Kupkolo MTB Trilogy 1 Strefa MTB Kleine Alpen

06.07.2017 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:07:06 00:00 01:11:22 (1)
2 2 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 04:09:35 02:29 01:12:31 (3)
3 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:14:31 07:25 01:11:29 (2)
4 2 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 04:28:40 21:34 01:14:44 (4)
5 3 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:28:54 21:48
6 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:39:33 32:26 01:15:23 (5)
7 2 / M-V2 [51] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 04:41:13 34:07
8 3 / M-V1 [39] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 04:41:17 34:11
9 3 / M-V2 [7] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 04:52:02 44:56
10 4 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 05:00:48 53:41

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-0) 1 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 31:03 02:19 00:57 04:25 06:32 05:20 04:15 01:02 03:14 02:59
2 (-0) 2 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 31:20 02:16 00:58 04:21 06:28 05:27 04:31 01:04 03:17 02:58
3 (-0) 3 / M-E [8634230] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 32:00 02:26 01:02 04:23 06:43 05:30 04:20 01:11 03:28 02:57
4 (-0) 4 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 34:11 02:28 01:04 04:39 07:26 05:53 04:34 01:12 03:44 03:11
5 (-0) 5 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 34:12 02:33 01:05 04:37 07:24 05:41 04:43 01:11 03:38 03:20
6 (-0) 6 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 34:39 02:38 01:12 04:28 07:21 05:58 04:38 01:15 03:57 03:12
7 (-0) 7 / M-E [8634295] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 34:48 02:43 01:06 04:40 07:16 05:59 04:43 01:17 03:47 03:17
8 (-0) 8 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 34:56 02:36 01:03 04:49 07:30 06:02 04:54 01:10 03:35 03:17
9 (-0) 1 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 36:26 02:39 01:14 04:46 07:51 06:18 05:11 01:18 04:02 03:07
10 (-0) 9 / M-E [8645592] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 36:33 02:44 01:13 04:47 07:55 06:07 04:59 01:16 04:13 03:19

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY 02:59:11 00:00 01:18:44 (1)
2 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 03:14:12 15:01 01:23:43 (2)
3 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 03:25:05 25:54 01:27:33 (3)
4 4 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:40:01 40:50 01:36:18 (4)
5 5 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 03:50:53 51:42 01:38:41 (5)
6 6 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:02:53 01:03:42 01:44:14 (7)
7 7 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 04:03:22 01:04:11 01:52:10 (8)
8 8 / M [420] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:10:29 01:11:18 01:54:04 (10)
9 1 / Z [416] Vendula Kelbichová 1986 CZE hasiči Jirkov 04:13:36 01:14:25 01:54:38 (11)
10 9 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 04:22:13 01:23:02 02:10:03 (15)

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:16:58 00:00 01:23:37 (1)
2 2 / Junior [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 03:29:39 12:41 01:35:24 (2)
3 3 / Junior [404] Jan Skrbek 2002 CZE BIKEBROTHERS.CZ 03:50:48 33:50 01:41:28 (5)
4 4 / Junior [406] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 03:53:23 36:25 01:39:16 (3)
5 5 / Junior [402] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 04:11:30 54:32 01:40:38 (4)
6 6 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 04:11:37 54:39 01:52:31 (6)
7 1 / Juniorky [401] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 06:16:42 02:59:44

Enduro Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
(1) (-2) 1 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 02:46 (1) 01:21 (1) 05:20 (1) 01:24 (1) 04:19 (1) 03:17 (1)
(2) (-2) 1 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 02:53 01:18 05:15 01:17 04:29 03:37
(3) (-2) 1 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 03:06 (2) 01:25 (2) 05:24 (2) 01:32 (2) 05:26 (2) 03:53 (2)
(4) (-2) 1 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 03:14 01:41 05:36 02:04 05:20 04:01
(5) (-2) 1 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 03:27 01:29 05:35 01:43 05:28 04:14
(6) (-2) 1 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 03:39 01:41 06:12 01:44 05:31 04:08
(7) (-2) 1 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 03:37 01:42 06:11 01:49 05:55 04:18
(8) (-2) 1 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 03:44 01:29 06:19 02:09 06:23 04:28
(9) (-2) 8 / Muži [8628923] Ivo De Meeter 1958 BEL CZE 03:54 01:57 07:03 02:08 06:43 04:28
(10) (-2) 2 / Ženy [8641709] Eliška Reisnerová 1983 CZE CZE 04:20 01:44 06:55 02:24 07:02 04:34
(11) (-2) 2 / Ženy [8641754] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 04:30 02:31 07:06 02:01 06:43 04:18
(12) (-2) 9 / Muži [8634056] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 04:26 02:18 07:16 02:24 08:09 05:38

Team Relay Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [708] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 00:25 00:00
2 1 / holky [711] Sára Polmanová 2013 CZE lidé and HORY Duratec 00:27 00:01
3 2 / holky [702] Zora Doubková 2013 CZE Čistý Sport 00:28 00:02
4 2 / kluci [706] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:30 00:05
5 3 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 00:33 00:08
6 4 / kluci [704] Matěj Kobera 2015 CZE Kráľovský Maratón 00:48 00:23
7 5 / kluci [703] Jakub Fajt 2015 CZE Eurofoam team 00:49 00:24
8 6 / kluci [710] Ondřej Plný 2015 CZE Teplice nad Metují 00:50 00:25
9 7 / kluci [707] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy 01:19 00:54

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [714] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 01:45 00:00
2 1 / holky [712] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:04 00:18
3 2 / kluci [713] Marek Kugler 2013 CZE Praha 4 02:04 00:19
4 2 / holky [705] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton 03:10 01:24
5 3 / kluci [721] Matyáš Nouzák 2012 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:14 01:28

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [719] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 02:43 00:00
2 2 / kluci [722] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 02:44 00:00
3 3 / kluci [716] Jáchym Doubek 2011 CZE Čistý Sport 02:58 00:14
4 4 / kluci [717] Alex Hruška 2011 CZE Týn nad Vltavou 03:14 00:30
5 1 / holky [723] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec 03:27 00:43
6 5 / kluci [715] Mats De Meeter 2010 BEL Erembodegem 03:33 00:49
7 6 / kluci [720] Adam Kugler 2011 CZE Praha 4 03:55 01:11
8 2 / holky [718] Alžběta Hrušková 2011 CZE Týn nad Vltavou 04:16 01:32

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [733] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 04:03 00:00 02:02
2 2 / kluci [734] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 04:16 00:12 02:08
3 3 / kluci [728] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 04:52 00:48 02:26
4 1 / holky [725] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:05 01:01 02:33
5 2 / holky [726] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 05:20 01:16 02:42
6 3 / holky [724] Fien De Meeter 2008 BEL Keppestraat 08:00 03:56 03:58

KIDS 11-12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [731] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:43 00:00 02:11 04:28
2 2 / kluci [730] Dominik Novák 2005 CZE Team Bike Perštejn 07:15 00:32 02:29 04:53
3 3 / kluci [732] Petr Šimůnek 2006 CZE Ski klub Jablonec 08:29 01:46 02:33 05:50

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [735] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 08:10 00:00 02:04 04:05 06:06