972
Muži I [220] Plhák Jaroslav CZE CZ LOKO 1983
Muži I [221] Polách Jiří CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 1972
Muži III pekar [222] Pomp Jaroslav CZE United Bakeries 1956
Muži I [223] Pořízek Jaromír CZE Oskava, Třemešek 1979
Muži II pekar [224] Pospíšil Radek CZE Omega CZ - Morava 1963
Muži I pekar [225] Rada Michal CZE Zeelandia 1979
Muži III 100kg [226] Raida Ivo CZE eSeNBáci Jeseník 1955
Muži I 100kg [227] Rešl David CZE Bikesport Team Mohelnice 1975
Muži II [228] Riedl Petr CZE Dukla CHromeč 1966
Muži I [229] Richter Zbyněk CZE GHOST TEAM 1991
Muži I [230] Rolný Marián CZE Nový Jičín 1978
Muži II pekar [231] Rumplík Jaromír CZE United Bakeries 1959
Muži I [232] Ryšavý David CZE Bikesport Team Mohelnice 1975
Ženy [233] Salcburgerová Petra CZE SK Salith sport,z.s. 1989
Muži I [234] Schön Martin CZE CK Slovan Mor. Třebová 1989
Muži II pekar [235] Slavík Petr CZE PFAHNL 1966
Ženy [236] Slívová Kateřina CZE Frýdlant nad Ostravicí 1974
Muži II [237] Sobala Miroslav CZE biketeam Zlaté Hory 1962
Muži I [238] Sonntag Robert CZE CYKLO ŽOPY 1973
Muži I [239] Spálovský Jan CZE United Bakeries 1981
Muži I [315] Spusta Ondřej CZE Šternberk 1982
Muži I 100kg [240] Stein Martin CZE OSTROJ bike team Opava 1983
Muži II handicap [294] Strnádek Stanislav CZE - 1968
Muži I handicap [241] Studýnka David CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1976
Muži II [242] Šafránek Jiří CZE Poděbrady 1964
Muži II handicap [243] Šaník Luděk CZE Černí koně 1959
Muži I [244] Šašma Marek CZE Cobram team 1971
Muži I [245] Šenk Marek CZE Spro s.r.o. 1991
Muži I [246] Šenk Martin CZE šutr team šumvald 1978
Muži III handicap [247] Šída Karel CZE Černí koně 1958
Muži I [248] Šindler Zbyněk CZE Červená jahoda 1972
Muži II [249] Škoda Milan CZE Redpoint team 1966
Muži I [250] Šrůtek Michal CZE Kongo TeaM 1983
Muži I [250] Šrůtek Michal CZE Kongo TeaM 1983
Ženy [251] Štáková Kateřina CZE Cobram team 1981
Muži I [252] Šuba Jan CZE ŠUTR TEAM ŠUMVALD 1984
Muži I [253] Šulc Martin CZE Jablonné nad Orlicí 1977
Muži II [254] Švercl Martin CZE Česká Třebová 1967
Muži I [255] švrček Richard CZE Cobram team 1976
Muži I [256] Tělupil Martin CZE SK Cyklo-RD Pardubice 1988
Muži I [257] Tichy petr CZE Kunčice pod On. 1972
Muži III pekar [258] Tomeš Miroslav CZE pekařství Samek Náchod 1958
Muži I handicap [293] Továrek Ondřej CZE Handicap 1987
Muži I [259] Tutsch Václav CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1969
Muži II [296] Unzeitig Ladislav CZE UNO Flock 1967
Muži I [ ] Urbášek Dalibor CZE KWN 1975
Muži I [260] Václavek Jaroslav CZE RODAK 1970
Muži I [261] Vágner Michal CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 1977
Muži I [262] Vala Denis CZE United Bakeries 1979
Muži I [263] Valášek Petr CZE Loštice 1991
Muži I pekar [264] Valenta Michal CZE United Bakeries 1982
Muži I handicap [265] Vaszily Lumír CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1986
Muži I [266] Vávra Aleš CZE ANAG Olomouc 1982
Muži I pekar [267] Veselík Petr CZE PFAHNL 1977
Muži I [268] Vlček Rostislav CZE CYKLO ŽOPY 1976
Muži II [269] Voldán Jiří CZE DAKO Hodonín 1968
Junioři [312] Volík Marek CZE Force GO Jeseník 2000
Muži I [270] Vortel Ondřej CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 1987
Muži I [271] Všetíček Pavel CZE Litovel 1976
Muži III [272] Všetička Zdeněk CZE SKP OLOMOUC 1953
Muži I [273] Vtípil Radek CZE GHOST team 1983
Ženy [274] Vtípilová Jana CZE GHOST team 1992
Muži III [ ] Vychodil Lubomír CZE cykloteam KOLARNA 1957
Muži I pekar [275] Zábranský Zdeněk CZE Zeelandia 1978
Muži I [276] Zapletal Roman CZE Kladky 1978
Muži I [277] Zejfart Karel CZE Šumperk 1972
Muži I [291] Zelený Michal CZE Šumperk 1988
Muži I [278] Zeman Vojtěch CZE GHOST TEAM 1985
Muži II [279] Zemek Lubomír CZE TJ Družba Hlavnice 1967
Muži I [306] Ziegler Petr CZE Duko Rýmařov 1970
Muži I [304] Zlamal Tomas CZE olomouc 1979
Muži I [280] Zlámal Tomáš CZE Proxima 1979
Muži I [281] Žahourek Martin CZE Proxima-team 1982
Muži I [282] Žák Ivo CZE Proxima-team.cz 1980
Muži I [283] Železný Marcel CZE MOOLBIKE.CZ 1994

