Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

03.07.2016 Teplice nad Metují

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 36:19 00:00
2 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 36:49 00:29
3 2 / M-29 [29] Jago Fechtmann 1991 GER Radsport 360 Racing Team 37:14 00:55
4 2 / M-V1 [30] Mario Färberböck 1983 AUT Bikepalast Salzburg 37:35 01:15
5 3 / M-29 [13] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 39:07 02:47
6 4 / M-29 [144] Pavel Žák 1987 CZE Bike Triatlon Morkovice 39:53 03:33
7 1 / M-V2 [7] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 39:56 03:36
8 3 / M-V1 [110] Ondřej Pína 1984 CZE Vella Team 40:09 03:50
9 1 / M-E [309] Lutz Baumgärtel 1980 GER SCOTT Bike 24 MTB Team 40:19 03:59
10 4 / M-V1 [26] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 41:09 04:49

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M-E [8637396] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 07:49 00:00 01:2701:1601:18002:3401:14
2 2 / M-E [8626409] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:15 00:26 01:2801:2201:23002:4501:17
3 3 / M-E [8637397] Vojtěch Bláha 1999 CZE Vendeta Racing 08:40 00:51 01:3301:2401:24002:5201:27
4 4 / M-E [8627679] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 08:41 00:52 01:2901:2501:2602:5801:23
5 5 / M-E [8624588] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 08:44 00:55 01:3601:2501:3102:4901:23
6 6 / M-E [8628123] Jan Matějů 1981 CZE TJ Banik Mezibori 08:50 01:01 01:3801:2601:28002:5701:21
(7) 6 / M-E [8637398] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 08:50 01:01 01:3801:2601:28002:5701:21
8 8 / M-E [8624062] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 08:52 01:03 01:3801:2801:32002:5101:23
9 9 / M-E [8627243] Tomas Trunschka 1980 CZE Kl sport Most 09:00 01:11 01:3801:2701:39002:5601:20
10 10 / M-E [8637420] Evgeny Shipilov 1983 RUS NorcoTrial-Sport 09:01 01:12 01:3701:3001:2803:0401:22

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [413] Tomáš Kulhavý 1988 CZE BMC CZ Racing team 44:10 00:00
2 2 / M [415] Tomáš Malátek 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 45:14 01:03
3 3 / M [420] Branislav Šukala 1988 SVK Finančné centrum Team 47:54 03:44
4 4 / M [410] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 51:04 06:54
5 5 / M [421] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 51:46 07:35
6 6 / M [411] Dominik Krejčí 1997 CZE Bike 2000 55:22 11:12
7 7 / M [419] Artur Stępniak 1987 POL Nokia Cycling Team 01:01:24 17:13
8 1 / Z [423] Arnhild Pross 1982 GER Team Le Rêve 01:05:11 21:01
9 2 / Z [409] Vendula Kelbichová 1986 CZE SDH Jirkov 01:05:41 21:31
10 3 / Z [418] Danča Rychterová 1969 CZE Trosky tým 01:06:21 22:11

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Junior [405] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 46:46 00:00
2 2 / Junior [404] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 49:17 02:31
3 3 / Junior [401] Tomáš Hanuš 1998 CZE Vella team 54:23 07:37
4 1 / Kadetky [402] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 01:05:30 18:44
5 4 / Junior [403] Kuba Linhart 2002 CZE Stárkov 01:12:18 25:32

UNICYCLE

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [201] Maksym Siegienczuk 1984 POL TriSlide 01:00:27 00:00
2 2 / M [203] Kamil Kacprzak 1996 POL Wroclaw 01:27:09 26:41
3 3 / M [202] JAKUB KOL 1991 POL Katowice 02:02:35 01:02:08

Half Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / V-E [8637417] Peter Kundrat 1970 SVK Kralovsky Maraton 19:59 00:00 03:3102:5703:5907:1402:18

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS 11-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup