Kupkolo MTB Trilogy 1 Strefa MTB Kleine Alpen

05.07.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M-29 [8] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 04:09:34 00:00
2 1 / M-V1 [9] Jan Jobánek 1983 CZE Superior Suninvent Team 04:13:32 03:58
3 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:28:49 19:15
4 3 / M-V1 [34] Jan Fišnar 1980 CZE TJ Baník Meziboří 04:39:31 29:56
5 2 / M-29 [105] Pavel Skalický 1992 CZE Kolovna KM - BT Morkovice 04:41:49 32:15
6 1 / M-V2 [4] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:51:35 42:01
7 4 / M-V1 [42] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 04:55:22 45:48
8 5 / M-V1 [29] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 04:59:42 50:08
9 6 / M-V1 [102] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 05:01:38 52:04
10 7 / M-V1 [443] Martin Eibl 1984 CZE Suchodol 05:02:45 53:10

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-0) 1 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 34:44 02:29 (1) 00:57 (1) 04:52 (1) 06:12 (1) 05:22 (1) 02:49 (1) 04:18 (1) 00:57 (1) 03:32 (1) 03:16 (1)
2 (-0) 2 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 36:03 02:41 (2) 01:05 (2) 04:52 (2) 06:26 (2) 05:27 (3) 02:58 (4) 04:23 (2) 01:01 (2) 03:48 (3) 03:22 (2)
3 (-0) 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 37:22 02:52 (5) 01:08 (3) 05:10 (5) 06:58 (4) 05:25 (2) 02:50 (2) 04:48 (4) 01:05 (4) 03:42 (2) 03:24 (3)
4 (-0) 4 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 38:43 02:44 (3) 01:44 (42) 05:12 (6) 06:52 (3) 05:39 (5) 03:11 (9) 04:43 (3) 01:08 (8) 04:03 (8) 03:27 (4)
5 (-0) 5 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 39:17 02:52 (4) 01:11 (6) 05:01 (3) 07:06 (5) 05:49 (7) 03:33 (18) 04:51 (5) 01:07 (7) 04:11 (10) 03:36 (8)
6 (-0) 6 / M-E [8660508] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK WERKSTEAM 39:24 03:01 (11) 01:18 (10) 05:07 (4) 07:24 (8) 05:36 (4) 02:58 (3) 05:16 (14) 01:09 (9) 04:02 (7) 03:33 (5)
7 (-0) 7 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 40:32 03:01 (12) 01:15 (7) 05:28 (16) 07:17 (6) 05:54 (8) 03:44 (28) 05:07 (9) 01:06 (6) 03:55 (4) 03:45 (13)
8 (-0) 8 / M-E [8660545] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 40:38 03:00 (10) 01:20 (13) 05:31 (19) 07:20 (7) 05:55 (9) 03:23 (14) 05:05 (7) 01:09 (10) 04:10 (9) 03:45 (12)
9 (-0) 9 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 40:49 02:58 (8) 01:16 (8) 05:30 (18) 07:30 (11) 06:04 (10) 03:19 (12) 04:56 (6) 01:12 (14) 04:31 (17) 03:33 (6)
10 (-0) 10 / M-E [8660509] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 41:05 02:57 (7) 01:25 (19) 05:21 (10) 07:25 (9) 05:44 (6) 03:48 (31) 05:13 (12) 01:11 (12) 04:18 (13) 03:43 (10)

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [436] Vašek Strnad 1983 CZE Endeka Bassta 03:17:23 00:00
2 2 / M [409] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 03:20:16 02:52
3 3 / M [420] Robert Kocián 1988 CZE SK Edie VSetín 03:23:51 06:28
4 4 / M [433] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Eleven Team 03:27:07 09:44
5 5 / M [434] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 03:46:04 28:41
6 6 / M [421] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:49:14 31:51
7 7 / M [419] František Kadleček 1974 CZE bajker.eu 03:56:33 39:10
8 8 / M [426] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 03:57:41 40:18
9 9 / M [438] Branislav Šukala 1988 SVK SpektrumSZ 03:58:30 41:07
10 10 / M [440] Petr Vinklárek 1984 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 03:58:59 41:36

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Junior [401] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 03:26:02 00:00
2 2 / Junior [406] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:42:43 16:40
3 3 / Junior [402] Martin Dušek 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 04:23:07 57:05
4 4 / Junior [405] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 04:57:33 01:31:30
5 5 / Junior [407] Matouš Pajer 2003 CZE Výlet Liberec 05:54:01 02:27:58
6 6 / Junior [403] Ondřej Fišer 2002 CZE DPC Doudleby 06:04:53 02:38:50
7 1 / Juniorky [404] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 07:12:33 03:46:30
8 7 / Junior [401] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 03:26:02 00:00
9 8 / Junior [406] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:42:43 16:40
10 9 / Junior [402] Martin Dušek 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 04:23:07 57:05

