Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

05.07.2017 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 35:19 00:00
2 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 36:27 01:07
3 2 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1986 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 37:13 01:53
4 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 38:38 03:18
5 2 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 38:56 03:37
6 3 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 39:48 04:28
7 3 / M-V1 [6] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 40:01 04:42
8 4 / M-V1 [39] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 40:17 04:57
9 2 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 41:02 05:42
10 5 / M-V1 [117] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 41:21 06:01

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 (-0) 1 / M-E [8628895] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 0 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1)
1 (-0) 1 / M-E [8634243] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 0 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2)
1 (-0) 1 / M-E [8645592] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 0 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3)
1 (-0) 1 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 0 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4)
1 (-0) 1 / M-E [8634230] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 0 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5)
1 (-0) 1 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 0 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6)
1 (-0) 1 / M-E [8645394] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 0 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7)
1 (-0) 1 / M-E [8630433] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 0 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8)
1 (-0) 1 / V-E [8634046] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 0 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9)
1 (-0) 9 / M-E [8645361] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 0 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10)
1 (-0) 2 / V-E [8634275] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 0 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11)
1 (-0) 10 / M-E [8628887] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 0 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12)
1 (-0) 10 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 0 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13)
1 (-0) 3 / V-E [8629044] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 0 0 (14) 0 (14) 0 (14) 0 (14) 0 (14) 0 (14)
1 (-0) 3 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 0 0 (15) 0 (15) 0 (15) 0 (15) 0 (15) 0 (15)
1 (-0) 12 / M-E [8630470] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 0 0 (16) 0 (16) 0 (16) 0 (16) 0 (16) 0 (16)
1 (-0) 12 / M-E [8629017] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 0 0 (17) 0 (17) 0 (17) 0 (17) 0 (17) 0 (17)
1 (-0) 12 / M-E [8641802] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 0 0 (18) 0 (18) 0 (18) 0 (18) 0 (18) 0 (18)
1 (-0) 12 / M-E [8641796] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 0 0 (19) 0 (19) 0 (19) 0 (19) 0 (19) 0 (19)
1 (-0) 12 / M-E [8634214] Ladislav Bůna 1979 CZE Police nad Metují 0 0 (20) 0 (20) 0 (20) 0 (20) 0 (20) 0 (20)
1 (-0) 5 / V-E [8641732] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 0 0 (21) 0 (21) 0 (21) 0 (21) 0 (21) 0 (21)
1 (-0) 17 / M-E [8641737] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 0 0 (22) 0 (22) 0 (22) 0 (22) 0 (22) 0 (22)
1 (-0) 17 / M-E [8630458] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 0 0 (23) 0 (23) 0 (23) 0 (23) 0 (23) 0 (23)
1 (-0) 17 / M-E [8634299] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 0 0 (24) 0 (24) 0 (24) 0 (24) 0 (24) 0 (24)
