MTB Tour České Středohoří

25.09.2016 Litoměřice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

75km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / LM3 [501] Kristián Hynek 1980 CZE Topeak Ergon Racing Team 02:45:20 00:00
2 1 / LM2 [481] Matěj Zahálka 1993 CZE SKC TUFO Prostějov 02:55:25 10:05
3 2 / LM2 [600] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 03:01:09 15:49
4 1 / LM4 [500] Robert Novotný 1974 CZE Topeak Ergon Racing Team 03:01:15 15:54
5 3 / LM2 [455] Petr Cmunt 1996 CZE BENNY INVEST.s.r.o. 03:06:43 21:23
6 4 / LM2 [480] Jan Wolf 1989 CZE Regal bike 03:11:30 26:10
7 2 / LM4 [405] Marek Bušek 1973 CZE BTT Libochovice 03:21:02 35:41
8 3 / LM4 [431] Aleš Novák 1976 CZE Czech Tallboys 03:21:20 35:59
9 5 / LM2 [526] Ladislav Škramlík 1988 CZE KL Sport Most 03:25:42 40:22
10 1 / LM5 [403] Milan Bér 1963 CZE Biketeam Litoměřice 03:26:41 41:21

45km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / MM3 [379] Pavel Linet 1982 CZE Sport areál Klíny 01:55:55 00:00
2 2 / MM3 [396] Milan Hanyk 1984 CZE BMC CZ Racing team 01:58:10 02:14
3 1 / MM2 [264] Pavel Sedláček 1987 CZE Mladá Boleslav 02:03:33 07:37
4 1 / MM4 [385] Jaroslav Tomášek 1972 CZE cyklotrenink.com 02:04:22 08:26
5 2 / MM4 [275] David Šulc 1973 CZE Třebusice 02:11:04 15:08
6 3 / MM3 [353] Petr Soubusta 1978 CZE CK Terezíln 02:13:16 17:20
7 1 / MM5 [341] Petr Živec 1966 CZE Litoměřice 02:13:44 17:48
8 2 / MM2 [244] Jan Merxbauer 1989 CZE FDJ 02:14:16 18:20
9 3 / MM4 [399] Richard Kalina 1976 CZE Ráj kol kladno 02:14:27 18:31
10 4 / MM3 izs [211] Miroslav Dvořák 1981 CZE Měcholupy 02:15:08 19:12

8km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / junioři [52] Lukáš Adámek 2000 CZE Ústí nad Labem 22:50 00:00
2 1 / děti 9-12 [37] Štěpán Zahálka 2006 CZE CK Terezín 24:11 01:21
3 2 / děti 9-12 [48] Matěj Bezděka 2004 CZE Litoměřice 24:48 01:57
4 3 / děti 9-12 [38] Barbora Podlipná 2004 CZE BAKAKO 25:12 02:22
5 4 / děti 9-12 [39] Aneta Staňková 2004 CZE Bakako 25:53 03:03
6 1 / děti 6-8 [45] Rafael Waldhauser 2008 CZE Hoštka 26:08 03:18
7 5 / děti 9-12 [50] Jiří Zubatý 2004 CZE Nové Dvory 26:09 03:19
8 6 / děti 9-12 [46] Albert Hora 2007 CZE Hnědý kosmonauti 26:21 03:31
9 7 / děti 9-12 [53] Pavel Hrbáček 2004 CZE Nučnice 26:23 03:33
10 8 / děti 9-12 [44] Tereza Míčková 2007 CZE SK Jeseniova 26:26 03:36