Enduro Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-4) 1 / Muži [8660524] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 20:01 03:21 (2) 01:17 (1) 05:39 (2) 01:12 (1) 04:30 (1) 04:02 (2)
2 (-4) 2 / Muži [8660538] Miloš Čihák 1987 CZE Klučov 20:03 03:09 (1) 01:38 (5) 05:30 (1) 01:19 (2) 04:35 (2) 03:52 (1)
3 (-4) 3 / Muži [8660520] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR Enduro 20:49 03:22 (3) 01:25 (2) 05:47 (3) 01:24 (3) 04:39 (3) 04:12 (3)
4 (-4) 4 / Muži [8660552] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 21:34 03:27 (4) 01:35 (3) 05:49 (4) 01:25 (4) 05:00 (4) 04:18 (5)
5 (-4) 5 / Muži [8660543] Marek Mahdalík 0000 CZE Brno 22:30 03:30 (5) 01:36 (4) 05:58 (6) 01:50 (9) 05:02 (5) 04:34 (6)
6 (-4) 6 / Muži [8660551] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 24:02 03:57 (7) 01:43 (7) 06:27 (9) 01:33 (5) 05:37 (6) 04:45 (7)
7 (-4) 7 / Muži [8660535] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 24:18 04:19 (11) 01:40 (6) 06:01 (7) 01:41 (8) 06:19 (8) 04:18 (4)
8 (-4) 1 / Ženy [8660550] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 24:50 03:43 (6) 01:51 (8) 06:17 (8) 02:06 (11) 06:02 (7) 04:51 (8)
9 (-4) 8 / Muži [8660568] Aleš Schejbal 1991 CZE Doudleby nad Orlicí 25:17 04:06 (10) 01:57 (9) 05:53 (5) 01:39 (7) 06:45 (11) 04:57 (9)
10 (-4) 9 / Muži [8660544] Jan Hladký 1976 CZE Brno 25:34 03:58 (8) 01:59 (10) 06:30 (10) 01:34 (6) 06:24 (9) 05:09 (10)

KIDS Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [709] David Sedliský 2015 CZE TJ Spartak Vrchlabí 00:42 00:00
2 2 / kluci [704] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:44 00:02
3 3 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 00:51 00:08
4 4 / kluci [708] Ondřej Plný 2015 CZE Teplice nad Metují 00:54 00:12
5 5 / kluci [702] Matěj Hradecký 2015 CZE Gigantic Racing Team 01:13 00:31
6 1 / holky [732] Sofia horváthová 2015 CZE Košice 01:19 00:36
7 2 / holky [734] Soňa Nouzáková 2016 CZE Nový Bor 02:02 01:20
8 3 / holky [733] Eliška Kuglerová 2015 CZE Praha 02:03 01:21
9 6 / kluci [707] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 02:40 01:58
10 7 / kluci [731] Jakub Fajt 2015 CZE Eurofoam team 02:43 02:00

KIDS kola 0-5

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [705] Marek Kugler 2013 CZE Bír riders 01:02 00:00
2 2 / Muži [737] Mikeš Krump 2013 CZE Dobřichovice 01:03 00:01
3 3 / Muži [703] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:39 00:37
4 4 / Muži [736] Julius Vogel 2013 CZE Berlín 01:41 00:39
5 5 / Muži [705] Marek Kugler 2013 CZE Bír riders 01:02 00:00
6 6 / Muži [737] Mikeš Krump 2013 CZE Dobřichovice 01:03 00:01
7 7 / Muži [703] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:39 00:37
8 8 / Muži [736] Julius Vogel 2013 CZE Berlín 01:41 00:39

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [714] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 00:07 00:00
2 2 / Muži [710] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 02:04 01:56
3 1 / Ženy [715] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec 02:11 02:03
4 3 / Muži [735] šimon pánek 2011 CZE dres.cz 02:27 02:19
5 4 / Muži [712] Adam Kugler 2011 CZE Bír riders 02:56 02:48
6 2 / Ženy [738] Amira Vogel 2011 CZE Berlín 02:59 02:51
7 3 / Ženy [711] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:01 02:54
8 5 / Muži [742] dominik šefl 2011 CZE Plzeň 03:03 02:56
9 4 / Ženy [716] Adélka Stadtherrová 2011 CZE BIKESERVIS.EU 03:16 03:08
10 6 / Muži [714] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 00:07 00:00

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [717] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 05:18 00:00 01:46 (1) 03:31 (1)
2 2 / Muži [740] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 05:36 00:17 01:54 (2) 03:44 (2)
3 1 / Ženy [719] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 06:23 01:04 02:06 (3) 04:09 (3)
4 3 / Muži [741] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 06:33 01:15 02:08 (4) 04:20 (4)
5 2 / Ženy [720] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 06:44 01:25 02:18 (5) 04:31 (5)
6 4 / Muži [718] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:45 01:26 02:24 (8) 04:36 (6)
7 3 / Ženy [722] Emma Šimůnková 2009 CZE Jablonec n. N. 06:55 01:36 02:22 (7) 04:38 (7)
8 5 / Muži [721] Tobiáš Kučera 2010 CZE GHOST junior Team 06:58 01:39 02:20 (6) 04:41 (8)
9 6 / Muži [717] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 05:18 00:00 01:46 (1) 03:31 (1)
10 7 / Muži [740] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 05:36 00:17 01:54 (2) 03:44 (2)

KIDS 11-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [727] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 06:28 00:00 01:36 (1) 03:16 (1) 04:52 (1)
2 2 / Muži [723] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 06:57 00:29 01:47 (2) 03:29 (2) 05:13 (2)
3 3 / Muži [726] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:21 00:52 01:48 (3) 03:39 (3) 05:30 (3)
4 4 / Muži [729] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 07:29 01:00 01:55 (4) 03:45 (4) 05:37 (4)
5 5 / Muži [728] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec n. N. 08:17 01:48 02:09 (6) 04:09 (6) 06:18 (5)
6 6 / Muži [725] Radim Kučera 2007 CZE Ghost team 10:07 03:39 02:28 (7) 04:53 (7) 07:22 (6)
6 6 / Muži [739] Adam Reade 2004 CZE Penco 01:58 (5) 03:57 (5)
8 8 / Muži [727] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 06:28 00:00 01:36 (1) 03:16 (1) 04:52 (1)
9 9 / Muži [723] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 06:57 00:29 01:47 (2) 03:29 (2) 05:13 (2)
10 10 / Muži [726] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:21 00:52 01:48 (3) 03:39 (3) 05:30 (3)