Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 56, muži : 48, ženy: 8, Muži A: 4, Muži B: 12, Muži C: 23, Muži D: 9, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Tandemy: 1 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
50km celkem: 198, muži : 185, ženy: 13, Junioři: 3, Muži I: 133, Muži II: 32, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 13 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
30km celkem: 93, muži : 69, ženy: 24, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 53, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 1, Pekařky: 4 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
15km handicap celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Soutez Tymu pdf 38425B25.08.2018 16:20:12

výsledková listina 50km

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Muži I [143] Radek Holec 1999 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:45:30.6
2 2 / Muži I [313] Lukáš Bukovský 1977 CZE Hradec Králové 01:45:38.7 00:08.1
3 3 / Muži I [138] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK 01:49:04.2 03:33.6
4 4 / Muži I [188] Pavel Kvítek 1986 CZE Kovo Praha 01:50:38.6 05:08.0
5 5 / Muži Ihandicap [112] Jan Čapek 1973 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:52:15.2 06:44.6
6 6 / Muži I [304] Tomas Zlamal 1979 CZE olomouc 01:52:28.0 06:57.4 02:04:12.0 (1)
7 7 / Muži I [266] Aleš Vávra 1982 CZE ANAG Olomouc 01:52:45.8 07:15.2
8 8 / Muži I [288] Vladislav Krejčí 1974 CZE Bike sport Uničov 01:52:52.3 07:21.7
9 9 / Muži I [197] Antonín Maňur 1989 CZE Stará Ves 01:54:34.3 09:03.7
10 10 / Muži Ihandicap [217] Pavel Pastrnek 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:55:02.9 09:32.3
11 11 / Muži I [142] Radek Hlásný 1985 CZE Písařov 01:58:30.7 13:00.1
12 12 / Muži I [280] Tomáš Zlámal 1979 CZE Proxima 01:58:38.3 13:07.7 02:05:18.0 (3)
13 13 / Muži I [176] Jiří König 1978 CZE Cyklomorava 01:58:38.5 13:07.9 02:05:18.0 (2)
14 14 / Muži I [209] Miroslav Nečas 1974 CZE Olomouc 01:59:13.6 13:43.0
15 15 / Muži Ihandicap [171] František Kocourek 1983 CZE SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 01:59:19.6 13:49.0
16 16 / Muži Ihandicap [241] David Studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:59:34.2 14:03.6
17 17 / Muži I [189] Martin Lejska 1981 CZE SPECIALIZED 02:00:16.0 14:45.4
18 18 / Muži I [154] Radek Jorda 1983 CZE Olomouc 02:00:16.6 14:46.0 02:07:38.0 (4)
19 19 / Muži I [174] Ivo Kolář 1988 CZE Postřelmov 02:00:52.9 15:22.3
20 20 / Muži I [128] Radim Fiala 1995 CZE cyklo team KOLÁRNA 02:01:14.5 15:43.9
21 21 / Muži I [121] David Dovrtěl 1993 CZE CYKLO ŽOPY 02:02:11.4 16:40.8
22 22 / Muži Ihandicap [156] Tomas Kajnar 1978 CZE Zlate Hory 02:02:31.0 17:00.4
23 23 / Muži I [305] Tomáš Gerhard 1972 CZE Duko Rýmařov 02:02:39.8 17:09.2
24 24 / Muži I [278] Vojtěch Zeman 1985 CZE GHOST TEAM 02:02:59.3 17:28.7
25 25 / Muži I [310] Jaromír Ondra 1978 CZE Tovačov 02:02:59.6 17:29.0