startovní listina 30km

start ~ 11:10:10 , přihlášeno: 102 účastníků ( 72 mužů, 30 žen) převýšení 600m

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
TouristOpen [401] Appl Tomáš CZE Zábřeh 1981
MladšíŽaci [402] Badal Ondřej CZE ČabanBike 2007
StaršíŽačky [403] Bártová Gabriela CZE PARDUS TUFO Prostějov z.s. 2003
MladšíŽaci [404] Blažek David CZE PARDUS TUFO PROSTĚJOV 2007
TouristOpen pekar [405] Brablíková Drahoslava CZE Omega CZ - Čechy 1976
MladšíŽaci [494] Bradáč Petr CZE Štětí 2007
StaršíŽačky [406] Bravencová Denisa CZE Short Bike Academy Opletal 2003
StaršíŽáci [407] Bureš Štěpán CZE Cyklomorava 2003
TouristOpen [408] Bureš Tomáš CZE Cyklomorava 1972
StaršíŽáci [409] Čmakal František CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 2003
StaršíŽáci [410] Čmakal Vojtěch CZE Cyklo Polách a syn 2005
TouristOpen [411] Doležal Jaromír CZE Překlady Hrochová Brníčko 1974
TouristOpen [490] Dostál Jaroslav CZE Pavlov 1979
MladšíŽaci [491] Dostál Jaroslav CZE Pavlov 2006
TouristOpen [497] Dudek Michal CZE GHOST team 1973
TouristOpen [412] Eichler Michal CZE Dolany 1978
StaršíŽačky [413] Franková Tereza CZE Cykloklub Morava 2003
TouristOpen [414] Fričar Jan CZE Per aspera ad astra 2001
MladšíŽaci [415] Frőml Patrik CZE Bike Sport Uničov 2006
StaršíŽačky [416] Grulichová Eliška CZE Pardus Tufo Prostějov 2005
TouristOpen [417] Grundová Lucie CZE Bikesport Team Mohelnice 1975
MladšíŽaci [418] Harlender Lukáš CZE Cykloteam Kolárna 2007
TouristOpen [419] hejhal josef CZE kostelec nad orlicí 1972
Předžáci [500] Herzan Jan CZE Pardubice 2009
MladšíŽaci pekar [421] Holub Gabriel CZE Omega CZ - Čechy 2006
TouristOpen [420] Holub Marek CZE Ricany 1959
TouristOpen pekar [422] Holubova Simona CZE Ricany 1966
TouristOpen pekar [423] Horel Alois CZE Omega CZ - Čechy 1953
TouristOpen [424] Hybl Ondrej CZE Zvole 1987
TouristOpen [425] Chamlar Lukáš CZE Svébohov 1988
MladšíŽaci [503] Chvojka Filip CZE GHOST junior Team 2007
TouristOpen [426] Chvojka Petr CZE GHOST team 1977
TouristOpen [427] Chvojková Šárka CZE GHOST team 1982
TouristOpen [501] Jáně Lukáš CZE Šumperk 1995
TouristOpen [502] Jáně Vladimír CZE Bludov 1968
TouristOpen pekar [428] Jiřík Vít CZE razdvatři 1963
TouristOpen [429] Kaláb Ondřej CZE Leština 1990
Předžáci [431] Kaniščev Alexandr CZE Bikesport Team Mohelnice 2009
TouristOpen [430] Kaniščev Roman CZE Bikesport Team Mohelnice 1970
MladšíŽaci [432] KAŠPAR ADAM CZE Tři šneci 2006
TouristOpen [433] Kašpar Lukáš CZE biketeam Zlaté Hory 2000
TouristOpen [492] Klein Petr CZE Štíty 1985
TouristOpen [434] Kleisnerová Markéta CZE Černí koně 1983
TouristOpen pekar [435] Kliková Dana CZE Omega CZ - Čechy 1970
StaršíŽačky [436] Klimešová Michaela CZE CREDO TEAM 2004
StaršíŽáci [437] kohout tomáš CZE SPORTON ŠUMPERK 2005
MladšíŽaci [438] Kohout Vojtěch CZE SK Salith sport , z.s. 2006
TouristOpen [439] Kolář Jan CZE Zábřeh 1986
Předžáci [440] König Radek CZE Normalie czech 2008
TouristOpen [441] König Radek CZE Normalie czech 1976
TouristOpen [442] Kopečný Milan CZE Olomouc 1956
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE GHOST junior Team 2004
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE GHOST junior Team 2004
StaršíŽačky [499] Kudláčková Anna CZE GHOST junior Team 2004
TouristOpen [443] Kuklová Martina CZE CYKLO ŽOPY 1994