1 (-0) 17 / M-E [8628959] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 0 0 (25) 0 (25) 0 (25) 0 (25) 0 (25) 0 (25)
1 (-0) 17 / M-E [8645581] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 0 0 (26) 0 (26) 0 (26) 0 (26) 0 (26) 0 (26)
1 (-0) 17 / M-E [8634039] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 0 0 (27) 0 (27) 0 (27) 0 (27) 0 (27) 0 (27)
1 (-0) 17 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 0 0 (28) 0 (28) 0 (28) 0 (28) 0 (28) 0 (28)
1 (-0) 17 / M-E [8630462] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 0 0 (29) 0 (29) 0 (29) 0 (29) 0 (29) 0 (29)
1 (-0) 6 / V-E [8634018] Wojciech Glab 1971 POL Warszawa 0 0 (30) 0 (30) 0 (30) 0 (30) 0 (30) 0 (30)
1 (-0) 25 / M-E [8634267] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 0 0 (31) 0 (31) 0 (31) 0 (31) 0 (31) 0 (31)
1 (-0) 25 / M-E [8634229] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 0 0 (32) 0 (32) 0 (32) 0 (32) 0 (32) 0 (32)
1 (-0) 25 / M-E [8641781] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 0 0 (33) 0 (33) 0 (33) 0 (33) 0 (33) 0 (33)
1 (-0) 7 / V-E [8630407] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 0 0 (34) 0 (34) 0 (34) 0 (34) 0 (34) 0 (34)
1 (-0) 28 / M-E [8630421] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 0 0 (35) 0 (35) 0 (35) 0 (35) 0 (35) 0 (35)
1 (-0) 8 / V-E [8645587] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 0 0 (36) 0 (36) 0 (36) 0 (36) 0 (36) 0 (36)
1 (-0) 1 / Z-E [8628919] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 0 0 (37) 0 (37) 0 (37) 0 (37) 0 (37) 0 (37)
1 (-0) 29 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 0 0 (38) 0 (38) 0 (38) 0 (38) 0 (38) 0 (38)
1 (-0) 9 / V-E [8634202] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 0 0 (39) 0 (39) 0 (39) 0 (39) 0 (39) 0 (39)
1 (-0) 9 / V-E [8634240] Radek Rozmahel 1974 CZE BK Ludgeřovice 0 0 (40) 0 (40) 0 (40) 0 (40) 0 (40) 0 (40)
1 (-0) 2 / Z-E [8645336] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST 0 0 (41) 0 (41) 0 (41) 0 (41) 0 (41) 0 (41)
1 (-0) 30 / M-E [8634292] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 0 0 (42) 0 (42) 0 (42) 0 (42) 0 (42) 0 (42)
1 (-0) 30 / M-E [8628897] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 0 0 (43) 0 (43) 0 (43) 0 (43) 0 (43) 0 (43)
1 (-0) 30 / M-E [8630460] Milan Panzer 1982 CZE Kluci z Kluče 0 0 (44) 0 (44) 0 (44) 0 (44) 0 (44) 0 (44)
1 (-0) 30 / M-E [8629033] Peťas Kovář 1982 CZE Kraslice 0 0 (45) 0 (45) 0 (45) 0 (45) 0 (45) 0 (45)
1 (-0) 30 / M-E [8641714] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 0 0 (46) 0 (46) 0 (46) 0 (46) 0 (46) 0 (46)
1 (-0) 30 / M-E [8641822] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 0 0 (47) 0 (47) 0 (47) 0 (47) 0 (47) 0 (47)
1 (-0) 30 / M-E [8645596] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 0 0 (48) 0 (48) 0 (48) 0 (48) 0 (48) 0 (48)
1 (-0) 30 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 0 0 (49) 0 (49) 0 (49) 0 (49) 0 (49) 0 (49)
1 (-0) 11 / V-E [8645337] Torsten Sczarnowski 1966 GER Meißen 0 0 (50) 0 (50) 0 (50) 0 (50) 0 (50) 0 (50)
1 (-0) 38 / M-E [8641795] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 0 0 (51) 0 (51) 0 (51) 0 (51) 0 (51) 0 (51)
1 (-0) 38 / M-E [8634131] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 0 0 (52) 0 (52) 0 (52) 0 (52) 0 (52) 0 (52)
1 (-0) 38 / M-E [8645308] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 0 0 (53) 0 (53) 0 (53) 0 (53) 0 (53) 0 (53)
1 (-0) 38 / M-E [8634203] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 0 0 (54) 0 (54) 0 (54) 0 (54) 0 (54) 0 (54)
1 (-0) 38 / M-E [8641788] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 0 0 (55) 0 (55) 0 (55) 0 (55) 0 (55) 0 (55)
1 (-0) 38 / M-E [8645386] Jan Wala 1995 CZE Bikomatic.cz 0 0 (56) 0 (56) 0 (56) 0 (56) 0 (56) 0 (56)
1 (-0) 38 / M-E [8641772] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 0 0 (57) 0 (57) 0 (57) 0 (57) 0 (57) 0 (57)
1 (-0) 12 / V-E [8634174] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 0 0 (58) 0 (58) 0 (58) 0 (58) 0 (58) 0 (58)