26 26 / Muži I [309] stanislav kunst 1975 CZE bike sport uničov 02:03:00.2 17:29.6
27 27 / Muži I [190] Roman Lindner 1984 CZE Dolany 02:03:02.1 17:31.5
28 28 / Muži I [219] Marek Petrovský 1972 CZE Loupežníci 02:03:06.1 17:35.5
29 29 / Muži I [299] Martin Klein 1989 CZE Štíty 02:03:25.9 17:55.3
30 30 / Muži I [273] Radek Vtípil 1983 CZE GHOST team 02:03:38.6 18:08.0
31 31 / Muži Ihandicap [114] Roman Dohnal 1981 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:04:09.0 18:38.4
32 32 / Muži I [246] Martin Šenk 1978 CZE šutr team šumvald 02:04:38.4 19:07.8
33 33 / Muži I [192] Roman Lux 1975 CZE d.Cycle 02:05:29.7 19:59.1
34 34 / Muži I [115] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:05:44.6 20:14.0
35 35 / Muži I [317] Tomáš Koukol 1978 CZE Olomouc 02:05:54.2 20:23.6
36 36 / Muži I [162] Konstantin Kavrentzis 1981 CZE Cyklo Polách a syn 02:06:34.5 21:03.9
37 37 / Muži I [257] petr Tichy 1972 CZE Kunčice pod On. 02:06:39.9 21:09.3
38 38 / Muži I [195] Lukáš Malínek 1980 CZE Bikesport Mohelnice 02:08:23.2 22:52.6
39 39 / Muži Ipekar [125] Marek Engel 1972 CZE Diamant Puratos 02:08:29.7 22:59.1
40 40 / Muži I [144] David Horký 1990 CZE Cyklo Polách Šumperk 02:09:30.0 23:59.4
41 41 / Muži I [318] Lukáš Nevrlý 1985 CZE Litovel 02:09:37.2 24:06.6
42 42 / Muži I100kg [227] David Rešl 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:09:41.9 24:11.3
43 43 / Muži I [289] Ondra Jašek 1977 CZE Atletika Zábřeh 02:09:47.4 24:16.8
44 44 / Muži I [276] Roman Zapletal 1978 CZE Kladky 02:10:11.5 24:40.9
45 45 / Muži I [158] Josef Kaplan 1981 CZE Jablonné nad Orlicí 02:10:32.5 25:01.9
46 46 / Muži I [196] Tomáš Malý 1974 CZE KN Project Zábřeh 02:11:35.8 26:05.2
47 47 / Muži I [283] Marcel Železný 1994 CZE MOOLBIKE.CZ 02:11:48.9 26:18.3
48 48 / Muži I [315] Ondřej Spusta 1982 CZE Šternberk 02:12:21.5 26:50.9
49 49 / Muži I [211] Petr Nemrava 1980 CZE SC Samotišky 02:12:35.8 27:05.2
50 50 / Muži Ipekar [136] Radek Hanzal 1974 CZE Jizerské pekárny 02:13:40.6 28:10.0
51 51 / Muži I [177] Vít Kopecký 1985 CZE Opava 02:14:28.9 28:58.3
52 52 / Muži I [252] Jan Šuba 1984 CZE ŠUTR TEAM ŠUMVALD 02:14:58.8 29:28.2
53 53 / Muži I [284] Pavel Matura 1976 CZE Bludov 02:15:11.9 29:41.3
54 54 / Muži I [250] Michal Šrůtek 1983 CZE Kongo TeaM 02:15:53.5 30:22.9
55 55 / Muži I [314] Martin Hájek 1987 CZE Kolárna Olomouc 02:16:11.9 30:41.3
56 56 / Muži I [270] Ondřej Vortel 1987 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:16:40.1 31:09.5
57 57 / Muži Ihandicap [199] Tomáš Mastík 1978 CZE Handicap 02:17:07.6 31:37.0
58 58 / Muži I [255] Richard švrček 1976 CZE Cobram team 02:17:07.9 31:37.3
59 59 / Muži I [198] Martin Maršoun 1976 CZE MIBO Bike Team 02:17:08.6 31:38.0
60 60 / Muži Ipekar [275] Zdeněk Zábranský 1978 CZE Zeelandia 02:17:16.0 31:45.4
61 61 / Muži I [194] Jiří Majstršín 1987 CZE Zábřeh 02:17:57.8 32:27.2
62 62 / Muži I [214] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 02:19:02.0 33:31.4
