Kupkolo MTB Trilogy Strefa MTB Kleine Alpen

04.07.2016 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 04:24:50 00:00
2 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 04:34:40 09:49
3 2 / M-29 [25] Milan Damek 1992 CZE Nilfisk pro cycling 04:38:49 13:58
4 2 / M-V1 [3] Milan Fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:51:39 26:48
5 3 / M-29 [144] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 04:51:40 26:49
6 3 / M-V1 [137] David Voll 1984 GER SCOTT Bike 24 MTN Race Team 04:53:54 29:03
7 4 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 04:56:58 32:07
8 5 / M-V1 [12] Alexander Stark 1985 GER CZE 04:58:59 34:08
9 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:59:03 34:12
10 6 / M-V1 [11] Torsten Mützlitz 1984 GER Scott bike24 mtb Team 05:00:47 35:56

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-0) 1 / M-E [8626409] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 41:16 08:43 01:38 01:07 03:19 03:00
2 (-0) 2 / M-E [8637396] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 41:26 08:51 01:55 01:08 03:16 03:02
3 (-0) 3 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 41:58 09:08 01:44 01:06 03:28 03:07
4 (-0) 4 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 43:14 08:39 02:27 01:14 03:32 03:10
5 (-0) 5 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 43:19 08:37 02:11 01:21 03:43 03:11
6 (-0) 6 / M-E [8637334] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 43:56 09:12 02:08 01:12 03:34 03:09
7 (-0) 7 / M-E [8624062] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 44:09 09:05 02:28 01:19 03:45 03:12
8 (-0) 8 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 44:19 09:21 02:10 01:14 03:41 03:09
9 (-0) 9 / M-E [8637398] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 44:31 09:01 02:24 01:19 04:01 03:13
10 (-0) 1 / V-E [8637337] Petr Reisner 1975 CZE GIANT 46:22 09:22 02:50 01:23 04:09 03:20

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 03:31:24 00:00
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:31:34 00:09
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 SVK Finančné centrum Team 03:42:45 11:20
4 4 / M [410] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:51:14 19:49
5 5 / M [421] Wojciech Walczak 1980 POL CZE 03:59:04 27:40
6 6 / M [411] Dominik Krejčí 1997 CZE Bike 2000 04:18:13 46:49
7 1 / Z [422] Martina Rudolfová 1982 CZE Eurofoam team 04:43:34 01:12:10
8 7 / M [419] Artur Stępniak 1987 POL Nokia Cycling Team 04:45:04 01:13:39
9 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 CZE SDH Jirkov 05:00:52 01:29:28
10 3 / Z [423] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 05:01:41 01:30:17

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 03:51:21 00:00
2 2 / Junior [404] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:52:05 00:43
3 3 / Junior [401] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 04:35:34 44:13
4 1 / Kadetky [402] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 05:23:03 01:31:41
5 4 / Junior [403] Kuba Linhart 2002 CZE CZE 06:27:52 02:36:30

UNICYCLE

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [201] Maksym Siegienczuk 1984 POL TriSlide 04:49:11 00:00
2 2 / M [203] Kamil Kacprzak 1996 POL CZE 08:11:52 03:22:40
3 3 / M [202] JAKUB KOL 1991 POL CZE 10:07:16 05:18:05

Half Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-3) 1 / V-E [8637417] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 42:41 05:03 07:37 05:54

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Ženy [516] Zuzana Chrástová 2012 CZE CZE
2 2 / Ženy [535] Barbora Tomečková 2013 CZE GS cyklo team Jistebnice
3 3 / Ženy [526] Karolína Vránová 2012 CZE CZE
4 4 / Ženy [534] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton
5 1 / Muži [517] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy
6 2 / Muži [514] Martin Gryga 2014 CZE CZE
7 3 / Muži [515] Petr Gryga 2013 CZE CZE

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži [522] Jakub Říhánek 2011 CZE CZE
2 1 / Ženy [523] Tereza Říhánková 2011 CZE CZE
3 2 / Ženy [519] Michaela Kráčmarová 2012 CZE MTB Trilogy
4 2 / Muži [531] Jan Brož 2012 CZE Hony Team
5 3 / Ženy [537] Nela Suchomelová 2012 CZE CZE
6 3 / Muži [530] Adam Kugler 2011 CZE CZE
7 4 / Ženy [520] Eliška Linhartová 2011 CZE CZE
8 4 / Muži [521] Matyáš Nouzák 2011 CZE BIG SHOCK TEAM o.s.
9 5 / Muži [529] Marek Kugler 2013 CZE CZE

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Ženy [527] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 03:03 00:00
2 1 / Muži [528] Sebastian Umlaf 2009 CZE S-Sport 03:17 00:14
3 2 / Ženy [501] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 03:46 00:43
4 2 / Muži [532] Jakub Černý 2009 CZE Focus Plzeň 04:14 01:11
5 3 / Muži [508] Gabriel Vacek 2008 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:00 01:57
6 3 / Ženy [502] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 01:43:53 01:40:50

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži [533] Patrik Frencl 2008 CZE Giant Pitrs bikes 05:41 00:00
2 2 / Muži [538] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:53 00:11
3 3 / Muži [505] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:57 00:16
4 4 / Muži [507] Petr Šimůnek 2006 CZE CZE 06:22 00:41
5 5 / Muži [506] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:22 00:41
6 1 / Ženy [539] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 06:26 00:45
7 6 / Muži [509] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 07:09 01:28
8 7 / Muži [504] Jim Bráza 2008 CZE CZE 08:06 02:24

KIDS 11-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Muži [511] Mirek Müller 2004 CZE KAH sport Vrchlabí 07:33 00:00
2 2 / Muži [536] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 07:42 00:09
3 3 / Muži [510] Jakub Hák 2004 CZE Carla.Kupkolo D.K.n.L. 07:46 00:13
4 4 / Muži [512] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 08:12 00:39
5 5 / Muži [513] Matouš Chvátal 2003 CZE S-Sport Hronov 08:16 00:43

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10