1 (-0) 45 / M-E [8628629] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 0 0 (59) 0 (59) 0 (59) 0 (59) 0 (59) 0 (59)
1 (-0) 45 / M-E [8634119] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 0 0 (60) 0 (60) 0 (60) 0 (60) 0 (60) 0 (60)
1 (-0) 45 / M-E [8628832] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 0 0 (61) 0 (61) 0 (61) 0 (61) 0 (61) 0 (61)
1 (-0) 45 / M-E [8628813] Hagenbusch Ulrich 1983 GER Raceteam Radleck Mering 0 0 (62) 0 (62) 0 (62) 0 (62) 0 (62) 0 (62)
1 (-0) 45 / M-E [8630437] Wojciech Walczak 1980 POL ędóro 0 0 (63) 0 (63) 0 (63) 0 (63) 0 (63) 0 (63)
1 (-0) 13 / V-E [8629039] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 0 0 (64) 0 (64) 0 (64) 0 (64) 0 (64) 0 (64)
1 (-0) 13 / V-E [8634225] Petr Špora 1964 CZE Košťany 0 0 (65) 0 (65) 0 (65) 0 (65) 0 (65) 0 (65)
1 (-0) 50 / M-E [8634295] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 0 0 (66) 0 (66) 0 (66) 0 (66) 0 (66) 0 (66)
1 (-0) 50 / M-E [8629013] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 0 0 (67) 0 (67) 0 (67) 0 (67) 0 (67) 0 (67)
1 (-0) 50 / M-E [8645373] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 0 0 (68) 0 (68) 0 (68) 0 (68) 0 (68) 0 (68)
1 (-0) 50 / M-E [8634207] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 0 0 (69) 0 (69) 0 (69) 0 (69) 0 (69) 0 (69)
1 (-0) 50 / M-E [8645349] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 0 0 (70) 0 (70) 0 (70) 0 (70) 0 (70) 0 (70)
1 (-0) 3 / Z-E [8641769] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 0 0 (71) 0 (71) 0 (71) 0 (71) 0 (71) 0 (71)
1 (-0) 55 / M-E [8628680] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 0 0 (72) 0 (72) 0 (72) 0 (72) 0 (72) 0 (72)
1 (-0) 15 / V-E [8641803] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 0 0 (73) 0 (73) 0 (73) 0 (73) 0 (73) 0 (73)
1 (-0) 56 / M-E [8634045] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 0
1 (-0) 56 / M-E [8628895] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 0 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1)
1 (-0) 56 / M-E [8634243] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 0 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2)
1 (-0) 56 / M-E [8645592] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 0 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3)
1 (-0) 56 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 0 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4)
1 (-0) 56 / M-E [8634230] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 0 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5)
1 (-0) 56 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 0 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6)
1 (-0) 56 / M-E [8645394] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 0 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7)
1 (-0) 56 / M-E [8630433] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 0 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8)
1 (-0) 16 / V-E [8634046] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 0 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9)
1 (-0) 65 / M-E [8645361] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 0 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10)
1 (-0) 17 / V-E [8634275] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 0 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11)
1 (-0) 66 / M-E [8628887] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 0 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12)
1 (-0) 66 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 0 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13)
1 (-0) 18 / V-E [8629044] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 0 0 (14) 0 (14) 0 (14) 0 (14) 0 (14) 0 (14)
1 (-0) 18 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 0 0 (15) 0 (15) 0 (15) 0 (15) 0 (15) 0 (15)
1 (-0) 68 / M-E [8630470] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 0 0 (16) 0 (16) 0 (16) 0 (16) 0 (16) 0 (16)