63 63 / Muži I [259] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:19:16.8 33:46.2
64 64 / Muži I [308] Karel Huňka 1969 CZE Ptení 02:20:49.8 35:19.2
65 65 / Muži I [184] Petr Kuběna 1978 CZE Ostrava 02:21:04.4 35:33.8
66 66 / Muži I [122] Stanislav Duchovny 1981 CZE Dvorce 02:21:04.9 35:34.3
67 67 / Muži Ihandicap [155] Pavel Jungmann 1980 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:22:45.9 37:15.3
68 68 / Muži Ihandicap [265] Lumír Vaszily 1986 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:22:46.3 37:15.7
69 69 / Muži I [260] Jaroslav Václavek 1970 CZE RODAK 02:22:46.5 37:15.9
70 70 / Muži I [301] Ladislav Liška 1970 CZE Lipová 02:22:48.6 37:18.0
71 71 / Muži Ihandicap [170] Petr Kocman 1970 CZE Čemba/Černí koně 02:23:02.5 37:31.9
72 72 / Muži I [292] Milan Honig 1969 CZE Litovel 02:23:22.1 37:51.5
73 73 / Muži I [232] David Ryšavý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:23:43.8 38:13.2
74 74 / Muži I [281] Martin Žahourek 1982 CZE Proxima-team 02:23:52.0 38:21.4
75 75 / Muži I [282] Ivo Žák 1980 CZE Proxima-team.cz 02:23:53.2 38:22.6 02:58:03.0 (5)
76 76 / Muži I [178] Petr Kopečný 1982 CZE Olomouc 02:23:56.1 38:25.5
77 77 / Muži I100kg [240] Martin Stein 1983 CZE OSTROJ bike team Opava 02:24:55.2 39:24.6
78 78 / Muži I [175] Petr Koňárek 1973 CZE Bike Rýmařov 02:25:42.5 40:11.9
79 79 / Muži Ipekar [133] Daniel Glogar 1978 CZE Mondelez 02:25:47.7 40:17.1
80 80 / Muži I [130] Jiří Fričar 1975 CZE MTB Freedom 02:25:49.4 40:18.8
81 81 / Muži I [118] Miloš Doskočil 1974 CZE SPORTON ŠUMPERK 02:25:51.1 40:20.5
82 82 / Muži I100kg [123] Michal Dušek 1992 CZE CK Morava 02:26:22.3 40:51.7
83 83 / Muži I [110] Tomáš Cahlík 1987 CZE Šumperk 02:27:52.0 42:21.4
84 84 / Muži Ipekar [203] PETR MLÍKA 1970 CZE UNITED BAKERIES 02:29:29.4 43:58.8
85 85 / Muži I [223] Jaromír Pořízek 1979 CZE Oskava, Třemešek 02:30:34.7 45:04.1
86 86 / Muži I [205] Michal Muzikant 1975 CZE Troubelice 02:30:35.7 45:05.1
87 87 / Muži I [244] Marek Šašma 1971 CZE Cobram team 02:31:07.5 45:36.9
88 88 / Muži I [134] Ondřej Grézl 1986 CZE Rovensko 02:31:10.8 45:40.2
89 89 / Muži I [212] Rostislav Nétek 1985 CZE Cyklomorava 02:31:59.1 46:28.5
90 90 / Muži I [135] Tomáš Handl 1975 CZE Olomouc 02:32:08.5 46:37.9
91 91 / Muži I [153] Martin Jareš 1976 CZE Jablonné nad Orlicí 02:32:40.9 47:10.3
92 92 / Muži I100kg [297] Vladimír Kistan 1971 CZE Rzmarov 02:34:10.6 48:40.0
93 93 / Muži I [290] Pavel Hotový 1970 CZE Cyklo Polách a syn 02:34:17.1 48:46.5
94 94 / Muži I [253] Martin Šulc 1977 CZE Jablonné nad Orlicí 02:34:21.6 48:51.0
95 95 / Muži I [105] Vítězslav Boček 1970 CZE Nábytkové studio Lazecký 02:34:22.4 48:51.8
96 96 / Muži I [271] Pavel Všetíček 1976 CZE Litovel 02:34:23.6 48:53.0
97 97 / Muži Ipekar [267] Petr Veselík 1977 CZE PFAHNL 02:36:48.3 51:17.7
98 98 / Muži Ipekar [264] Michal Valenta 1982 CZE United Bakeries 02:37:01.8 51:31.2
