Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

08.07.2017 Teplice nad Metují [CZ]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 04:21:53 00:00
2 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:26:08 04:15
3 1 / M-29 [606] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 04:28:36 06:42
4 2 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:31:26 09:33
5 3 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 04:31:40 09:47
6 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:32:57 11:04
7 2 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:35:37 13:44
8 3 / M-V2 [51] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 04:35:58 14:04
9 4 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:37:51 15:58
10 3 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 04:41:42 19:49

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 37:29 00:00 01:5006:0501:3502:5502:4704:1802:0405:2505:1805:12
2 2 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 38:15 00:46 01:5306:1501:3003:0202:4704:1702:0705:4405:3905:01
3 3 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 39:13 01:44 01:5606:2401:3603:0602:4304:1302:1006:0205:4905:14
4 4 / M-E [8634230] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 39:28 01:59 01:5206:3001:3703:0502:5304:3102:1005:4505:5805:07
5 5 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 39:57 02:28 01:5306:2901:3303:1302:5404:1602:0905:5806:1405:18
6 6 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 40:53 03:24 01:5606:4801:3503:1102:5104:4102:1306:1106:0405:23
7 1 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 41:19 03:50 01:5206:4101:4203:1802:5604:5402:1206:0606:2105:17
8 7 / M-E [8634295] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 41:49 04:20 01:5906:4601:4003:2103:0304:4302:1406:0506:2205:36
9 8 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 41:57 04:28 01:5406:3401:4303:4103:1504:5802:1405:5806:0905:31
10 9 / M-E [8645596] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 42:01 04:32 01:5106:4101:3603:1903:0705:0702:2505:5706:3605:22

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 03:34:09 00:00
2 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 03:42:27 08:17
3 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 04:01:16 27:06
4 4 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 04:11:47 37:38
5 5 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:21:18 47:09
6 6 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 04:21:20 47:10
7 7 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 04:39:35 01:05:26
8 8 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 04:40:08 01:05:59
9 1 / Z [416] Vendula Kelbichová 1986 CZE hasiči Jirkov 04:45:53 01:11:44
10 2 / Z [605] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 04:46:13 01:12:04

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Junior [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:34:41 00:00
2 2 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 03:45:11 10:29
3 3 / Junior [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 03:49:40 14:58
4 4 / Junior [406] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 03:49:58 15:16
5 5 / Junior [404] Jan Skrbek 2002 CZE BIKEBROTHERS.CZ 04:09:15 34:34
6 6 / Junior [402] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 04:17:32 42:51
7 1 / Juniorky [401] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 06:17:02 02:42:20

Enduro Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 33:09 00:00 02:0006:3701:4503:3406:3906:5305:41
2 2 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 35:58 02:49 02:0407:2501:5404:1207:0107:2805:54
3 3 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 36:23 03:14 02:0507:3201:5303:5706:5307:4106:22
4 4 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 37:50 04:41 02:1207:5902:0303:5507:2008:1106:10
5 5 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 38:23 05:14 02:1507:3402:0404:2007:1708:3806:15
6 1 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 40:49 07:40 02:1708:3302:1004:3507:4508:4506:44
7 2 / Ženy [8641754] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 42:51 09:42 02:0708:3802:2304:5408:2809:3506:46
8 6 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 43:25 10:16 02:2009:2102:1804:5107:4509:5706:53
9 7 / Muži [8628923] Ivo De Meeter 1958 BEL CZE 44:21 11:12 02:3008:3602:2205:3208:4409:3007:07
10 8 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 44:37 11:28 02:2209:0902:1305:1708:1409:2507:57

Team Relay Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup

KIDS Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [711] Sára Polmanová 2013 CZE lidé and HORY Duratec 00:18 00:00
2 2 / holky [702] Zora Doubková 2013 CZE Čistý Sport 00:20 00:02
3 1 / kluci [708] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 00:25 00:06
4 2 / kluci [706] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:25 00:07
5 3 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 00:29 00:11
6 4 / kluci [707] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy 00:35 00:17
7 5 / kluci [709] Liam Stenstrup Mikkelsen 2014 DNK Team BCS Cycles Denmark 00:38 00:19
8 6 / kluci [704] Matěj Kobera 2015 CZE Kráľovský Maratón 00:40 00:22
9 3 / holky [739] Eliška Žiláková 2015 CZE Pitrs bikes 00:42 00:24
10 7 / kluci [710] Ondřej Plný 2015 CZE Teplice nad Metují 00:53 00:34

KIDS 0-5 kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [714] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 02:06 00:00
2 2 / kluci [713] Marek Kugler 2013 CZE Praha 4 02:30 00:24
3 3 / kluci [741] Mikeš Krump 2013 CZE Dobřichovice 02:32 00:26
4 1 / holky [712] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:46 00:39
5 2 / holky [705] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton 03:06 01:00
6 4 / kluci [721] Matyáš Nouzák 2012 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:28 01:21
7 5 / kluci [737] Julius Vogel 2013 CZE Berlín 41:10 39:03

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [722] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 02:19 00:00
2 2 / kluci [719] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 02:27 00:07
3 3 / kluci [716] Jáchym Doubek 2011 CZE Čistý Sport 02:36 00:17
4 4 / kluci [717] Alex Hruška 2011 CZE Týn nad Vltavou 02:47 00:28
5 1 / holky [723] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec 02:52 00:33
6 5 / kluci [715] Mats De Meeter 2010 BEL Erembodegem 02:55 00:36
7 6 / kluci [720] Adam Kugler 2011 CZE Praha 4 04:34 02:14
8 2 / holky [738] Amira Vogel 2011 CZE Berlín 04:53 02:33
9 3 / holky [718] Alžběta Hrušková 2011 CZE Týn nad Vltavou 05:32 03:13
10 4 / holky [740] Laura Vaníčková 2011 CZE Praha 05:51 03:31

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [734] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 04:05 00:00 02:00
2 2 / kluci [733] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 04:07 00:02 02:07
3 1 / holky [725] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:02 00:57 02:37
4 3 / kluci [728] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 05:23 01:18 02:42
5 2 / holky [726] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 05:33 01:28 02:51
6 3 / holky [724] Fien De Meeter 2008 BEL Keppestraat 08:25 04:19 04:09

KIDS 11-12

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [731] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:16 00:00 02:2904:45
2 2 / kluci [732] Petr Šimůnek 2006 CZE Ski klub Jablonec 09:11 01:54 03:0106:12
3 3 / kluci [730] Dominik Novák 2005 CZE Team Bike Perštejn 09:16 01:59 03:2606:27

KIDS 13-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [735] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:12 00:00 02:2804:50