1 (-0) 68 / M-E [8629017] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 0 0 (17) 0 (17) 0 (17) 0 (17) 0 (17) 0 (17)
1 (-0) 68 / M-E [8641802] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 0 0 (18) 0 (18) 0 (18) 0 (18) 0 (18) 0 (18)
1 (-0) 68 / M-E [8641796] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 0 0 (19) 0 (19) 0 (19) 0 (19) 0 (19) 0 (19)
1 (-0) 68 / M-E [8634214] Ladislav Bůna 1979 CZE Police nad Metují 0 0 (20) 0 (20) 0 (20) 0 (20) 0 (20) 0 (20)
1 (-0) 20 / V-E [8641732] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 0 0 (21) 0 (21) 0 (21) 0 (21) 0 (21) 0 (21)
1 (-0) 73 / M-E [8641737] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 0 0 (22) 0 (22) 0 (22) 0 (22) 0 (22) 0 (22)
1 (-0) 73 / M-E [8630458] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 0 0 (23) 0 (23) 0 (23) 0 (23) 0 (23) 0 (23)
1 (-0) 73 / M-E [8634299] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 0 0 (24) 0 (24) 0 (24) 0 (24) 0 (24) 0 (24)
1 (-0) 73 / M-E [8628959] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 0 0 (25) 0 (25) 0 (25) 0 (25) 0 (25) 0 (25)
1 (-0) 73 / M-E [8645581] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 0 0 (26) 0 (26) 0 (26) 0 (26) 0 (26) 0 (26)
1 (-0) 73 / M-E [8634039] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 0 0 (27) 0 (27) 0 (27) 0 (27) 0 (27) 0 (27)
1 (-0) 73 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 0 0 (28) 0 (28) 0 (28) 0 (28) 0 (28) 0 (28)
1 (-0) 73 / M-E [8630462] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 0 0 (29) 0 (29) 0 (29) 0 (29) 0 (29) 0 (29)
1 (-0) 21 / V-E [8634018] Wojciech Glab 1971 POL Warszawa 0 0 (30) 0 (30) 0 (30) 0 (30) 0 (30) 0 (30)
1 (-0) 81 / M-E [8634267] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 0 0 (31) 0 (31) 0 (31) 0 (31) 0 (31) 0 (31)
1 (-0) 81 / M-E [8634229] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 0 0 (32) 0 (32) 0 (32) 0 (32) 0 (32) 0 (32)
1 (-0) 81 / M-E [8641781] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 0 0 (33) 0 (33) 0 (33) 0 (33) 0 (33) 0 (33)
1 (-0) 22 / V-E [8630407] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 0 0 (34) 0 (34) 0 (34) 0 (34) 0 (34) 0 (34)
1 (-0) 84 / M-E [8630421] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 0 0 (35) 0 (35) 0 (35) 0 (35) 0 (35) 0 (35)
1 (-0) 23 / V-E [8645587] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 0 0 (36) 0 (36) 0 (36) 0 (36) 0 (36) 0 (36)
1 (-0) 4 / Z-E [8628919] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 0 0 (37) 0 (37) 0 (37) 0 (37) 0 (37) 0 (37)
1 (-0) 85 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 0 0 (38) 0 (38) 0 (38) 0 (38) 0 (38) 0 (38)
1 (-0) 24 / V-E [8634202] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 0 0 (39) 0 (39) 0 (39) 0 (39) 0 (39) 0 (39)
1 (-0) 24 / V-E [8634240] Radek Rozmahel 1974 CZE BK Ludgeřovice 0 0 (40) 0 (40) 0 (40) 0 (40) 0 (40) 0 (40)
1 (-0) 5 / Z-E [8645336] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST 0 0 (41) 0 (41) 0 (41) 0 (41) 0 (41) 0 (41)
1 (-0) 86 / M-E [8634292] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 0 0 (42) 0 (42) 0 (42) 0 (42) 0 (42) 0 (42)
1 (-0) 86 / M-E [8628897] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 0 0 (43) 0 (43) 0 (43) 0 (43) 0 (43) 0 (43)
1 (-0) 86 / M-E [8630460] Milan Panzer 1982 CZE Kluci z Kluče 0 0 (44) 0 (44) 0 (44) 0 (44) 0 (44) 0 (44)
1 (-0) 86 / M-E [8629033] Peťas Kovář 1982 CZE Kraslice 0 0 (45) 0 (45) 0 (45) 0 (45) 0 (45) 0 (45)
1 (-0) 86 / M-E [8641714] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 0 0 (46) 0 (46) 0 (46) 0 (46) 0 (46) 0 (46)
1 (-0) 86 / M-E [8641822] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 0 0 (47) 0 (47) 0 (47) 0 (47) 0 (47) 0 (47)
1 (-0) 86 / M-E [8645596] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 0 0 (48) 0 (48) 0 (48) 0 (48) 0 (48) 0 (48)
1 (-0) 86 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 0 0 (49) 0 (49) 0 (49) 0 (49) 0 (49) 0 (49)