99 99 / Muži I100kg [187] Martin Kulatý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:37:26.3 51:55.7
100 100 / Muži I100kg [168] Miroslav Klug 1989 CZE CDW 02:38:09.0 52:38.4
101 101 / Muži I [291] Michal Zelený 1988 CZE Šumperk 02:38:09.1 52:38.5
102 102 / Muži I [146] Pavel Hrubý 1973 CZE KNP team Zábřeh 02:38:12.1 52:41.5
103 103 / Muži I [204] Tomáš Musílek 1999 CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal 02:39:09.5 53:38.9
104 104 / Muži I [208] milan navara 1980 CZE těžká jamka 02:39:36.3 54:05.7
105 105 / Muži Ihandicap [106] Zdeněk Bradáč 1974 CZE Černí koně 02:41:24.8 55:54.2
106 106 / Muži I [173] Vladimír Kolář 1974 CZE CT Hvozdná 02:41:24.9 55:54.3
107 107 / Muži I100kg [104] Riziero Boccia 1984 CZE CZ LOKO 02:42:23.6 56:53.0
108 108 / Muži I100kg [108] Josef Březina 1978 CZE Tři šneci 02:43:03.6 57:33.0
109 109 / Muži Ipekar [147] Jaromír Hrudník 1976 CZE United Bakeries 02:43:19.8 57:49.2
110 110 / Muži I [165] Honza Keprt 1983 CZE Silný team Uničov 02:45:51.5 01:00:20.9
111 111 / Muži I [248] Zbyněk Šindler 1972 CZE Červená jahoda 02:45:55.4 01:00:24.8
112 112 / Muži I [306] Petr Ziegler 1970 CZE Duko Rýmařov 02:48:02.7 01:02:32.1
113 113 / Muži I [263] Petr Valášek 1991 CZE Loštice 02:50:20.7 01:04:50.1
114 114 / Muži Ipekar [157] Radek Kamenský 1979 CZE Jizerské pekárny 02:52:57.0 01:07:26.4
115 115 / Muži I [163] Viktor Kejík 1976 CZE MIBO Bike Team 02:52:57.5 01:07:26.9
116 116 / Muži I [207] Ivo Navara 1970 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:55:25.3 01:09:54.7
117 117 / Muži I [186] Petr Kubíček 1975 CZE SPORTON ŠUMPERK 02:56:29.4 01:10:58.8
118 118 / Muži I [221] Jiří Polách 1972 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:57:12.5 01:11:41.9
119 119 / Muži I [141] Miroslav Hladký 1988 CZE CK Morava 02:58:22.1 01:12:51.5
120 120 / Muži I100kg [262] Denis Vala 1979 CZE United Bakeries 02:59:38.6 01:14:08.0
121 121 / Muži I [152] Jaromír Janíček 1986 CZE Jestrebi 03:01:25.5 01:15:54.9
122 122 / Muži I [256] Martin Tělupil 1988 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 03:04:16.6 01:18:46.0
123 123 / Muži I [238] Robert Sonntag 1973 CZE CYKLO ŽOPY 03:04:48.5 01:19:17.9
124 124 / Muži I [285] Lukáš Hašek 1984 CZE Úsov 03:05:38.2 01:20:07.6
125 125 / Muži I [268] Rostislav Vlček 1976 CZE CYKLO ŽOPY 03:05:40.1 01:20:09.5
126 126 / Muži Ipekar [210] Pavel Nejezchleba 1969 CZE Zeelandia spol. s r.o. 03:12:49.5 01:27:18.9
127 127 / Muži Ipekar [150] Hynek Jakubík 1977 CZE Zeelandia 03:13:34.7 01:28:04.1
128 128 / Muži I [161] martin kašpar 1976 CZE Tři šneci 03:16:29.3 01:30:58.7
129 129 / Muži I [277] Karel Zejfart 1972 CZE Šumperk 03:31:51.2 01:46:20.6
130 130 / Muži I [151] Rostislav Janíček 1980 CZE Jestřebí 03:41:47.6 01:56:17.0
131 131 / Muži I100kg [239] Jan Spálovský 1981 CZE United Bakeries 04:11:46.8 02:26:16.2
DNF / Muži I [261] Michal Vágner 1977 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM
DNF / Muži I [140] Jiří Hetflajš 1982 CZE Bikesport Mohelnice