Předžáci [444] Kulík Jan CZE CK Morava 2009
TouristOpen [445] Kvapil Jan CZE Cyklo Polách a syn 2002
MladšíŽaci [446] Lacina Vojtěch CZE Základní a mateřská škola, Praha 3 2007
TouristOpen [447] Lacinová Olga CZE Praha 3 1971
TouristOpen pekar [448] Ľuboš Kusý SVK OMEGA 1959
TouristOpen pekar [449] Malá Lucie CZE Zeelandia 1983
TouristOpen [450] Miroslav Štrkolec SVK OMEGA 1957
TouristOpen [451] Nádvorníková Eva CZE Vosa Čechovice 1988
TouristOpen [453] Navrátilová Kateřina CZE Dětkovice 1987
TouristOpen [452] Navrátilová Martina CZE Dětkovice 1989
MladšíŽaci [493] Nechuta Marek CZE Bike Freaks Holice 2007
TouristOpen [454] Nesporý Jan CZE SK Nadoraz 1970
TouristOpen [455] Neumann Milan CZE Cirlibaba 1966
TouristOpen [488] Novotný Petr CZE Šumperk 1986
Předžáci [456] Papoušek Adam CZE UNIKOVO MTB TEAM 2008
TouristOpen [495] Paraska Aleš CZE Zábřeh 1979
TouristOpen [496] Paraska Lucie CZE Leština 1981
StaršíŽáci [457] Polách Lukáš CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 2004
TouristOpen 100kg [458] Provaz David CZE Torun Czech 1974
TouristOpen [460] Riedl Václav CZE CK Morava Leština 1939
MladšíŽaci [459] Riedl Vojtěch CZE Dukla CHromeč 2006
StaršíŽáci [487] Skoumal Roman CZE Nový Malín 2003
TouristOpen [461] Soldán Tomáš CZE CYKLO ŽOPY 1977
TouristOpen [462] Souček Vojtěch CZE Tatenice 2002
TouristOpen 100kg [463] Sovadina Petr CZE CYKLO ŽOPY 1969
TouristOpen [464] Sovadinová Soňa CZE CYKLO ŽOPY 1970
TouristOpen [465] Studénka Jan CZE Cyklomorava 1991
TouristOpen [504] Šín Ladislav CZE Zábřeh 1964
TouristOpen pekar [466] Šourková Simona CZE Jizerské pekárny 1957
TouristOpen [467] ŠTĚPÁN Jaroslav CZE Zábřeh 1994
TouristOpen handicap [468] Šuláková Renata CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1974
TouristOpen [469] Švéda Luděk CZE Tři šneci 1978
StaršíŽáci [470] Švéda Martin CZE Tři šneci 2005
MladšíŽaci [471] Švéda Michal CZE Zábeh 2007
TouristOpen [472] ŠVOMA Lukáš CZE Leština 1994
MladšíŽačky [ ] Teplá Simona CZE TJ Spartak Třebíč 2006
MladšíŽačky [ ] Teplá Simona CZE TJ Spartak Třebíč 2006
StaršíŽačky [ ] Teplá Tereza CZE TJ Spartak Třebíč 2004
TouristOpen [ ] Teplá Věra CZE TJ Spartak Třebíč 1977
TouristOpen [ ] Toman Pavel CZE Olomouc 1989
MladšíŽačky [498] Tuzarová Natali CZE GHOST team 2006
TouristOpen [473] Tvrdoňová Jana CZE Olomouc 1983
TouristOpen [505] Vávra Petr CZE Holešov 1963
TouristOpen [474] Vyhlídal Libor CZE Zábřeh 1967
StaršíŽáci [475] Zapletal Jan CZE Kladky 2005
TouristOpen [489] Zemánek Lukáš CZE Šumperk 1986
StaršíŽáci [476] Zemene Jakub CZE Short Bike Academy Opletal 2003

startovní listina 15km handicap

start ~ 11:12:30 , přihlášeno: 2 účastníků ( 0 mužů, 2 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy handicap [48] Hurtová Petra CZE Dexter 1985
Ženy handicap [49] Táborská Eva CZE Dexter 1985

startovní listina 2x15km handicap

start ~ 11:12:30 , přihlášeno: 6 účastníků ( 6 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži handicap [42] Děcký Pavel CZE Spolek GO ON 1974
Muži handicap [43] Fabián Radoslav CZE Černí koně 1975
Muži handicap [44] Kosík Michal CZE 720 Hancycling Team 1983
Muži handicap [45] Nerad Petr CZE Handbike CR 1966
Muži handicap [46] Novák František CZE Tricykl 1966
Muži handicap [47] Zvolský Zdeněk CZE Černí koně 1974