1 (-0) 26 / V-E [8645337] Torsten Sczarnowski 1966 GER Meißen 0 0 (50) 0 (50) 0 (50) 0 (50) 0 (50) 0 (50)
1 (-0) 94 / M-E [8641795] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 0 0 (51) 0 (51) 0 (51) 0 (51) 0 (51) 0 (51)
1 (-0) 94 / M-E [8634131] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 0 0 (52) 0 (52) 0 (52) 0 (52) 0 (52) 0 (52)
1 (-0) 94 / M-E [8645308] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 0 0 (53) 0 (53) 0 (53) 0 (53) 0 (53) 0 (53)
1 (-0) 94 / M-E [8634203] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 0 0 (54) 0 (54) 0 (54) 0 (54) 0 (54) 0 (54)
1 (-0) 94 / M-E [8641788] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 0 0 (55) 0 (55) 0 (55) 0 (55) 0 (55) 0 (55)
1 (-0) 94 / M-E [8645386] Jan Wala 1995 CZE Bikomatic.cz 0 0 (56) 0 (56) 0 (56) 0 (56) 0 (56) 0 (56)
1 (-0) 94 / M-E [8641772] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 0 0 (57) 0 (57) 0 (57) 0 (57) 0 (57) 0 (57)
1 (-0) 27 / V-E [8634174] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 0 0 (58) 0 (58) 0 (58) 0 (58) 0 (58) 0 (58)
1 (-0) 101 / M-E [8628629] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 0 0 (59) 0 (59) 0 (59) 0 (59) 0 (59) 0 (59)
1 (-0) 101 / M-E [8634119] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 0 0 (60) 0 (60) 0 (60) 0 (60) 0 (60) 0 (60)
1 (-0) 101 / M-E [8628832] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 0 0 (61) 0 (61) 0 (61) 0 (61) 0 (61) 0 (61)
1 (-0) 101 / M-E [8628813] Hagenbusch Ulrich 1983 GER Raceteam Radleck Mering 0 0 (62) 0 (62) 0 (62) 0 (62) 0 (62) 0 (62)
1 (-0) 101 / M-E [8630437] Wojciech Walczak 1980 POL ędóro 0 0 (63) 0 (63) 0 (63) 0 (63) 0 (63) 0 (63)
1 (-0) 28 / V-E [8629039] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 0 0 (64) 0 (64) 0 (64) 0 (64) 0 (64) 0 (64)
1 (-0) 28 / V-E [8634225] Petr Špora 1964 CZE Košťany 0 0 (65) 0 (65) 0 (65) 0 (65) 0 (65) 0 (65)
1 (-0) 106 / M-E [8634295] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 0 0 (66) 0 (66) 0 (66) 0 (66) 0 (66) 0 (66)
1 (-0) 106 / M-E [8629013] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 0 0 (67) 0 (67) 0 (67) 0 (67) 0 (67) 0 (67)
1 (-0) 106 / M-E [8645373] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 0 0 (68) 0 (68) 0 (68) 0 (68) 0 (68) 0 (68)
1 (-0) 106 / M-E [8634207] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 0 0 (69) 0 (69) 0 (69) 0 (69) 0 (69) 0 (69)
1 (-0) 106 / M-E [8645349] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 0 0 (70) 0 (70) 0 (70) 0 (70) 0 (70) 0 (70)
1 (-0) 6 / Z-E [8641769] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 0 0 (71) 0 (71) 0 (71) 0 (71) 0 (71) 0 (71)
1 (-0) 111 / M-E [8628680] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 0 0 (72) 0 (72) 0 (72) 0 (72) 0 (72) 0 (72)
1 (-0) 30 / V-E [8641803] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 0 0 (73) 0 (73) 0 (73) 0 (73) 0 (73) 0 (73)
1 (-0) 112 / M-E [8634045] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 0

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY 43:07 00:00
2 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 44:42 01:35
3 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 45:36 02:29
4 4 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 47:59 04:52
5 5 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 51:40 08:32
6 6 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 52:16 09:09
7 7 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 55:06 11:58
8 8 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 55:08 12:01
9 9 / M [417] Jiří Kromer 1972 CZE www.dres.cz 55:58 12:50
10 10 / M [73] Chris Maund 1967 USA Encinitas 58:07 15:00

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 1 / [m]19 [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 43:54 00:00
2 1 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 47:11 03:16
3 2 / [m]19 [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 49:10 05:16
4 2 / Junior [404] Jan Skrbek 2002 CZE beMANIAX MADBIKE 52:17 08:23
