Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

08.07.2017 Teplice nad Metují [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 04:21:53 00:00
2 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:26:08 04:15
3 1 / M-29 [606] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 04:28:36 06:42
4 2 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:31:26 09:33
5 3 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 04:31:40 09:47
6 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:32:57 11:04
7 2 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:35:37 13:44
8 3 / M-V2 [51] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 04:35:58 14:04
9 4 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:37:51 15:58
10 3 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 04:41:42 19:49

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-0) 1 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 37:29 01:50 06:05 01:35 02:55 02:47 04:18 02:04 05:25 05:18 05:12
2 (-0) 2 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 38:15 01:53 06:15 01:30 03:02 02:47 04:17 02:07 05:44 05:39 05:01
3 (-0) 3 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 39:13 01:56 06:24 01:36 03:06 02:43 04:13 02:10 06:02 05:49 05:14
4 (-0) 4 / M-E [8634230] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 39:28 01:52 06:30 01:37 03:05 02:53 04:31 02:10 05:45 05:58 05:07
5 (-0) 5 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 39:57 01:53 06:29 01:33 03:13 02:54 04:16 02:09 05:58 06:14 05:18
6 (-0) 6 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 40:53 01:56 06:48 01:35 03:11 02:51 04:41 02:13 06:11 06:04 05:23
7 (-0) 1 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 41:19 01:52 06:41 01:42 03:18 02:56 04:54 02:12 06:06 06:21 05:17
8 (-0) 7 / M-E [8634295] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 41:49 01:59 06:46 01:40 03:21 03:03 04:43 02:14 06:05 06:22 05:36
9 (-0) 8 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 41:57 01:54 06:34 01:43 03:41 03:15 04:58 02:14 05:58 06:09 05:31
10 (-0) 9 / M-E [8645596] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 42:01 01:51 06:41 01:36 03:19 03:07 05:07 02:25 05:57 06:36 05:22

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 03:34:09 00:00
2 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 03:42:27 08:17
3 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 04:01:16 27:06
4 4 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 04:11:47 37:38
5 5 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:21:18 47:09
6 6 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 04:21:20 47:10
7 7 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 04:39:35 01:05:26
8 8 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 04:40:08 01:05:59
9 1 / Z [416] Vendula Kelbichová 1986 CZE hasiči Jirkov 04:45:53 01:11:44
10 2 / Z [605] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 04:46:13 01:12:04

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:34:41 00:00
2 2 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 03:45:11 10:29
3 3 / Junior [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 03:49:40 14:58
4 4 / Junior [406] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 03:49:58 15:16
5 5 / Junior [404] Jan Skrbek 2002 CZE BIKEBROTHERS.CZ 04:09:15 34:34
6 6 / Junior [402] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 04:17:32 42:51
7 1 / Juniorky [401] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 06:17:02 02:42:20

Enduro Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-3) 1 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 33:09 02:00 06:37 01:45 03:34 06:39 06:53 05:41
2 (-3) 2 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 35:58 02:04 07:25 01:54 04:12 07:01 07:28 05:54
3 (-3) 3 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 36:23 02:05 07:32 01:53 03:57 06:53 07:41 06:22
4 (-3) 4 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 37:50 02:12 07:59 02:03 03:55 07:20 08:11 06:10
5 (-3) 5 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 38:23 02:15 07:34 02:04 04:20 07:17 08:38 06:15
6 (-3) 1 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 40:49 02:17 08:33 02:10 04:35 07:45 08:45 06:44
7 (-3) 2 / Ženy [8641754] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 42:51 02:07 08:38 02:23 04:54 08:28 09:35 06:46
8 (-3) 6 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 43:25 02:20 09:21 02:18 04:51 07:45 09:57 06:53
9 (-3) 7 / Muži [8628923] Ivo De Meeter 1958 BEL CZE 44:21 02:30 08:36 02:22 05:32 08:44 09:30 07:07
10 (-3) 8 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 44:37 02:22 09:09 02:13 05:17 08:14 09:25 07:57

Team Relay Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / holky [711] Sára Polmanová 2013 CZE lidé and HORY Duratec 00:18 00:00
2 2 / holky [702] Zora Doubková 2013 CZE Čistý Sport 00:20 00:02
3 1 / kluci [708] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 00:25 00:06
4 2 / kluci [706] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:25 00:07
5 3 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 00:29 00:11
6 4 / kluci [707] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy 00:35 00:17
7 5 / kluci [709] Liam Stenstrup Mikkelsen 2014 DNK Team BCS Cycles Denmark 00:38 00:19
8 6 / kluci [704] Matěj Kobera 2015 CZE Kráľovský Maratón 00:40 00:22
9 3 / holky [739] Eliška Žiláková 2015 CZE Pitrs bikes 00:42 00:24
10 7 / kluci [710] Ondřej Plný 2015 CZE Teplice nad Metují 00:53 00:34

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [714] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 02:06 00:00
2 2 / kluci [713] Marek Kugler 2013 CZE Praha 4 02:30 00:24
3 3 / kluci [741] Mikeš Krump 2013 CZE Dobřichovice 02:32 00:26
4 1 / holky [712] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:46 00:39
5 2 / holky [705] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton 03:06 01:00
6 4 / kluci [721] Matyáš Nouzák 2012 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:28 01:21
7 5 / kluci [737] Julius Vogel 2013 CZE Berlín 41:10 39:03

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [722] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 02:19 00:00
2 2 / kluci [719] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 02:27 00:07
3 3 / kluci [716] Jáchym Doubek 2011 CZE Čistý Sport 02:36 00:17
4 4 / kluci [717] Alex Hruška 2011 CZE Týn nad Vltavou 02:47 00:28
5 1 / holky [723] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec 02:52 00:33
6 5 / kluci [715] Mats De Meeter 2010 BEL Erembodegem 02:55 00:36
7 6 / kluci [720] Adam Kugler 2011 CZE Praha 4 04:34 02:14
8 2 / holky [738] Amira Vogel 2011 CZE Berlín 04:53 02:33
9 3 / holky [718] Alžběta Hrušková 2011 CZE Týn nad Vltavou 05:32 03:13
10 4 / holky [740] Laura Vaníčková 2011 CZE Praha 05:51 03:31

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [734] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 04:05 00:00 02:00
2 2 / kluci [733] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 04:07 00:02 02:07
3 1 / holky [725] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:02 00:57 02:37
4 3 / kluci [728] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 05:23 01:18 02:42
5 2 / holky [726] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 05:33 01:28 02:51
6 3 / holky [724] Fien De Meeter 2008 BEL Keppestraat 08:25 04:19 04:09

KIDS 11-12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [731] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:16 00:00 02:29 04:45
2 2 / kluci [732] Petr Šimůnek 2006 CZE Ski klub Jablonec 09:11 01:54 03:01 06:12
3 3 / kluci [730] Dominik Novák 2005 CZE Team Bike Perštejn 09:16 01:59 03:26 06:27

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [735] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:12 00:00 02:28 04:50