5 3 / [m]19 [406] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 53:00 09:06
6 3 / Junior [402] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 55:29 11:35
7 1 / Juniorky [401] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 01:17:30 33:36
8 4 / [m]19 [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 43:54 00:00
9 4 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 47:11 03:16
10 5 / [m]19 [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 49:10 05:16

Enduro Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9
1 (-0) 1 / Ženy [8641703] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 0 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1)
1 (-0) 1 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL Erembodegem 0 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2)
1 (-0) 1 / Muži [8628923] Ivo De Meeter 1958 BEL Asse 0 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3)
1 (-0) 1 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 0 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4)
1 (-0) 1 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 0 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5)
1 (-0) 1 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE Bike Notoric 0 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6)
1 (-0) 1 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 0 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7)
1 (-0) 1 / Muži [8634056] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 0 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8)
1 (-0) 2 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 0 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9)
1 (-0) 8 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 0 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10)
1 (-0) 8 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 0 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11)
1 (-0) 3 / Ženy [8641709] Eliška Reisnerová 1983 CZE Praha 0 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12)
1 (-0) 3 / Ženy [8641754] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 0 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13)
1 (-0) 3 / Ženy [8641703] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 0 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1)
1 (-0) 10 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL Erembodegem 0 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2)
1 (-0) 10 / Muži [8628923] Ivo De Meeter 1958 BEL Asse 0 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3)
1 (-0) 10 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 0 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4)
1 (-0) 10 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 0 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5)
1 (-0) 10 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE Bike Notoric 0 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6)
1 (-0) 10 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 0 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7)
1 (-0) 10 / Muži [8634056] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 0 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8)
1 (-0) 6 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 0 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9)
1 (-0) 17 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 0 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10)
1 (-0) 17 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 0 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11)
1 (-0) 7 / Ženy [8641709] Eliška Reisnerová 1983 CZE Praha 0 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12)
1 (-0) 7 / Ženy [8641754] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 0 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13)

Team Relay Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2

KIDS 11-12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3